Stranica 3 od 50 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #101
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni se pas zove sookie
    al ja volim sookie, mene zivcira tara
    i bill. baš mu je dobro rekla, kakav je to vampir koji se zove bill

    a da je demi cura, bio bi olivia

    meni su otkriće sons of anarchy. jako su mi dobri, jako

  2. #102
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    i da, netko je spomenuo galacticu, super mi je bila, ali pojma nemam dokle sam stigla. Sad ću morat ispočetka

  3. #103
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ah,evo maloprije odgledali pilot epizodu,I svida mi se! Damn,sad cu se navuc pa ce se razvodnit :/
    Odnosi se na seriju Fringe.
    Posljednje uređivanje od fingertips : 12.02.2013. at 00:53

  4. #104
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni je prva sezona najbezveznija , počela mi se ozbiljno sviđati tek negdje tokom druge sezone

  5. #105
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Večeras smo odgledali prvu epizodu Boardwalk Empire i ostala sam paf kad sam skontala koliko je poznatih glumaca, a i baš nam je sjela dobro serija, tako da se veselim ostatku

    Inače, netko je spomenuo Girls, jedno od najvećih otkrića prošle jeseni definitivno (navukla sam hrpu prijateljica na tu seriju, iako prve dvije-tri epizode mnogima baš i nisu sjele, poslije su se sve oduševile, ne možeš je prestat gledat), skidam pomalo novu sezonu i mislim da ću jedan od ovih dana pokleknut i počet gledat (kao i novi Shameless).

    SOA (Sons of Anarchy), smo nedavno isto pogledali zadnju sezonu - i dalje tipična navlakuša od serije :D

    Od krimi (US) smo se jesenas navukli na Brotherhood, sa svakom sljedećom sezonom je serija sve bolja, šteta što kratko traje. Identična priča nam se zatim dogodila sa The Shiled! Iako nije isto, u rangu sa Žicom, pa preporučujem od srca!

    Brit krimi - živim za nove epizode Luthera kojeg sam spominjala već tu na ovoj temi. Čak sam i fan na fejsu, pa pratim sa seta zbivanja (a nikad ne lajkam fan pages na fejsu!), Idris Elba mi je i dalje božanstvo

    Kao prava ljubiteljica preminulih Gilmorica, revno pratim Bunheads, nije to - to, ali ne mogu odoljeti tim brzinskim spuštanjima i doskočicama, da me ubiješ....

    A u sljedećem postu o par britanskih...
    Posljednje uređivanje od Ripcord : 12.02.2013. at 02:23

  6. #106
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Daklem... britanske, većinom dramske.

    Call the Midwife - babice u Londonu pedesetih godia prošlog stoljeća. Razbibriga i lagan stil, čuđenje koliko djece i u kakvim uvjetima su žene rađale, ali sve u svemu, ništa spektakularno.

    Doc Martin - preporučeno mi je to jer kao malo vuče na Housea. Ne vuče baš, House djeluje toplije od Martina Ali smo se mm i ja navukli, iako nije jedna od onih serija bez koje ne možeš zamisliti dan.

    Five Days, krimi mini serija - prva sezona vrlo dobra, druga podbacila... valjda zato nije bilo treće.

    Gavin & Stacey onak, ok humoristična serija. Ja sam se već navukla na Ruth Jones, koja mi je pregenijalna u ovoj seriji i gledala bih još 20 sezona da ih ima, samo zbog nje.

    Kad smo kod tete Ruth, zbog nje sam gledala (a gledam i novu sezonu) serije Stella. Dakle Stella je žena od 40 i koju sitno, punašna je, ne šminka se, ima troje djece različitih interesa i dobi, i iako živi u nigdjezemskoj, i nema ludu perspektivu u životu, ko prava kumica uvijek je dobre volje i dobra sa svakim. Onako, žena od krvi i mesa, koja ne dobije slom živaca kad sazna da joj je maloljetna kćer trudna i slično. Naleti tu i neki mlađahni lik, pa jedan bivši, pa ima ludog brata i šogoricu koji su into role playing i svašta nešto, pa da ne pričam dalje.... uglavnom, meni je simpatičan uradak.

    Zatim Homefront - ooo da, žene marinaca Ima tu svega, podsjeća na Prisoners Wives , znači iz perspektive žena o njihovim ulogama, prijateljstvima, strahovima, nadama i sličnim sapuničastim pričama koje život znače. Obje serije su mi dobre!

    Do Homefronta sam pak došla preko jedne od glavnih glumica - Claire Skinner, koja me oduševila u Outnumbered (već spominjana obiteljska humoristična serija, ali i opet je spominjem, nešto genijalno!!!!)

    Da nastavim sa ženama, Mistresses sam odgledala u jednom dahu. I da, serija se tiče preljuba i ljubavničkih zavrzlama kao što joj i ime kaže, ali meni je puno bitniji bio taj prijateljski ženski odnos... Šteta što ih nema više (mislim serije, ne prijateljica

    A o ženskoj Ljubavi možete više vidjeti u Lip Service. Lejle u Škotskoj, u prilično manje hardcore verziji od The L Word-a. No tko je volio L, slobodno neka pogleda i LS, ipak djeluje prizmenija ova europska varijanta.

    I za kraj, jer više ne mogu razmišljati, za malo dobrog starog IT humora - The IT Crowd. Skinula sam malom da se zabavi, ali ovih par što sam odgledala s njim su mi bile sasvim pristojne.... I još jedna, isto što sam skinula njemu, pa na kraju i sama bacila oko - Misfits, samo pazite koje dobi su vam djeca ako ćete njima puštat

    Čitam sad vas

  7. #107
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ripcord ti si enciklopedija serija .
    Ja sam napokon počela Žicu gledat. Jel trebam reći da sam se navukla ili se to podrazumjeva?

  8. #108
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Kad krece sezona Kalifornikacije?

  9. #109
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja ne volim ništa futurističko a na vampire sam alergična. Nisam baš ljubiteljica ni policijskih, kriminalističkih a nešto u pravcu trilera i horora ne mogu podnijeti jer se bojim. Imate što za preporučiti?

  10. #110
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Jedna od rijetkih serija koje sam pratila su McLeodsove kćeri-priroda, životinje, njinji njonji..sve nešto tralalala..super mi je bila. Eto taj sam tip.

  11. #111
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    e da, ova od bacona following, do sada 3-4ep i dosta dobre

  12. #112
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne volim ništa futurističko a na vampire sam alergična. Nisam baš ljubiteljica ni policijskih, kriminalističkih a nešto u pravcu trilera i horora ne mogu podnijeti jer se bojim. Imate što za preporučiti?
    Kalifornikaciju? Nit je futuristicki, nit vampirsko, nit kriminalisticko. Triler i horor nula bodova.

  13. #113
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hehe, upravo otrkih da je pocela 6. sezona.

  14. #114
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    I ja sam ljubiteljica Kalifornikacije

    Trina ja isto nisam za sf, na vampire nisam pala (valjda zato što previše volim horrore kao filmove), jedino Walking Dead iz te kategorije pratim.

    Imaš kod mene u postu o britanskim serijama dosta toga što bi ti dobro sjelo...
    Posljednje uređivanje od Ripcord : 12.02.2013. at 10:56

  15. #115
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    opet spominjem shameless. nit je futuristicko nit horror nit sf. al genijalno i crtnohumorno.

  16. #116
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Dajem glas za Call the Midwife. I pitam se kako da napravimo da pošaljemo HRT-u kao preporuka za novu seriju

  17. #117
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    finger, hvala na preporuci. uživajte u fringeu. prve 2 sezone su bile odlične, a kasnije su se "zaigrali" malo previše, no odgledala sam sve kad sam već počela.
    leonisa, baš mi je drago da imamo sličan ukus. uh, dobro si me podsjetila na "True blood" i "Game of Thrones". SG i Farscape sam pogledala ponekad uz MM-a, ali nisam redovno pratila. Galacticu sam gledala, ali ne do kraja. Sad se više ne mogu sjetiti gdje sam stala.
    charlie, volim kevin bacona pa bih mogla probati i gledati tu seriju.
    rivendell, nažalost, puno se serija pokvari na taj način. mm je isto odustao vrlo brzo od te serije, jer mu nije legla.
    zaboravih dodati da je super serija bila "The Seeker of the Truth".
    a genijalno mi je legla i "Being Erica".
    ako volite serije nadnaravnim sposobnostima, odlične su "Heroji" i "4400".
    gledamo mi i dr. Housea i krimi serije i svaštanešto.
    kad gledam popis, vidim da sam pravi ovisnik o serijama (mislim, čitam ja i knjige i visim na netu i radim druge stvari, ali volim da mi nešto ronda u pozadini i pogledavati dok npr. perem suđe, nešto spremam i sl.). i to će se vjerojatno smanjiti kad stigne bebač pa ću biti ljubomorna kad ih MM bude i dalje gledao
    4400 isto odlicna do zadnje sezone, a onda sam je teskom mukom odgledala do kraja.

  18. #118
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Poceo je spin of Sex i grada, Carrie diaries ilitiga Carrie u srednjoj skoli. Onako, dobra razbribriga za ljubiteljice Sexa i grada. Nije tinejdzerska sapunica. Barem do sada.
    Posljednje uređivanje od Rivendell : 12.02.2013. at 18:58

  19. #119
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    DI je to počelo? Kak se zove?

  20. #120
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    sto nitko nije pratio gretine dnevnike?

  21. #121
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    penny, pogledala sam 2-3 epizode, ali više iz nostalgije za njemačkim jezikom (nekad sam gledala samo pro7 i njemački rtl, ali to već godinama ne možemo hvatati na kablovskoj).
    trina, ostaju ti doktorske, odvjetničke i humoristične serije.
    ripcord, gilmorice su odlične. i ja volim te vesele doskočice. tko bi njih nadbrbljao
    usput, je li netko gledao "Pushing daisies", podsjeća na Tim Burtona na nekim šarenim drogama
    a Wonderfalls? a "Dead like me"?
    Eh, sjetih se da moram priznati da pratim i "Glee" :škanicl: totalno tinejdžerski, ali volim mjuzikle pa me vesele njihovi pjesmuljci

  22. #122
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Dead like me

  23. #123
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ja sam gledala prison brake i bila mi je ok do trece sezone. mislim da je tada trebala stati.

    pa smo krenuli gledati breaking bed- to je serija o onom profesoru kemije na ciji racun su se drugi obogatili. ima dijete s poteskocama u razvoju (mislim da je celebralna u pitanju), a zena mu je trudnica u cetrdeset-oj. on oboli od raka i izracuna koliko novaca bi trebalo njegovoj obitelji da mirno zive do kraja zivota i krene kuhati... kristalni meth.

    sad cekam nove nastavke the walking dead-a. samo za ljubitelje serija/filmova katastrofe i hororaca, ali su jos uvijek dovoljno prizemni i radnja je dobra.
    Posljednje uređivanje od centar : 12.02.2013. at 21:42

  24. #124
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    od humoristicnih obozavam teoriju velikog praska i kako sam upoznao vasu majku

  25. #125
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj penny prvotno napisa Vidi poruku
    od humoristicnih obozavam teoriju velikog praska i kako sam upoznao vasu majku

    i ja. a sjećate li se Dead Like Me, ili kako god se to već kod nas zvalo? ostalo mi je u sjećanju kao zabavno. Baš je na IMDB vežu s Pushing Dasies koje spominjete

  26. #126
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ne stignem sad čitati , zar nitko ne gleda The vampire diaries? Klinci i ja smo totalno povampirili za tom serijom. Doduše je za teenage publiku, ali i meni je super. A tek zgodnih vampira...

  27. #127
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne volim ništa futurističko a na vampire sam alergična. Nisam baš ljubiteljica ni policijskih, kriminalističkih a nešto u pravcu trilera i horora ne mogu podnijeti jer se bojim. Imate što za preporučiti?
    Ja ti preporučujem Mistresses: slažem se sa Ripcord - odlična je

  28. #128
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Ne stignem sad čitati , zar nitko ne gleda The vampire diaries? Klinci i ja smo totalno povampirili za tom serijom. Doduše je za teenage publiku, ali i meni je super. A tek zgodnih vampira...
    ooo...itekako se gleda

  29. #129
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Zaboravih preporučiti Svijet bez kraja po romanu K.Foleta, ko voli historijske serijale

  30. #130
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Mislim da nisam propustila čitajući... Fawlty Towers, fenomenalna serija, vrlo malo epizoda, ali svaka je da proplačeš... tko voli Britance, a mislim da preko ove serije netko može tek da ih zavoli
    http://www.listal.com/tv/fawlty-towers-1975
    Ja sam torrentaš, hehe, ima je, a imaju i dobri podnaslovi.
    Puno serija i ja gledam što ste već naveli pa ne bih rado ponavljala. Ipak, MM i ja svojom all time serijom smatramo Everybody loves Raymond

  31. #131

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja idem ponovo pogledat prve dvije sezone game of thrones, jer su najavili trecu u ozujku na hbo. drugo mi se nis ne gleda.

  32. #132
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Moderna obitelj

  33. #133
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    meni se pas zove sookie
    Mislila sam da je to po onoj kuharici iz Gilmorica, ona se isto zove Sookie?

    Zapravo sam podigla topic da kažem da mi je Shameless sjeo ko budali šamar, taman po mom ukusu, toliko su besramni da jednostavno oduševljavaju.

  34. #134
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    DI je to počelo? Kak se zove?
    The Carrie Diaries http://www.imdb.com/title/tt2056366/?ref_=sr_1

  35. #135
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Meni je nova navlakuša Elementary http://www.imdb.com/title/tt2191671/?ref_=fn_al_tt_1

    Moderna verzija Sherlocka Holmesa, živi u NYC, a Watson mu je Lucy Liu

  36. #136
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    cure,a gdje vi gledate sve te serije?
    kuzim da nisu na tv,al ne znam kak bi dosla do njih..
    moze i pp
    inace bi mi pasalo da si pogledam kad meni pase.
    najgore mi je kad zagrizem za neku, a bude u terminu kad ne mogu pratit

  37. #137
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj Evitta prvotno napisa Vidi poruku
    cure,a gdje vi gledate sve te serije?
    kuzim da nisu na tv,al ne znam kak bi dosla do njih..
    moze i pp
    inace bi mi pasalo da si pogledam kad meni pase.
    najgore mi je kad zagrizem za neku, a bude u terminu kad ne mogu pratit
    Skidamo

  38. #138
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Trava.

    Dva i pol muškarca.

  39. #139
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislila sam da je to po onoj kuharici iz Gilmorica, ona se isto zove Sookie?
    je, i ona je sookie, ali ne znam tko bi po NJOJ nazvao psa LOL
    ja ne bih LOL

    2,5 muškarca s ashtonom kutcherom - UŽAS UŽAS svaka epizoda sve užasnija (gledala sam par jer sam se nadala da će ić na bolje, ali užasno je)

    danas ćemo probat banshee (pogledao MM trailer i rekao d autora true blooda, a glavni lik je na motoru - MOŽE hahahahaha koje kriterije imamo)

  40. #140
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Kad smo kod 2 i pol muškarca... Gledate li novu seriju Charlieja Sheena, Anger Managment?

  41. #141
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a meni fringe tek postao dobar nakon prve dvije sezone LOL
    prva mi je najgora, čak nisam ni pogledala sve epizode

  42. #142
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku

    2,5 muškarca s ashtonom kutcherom - UŽAS UŽAS svaka epizoda sve užasnija (gledala sam par jer sam se nadala da će ić na bolje, ali užasno je)
    Nisam gledala nijednu epizodu s njim. Niti me privlači. Sad još manje. Šteta serije.

  43. #143
    Evitta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    ripcord,moze vise info na pp?please
    totalna sam neznalica

  44. #144

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Mi smo ovih dana pogledali Smogovce

  45. #145
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    A ja se opet vraćam u mladost - gledamo Inspektora Vinka kojeg odlično tumači Ivica Vidović, uz plejadu odličnih ali i većinom pokojnih glumaca.

  46. #146
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj crnka84 prvotno napisa Vidi poruku
    Moderna obitelj
    X

    U na MTV-ju gledamo reality "I ballerini: dietro il sipario"

  47. #147
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Ja gledam Uvod u anatomiju, 9.sezona i Once upon a time

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  48. #148
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Lut, bilo mi je malo cudno, ne gledam vampirske, pa nisam znala da ima jos tih Sookica.

  49. #149
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    mi gledamo online serije (ne da nam se više skidati, a imamo ok vezu). ne znam smije li se javno pisati, ali na googleu upišeš ime serije koju želiš gledati i na engleskom "gledati besplatno online" (ako se ne smije, molim moderatora da obriše ovaj dio posta. hvala).

    baš sam neki dan pogledala najnovije epizode Once upon a time

    zna li netko kada počinje opet True blood?

    ako volite reality tj. ako želite gledati zgodne dečke (kako koji), probajte pogledati Gigolos. mislim da ćete iz naslova skužiti o čemu se radi

  50. #150
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    True blood bi trebala krenuti pocetkom lipnja.

    Dobra nova serija, mislim jos ne spominjana, Ripper street http://www.imdb.com/title/tt2183641/?ref_=sr_1
    Posljednje uređivanje od maca papucarica : 06.03.2013. at 21:10

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •