Stranica 38 od 50 PrviPrvi ... 28363738394048 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1851
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku

    Evo ti i preporuka za francusku miniseriju, krimić Chalet, lokacija Alpe oko Grenoblea, odmori čovjek oči na zelenilu.
    Aaaaaa, to moram pogledati, bila sam u tom kraju jedne zime, zaljubila se i u Francuske Alpe i u Grenoble

  2. #1852
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je isto The Fall bila odlična, gledala sam je još prije par godina na nekom kabelskom kanalu.

    Naletila sam na neki popis dobrih serija s Netflixa koje su prošle ispod radara, pa je tu naravno moj Delhi Crime (koji meni nije prošao ispod radara ) i jedna tipa Sex i grad ali s mlađom postavom, cure tek kreću u život, The bold type, ima stereotipnih momenata ali mi je zapravo bila dosta zanimljiva.

  3. #1853
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Ja gledam drugu sezonu the great na hbo. Jako mi je zabavna.

  4. #1854
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Jennifer to je nova sezona? Ne sjecam se kad sam je gledala jel bila jedna ili dvije?

  5. #1855
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Komentirala sam ja Bold type već. Nije ona malo nego jako stereotipna, iz ovih sad cipela, prije dvadeset godina bi mi bila valjda vauuuu kak su sposobne. Uglavnom je zabavan burek.

    Odustala sam od unbelivable. Ne mogu. Jako je spora i teko mi se skoncentrirat trenutno. Gledat ću Veliku. Prv asezona je bila baš zabavna

  6. #1856
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Komentirala sam ja Bold type već. Nije ona malo nego jako stereotipna, iz ovih sad cipela, prije dvadeset godina bi mi bila valjda vauuuu kak su sposobne. Uglavnom je zabavan burek.
    Sad sam našla taj tvoj post, još od proljetos! Ne znam kako se dalje razvija, odgledala sam prvu sezonu i onaj kraj s prešućenim silovanjem i teretom nepravde me je baš potresao, možda su poslije zapeli u klišejima...
    Gledat ću je jedino ako baš budem imala viška vremena.

  7. #1857

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Lili - izgleda da nam se isto sviđa.... obavezno pogledaj La Foret, ako nisi (The forest).

  8. #1858
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Jennifer to je nova sezona? Ne sjecam se kad sam je gledala jel bila jedna ili dvije?
    Druga, izasla prije par dana

  9. #1859
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam našla taj tvoj post, još od proljetos! Ne znam kako se dalje razvija, odgledala sam prvu sezonu i onaj kraj s prešućenim silovanjem i teretom nepravde me je baš potresao, možda su poslije zapeli u klišejima...
    Gledat ću je jedino ako baš budem imala viška vremena.
    Ma dotaknu se svega, ali ništa ne razrade. A one ispadnu heroine, pogotovo ona iz društvenih mreža, zaboravila sam joj ime.

    Gledljivo je, ali samo kao razonoda, bez promišljanja.

  10. #1860
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Naišla sam (na Tik Toku : mrgreen na preporuku knjige Fleabag : The Scripture za koju kažu da se isplati pročitati ako vam se svidjela serija. Na Goodreadsu ima ocjenu 4.83.

  11. #1861
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala prije pola godine i svidjela mi se.
    Paralele sa stvarnosti su nekad bile i prestvarne.



    Obicno se znam zakvaciti za neku seriju i odgledati sve epizode ( ili cak sezone) u jedan vikend ( tako i citam. Opsesija.)
    Ali tu sam morala prekidati. Cak nekad i epizodu na pola i ostaviti da stoji. Bas mi je nekad bilo prebrutalno i tesko gladati te uspone i padove. Ono , jedan korak naprijed , a onda zivot ju baci dva koraka natrag i tako u krug.


    Obzirom na pokusavanje izbjegavanja stresora odlucila sam se na laganicu koja mi je bila ponudena po algoritmu.
    virgin river - 3 sezone, ljubic i trac partije uz malo krminala u nekoj zabiti u prekrasnom krajoliku ( scene okolisa su vrlo.relaksirajuce)
    Prve dvije sezone su gledljive , klasicna limunada, ima neke dinamike, malo drame , malo psihologije, crno bijeli likovi , radnja tece...
    Treca sezona je snimana valjda u vrijeme pandemije. Totalno je kaoticna i zbrckana , neki glumci su nelogicno nestali, mozda je i glavna glumica bila trudna ( ali ne seriji), kemija je otisla u nepovrat.

    Sad trazim nesto lagano, sa manje sezona. Ili film. Da sredim za vikend.
    Super si opisala Virgin River. Ja sam je progutala prosle godine ili pocetkom ove ili kad vec... dok je svijet jos poprilicno stajao. I onda zadnju sezonu kad li se vec pojavila. Zivi uzas od limunade, a taman onako da gledas i da te bas briga sto je na ekranu.

  12. #1862
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    Lili - izgleda da nam se isto sviđa.... obavezno pogledaj La Foret, ako nisi (The forest).
    Hvala andiko hoću.

    Ma nisam uspjela pronaći na svom IPTV-u dosta tih serija koje su cure spominjale, baš mi je žao. Pogledala sam Innocent. Jel je gledao netko? jel vam se svidjela?

  13. #1863
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Pogledala Clikbait na Netflixu, ne znam jeste je spominjali, ali preporuka!
    Potpuno neizvjesno do samog kraja.
    Sviđa mi se poruka o opasnostima koje vrebaju s neta i usput me protresla činjenica koliko smo svi skupa izloženi običnim objavama po drustvenim mrrzama i koliko nam je privatnost zapravo krhka. Samo ako netko odluci poigrati se s nama..
    Sad završavam Behind her eyes, volim takve uvrnute stvari.
    Osim same radnje, sviđaju mi se likovi, interijeri a najviše obleka od Adele
    Bože kako je lijepa!
    A i frizura mi je mrak takoder:površna:

  14. #1864
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Behind her eyes gledala...da krasna je Adele baš baš.... meni se kraj nije svidio nikako ali dobro...javi dojam napeto sam i ja gledala sve nastavke.

  15. #1865
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    The great mi je odlicna i druga sezona (nisam jos do kraja pogledala) svidja mi se kako su razvili peterov lik i dinamiku njih dvoje

    Gossip girl gledam i dalje ni sama ne znam zasto. Dosadno i neinspirirano. Glavni likovi mi bas nemaju nikakav appeal, ni karizmu ni sarm, ma necu to vise gledat stvarno je preglupo

    Pocela sam the wheel of time na amazonu, to su reklamirali kao amazonov game of thrones. Izbacuju epizodu po epizodu pa mi je tlaka jer sam se malo uvukla i sucker sam za fantasy. Po dosad vidjeno ni blizu GoT-u, ni produkcijski ni po ostalom, prica mi je neki cuspajz svega, malo lotr, malo hp, malo got, al dobro. Nije lose, bas mi dodje kao comfort food u ovo doba.

  16. #1866
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam odgledala do kraja Kim's convenience i još jednom ću je preporučit, baš je simpa serija
    i ja volim Mr. Kim-a

  17. #1867
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    pokušala sam gledati Virgin River, nije išlo
    Mr. Kim je super, hvala na preporuci

  18. #1868
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Behind her eyes gledala...da krasna je Adele baš baš.... meni se kraj nije svidio nikako ali dobro...javi dojam napeto sam i ja gledala sve nastavke.
    Pa skroz sam se razočarala krajem!
    Jao!

  19. #1869
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Jel da?! Ja mislila bit ce bar malo happy end a ono figa...

  20. #1870
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    A e, jadni David
    Sve mi se svidjelo osim tih sf momenata koji su na kraju dali smher cijeloj temi kako se pokazalo..
    I dalje mi je Adele predivna

  21. #1871
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    jel Adele šćer od Bona Voxa?
    ja tu seriju nisam gledala baš zbog kraja (namjerno sam pročitala spojler jer me neki članak upozorio da je kraj koma)


    Ja neizmjenično gledam Veliku i Midnight mass.
    The Grea je baš great, ta serija je prava vizualna poslatica, onaj njen kostim za krunidbu mi je bio wow! točno bih na neki maskenbal takva išla
    stalno povlačim paralele sa Veep, valjda zato što su obje političke satire
    odlična serija

    Midnight mass je neki hororčić na Netflixu. Pogledala sam prva tri epizode i zasad nema ništa užasno strašno osim povremenog lurkera iz mraka
    ali je serija dosta sumorna, nikako mi nije za bingeanje, iako se radi o prilično kvalitetnoj seriji
    ima groznih likova i zapravo si mislim da mi je možda tako teška jer me podsjeća na moj vlastiti odnos s katoličkom crkvom, na konstantne pritiske obitelji i okoline da se uključiš u zajednicu
    baš me zanima jesam li dobro nanjušila gdje je konflikt ili je to samo moja projekcija

  22. #1872
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    jel Adele šćer od Bona Voxa?
    ja tu seriju nisam gledala baš zbog kraja (namjerno sam pročitala spojler jer me neki članak upozorio da je kraj koma)


    Ja neizmjenično gledam Veliku i Midnight mass.
    The Grea je baš great, ta serija je prava vizualna poslatica, onaj njen kostim za krunidbu mi je bio wow! točno bih na neki maskenbal takva išla
    stalno povlačim paralele sa Veep, valjda zato što su obje političke satire
    odlična serija

    Midnight mass je neki hororčić na Netflixu. Pogledala sam prva tri epizode i zasad nema ništa užasno strašno osim povremenog lurkera iz mraka
    ali je serija dosta sumorna, nikako mi nije za bingeanje, iako se radi o prilično kvalitetnoj seriji
    ima groznih likova i zapravo si mislim da mi je možda tako teška jer me podsjeća na moj vlastiti odnos s katoličkom crkvom, na konstantne pritiske obitelji i okoline da se uključiš u zajednicu
    baš me zanima jesam li dobro nanjušila gdje je konflikt ili je to samo moja projekcija
    Je.

    I ja gledam Veliku. Odlična je.

  23. #1873
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ona je glumila i u The Knick
    baš mi je bila super castana za tu ulogu, izgledala je točno kao da dolazi iz tog doba

  24. #1874
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja gledam The Letdown. Samo prizemno kod mene.

    Zapravo mi je smijesno, sto jest jest.

  25. #1875
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Počela sam to, pa stala, ne znam zašto

  26. #1876
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Ja sam počela jučer gledati Hellbound, pogledala epizodu i pol i mislim da tu ću na tome i ostati.

  27. #1877
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja sam na drugoj sezoni The morning show. Imam nekih zamjerki, ali dosta je ok serija. U drugoj sezoni glumi i meni draga Julianna Margulies, dosta je ostarila od Alicie, ali primijetila sam da jako volim u serijama zgodne i sređene dame u najboljim godinama, kad imaju bore na licu i taj sassy zreli stav "I've seen things"

  28. #1878
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam na drugoj sezoni The morning show. Imam nekih zamjerki, ali dosta je ok serija. U drugoj sezoni glumi i meni draga Julianna Margulies, dosta je ostarila od Alicie, ali primijetila sam da jako volim u serijama zgodne i sređene dame u najboljim godinama, kad imaju bore na licu i taj sassy zreli stav "I've seen things"
    kao Rebecca u Ted Lasso-u
    kako je meni ta žena seksi

  29. #1879
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    kao Rebecca u Ted Lasso-u
    kako je meni ta žena seksi
    Da, upravo ona!

    Jako je seksi, kad je gledam, volila bih da i ja znam onako hodat onim tankim petama

    Jesi skužila koga je ta glumica glumila u Game of thrones?

  30. #1880
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Da, upravo ona!

    Jako je seksi, kad je gledam, volila bih da i ja znam onako hodat onim tankim petama

    Jesi skužila koga je ta glumica glumila u Game of thrones?
    Jesam!
    No, nakon što sam ju vidjela u Ted Lassou, pljujem na produkciju GoTa što je tako talentiranoj glumici dala zvono i jednu riječ teksta
    ali zato je Rebecca baš hmmmmm...prekrasna žena te njene obline,visina, ice queen izgled, glas očarala me!
    i dobro kažeš, ta zrelost u stavu i izgledu je baš ono što ju čini privlačnom
    meni osobno privlačnijom od većine muškaraca ili mlađih žena npr.

  31. #1881
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    i način na koji se kreće.... ne znam tko bi joj odolio!

    ok, gotova sam!

  32. #1882
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ...i meni draga Julianna Margulies, dosta je ostarila od Alicie...
    Ma daj, jednom ER, zauvijek ER.




    (Zezam se; super je.)

  33. #1883
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam nasla jos jednu laganu seriju, zove se The IT Crowd. Deluje ok za sad.

  34. #1884
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Gledala sam The IT Crowd neko vrijeme, u nekom trenutku. Racunam da je bilo prije rodjenja djece jer sam gledala samo limunade dok su bili bebe.

  35. #1885
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    IT Crowd
    my crowd
    Posljednje uređivanje od summer : 01.12.2021. at 19:05

  36. #1886
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Slazem se, medu top 5 humoristicnih mi je [emoji846]

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  37. #1887
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I ja sam velika obožavateljica IT Crowda (kao vjerojatno i većina ljudi koji rade u IT-u)

  38. #1888

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Morat ću pogledati IT Crowd. I inače volim britanske serije s Channel4 ili ITV-a. Na žalost nema ih puno. Ne znam što se dogodilo s Roditeljskim mukama - Breeders, meni se čini da to nije završilo, a nikako da dođe na HBO nova epizoda.

    Mislim da je netko ovdje jednom tražio neke talijanske filmove i serije - sad Netflix ima rubriku Talijanski osjećajni filmovi, pa možda se tu nešto nađe.

  39. #1889
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa Vidi poruku
    Morat ću pogledati IT Crowd. I inače volim britanske serije s Channel4 ili ITV-a. Na žalost nema ih puno. Ne znam što se dogodilo s Roditeljskim mukama - Breeders, meni se čini da to nije završilo, a nikako da dođe na HBO nova epizoda.

    Mislim da je netko ovdje jednom tražio neke talijanske filmove i serije - sad Netflix ima rubriku Talijanski osjećajni filmovi, pa možda se tu nešto nađe.
    To vjerojatno tvoj ima, tko zna ima li moj.
    Moj ima nove anime

  40. #1890
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    To vjerojatno tvoj ima, tko zna ima li moj.
    Moj ima nove anime
    hahaha, ja nikako skužit te netflix algoritme, kod mene isto stalno niče anime

  41. #1891
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Meni to gleda sin. Možda i tvoj gleda?

  42. #1892
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Meni to gleda sin. Možda i tvoj gleda?
    ma gledaju meni i sin i kći i muž
    ali gledamo i druge stvari, a nekako prijedlozi mi se čine pretežno iz anime sfere, ili ja to više primijetim jer me živcira
    općenito mi je neintuitivna tražilica, i rijetko kad mi predloži nešto što mi legne

  43. #1893
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Meni su postali bolji prijedlozi kad sam polajkala stvari koji mi se vrlo sviđaju. Čak sam našla i neke filmove koje nisam gledala na Netflixu, nego u kinu, a jako su mi dobri pa ih polajkala, čisto da mu dam bolji okvir.

  44. #1894
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Dobar savjet, Jurana! Film na Netflixu mi je pogotovo teško naći, uglavnom su bedasti. Volim ja i bedaste, ali ne isključivo, lol.
    Ja sam pogledala norvešku Home for Christmas, već je spomenuta, i baš mi je bila i zabavna i Božićna.
    Muž i ja gledamo pomalo Seinfelda, ispočetka. Prve su skroz bezvezne, ali svejedno mi je zanimljivo pratit kako su se serija i likovi gradili.

  45. #1895

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Kod nas na Netflixu svatko ima svoj profil i ne miješamo ukuse pa sam pošteđena anime, hororaca i slično, a imamo i jedan zajednički gdje smo zabilježili ono što bi sve moglo zanimati.

  46. #1896
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Zabavna božićna je i njemačka Over Christmas. Samo 3 epizode

    Samo na Spotifyju ljubomorno čuvam svoj profil, na Netflixu se miješamo
    Posljednje uređivanje od Jurana : 03.12.2021. at 10:46

  47. #1897

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Muž i ja gledamo pomalo Seinfelda, ispočetka. Prve su skroz bezvezne, ali svejedno mi je zanimljivo pratit kako su se serija i likovi gradili.
    Isto ga ponovno gledamo, svi. Nevjerojatno mi je da u moru svega gledam reprize nečega što sam već odgledala, ne jednom

  48. #1898
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja nisam nikad odgledala sve, gledala bih na tv, kad bi mi bilo zgodno.

  49. #1899
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja isto gledam Seinfeld, i to sa sinom. Da, prvih nekoliko je lošije, ali brzo se poprave.
    Nedavno sam s nekim komentirala kako Seinfeld nema problem sa starenjem, kao neke druge stare serije koje iz današnje perspektive znaju izgledat politički nekorektno. Kod njih nema te opasnosti jer su oni generalno grozni

  50. #1900

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Stvarno jesu grozni, sve mi je neugodno gledati U tom smislu volim i Larryja Davida, idu na HBO nove epizode, dobar je.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •