Stranica 44 od 44 PrviPrvi ... 34424344
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,169 od 2169

Tema: Serije za preporuku

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

možda je netko već negdje spominjao, ali vrijedi ponoviti, velika preporuka za Derry girls
    Dugo mi je iskakala kao preporuka, ali sam ju ignorirala

Serija prati svakodnevicu tinejdžerki u Sjevernoj Irskoj devedesetih
    politički kontekst je cijelo vrijeme u podtekstu, ma zapravo je sjajno prikazano odrastanje u vrijeme (praktički) građanskog rata, normalizaciju dugih cijevi, bombi i sličnog jer je djevojkama (očekivano) ipak najvažniji njihov društveni život
    jako, jako duhovito, ne pamtim kad sam se zadnji put toliko naglas smijala
    soundtrack totalna nostalgija, Cranberries, Take that, Ace of base
    inače sve gledam s titlovima (najradije bih i hrvatske filmove gledala s titlovima), ali ovdje su must, jer osim što je sjevernoirski naglasak otežavajući faktor, dijalozi su užasno brzi i bilo bi šteta propustiti sve te odlične fore.

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

na Netflixu su prve dvije sezone (po 6 kratkih epizoda), a treća, posljednja se počela prikazivati na nekom britanskom kanalu, nadam se da i ona ubrzo na Netflix
    Posljednje uređivanje od betty blue : 19.04.2022. at 09:58

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Nisam niti znala da su snimili treću sezonu! Znam da su bili prekinuli snimanje radi korone.

Odlična serija, i duhovita i emotivna, moja kći ju isto obožava.

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Ja sam je počela gledat, ali sam bila plitka i površna i teško mi je bilo preć preko glavne glumice
    činila mi se jako zanimljiva ideja, ali bar u prvih par epizoda, izvedba nekako iskarikirana i cringy, pa sam izgubila volju

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Mi smo inače obiteljski pogledali Why didn't they ask Evans, Agatha Christie koju svi baš volimo (Pickbox).
    Seriju je inače režirao Hugh Laurie, a ja pamtim seriju iz sedamdesetih sa Francescom Annis koja mi je bila odlična.
    Ne znam što reći, serija baš dobro počne, ali se do kraja totalno pokvari. Mislim da onaj tko nije čitao knjigu (MM) ništa ne skuži.

Datum pristupanja
    Nov 2021

Početno

betty blue, hvala ti! Nikad mi ne bi palo na pamet gledati Derry girls (mislila sam da je to neka Netflix teen bezvezarija ), ali ovo je genijalno!Plačem od smijeha

Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    e, sada ju moram pogledati pogledati

Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

I ja upravo gledam Derry Girls!

Meni je časna ravnateljica genijalna

Datum pristupanja
    Nov 2021

Početno

I nama je genijalna časna ravnateljica, sinoć smo počeli gledati, umiremo od smijeha na njene fore .

Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

A gledam i Prizore iz bračnog života, ali sporo mi ide. Teško mi padaju njihove emocije - oni su to dobro odglumili, a ja patim s njima

Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008

Početno

počela sam gledati anathomy of a scandal, ajde da budem u trendu... i odustala, meni je to sve novo bezveze, dosadno, baš ništa pametno tako da netflix kod mene definitivno ne prolazi

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Da, serija je stvarno loša. Nije mi jasno da se netko ne potrudi snimiti ozbiljnu seriju o ozbiljnoj temi - a nije da tema nije ozbiljna i da nema materijala, nego stalno moraju u igri biti nekakvi twistovi i neočekivani obrati (koji su sve gluplji i gluplji). Znači lijepa serija, lijepi i dobri glumci, ali sadržajno

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Izašla je nova sezona Russian doll, pogledala sam 5 epizoda i odlična mi je.
    Jako sam se bojala nastavka jer je izazovno nastaviti sličnu seriju a da ne postane glupo, ali autori se nisu žurili pa su napravili dosta dobar posao i lijepo razradili temu transgeneracijske traume. Natasha Lyonne fantastična kao i uvijek, muzika je odlična, a dio radnje se odvija i na mađarskom, pa sam se iznenadila nekim riječima koje i mi koristimo, a nisam imala pojma da su mađarske

Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

I ja je gledam. Pogledala sam još jednom prvu sezonu, da se podsjetim, a i da nešto gledam zajedno s mužem. Divna je ta prva sezona, postaje sve bolja iz epizode u epizodu. Sad sam zastala u drugoj sezonu - baš jer ne stignemo zajedno, žao mi je

Ono Nadijino stalno brontulanje je izvrsno, kao lik iz crtića je, jako duhovito

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

da, da, brontulanje i način na koji hoda
    Ja sam isto razmišljala pogledat ponovo prvu sezonu, ustvari serija nije toliko za gledanje nabrzinu, a mi smo cijelu sezonu bili pogledali u jednu večer

kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005

Početno

Ja odgledala Severance. Svi je hvale, ali na mene nije ostavila neki utisak. Nekako mi je sve naivno, previse jednostavno.

Datum pristupanja
    Apr 2006

Početno

Meni Severance odlična!

Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Unbelievable na Netflixu
    Odlična.

Stranica 44 od 44 PrviPrvi ... 34424344

Pravila pisanja postova