Stranica 27 od 50 PrviPrvi ... 17252627282937 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 2473

Tema: Serije za preporuku

  1. #1301

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    spajalica, hvala

    počela i ja gledati bridgerton i čisto je ok (očekivala sam totalni trash pa sam zapravo ugodno iznenađena, gledljivo je), samo ne znam jesam li samo ja pala na Anthonyja e, to je meni muško.
    Vojvoda je prema njemu blah.... Morat ću gledati i drugu sezonu

    Isto...vikont je frajer za mene...divan je

    btw. ste skužile da vojvoda frflja...ne mogu to

  2. #1302
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    Isto...vikont je frajer za mene...divan je

    btw. ste skužile da vojvoda frflja...ne mogu to
    daa, i gega se nekako čudno dok hoda

  3. #1303
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Kad vec spominjete zgodne frajere, mala digresija: pogledajte decka Sandre Bullock hhmmmmm....

  4. #1304
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad vec spominjete zgodne frajere, mala digresija: pogledajte decka Sandre Bullock hhmmmmm....
    Ajme. Ken od Barbike.

  5. #1305
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Bridgerton - odradila.
    Najzgodniji lik - kraljica .
    Super su mi njezine frizure/perike.

    Ne mogu niti za jednog muškarca u seriji reći da mi je super zgodan, nije da nisu zgodni, ali nisam ni “pala” na nijednog od njih ovaj put, kako se inače znam “zaljubiti” .

    Ali serija mi je baš dobra, da, baš iznenadi kako nije totalni trash i kako svi likovi nose neku svoju priču, i baš je zanimljivo i napeto pratiti svaku od tih priča. Dva glavna lika zapravo i nisu nešto što mi bilo najnapetije u seriji, više mi se sviđao ukupni dojam cijelog tog razdoblja i kako su ga prikazali. Prilično je zabavno i opuštajuće.

    I moram se još požaliti - prvo su mi serije “liječile” nesanicu i bile super jer ionako ne mogu spavati. Sad mislim da je već obrnuto, da bi mogla zaspati, ali ja “moram još jednu epizodu pogledati”. Ne smijem više otvarati niti jednu novu, stvarno je zarazno kad ti je cijela sezona odmah dostupna.

  6. #1306
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    To je i meni problem. Ali zdravorazumski namjestim timer da se tv ugasi i onda nema više

    Sinoć opet nisam mogla spavati, pa sam pogledala the dutchess. E pa to je najgluplje utrošwnih tri sata mog života. Serija niočemu, negdje su hvalili njezine outfite koji su uglavnom bezveze, ko maškara je žena i sva šljokasta. Mala je čudna, bivši kreten, sadašnji lignja.... Niđe veze. Srećom je kratka.

  7. #1307
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme. Ken od Barbike.
    Baš.. Pogotovo ona jedna slika na kojoj je kao malo zagorio u solariju. Nije mi lik.
    Vojvoda mi ima tu neku grimasu koja me smeta povremeno. Nešto čudno radi s ustima, kao da su mu zubi malo prema van pa čudno izgleda, ali nekako sam uspjela prijeći preko toga

  8. #1308
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    To je Bryan Randall, momak od Sandre? Meni je nacrtano lijep, ali time ništa manje privlačan. Slike na kojima pozira manje, općenito mi to muško poziranje nije nešto napeto. Ali ove na kojima je u prirodnom pokretu, tu mi je jako zgodan.
    Ove druge ne stignem sad pogledati, a baš je zanimljiva tema :D

  9. #1309
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Da upravo na te prirodne fotke sam mislila, kad ih lovaju, meni je mljaaac...a nasle smo i neku paparazzi ulovljen s golim torzom...njamiii....

    Bas je zgodan lik, meni bas muzevan i privlacan

    A nemam te neke vase serije da mogu druge likove/frajere komentirat

  10. #1310
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    ooo, pa s obzirom da mu je 55, neloš

    a kako vi gledate uopće na ove u najboljim godinama... evo najavili su nove epizode Sex and the city i ne znam ni sama...
    ovog tipa bi mogla gledati u sex and the city ali i Sarah Jessica Parker je istih godina (mislim da je "Samantha" i starija) pa ni sama ne znam...
    za takav tip serije bih nekako ipak radije gledala mlađe (etoga dobna diskriminacija žene prema ženama )

  11. #1311
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    sorry na duplom postu, sad sam pročitala da u novoj sezoni nema više Samanthe

  12. #1312
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nije loš taj ken, nije nikako osim na onoj zagorenoj fotki, ali to je nadamo se slučajno.

    Wilow, ja sex i grad doživljavam ko seriju o mladim i relativnom samostalnim i uspješnim ženama koje se još pomalo traze u emotivnom smislu. Seriju s gospođama od 55 baš i ne .

    Ali pogledat ću je kad dodje jer me zanima kako su to zamislili.

  13. #1313
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Wilow, ja sex i grad doživljavam ko seriju o mladim i relativnom samostalnim i uspješnim ženama koje se još pomalo traze u emotivnom smislu. Seriju s gospođama od 55 baš i ne .
    Traže se u emotivnom smislu u svakom slučaju, ali baš da su mlade, i nisu, bar ne u seriji koju sam ja gledala
    A što se tiče samostalnosti i uspješnosti, pa ni to nije bilo baš tako relativno. Mislim da je serija baš puno doprinijela tome da žene mogu i smiju biti i same, i samostalne, a bome i poslovno uspješne....

  14. #1314
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja mislim da je Samantha već na početku serije bila u četrdesetima, a ostale su par godina mlađe.
    O kojoj zagorenoj fotki Sandrinog momka se radi? Ja sam naišla na neku u ružičastoj dolčeviti i s puno gela u kosi, rekla bih da je tu prililčno mlad, što bi značilo da je fotka od prije minimalno 20, a bit će i 30 godina. Ja mu je opraštam :D

  15. #1315
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ako je to to, nije jedna, nego je cijeli fotosešn i to iz 91.:
    https://www.kikapress.com/gallery/il...e-mai-visto/29

  16. #1316
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nikad nisam baš voljela seriju Sex i grad, premda sam je naravno gledala. U početku možda i nije bila loša, dok je vjernije slijedila atmosferu knjige.
    Veza Carrie i mr Biga mi je katastrofa, kad gledam reprize te serije doslovno me boli želudac od načina na koji su prikazane njene veze s muškarcima.
    SJP mi je upravo grozna u seriji Divorce, cijelo vrijeme radi duck face, a glumi jako loše.

  17. #1317
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Traže se u emotivnom smislu u svakom slučaju, ali baš da su mlade, i nisu, bar ne u seriji koju sam ja gledala
    A što se tiče samostalnosti i uspješnosti, pa ni to nije bilo baš tako relativno. Mislim da je serija baš puno doprinijela tome da žene mogu i smiju biti i same, i samostalne, a bome i poslovno uspješne....
    Ma dobro, mlade... Ja sam mlada, a starija sam od njih u oeiginalnoj seriji

    Je, doprinjela je. To nije upitno.

    Willow, ima neka njihova fotka kad ga ugulaš s nekog partija na kojoj je on malko prekvarcan.

    Mima, koliko god se oni trudili prikazati tu vezu carrie i Face kao ultimativnu ljubavnu priču ja sam se uvijek nadala da se u stvarnosti nitko ne zadovolji tom vrstom kretena ( bila sam jako mlada i naivna kad se prvi put prikazivala serija )

  18. #1318
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    O da, tad sam se počela doživljavati odraslom, kad sam shvatila da Facu gledam kao kretena zapravo.
    Iako su ga mislim u onom drugom filmu malo “upristojili” .

  19. #1319
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    slažem se za Facu
    a Kim Catrall ima bome već skoro 65

    nije blesava Sandra B., ovaj njezin je malo metro-modelast ali da više takvih 55-godišnjaka hoda okolo, ne bismo se bunile a fit je ono
    https://www.heffnermanagement.com/Po.../bryan-randall

  20. #1320
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    pogledala sam home for christmas, meni je bas bila zabavna...
    i meni je bryan cool
    Posljednje uređivanje od summer : 14.01.2021. at 12:02

  21. #1321
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    https://images.app.goo.gl/7UDzEkBx7c2gHQHw5

    Počela gledati ovu, sviđa mi se ta ženska, plus skandinavski ugođaj!

  22. #1322
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Meni se sviđa taj mali .

  23. #1323
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    One kojima se sviđa Bridgerton...jel netko gledao Sanditon? Nije na Netflixu ili HBO...treba se malo potruditi. Jedino što je 1. sezona završila neizvjesno, a nema nagovještaja da će biti 2. sezone tj. izgleda da je neće biti. Svejedno serija je pravi bonvončić. Glumi Theo James koji je fantastičan za tu ulogu.

  24. #1324
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Slađušan je ali mi je baš dijete.
    Onako, nema ništa odraslo u sebi..
    Ovaj lik od Sandre je jako zgodan ali mi je potpuno presavršen, nekako lutkasto savršen:nezna:
    Bolji na spontanim fotkama definitivno!
    Duke ne frflja:uvrijeđena:

  25. #1325
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ovaj sandrin mi na prvoj fotki na linku liči na nekog, odma mi se manje sviđa. na ovim kasnijim je stariji, pa mi je mam lakše.

    flopi, ovaj je fakat dijete.
    mitovski, theo je dobar

    idem tražit taj sanditon

  26. #1326
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja sam gledala sanditon, par epizoda i nekako mi nije baš sjeo iako je po (ideji) J. Austen
    puno mi se više svidio Bridgerton

    nije serija, ali simpa je i novi Emma. film iz 2020. ako niste gledale

  27. #1327
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Sandrin mi je neprivlačan. Ignoriram sad potpuno što mi tata može biti pa mi i zbog toga nije napet, ali previše je lijep, sve mu je savršeno. Meni se to ne sviđa.

    Najnapetiji i najprivlačniji lik iz serije mi je bio i ostao Ragnar iz Vikinga, Travis Fimmel, i to u početku s onom kosom.

    Seks i grad ću gledati, jedva čekam! I seriju i film sam 100 puta gledala, baš volim tu seriju. Za Facu se uvijek lomim, i volim ga i mrzim istovremeno. Ali volim sretne završetke, pa ga ipak malo više volim.

  28. #1328
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    joooj, tim roth mi je super u nekim drugim serijama, ali lik Face mi je oličenje svega što ti u životu ne treba. štaš, ja sam se nadala da će se ona vratiti Aidenu ( jel se tako zvao?) na kraju.

    ragnar je... mmmm
    za one koje nisu gledale https://www.google.com/search?q=trav...yIjDEmfrWns3CM

  29. #1329
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    joooj, tim roth mi je super u nekim drugim serijama, ali lik Face mi je oličenje svega što ti u životu ne treba. štaš, ja sam se nadala da će se ona vratiti Aidenu ( jel se tako zvao?) na kraju.

    ragnar je... mmmm
    za one koje nisu gledale https://www.google.com/search?q=trav...yIjDEmfrWns3CM
    Je, Aiden. Ili Aidan.. Mislim da se uvijek žene svrstavaju u ta dva tima hahaha, ja sam tim Faca ipak.

    Meni je Ragnar na ovoj slici njam, ali Travis Fimmel kao glumac bez te uloge mi baš i nije nešto napet, moram priznati.

  30. #1330
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Dosla sam preporuciti dokumentarnu seriju Martina Scorsesija- Pretend it’s a City o NYC. Divna i duhovita, budi ogromnu zudnju za predpandemijskim vremenima, putovanjima i naravno NYC. Znacajno vise nego Sex and the City.
    https://www.vulture.com/2021/01/pret...owitz-doc.html

  31. #1331
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Seks i grad serija mi je bila duhovita i zabavna, ali filmovi su mi loši, dosadni
    sjećam se kad je izašao prvi, baš sam bila rodila, curka je imala koji mjesec i muž me poslao u kino koje nam je preko ceste da pogledam film
    imala sam osjećaj da scenaristi ne znaju što bi s radnjom, sve mi je bilo banalno i nevjerojatno mi je da je ista ekipa koja je radila seriju radila i filmove

  32. #1332
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    danas iz ove perspektive, čini mi se kao da je jedina vrijednost seksa i grada bila liberalizacija ženske seksualnosti
    ostalo sve je nerealno (ona od jedne kolumne živi u NY s garderobom i cipelema vrijednosti omanje jahte) i površno: radnja potpuno fokusirana na romantične veze, te žene nisu imale nikakvog drugog drive-a osim muškaraca, ne znamo ništa o njima, imaju li obitelji, kakvi su im odnosi s obitelji, kako su odrastale, zašto su postale te osobe koje danas gledamo itd
    muškarci su užasni u seriji. Ili su potpuno objektivizirani (nemam ništa protiv female gaze-a, al ovo nije to) ili su mistificirani u status boga (Big) kojem se glavna junakinja klanja

    uglavnom, meni je to jedna od serija koja nije dobro ostarila (kao i Friends npr)

  33. #1333
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    naravno, ta serija je bajka i nikad nisam u njoj tražila ikakav dublji smisao osim opuštanja i zabave
    za razliku od filmova gdje je jedna od glavnih fora da se netko use*e u gaće, bzvz

  34. #1334

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    One kojima se sviđa Bridgerton...jel netko gledao Sanditon? Nije na Netflixu ili HBO...treba se malo potruditi. Jedino što je 1. sezona završila neizvjesno, a nema nagovještaja da će biti 2. sezone tj. izgleda da je neće biti. Svejedno serija je pravi bonvončić. Glumi Theo James koji je fantastičan za tu ulogu.
    uuu ovo je za mene...pogledala trailer...idem natjerat muža da mi to nađe i skine

  35. #1335
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jučer je na HTV 2 počela britanska mini-serija Zaljev, prve dvije epizode su mi bile odlične. Jutros sam si ih vratila jer ih nikad ne uspijem navečer dočekati budna, pa je sad sa mnom malo gledao i moj teenager i bome mi je drago, odmah je dobio lekciju o tome kako svaka naša odluka, ma koliko bila naoko nebitna i banalna, sa sobom vuče nekakve posljedice.

  36. #1336
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    Počela gledati Belgraviu, zanimljiva je, jedino sam odmah skužila da su isti autori kao kod Downtown Abbeyja, neću više da ne spojlam

  37. #1337
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Opaaa vidim da s nekima od vas dijelim ukus
    Ovaj Sandrin je definitivno zgodniji kao stariji nego dok je bio mladac.

    Ja sam nedavno pogledala Interrogation, stavlja na neki način gledatelja u ulogu detektiva. Nije loša, al nije ni neki vau.

  38. #1338
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Slađušan je ali mi je baš dijete.
    Onako, nema ništa odraslo u sebi.
    Zezala sam se , malo igra riječi. No, ono što sam htjela reći da mi je on i toj seriji (ljubav i anarhija) jako simpatičan, mlad je, ali mi se sviđa kao pojava.

    Dok mi se recimo mladić u kojeg se zaljubi ženska u Home for Christmas nije tako simpa/sladak.

  39. #1339
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer je na HTV 2 počela britanska mini-serija Zaljev, prve dvije epizode su mi bile odlične. Jutros sam si ih vratila jer ih nikad ne uspijem navečer dočekati budna, pa je sad sa mnom malo gledao i moj teenager i bome mi je drago, odmah je dobio lekciju o tome kako svaka naša odluka, ma koliko bila naoko nebitna i banalna, sa sobom vuče nekakve posljedice.
    isto jučer pogledali mm i ja te dvije epizode, diejlim mišljenje!

    sex and city- tad kad sam gledala bio mi je zanimljiv i nisam tražila dublji smisao
    ni onda ni sad

    Willow na kojem programu je Belgravia?
    meni je DA taman kad želim popodnevni tea and cookies pa bi mi se mogla i ova svidjeti!

  40. #1340
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Dok mi se recimo mladić u kojeg se zaljubi ženska u Home for Christmas nije tako simpa/sladak.
    uf, obicno ne volim mladje, ali jonas/felix me natjera da se cerekam ko da mi je 17.

  41. #1341
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    istekao edit: 17

    gledam la treve/the break, drugu sezonu, prvu sam davno, i nerviram se oko nesposobnosti belgijske policije
    sve mi je traljavo i neprofesionalno
    pa se mislim, vjj je to vjerniji prikaz realnog zivota nego one savrsene policijske istrage
    Posljednje uređivanje od summer : 17.01.2021. at 14:06

  42. #1342
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    How to with John Wilson
    Ne postoji zanr u koji bi se ova serija mogla smjestiti
    Dokumentarac je, al izrazito autorski, odnosno jednako se bavi svijetom oko autora (uglavnom New Yorkom), kao i autorom samim
    On u potrazi za odgovorima na jednostavna pitanja (how to small talk, how to make risotto...) otvara gomilu drugih, prilicno dubokoumnih tema. Sve ispricano njegovom neuroticnom naracijom, uz doslovne vizuale i cijelu plejadu osebujnih likova.
    Sjajno!

  43. #1343
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Pisala sam ovdje već o seriji Staged, gdje David Tennant i Michael Sheen glume sebe, za vrijeme lockdowna.
    Meni je genijalna ta serija, originalna i duhovita. Jučer sam skužila da je izašla druga sezona, i još je bolja! Epizode su po 15 minuta, cijelan sezona bude ko jedan malo duži film, radnje skoro da i nema, a meni su super i uvidi u to kako proživljavamo lockdown, i kako je to sve bilo drugačije proljetos nego sada. Sad stalno ponavljaju "embrace the chaos" and it rezonates

    uglavnom, da, ima na netflixu

  44. #1344
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    na mom netflixu nema

  45. #1345
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Bome ni na mom nema.
    Gledala Zaljev s klincima, dobar je.
    Posljednje uređivanje od Kosjenka : 18.01.2021. at 07:55

  46. #1346
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Eto na, a išla sam preduhitriti pitanje i googlala, onda valjda samo u Americi ima

  47. #1347
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Willow na kojem programu je Belgravia?
    meni je DA taman kad želim popodnevni tea and cookies pa bi mi se mogla i ova svidjeti!
    ja našla online, nije još bila kod nas

  48. #1348
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    The Queens gambit, savršena.
    Ima je na Netflixu, imao samo 7 epizoda. Jedva čekam drugu sezonu.

  49. #1349
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Nema ni na mom!
    Willow ja sam prelijena za traženje pa ću sačekati da se pojavi na hbo ili Netflixu, baš me zanima.

  50. #1350

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    uf, obicno ne volim mladje, ali jonas/felix me natjera da se cerekam ko da mi je 17.
    meni je baš nikakav

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •