Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Hrana u Rijeckom rodilistu?

  1. #1
    Divji Cvit

    Početno Hrana u Rijeckom rodilistu?

    OK, svjesna sam toga da se brinem oko gluposti ali mene je strah da cu biti gladna u rodilistu
    Ne znam koliko cu dugo biti u rodilistu ali biti cu tamo sigurno duze od 3 dana jer ne zivim u Rijeci a nas "provincijalke" salju u rodiliste i prije nego nas uhvate trudovi.

    Je hrana dobra tamo? I jel ti daju velike porcije?

    I jos nesto... Se moze naruciti pizza izvana? Ako se moze jel mi moze netko napisat broj neke Rijecke pizzerije koja dostavlja?

    Hvala

    p.s. Odjednom ogladnih od sve te brige oko hrane u rodilistu

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno


    ovo ni meni nije palo na pamet - naručivat pizzu u rodilište. a poznata sam kao izjelica. ja sam bila osigurala "kućnu dostavu" tj. muž na gotovs, a svekrva s deteljnim uputama kraj špareta.
    inače, hrana u Riječkom rodilištu nije ni loša ni oskudna (za razliku od Petrove, gdje bih doslovno gladovala da nije bilo dodataka izvana). ali domaća juhica s mesom i povrćem uvijek dobro dođe!

  3. #3
    Divji Cvit

    Početno

    Haha sad ispada da sam neka grozna izjelica. A nisam stvarno, samo sam grozan panicar i kod kuce uvijek imam svasta za jesti "za svaki slucaj da mi dode" pa mi se cini neprirodnim da ne mogu jesti bas ono sta ja hocu. To su me moji doma razmazili
    Nisam se jako udebljala u trudnoci ali uzivam kao malo prase u svakom obroku i cim zavrsi rucak vec se pitam sta cemo drugi dan za rucak.

    A trudnoca je stvarno blazeno stanje, ima neceg jako blazenog u tome da bez ikakve griznje savjesti jedes sve sta ti se jede

  4. #4
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    Ako nisi izbirljiva bit će ti ok,jedino za doručak smo bile gladne, dobile smo svaka kruh i malu marmeladu ili kruh i čak tri komadiće parizera(onaj široki parizer stave na pola pa te tri polovice)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj la11 prvotno napisa
    Ako nisi izbirljiva bit će ti ok,jedino za doručak smo bile gladne, dobile smo svaka kruh i malu marmeladu ili kruh i čak tri komadiće parizera(onaj široki parizer stave na pola pa te tri polovice)

    joj sjecam se tih malih marmeladica i putrica. savjet - uvijek imati nesto sa strane za pregristi.

    a blitva s krompirom? blitva u naznakama, trc-trc pa komadic blitvice, ostalo krompir.

    ma bit ce sve ok, dobra ti je ideja s narucivanje, zasto ne bi moglo (osim ako nisi na kakvoj spec. dijeti).

    sretno!

  6. #6
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ja sam bila gladna.....tako da sam doma došla suha kao grana (btw,bila sam 6 dana u bolnici)
    Posebno pamtim nekakve ćufte sa palentom koje ni pipnula nisam a stvarno nisam probirljiva. Meni je zakon bila Divka svako jutro, popila bih onaj cijeli vrč a sestre koje su nam donosile doručak su bile super pa su nam ostavljale koliko smo htjele.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    126

    Početno

    Manestrica, manestrica pa opet manestrica...Dorucak malo oskudan, inace ok.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •