Stranica 32 od 50 PrviPrvi ... 22303132333442 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1551
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pogledala sam Behind Her Eyes na Netflixu - bezveze, još jedan "psiho triler" za koji bi mi bilo draže da nije psiho

    Zgodni glumci, dobra produkcija, bilo bi mi draže da je serija o nekom normalnom ljubavnom trokutu

    btw. glumi Eve Hewson, kći Bona Voxa i jako je zgodna.

    .
    x
    malo su ga pretjerali, ali zgodna serijica

  2. #1552
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sam pročitala ovaj članak https://slate.com/culture/2021/02/be...-spoilers.html i odlučila da nije za mene

    (sadrži spojlere, ali ne odmah a početku)

  3. #1553
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja sam smanjila gledanje serija jer radim neke druge stvari, pa sam još uvijek na communityju, zadnja sezona. serija je fakat o ničemu ustvari, malko su svi poamknuti, ali sam se navukla, pa šta ću jadna sad nrgo odgledat do kraja..
    mislila sam behind her eyes iduću, ali sad se premišljam.
    Posljednje uređivanje od babyboys : 24.02.2021. at 16:50

  4. #1554
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Pogledala sam A Very English Scandal. Solidna, serija koju ću i zapamtiti da sam gledala. Nakon što smo pogledali It s a sin, MM se pobunio zar ćemo opet neku gay seriju pogledati. Al ova nije tako gay, moglo je biti i straight, s istom tematikom.

  5. #1555
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja sad gledam better things s pamelom adlon na hbo i simpa je, traje 20 min pa je stignem ubacit i nakon posla za opustanje. Mislim da je louis ck koscenarist, znam da je on sad cancelled ali ja ga volem
    Jedino mm pizdi kad to gledam jer ga uzasno zivcira njen glas a bome je glasna

  6. #1556
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Odlična serija i postaje sve bolja.
    Kad je Pamela otkazala Louisa serija je dodatno procvjetala.

  7. #1557
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Odlična serija i postaje sve bolja.
    Kad je Pamela otkazala Louisa serija je dodatno procvjetala.
    Bas idem vidjet od koje sezone ga nema, sad sam pocela trecu

  8. #1558
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja gledam Cobra Kai :D Pre toga sam 100 godina gledala 100. Nije mi bila losa, iako trashy.

  9. #1559
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Ja gledam Cobra Kai :D Pre toga sam 100 godina gledala 100. Nije mi bila losa, iako trashy.
    Jooj, the hundred

    Ta serija je SVE, totalno je suluda, ono pitao bi me mm sto to gledam a ja bih se uhvatila da prepricavam samo zadnju epizodu i ne bih vjerovala koje rijeci izlaze iz mojih usta jako sam je voljela, sumanuta fabula ali ono just go with it
    Posljednje uređivanje od jennifer_gentle : 27.02.2021. at 09:11

  10. #1560
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    x
    malo su ga pretjerali, ali zgodna serijica
    odgledala do kraja, puno su ga pretjerali.

  11. #1561
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja sam odgledala Your Honor, Bryan Cranston ponovno u ulozi Waltera Whitea, malo više soft, ali je to u biti to.
    Sad gledam Ozark, da, opet slična priča (hvala, Jen )

    Te izvrsne serije uvijek režem nečim svakodnevnim što sam već gledala, pa sam tako uz Breaking bad pogledala sve dosad snimljene epizode Law and Order SVU, a sad pratim po jednu novu tjedno, isto tako i Rookie.
    A danas ću započeti Judging Amy, to će biti za kombiniranje s Ozarkom
    Posljednje uređivanje od Svimbalo : 27.02.2021. at 16:57

  12. #1562
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    I slažem se i za Ozark soundtrack, fenomenalno

  13. #1563
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Ja sad gledam Behind her eyes.

  14. #1564
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    odgledala do kraja, puno su ga pretjerali.
    A jooj fakat, cak mi se cinila ok u prvim epizodama,a zadnja epizoda je vrhunac "pretjerivanja"

    Zao mi onog malog Adama, nisam mogla zaspat razmisljajuci kako ce jadnom ditetu mater bit poremećeni Rob ...:/Žali Boze gledanja ove serije.

    Vracam se filmovima i mozda probam taj Ozark.

  15. #1565
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    jennifer_gentle, daaaa, moja omiljena je blodreina :D malo cybertrasha nikom nije naskodilo

  16. #1566
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    jučer smo počeli the sinner.
    ne znam što da mislim. na momente mi je teško pratiti kad , tko , šta sa svim tim flashbackovima, ne mogu definirat tko je najporemećeniji, ali smo pogledali tri epizode u komadu.

  17. #1567
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    The sinner je meni odlican, sve 3 sezone, cak mi je zadnja sezona bila najbolja.
    A u seriji mi je cak najslabija karika detektiv ne znam kako se zove, bill pullman. On mi malo ide na zivce i totalno je sklepan od svih zivih detektivskih kliseja.

  18. #1568
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    jennifer_gentle, daaaa, moja omiljena je blodreina :D malo cybertrasha nikom nije naskodilo
    Ja sam najvise voljela onu groundericu hedu sto je clark s njom mutila, zaboravila sam kako se zove. I cijelu tu wonkru spiku

  19. #1569
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    meni je Sinner prva sezona bila dobra*, al ako kreneš razmišljati o samoj radnji, sve gubi smisao, previše rupa u zapletu mi ima
    druga sezona mi je bila osrednja, uglavnom sam gledala zbog Carrie Coon koju obožavam
    treću nisam gledala

    *pričala sam jednom sa sašom da mi ta prva sezona ima "ono nešto", pa mi je objasnila da je to nešto seksipil Jessice Biel istina

  20. #1570
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Meni je i druga bila dobra, doduse carrie coon obozavam jos od leftoversa pa mozda i zbog nje.
    Treca mi je bila jako dobra.
    A u prvoj mi je vise od seksepila jessice biel bila upecatljiva ona pjesma od big black delte. I seka mi je bila super.

  21. #1571
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    A u prvoj mi je vise od seksepila jessice biel bila upecatljiva ona pjesma od big black delte.
    da, to dvoje u kombinaciji daje "ono nešto"

  22. #1572
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A Jurana ajde sad je zavrsi
    I jesam. Ima nešto u toj Giri / Haji. U nekim dijelovima me je iskreno dotakla, a u nekima je umjetna, postmodernistička. Ako se netko odluči na gledanje, ne preskačite recape jer nisu samo montaža dijelova prethodnih epizoda, nego parafraza i komentar.

    Sljedeće sam gledala Ginny&Georgia koja mi je od 2. do 9. epizode bila sasvim dobra, ali zadnja epizoda je potpuno napustila sve u priči što su gradili od početka i samo napravila zaokret da omogući 2. sezonu. Neki trenuci su klišeji i tanki, ali ima i odličnih stvari. Malo se kao poigrava običajima tradicionalnih sapunica pa onda neka iznenađenja pa još realističnih životnih događaja. Tri glavne teme: uklapanje tinejdžera u društvo, idila/privid idile života u malom gradu, preživljavanje zlostavljane djevojke i izdizanje iz nepravedne pozicije u koju je život stavio.

    Sad sam počela Brave New World. Za nju sam čula da je dobila loših kritika, ali nema šanse da joj ne dam šansu - distopijski SF light, utemeljen na klasiku. Doduše, ono što sam dosad vidjela više podsjeća na H. G. Wellsa, nego Huxleyja.

  23. #1573
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam pročitala ovaj članak https://slate.com/culture/2021/02/be...-spoilers.html i odlučila da nije za mene

    (sadrži spojlere, ali ne odmah a početku)
    hvala ti na linku, ustedila si mi sate gledanja i nerviranje

  24. #1574
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti na linku, ustedila si mi sate gledanja i nerviranje
    Zapravo ne nervira dok je gledas jer ne znas kraj, dapace napeta je i zanimljiva, ali kako se blizi zadnjim dvjema epizodama hmm..a zadnja zapravo otkriva tu glupost od kraja koji mi je pokvario cijelu seriju.

  25. #1575
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jennifer_gentle prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je i druga bila dobra, doduse carrie coon obozavam jos od leftoversa pa mozda i zbog nje.
    Treca mi je bila jako dobra.
    A u prvoj mi je vise od seksepila jessice biel bila upecatljiva ona pjesma od big black delte. I seka mi je bila super.
    odgledali smo prvu. dobra mi je. priča ima rupa, ali ja volim tu komornu atmosferu i malo usporenu radnju. sad smo na pol druge, isto mi je ok. priča mi je opet plitka, fali mi možda koji detaljčić i objašnjenje pozadine, ali ok.

    znate da se navodno snima četvrta sezona.

    i sjetila sam se na šta me podsjeća. cardinal. ta mi je bila super.


    ginny&georgia sam pogledala jednu epizodu, možda joj se vratim kad ovo završim.
    i svakako ću dat šansu BNW
    Posljednje uređivanje od babyboys : 05.03.2021. at 09:58

  26. #1576
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Gledam Zajedništvo na HBO. Svidja mi se. Nema umorstava, duhovita, zgodno.

  27. #1577
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Odgledali smo sinnera. Meni su sve tri sezone fobre. Uadnja je mozda najviše psiho, ali ok.

    Pogledala sam i Bold type, tri sezone ima. To je sex i grad wannabe. Njih tri, mlade lijepe, vrlo romantiziran prikaz novinske redakcije, žive u lalalandu u kojem su svi lijepi i dobrodušni,. Uspjeh je predodređen baš za njih tri. Načmu se svakave teme, ali sve ostane dosta plitko i bedorečeno. Ali, soundtrack mi je dobar, serija relaxing i ustvari ju baš preporučam. Onak, jedna epizoda svaki dan , uz kavu iza ručka

  28. #1578
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja odgledala Ozarka i sad eto imam već drugu Netflixovu seriju na čekanju sljedeće sezone.

    Jen, što da gledam dalje?

  29. #1579
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Svimbi, Bloodline?

  30. #1580
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Unorthodox, Netflix, preporučam, fantastična glavna glumica

  31. #1581
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Svimbi, Bloodline?
    Mogla bih. A mogla bih i Unorthodox, to ima samo 4 epizode

  32. #1582
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Unorthodox mi je bio dobar.

    I dalje gledam Parenthood. S4E10. Nikako da docekam epizode koje nisam prije gledala.

  33. #1583
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Broadchurch nova sezona

  34. #1584
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    A gledate li Dnevnik velikog Perice?
    Meni je dosta dobra, dobri su mi i likovi i gluma, sve izgleda krasno, jedino mi je malo bezveze što su izgledom dvije glavne ženske glumice kopirali Joan i Betty iz Mad Men (iako su kao likovi skroz drugačije, i obje glumice su mi odlične).

    Inače muž i ja gledamo Homeland, od prve sezone jer je nismo nikad gledali. Nekako sam bila u otporu jer sam se bojala da će bit previše američki patriotska i da će Claire Danes imat puno onih svojih drhtavih plakanja, ali nije, više urla i vrišti

  35. #1585
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Meni Dnevnik velikog Perice isto nije loš. Iako mi prva epizoda nije bila obećavajuča. Jedino moram primijetiti da se Perici osjeti slavonski naglasak.

    Nisam glumica i ne kužim se u to, al kaj je fakat glumcu teško skinut naglasak?
    Dalmatinke, jel Navojec u tome bolji? To nemrem procijenit

  36. #1586
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Navojec je meni dosta dobar, a nisam puno osjetila u Perici slavonski, doduše nisam ni zagrebački, on nekako govori baš ko učitelj hrvatskog, kao trudi se književno. Iako, iskreno, Perica mi je najmanje zanimljiv lik pa ga najmanje slušam

  37. #1587
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Meni je isto Navojec dobar. Al ja nisam Dalmatinka pa ne kužim. I da, Perica je dosadan. Dobra mu je žena i frend. Csilla mi je možda najbolja za sada.

  38. #1588
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Broadchurch nova sezona
    Koja, četvrta?

  39. #1589
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nano, nema kod Perice slavonskog naglaska. Ni blizu.

  40. #1590
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ima. U prvoj epizodi se dobro čuo. Al to nije ni bitno. Bitno je da nije skinuo govor koji je trebao

  41. #1591
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Inače muž i ja gledamo Homeland, od prve sezone jer je nismo nikad gledali. Nekako sam bila u otporu jer sam se bojala da će bit previše američki patriotska i da će Claire Danes imat puno onih svojih drhtavih plakanja, ali nije, više urla i vrišti
    Jako volim Homeland <3

    ja pak gledam Suits, nekako sam si umislila da će mi gledanje te serije pomoći da steknem bolju sliku o tome tko je i kakva je Meghan Markle
    Postigla sam samo to da sam se zacopala u lika iz serije koji bi mi u RL bio antipatično bahat

  42. #1592
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Meni je Meghan u Suitsima bila prezgodna. Davno sam gledala i zapamtila ju. I sad mi se ploča okrenula i nije mi jasno kako mi je bila zgodna

  43. #1593
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je isto prezgodna, i stil oblačenja mi je wow, baš kako bih se ja voljela oblačiti kad bi mi se dalo svaki dan

  44. #1594
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jako volim Homeland <3

    ja pak gledam Suits, nekako sam si umislila da će mi gledanje te serije pomoći da steknem bolju sliku o tome tko je i kakva je Meghan Markle
    Postigla sam samo to da sam se zacopala u lika iz serije koji bi mi u RL bio antipatično bahat

    angie, hahaha, i ja sam bila zatelebana
    ali meghan mi nikad nije bila zgodna u seriji, lijepa da, ali ima neke nesretne neizgradjene nozice i malo stupast trup
    ali super se oblacila, to da

    tang, bit ce i drhturavog glasa i plakanja
    ali svejedno mi je odlicna serija, posebno prve dvije sezone, pa onda ima neki pad, pa opet bolje i tako, rollercoaster

  45. #1595
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Standardno dobre španjolske:

    The mess you leave behind
    Bitter daisies

  46. #1596
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    angie, hahaha, i ja sam bila zatelebana
    ali meghan mi nikad nije bila zgodna u seriji, lijepa da, ali ima neke nesretne neizgradjene nozice i malo stupast trup
    ali super se oblacila, to da
    Slažem se za Meghan Meni je Donna puno draži lik, ljepša i temperamentnija.

    Dalje gleduckam Zajedništvo (Togetherness), još mi se sviđa. To mi je baš OK serija.
    Tu i tamo za stvarno mozak na pašu gledamo Miss Marple s Geraldine McEwan ili Mala ubojstva Agathe Christie. Mala ubojstva je francuska detektivska komedija. Ne mogu reći nikako da je neka dobra serija, ali mi joj se veselimo, bude nekad za vikend pa ju mi nedjeljom pogledamo.

  47. #1597
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se za Meghan Meni je Donna puno draži lik, ljepša i temperamentnija.
    Je, i meni je Donna precool, ali zbog Meghan se ljulja cijelo kraljevstvo pa me zaintrigirala da pogledam. Inače za Donnu ne bih ni znala, ona mi je isto otkriće

  48. #1598
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    i meni je donna bila puno draza. nakon 2 ili 3 sezone sam prestala gledat seriju, razvodnila mi se previse.

    u zadnje vrime sam pogledala krunu (3.sez mi je bila uzasno dosadna, ostale dobre), ginny&gorgia (zabavna, lajk), jucer sam pocela the mess you leave behind, pogledala 4 ep, super mi je

  49. #1599
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Je l gleda netko Love na Netflixu?
    Predobra mi je. Tko voli romantične komedije, ovo je totalno novi level romantične komedije . Prati ljubavnu priču geeka i problematične coolerice.
    Američko, ali nije tipično američko. Baš mi je sjela.
    Ima seksa, ne gledati pred djecom .

    Pogledala sam i Living with yourself. Fora, zabavno, na trenutke spooky i weird, ali u globalu zanimljiva priča s par neočekivanih obrata.

    Pogledala sam još i milion epizoda i tisuće sezona tko zna čega sve ne , ali za sada samo ovo prijavljujem .

  50. #1600
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Bubilo, to je ona s onom ženskom iz Community i onim ružnim tipom? Ova https://www.imdb.com/title/tt4061080/
    Gledala sam, super mi je bila, iako na momente iritantna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •