Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314
Pokazuje rezultate 651 do 668 od 668

Tema: Serije za preporuku

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Ja gledam zadnju sezonu Orange Is the New Black, ostale su mi još 2-3 epizode, i stvarno je odlična. Većinom je posvećena tematici vezanoj uz ilegalne useljenike u SAD, i to je baš jako potresno napravljeno.
    Uvijek malo popratim na redditu, pa vidim da Amerikanci komentiraju da je ono što se vidi u seriji ništa prema stvarnosti.

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Pogledala sam napokon do kraja Veronicu Mars
    super je serija, preporučam! Sad mi je tek jasno zašto ljudi kad vide Kristen Bell, pomisle prvo na Veronicu, to joj je stvarno najupečatljivija uloga.
    može se i sa malo većom djecom gledat, nema problematičnih scena
    redoslijed gledanja je: prve tri sezone (iz 2004.-2006.), pa film (iz 2014.) pa zadnja sezona 2019.
    naime serija je otkazana nakon treće sezone koja je završila nekako nikako, i onda su obožavatelji skupili novce da se snimi film i zaokruži priču
    a onda su autori nanjušili lovu i serija očito ide dalje

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Sasvim slučajno otkrivena jedna nepretenciozna, mediteranska i opuštena serijica The Durrells ili Durrellovi. Riječ je o adaptaciji romana, o engleskoj udovici koja u želji za boljim životom, zajedno sa četvero djece, odlazi u Grčku, na otok Krf. https://www.youtube.com/watch?v=wHFPoTkLpTM

flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Početno

palči gdje gledaš tu seriju?
    Sviđa mi se trailer
    Ja sam ono malo vremena pred ekranima na Male laži HBO, odlična glumačka ekipa!
    A i obleka mi je najs

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Ja sam počela pa odustala, u neke serije mi se teško uživjeti. Premda je ovo serija o obitelji Lawrencea Durella, pa bi bilo logično da me zainteresira jer njega jako volim.

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

Druga sezona Mindhuntera je cak i bolja od prve. Rekla bih da je to psycho killer Mad men. Nakon intervjua sa Charliem Mansonom i Son of Samom mi nije bilo bas lako zaspati. Nekako sam se nadala da ce i Ted Bundy upasti u ekipu, jer sam prethodno gledala fascinantne Ted Bundy tapes, ali eto nije. Mozda u iducoj sezoni.
    To kriminalisticko profiliranje je tako zanimljivo, ali citajuci o tomu sam shvatila da se zapravo radi o nekoj pseudoznanosti, sto je zapravo vrlo dobro prikazano u ovoj sezoni. I u prethodnoj su se djelomicno dotakli manjkavosti tog pristupa hvatanja pocinitelja (profiliranje sluzi da bi potvrdilo unaprijed donesen sud o vjerojatnom pocinitelju) a ovoj su nedostaci i ocitiji (npr. kod Atlanta child murders profil ubojice je black male 20-30god). Odlicna, odlicna drama!

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

Propustila sam dodati - bez ibzira sto je samo profiliranje pseudoznanost, ono pociva na spoznajma donesenim temeljem intervjua sa serijskim ubojicama. Uvid u profile njihovih licnosti je doista fascinantan (nature vs. nurture, zlostavljacke obitelji, uloga majke u formiranju psihopatologije). Navodno su intervjui preneseni gotovo verbatim.

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    palči gdje gledaš tu seriju?
    Sviđa mi se trailer
    Ja sam ono malo vremena pred ekranima na Male laži HBO, odlična glumačka ekipa!
    A i obleka mi je najs
    serijeonline.net - oaza serija :D

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam počela pa odustala, u neke serije mi se teško uživjeti. Premda je ovo serija o obitelji Lawrencea Durella, pa bi bilo logično da me zainteresira jer njega jako volim.
    Razumijem te. Tako ja nisam mogla Male laži, poslije mi je bila ok. Ova mi paše jer se nasmijem, jer sam solo mama pa se mogu poistovjetiti, volim to doba i mediteransko ozračje.

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

Durrellovi su svojedobno išli na HTV1, gledala sam djelomično, stvarno je zgodna serija. Mene je privukao lik najmlađeg sina (Geralda), sjetila sam se da imam njegovu knjigu "Svijet prirode" u kojoj se na više mjesta prisjeća djetinjstva i života na Krfu

Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Gledala sam Durrellove prosle godine na HRT-u kad sam visila kod kuce na porodiljnom. Super mi je,sad sam nedavno bila bas sretna kad sam vidjela da opet repriziraju. I ja sam imala Svijet prirode,bas je dobra knjiga, sjecam se slike sa sovom s Krfa

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007

Početno

trenutno Mindhunter, krenula sa 2.sezonom, prva je bila jako dobra

flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010

Početno

Počela sam gledati Durrellove, mogla bi mi se svidjeti
    Sluškinjinu priču trenutno nemam snage gledati, toliko mi je mučna i potresna
    Knjigu sam pročitala i isto me pogodila, ali ovo mi je jednostavno too much u ovom trenutku

palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

flopi, meni sada paše baš ta serija, prije sam zazirala, bez razloga.

pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006

Početno

Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Sluškinjinu priču trenutno nemam snage gledati, toliko mi je mučna i potresna
    Odgledala treću sezonu,najlošija do sad

martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012

Početno

Meni je sluskinja samo prva sezona super, poslije je cista sapunica.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006

Početno

Manifest-odlična!

Avion slijeće u New York nakon što se pet godina pretpostavljalo da se srušio negdje u moru.
    To vrijeme nije prošlo za putnike aviona, već za njihove voljene kod kuće. Serija prati njihove osobne živote, kao i veću misteriju i svrhu njihove sudbine

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku

jel netko gledao Casa de papel/Money heist?

odlična je! nisam prije gledala, krenula sam od početka, nažalost glupi stvarni život i obaveze mi ne daju da bingam, inače bih vjerojatno bila gotova već

Stranica 14 od 14 PrviPrvi ... 4121314

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •