Stranica 24 od 50 PrviPrvi ... 14222324252634 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1151
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Subotom kasno na HTV 2 ide odlična BBC-jeva serija MotherFatherSon. Nigdje je nisam našla za skinuti, a izluđuje me čekanje od 7 dana do sljedeće epizode...
    Pogledala sam na HBO. Svidjela mi se. Mada me uvijek iznenadi kako ostecene osobe u djetinjstvu rade iste stvari svojim potomcima. I tako se vrte u krug. Kao i to da mislis da mozes bolje i da mozes protiv sustava, ali sustav je rigidan i tesko se mijenja.

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih kao što rekoh radije gledala Nicole Kidman i Hugha Granta onako zgodne i lijepo obučene u nekom normalnom braku kako šeću New Yorkom.

    Ti krimići kod kojih stalno očekuješ neki twist, pa ovo je pa ono je, toga mi je stvarno dosta. A mislim i da serija ima jako glup kraj.

    No, odlični glumci, vrhunska produkcija, pa eto za razbibrigu nije loše.
    Meni je nakon druge epizode bila previse, iako sam pogledala do kraja. Slazem se s Mimom u potpunosti. Glumac, Noah Jupe, koji glumi Hanry mi je odlicno odglumio.

  2. #1152
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    I ja sam jučer dovršila Slom. Prve dvije epizode su mi bile dobre, kasnije sve gluplje i gluplje.
    Za razbibrigu je dobra, ali brzo ću je zaboravit.

  3. #1153
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja sam odustala na pol prve epizode. Jako mi je bacalo na male laži

  4. #1154
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam jučer dovršila Slom. Prve dvije epizode su mi bile dobre, kasnije sve gluplje i gluplje.
    Za razbibrigu je dobra, ali brzo ću je zaboravit.
    Meni je 5. epizoda zbilja loša. Mogli su totalno bez nje. Nicole mi je dobra i lijepa, bez obzira na botox, jedino što joj je mimika narušena s botoksom pa nisam bila sigurna što želi odglumiti.

    Stjuardesu sam čula da je dobra. Pokušat ću nakon što pogledam Breeders.
    Nisam gledala ni Normalne ljude. Eto, sad imam na lageru koješta

  5. #1155
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Ajme lupat cu se po glavi sto sam otvorila ovaj topic
    Bi - ne bi
    Meni samo bitno da nije predugacka, to me ubi.
    Odlucila sam prvo gledam Slom, onda WorkingMoms.

    Vise sam tip za filmove, ovo mi ukrade vrijeme.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 04.12.2020. at 18:51

  6. #1156
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Dakle kad sam pocela jucer gledat Slom, nisam stala dok nisam premorena zaspala.

    Cim sam se digla jutros rano prije treninga jedva docekala da nastavim i odmah nakon treninga zadnju epizodu

    Kazem vam ja se ne znam kontrolirat, pogotovo ako mi je zanimljiva radnja.

    Glumacka postava mi je fantasticna, a Nicole je fakat mraak glumica. Odusevila sam. Bome jako dobro prenosi emociju bez obzira na botox.

    Eh da i vise mi se svidja crveni kaput :povrsna:
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.12.2020. at 19:53

  7. #1157
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Kako mene izludjuje to sto ne znam stat, stravaaaa...inace ne volim nikakve ovisnosti i stanja van kontrole,al ovo u sta se ja pretvorim...

    Ne znam kako vi al ja ne mogu pogledat 1-2epizode pa sutradan ostatak.Lastane jesam li skrenula s pameti?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.12.2020. at 19:55

  8. #1158
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Lili, ako te tješi... ja sam zadnjih mjesec i pol dana stalno doma, od toga sam neko vrijeme bila stalno pod jakom temp. i pola dana bih prespavala, pa nakon toga radim od doma full time, kuham, ponekad čak radim i neke kućanske poslove, imam troje djece... i svejedno sam pogledala 4 serije - baš sve epizode, a jedna je imala i dvije sezone.

    Na istu foru - krenem gledati i u dan-dva, maksimalno tri pogledam cijelu sezonu.

    Nema stajanja kad ti je dostupno .

  9. #1159
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Meni je tako bilo kad sam gledala Sharp Objects. Djeca su mi strašno išla na živce što neće ići spavati (u 19.30) jer se meni tako gledalo dalje

  10. #1160
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ne znam nikoga tko se tu zna kontrolirati. To mi je isto kao pojesti samo jednu kockicu čokolade!

  11. #1161
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Angie al ja sam bas ta koja bi mrtva ladna pojela tu jednu kockicu i ostatak zamotala, al bar si me utjesila da je to tako sa serijama i kod drugih.

    Morat cu ih izbjegavat. jer fakat nemam toliko vremena za serije.

    Al ako moze BB u takvom tempu, a onda valjda mogu i ja

  12. #1162
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja ne idem van trčati, za to vrijeme možeš pogledati 2-3 epizode nečega .

  13. #1163
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Lili, ti si maratonka, to ti je normalno.
    Ja sam sinoć pogledala 4 epizode Normalnih ljudi. Inače to ne radim. Završili smo i Breeders. Sad cu solo Normalne (nije to MMov đir), a s MMom vjerojatno Stjuardesu.

  14. #1164
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    pogledala sam the secret, miniseriju, bas mi je bila zanimljiva
    i sedmu sezonu endeavoura, hmmm, nije me zainteresirala kao prethodne

    slijedi the liar, the undoing i the victim...

  15. #1165
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Jooj da totalno mi je bila kriva percepcija, u pravu ste , pa koliko bih ja serija mogla pogledati da ne treniram, ali ja ipak dajem prednost treninzima

    Evo vikendom kad se rade dužine odu mi 2 ure minimalno na zagrijavanje-trening-rastezanje a još put do tamo i nazad, nabere se blizu 3h, doduše radnim danima to bude kraće nekih 70 min.

    Summer ta Secret, jel ima puno epizoda? Ja bih nešto da me drži attentive, a da ne traje 100 godina.Probala sam sa search naći Working moms, nisma našla, Gdje je ta serija?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.12.2020. at 17:32

  16. #1166
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    u bespucima interneta

  17. #1167
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Working moms na netflixu ima.
    A stjuardesa ti ima za sad 5 epizoda i sigurno ćeš biti tentive

  18. #1168
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    A ha netflix ja imam neki paket s punoo programa.
    Pptrazit cu stjuardesu

  19. #1169
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A ha netflix ja imam neki paket s punoo programa.

  20. #1170
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je Lily zaboravila zarez, i da je htjela reći da ima paket sa puno programa.

    Inače, prema preporuci 18. godišnjeg vlastitog djeteta pogledala sam "Queens gambit" i zaključila da to zbilja nije serija koja bi se trebala gledati od tako mlade populacije.
    Primjeri ponašanja glavnog lika u seriji su izrazito diskutabilni.

  21. #1171
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Kako li je ova tema na servisni kutak upala

    Pogledala sam do kraja Normalni ljudi. Meni se baš svidjela.
    Gledamo Stjuardesu. Nakon prve epizode MM i ja smo se skeptično pogledali, osim zabavne špice, nije nam se baš svidjelo. Dali smo još jednu šansu pa smo i drugu pogledali, pa i treću, popravilo se u odnosu na prvu, nije nas oborilo s nogu, ali sad gledamo. Za razliku od Normalnih ljudi, gdje sam svaki put željela i sljedeću pogledati, ova me ne vuče da bih još gledala.

  22. #1172
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle kad sam pocela jucer gledat Slom, nisam stala dok nisam premorena zaspala.

    Cim sam se digla jutros rano prije treninga jedva docekala da nastavim i odmah nakon treninga zadnju epizodu

    Kazem vam ja se ne znam kontrolirat, pogotovo ako mi je zanimljiva radnja.

    Glumacka postava mi je fantasticna, a Nicole je fakat mraak glumica. Odusevila sam. Bome jako dobro prenosi emociju bez obzira na botox.

    Eh da i vise mi se svidja crveni kaput :povrsna:
    Mene je Slom na kraju razočarao. Kraj mi je baš bezveze, a još više me razočarala Nicole koja je inače izvrsna glumica, ali od botoksa ne prebaci do mene emociju. Glumi samo očima, usta joj se čudno iskrivljuju, meni nema emocije na tom licu. Užasno me razočarala, a bome i živcirala.
    Inače i ja imam taj problem da ne znam stat kad krenem gledati.

  23. #1173
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Kako li je ova tema na servisni kutak upala

    Pogledala sam do kraja Normalni ljudi. Meni se baš svidjela.
    Gledamo Stjuardesu. Nakon prve epizode MM i ja smo se skeptično pogledali, osim zabavne špice, nije nam se baš svidjelo. Dali smo još jednu šansu pa smo i drugu pogledali, pa i treću, popravilo se u odnosu na prvu, nije nas oborilo s nogu, ali sad gledamo. Za razliku od Normalnih ljudi, gdje sam svaki put željela i sljedeću pogledati, ova me ne vuče da bih još gledala.
    Gledala sam ju prije par mjeseci. Meni je fantastična i poprilično teška emotivno i psihološki.
    Pokušala sam pogledati Sluškinjinu priču i došla do 2/3 prve epizode. Zanimljiva mi je, ali u ovom trenutku izuzetno teška i jednostavno ju sad ne mogu probaviti.
    S obzirom na trenutnu situaciju u svijetu s pandemijom, ekonomijom i moju osobnu, trebaju mu glupave i plitke serijice tipa Emily u Parizu
    Super mi je i serija Nesigurna na HBO...humoristična serija o 2 prijateljice crnkinje njihovom međusobnom odnosu i odnosima u vezama. 4 sezone ima.

  24. #1174
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam ju prije par mjeseci. Meni je fantastična i poprilično teška emotivno i psihološki.
    Pokušala sam pogledati Sluškinjinu priču i došla do 2/3 prve epizode. Zanimljiva mi je, ali u ovom trenutku izuzetno teška i jednostavno ju sad ne mogu probaviti.
    Ja sam zadovoljna sa završetkom serije Normalni ljudi. Iako sam uvijek navijački tip poput malog djeteta, da žive sretno do kraja života. Ali ovdje to ne bi imalo smisla. Taman dovoljno začina da moja duša to može bez stresa probaviti.

    A Sluškinjine priče nisam luda početi gledati, toga se bojim.

  25. #1175
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Jelena i meni je kraj bezveze. Ocekiala sam od kraja puno vise. Svejedno serija me drzala bas napetom.

    No Nicole mi je i dalje bila fantasticnaa u toj seriji. Bome ja sam osjetila svaku njenu emociju.
    Nisam obracala paznju na botox, niti se na njega fokusirala.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.12.2020. at 18:13

  26. #1176
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena i meni je kraj bezveze. Ocekiala sam od kraja puno vise. Svejedno serija me drzala bas napetom.

    No Nicole mi je i dalje bila fantasticnaa u toj seriji. Bome ja sam osjetila svaku njenu emociju.
    Nisam obracala paznju na botox, niti se na njega fokusirala.
    Baš smo različito doživjele. Meni je taj botox i rekla bih izvještačeno lice užasno odvlačilo pažnju.

  27. #1177
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam ju prije par mjeseci. Meni je fantastična i poprilično teška emotivno i psihološki.
    Pokušala sam pogledati Sluškinjinu priču i došla do 2/3 prve epizode. Zanimljiva mi je, ali u ovom trenutku izuzetno teška i jednostavno ju sad ne mogu probaviti.
    S obzirom na trenutnu situaciju u svijetu s pandemijom, ekonomijom i moju osobnu, trebaju mu glupave i plitke serijice tipa Emily u Parizu
    Super mi je i serija Nesigurna na HBO...humoristična serija o 2 prijateljice crnkinje njihovom međusobnom odnosu i odnosima u vezama. 4 sezone ima.
    I meni je Insecure super, jedva čekam novu sezonu.
    Mitovski, probaj New Girl!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #1178
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Napokon sam, stjecajem kucnih okolnosti, pocela gledati serije nakon sigurno sedam godina pauze. Muz gleda The Queen's Gambit; ja jos nisam.

    Schitt's Creek, Dead to Me, Virgin River i glupava Emily in Paris su mi bili nedavno na tapeti. I gledam Good Doctor.

    Ne znam gdje bih trazila svedske serije, te su mi uvijek bile drage.

  29. #1179
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Kaae imas ih i na HBO i na Netflixu. Ali ponuda se razlikuje za odredjene regije tako da mozda za tvoju i nema.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 10.12.2020. at 08:27

  30. #1180
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Napokon sam, stjecajem kucnih okolnosti, pocela gledati serije nakon sigurno sedam godina pauze. Muz gleda The Queen's Gambit; ja jos nisam.

    Schitt's Creek, Dead to Me, Virgin River i glupava Emily in Paris su mi bili nedavno na tapeti. I gledam Good Doctor.

    Ne znam gdje bih trazila svedske serije, te su mi uvijek bile drage.
    Kakva je ta Virgin River? Vidim da je gledana, kad sam joj jednom dala 15 minuta šanse, činilo mi se kao da gledam Dr. Quinn, žena vrač, k´o stara televizija.

  31. #1181
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Krenula sam gledati Damin gambit na Netflixu, i malo mi je pretjeran i besmislen. Djevojčica prvi put vidi šah i već zna igrati jer se šopa sedativima. Wtf.

  32. #1182
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva je ta Virgin River? Vidim da je gledana, kad sam joj jednom dala 15 minuta šanse, činilo mi se kao da gledam Dr. Quinn, žena vrač, k´o stara televizija.
    X
    Isto tako, zaspala odmah, nemam baš zelju ponoviti osim u slučaju teške nesanice.
    After life, odgledala, nije mi ta tema trebala, preplakala..no dobra je.
    Normal people, zaspala isto tako, ok ja zaspem ali odgledam epizodu u par navrata. Ova će biti na čekanju, barem dok mi se ne skupi vremena i veša za peglanje.
    Kae https://www.imdb.com/title/tt10069398/ ova je norveška, meni je baš simpatična. Sad sam vidjela taman za božić nova sezona.
    Stjuardesa mi je ok.
    Ostalo manje više se slažem s nabrojanim.

  33. #1183
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    za no-brain i over the top drama preporučujem Jane the Virgin
    ne sjećam se, možda se ovdje već razgovaralo o tome
    uglavnom, lagana parodija meksičkih telenovela, s urnebesnim naratorom i povremenim društvenim komentarom/kritikom položaja Latino zajednice ili imigranata u američkom društvu
    na prvi pogled jako plitka s nevjerojatnim zapletom: Jane je djevica koju ginekologica slučajno inseminira spermom svog brata, cancer survivora (trebala je inseminirati bratovu suprugu, kao pokušaj spašavanja braka koji se raspada). Jane ostaje trudna i zaplet kreće Puno "drame", twistova, ali sve skupa jako zabavno i nimalo glupo. Jako je "televisa presenta" al na najbolji mogući način.
    Pogledam epizodu prije spavanja, umjesto apaurina.

  34. #1184
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Hvala ti na ovoj preporuci betty, serija je zaista super zabavna a posebno mi se sviđa što ima hrpu sezona

  35. #1185
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    za no-brain i over the top drama preporučujem Jane the Virgin
    ne sjećam se, možda se ovdje već razgovaralo o tome
    uglavnom, lagana parodija meksičkih telenovela, s urnebesnim naratorom i povremenim društvenim komentarom/kritikom položaja Latino zajednice ili imigranata u američkom društvu
    na prvi pogled jako plitka s nevjerojatnim zapletom: Jane je djevica koju ginekologica slučajno inseminira spermom svog brata, cancer survivora (trebala je inseminirati bratovu suprugu, kao pokušaj spašavanja braka koji se raspada). Jane ostaje trudna i zaplet kreće Puno "drame", twistova, ali sve skupa jako zabavno i nimalo glupo. Jako je "televisa presenta" al na najbolji mogući način.
    Pogledam epizodu prije spavanja, umjesto apaurina.
    mitovski, gledaj ovo. ja sam krenula u jednom jako lošem periodu kad mi je baš trebao neki no brainer. ustvari je super. i sapunica je i nije. svašta se toj jadnoj jane izdešava, ali ona je baš slatka takva zbunjena i začuđena. ima 5 sezona, ali brzo i lako se gleda. ja sam se na kraju i totalno uživila u priču, a jedna epizoda o njoj i njezinom tati me i rasplakala jer me podsjetila na moju priču s tatom.

  36. #1186
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    sad ste me baš zainteresirale, a po radnji ne bih nikad upalila

  37. #1187
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Jane the Vigin je sve ono što bi Emily u Parizu trebala biti a nije
    bez obzira na potpuno sulud zaplet, ni u jednom trenu ne zakurlaš očima (kao što kurlaš dok gledaš Emily), nego je sve skupa užasno šarmantno, a glavna glumica je potpuno očaravajuća

  38. #1188
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    sad ste me baš zainteresirale, a po radnji ne bih nikad upalila
    isto i kod mene

  39. #1189
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma ja sam sto puta gledala, i vidjela sam da ljudi preporučuju, ali mislim da sam u glavi pomiješala tu seriju s onim Ne daj se Nina pa nisam niti pokušavala.

  40. #1190
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Meni je super i to što je Gina Rodriguez žena, a ne lutka. Ono, od starta ima obline, poslije poroda babyweight, totalno jr prirodna. Ima naravno i barbika, ali ona je toliko urnebesna da joj to ni ne zamjeriš.

  41. #1191
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    mitovski, gledaj ovo. ja sam krenula u jednom jako lošem periodu kad mi je baš trebao neki no brainer. ustvari je super. i sapunica je i nije. svašta se toj jadnoj jane izdešava, ali ona je baš slatka takva zbunjena i začuđena. ima 5 sezona, ali brzo i lako se gleda. ja sam se na kraju i totalno uživila u priču, a jedna epizoda o njoj i njezinom tati me i rasplakala jer me podsjetila na moju priču s tatom.
    Jane the virgin sam ja pogledala davnih dana, dok još nitko u Hrvatskoj nije znao za nju. Bila mi je fantastična.

    Čekam Bridgertone na Netflixu. Taman na Božić dolazi. Baš se veselim.

  42. #1192
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Kakva je ta Virgin River? Vidim da je gledana, kad sam joj jednom dala 15 minuta šanse, činilo mi se kao da gledam Dr. Quinn, žena vrač, k´o stara televizija.
    A ono, razvlaci se drama. Ali meni je bas legla za mozak na pasu. Sve neki troubled likovi, ali svidjelo mi se sto su ih odabrali na poprilicno engleski nacin, iliti nisu bas svi redom manekeni, vec samo neki.

    Idem traziti tu drugu virgin, da vidim je li bolja od glupave Emily!

  43. #1193
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    za no-brain i over the top drama preporučujem Jane the Virgin
    ne sjećam se, možda se ovdje već razgovaralo o tome
    uglavnom, lagana parodija meksičkih telenovela, s urnebesnim naratorom i povremenim društvenim komentarom/kritikom položaja Latino zajednice ili imigranata u američkom društvu
    na prvi pogled jako plitka s nevjerojatnim zapletom: Jane je djevica koju ginekologica slučajno inseminira spermom svog brata, cancer survivora (trebala je inseminirati bratovu suprugu, kao pokušaj spašavanja braka koji se raspada). Jane ostaje trudna i zaplet kreće Puno "drame", twistova, ali sve skupa jako zabavno i nimalo glupo. Jako je "televisa presenta" al na najbolji mogući način.
    Pogledam epizodu prije spavanja, umjesto apaurina.
    11 epizoda kasnije..
    ne mogu vjerovat šta se sve dogodilo

    uglavnom, hvala, točno feel koji mi treba trenutno

  44. #1194
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Sad sam se navukla na Working mums . Zabavna je.

  45. #1195
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    11 epizoda kasnije..
    ne mogu vjerovat šta se sve dogodilo

    uglavnom, hvala, točno feel koji mi treba trenutno
    javi se koju sezonu kasnije

  46. #1196
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    tang, pogledaj i one day at the time i the great
    Posljednje uređivanje od magriz : 13.12.2020. at 22:37

  47. #1197

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Napokon sam, stjecajem kucnih okolnosti, pocela gledati serije nakon sigurno sedam godina pauze. Muz gleda The Queen's Gambit; ja jos nisam.

    Schitt's Creek, Dead to Me, Virgin River i glupava Emily in Paris su mi bili nedavno na tapeti. I gledam Good Doctor.

    Ne znam gdje bih trazila svedske serije, te su mi uvijek bile drage.
    Imaš na Netflixu švedsku seriju Love and Anarchy, meni se svidjela.

  48. #1198
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    11 epizoda kasnije..
    ne mogu vjerovat šta se sve dogodilo

    uglavnom, hvala, točno feel koji mi treba trenutno

    tako je i meni
    već sam na drugoj sezoni
    Jel skipaš recap ili gledaš? Ja gledam, jer mi je taj recap najbolji dio


    The Great je super super serija, ali skroz druga vibra. Jako je duhovita, ali to je takav suhi humor da mi je neusporediva s Jane.
    Jane je baš feel-good.

  49. #1199
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nemojte skipat recap. Pa narator je najbolji dio !

    I probajte pogodit tko je narator

  50. #1200
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    i moram dodati, bez obzira na telenovelastost, ta serija ima jedan od najrealističnijih prikaza trudnoće i majčinstva. Epiduralna ili ne, trudovi koji staju kada ju dobije (dakle nema ekspresnog poroda), brige oko bebinog napretka na kilaži, frustracije oko dojenja... U tim segmentima je gotovo kao dokumentarac

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •