Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 326

Tema: Manjak plodne vode :(

  1. #101
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Idnom, pa to se i ja pitam i nije mi jasno. Mislim, kao što Anemona kaže, da je kod dijagnoze manjak plodne vode, postupak jednostavno takav. Pitala sam primalje na odjelu, jer je doktor u viziti bio tako kratak, uostalom, taj koji mi je to priopćio sve voli špotati. Pitat ću ovog jednog koji mi se čini ok kad on bude dežuran da mi objasni.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Manal, u kojoj si ti bolnici?


    To jest takva procedura, ceka se 38tj, i ako do onda samo ne krene, ovisno o stanju se ili inducira porod ili ide na carski, cisto da se ne riskira cekajuci.
    Porod s 38 je porod u terminu i kao takav optimalan.

    Drzim fige da bude sve po planu

  3. #103
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Hvala sweety! Tako sam shvatila, iako doktori jako malo govore. U Vukovaru sam, već dva dana sama na odjelu, by the way mis.lim da je sad došla neka žena roditi.

  4. #104
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Manal, samo da te ljubnem na kratko...drzi se i misli pozitivno! Puse

  5. #105
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    manal, bice sve ok, drzi se

  6. #106
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    manal,koliko jos imas do 38og tjedna?
    ukoliko smijes,vec od 35og tjedna mozes raditi vjezbe za poticanje bebe na okret!
    http://www.roda.hr/article/read/namj...lozaj-za-porod

    drzi se!

  7. #107
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    hvala svima!
    još skoro dva tjedna do tad, sad sam 36+3. sad ću čitati članak, hvala na linku! (ali kako da znam smijem li, ako pitam ove tu doktore, špotat će me)

  8. #108
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Nivi , Thinkpink, gd je ste? U kakvom stanju? Mislim na vas i vaše malene u trbuhu i nadam se da ste dobro!

  9. #109
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    Nivi , Thinkpink, gd je ste? U kakvom stanju? Mislim na vas i vaše malene u trbuhu i nadam se da ste dobro!
    manal

    Mi smo srecom jos uvijek 2u1, već me neki dr u čudu gledaju, ali ja imam misiju da izdrzimo još neko vrijeme, pa sad, vidjet ćemo koliko će to biti...opet sam na antibioticima i tako...
    Iskreno hvala na podrsci!

    Nadam se da ste i vi dobro, i da se malac okrenuo.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala sweety! Tako sam shvatila, iako doktori jako malo govore. U Vukovaru sam, već dva dana sama na odjelu, by the way mis.lim da je sad došla neka žena roditi.
    Mislila sam da si mozda u zg. Pa rekoh da priupitam.
    Drzim fige za sto dugotrajnije 2u1 stanje

    velili pozdrav

  11. #111
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    pusa cure, drzite se!

    manal, ja sam imala manjak plodne vode i manju bebu i meni su objasnili da ako su mama i beba ok, ceka se do termina a nakon toga se moze i ne mora inducirati porod. i jedno i drugo nosi svoje prednosti i mane. ja sam rekla da ne zelim na carski dok god to nije nuzno, i doktor se slozio s tim, odnosno, nakon 38-og tjedna je ili-ili. ili se ide na indukciju, ili ceka. ja sam odabrala cekati i rekla da sam svjesna rizika, to mu je bilo ok.

  12. #112
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    curice

    tu sam...hvala što mislite na nas. mene jakoooo tješi što smo još uvijek sve u komadu, pa to je dobro i bebe nam rastu. nema druge nego vjera i pozitiva.

    bila na pregledu sa 31+4, dr rekao da je plodna voda granična, ali da nije manjak, afi nije upisao /možda i bolje jer mi potiče gadne paranoje/...u jednom đepiću sam vidjela i sama da imamo malo, malo vodice

    mali je srazmjerno narastao u 2 tjedna i dalje smo manji i mislim da je teško očekivati da ćemo imati velikog bebača barem za početak. posteljica mi je gradus I /dakle tu je promjena nastala najveća u 10 dana/. malecki je prema procjeni bio težak 1600 grama, s tim da mu u zadnjih mjesec dana nitko ne može izmjeriti nogice kako treba jer su mu jako skvrčene u mojoj zdjelici. i dalje smo na zadak to valjda ne moram niti spominjati više . nisko je strašno, imam stalno jake bh kontrakcije...povremeno sam uvjerena da ću roditi unutar 5 sati...i onda samo popusti.

    kako živim na samoj obali mora, dobila sam dozvolu za kratko plivanje. bila prvi put jučer, more mi je nekako hladnjikavo, pa ću pričekati par dana...ono što mogu reći za osjećaj je da sam u moru kao da mi trbuh lebdi, dobar feeling. od vježbi koje sam vidjela na netu za okretanje bebe, ja se ne usuđujem ništa raditi. mislim da je sve na njemu...ako uspije sam nitko sretniji od njegove mame. strah me komplikacija, da mu se pupčana ne omota oko vrata i sl....čitam da je određeni postotak beba na zadak zato jer im je ipak tako najidealniji položaj. od svih ponuđenih vježbi ja ću raditi samo prsno plivanje.

    cure držite se, ljubim vas sve

    hvala svima koje se javljate sa svojim pozitivnim iskustvima puno nam to znači!

  13. #113

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    sad sam procitala vase probleme i ovak je kod mene pred kraj bilo. Voda se nije vise smanjivala do zadnjeg dana kad je pala na AFI 7 al taj dan sam imala i trudove i visoko prsnuce a da nisam znala :/ uglavnom doktor je rekao da ak ne osjetim bebu odmah idem u bolnicu tak da to znate. Rodil sam bebu POD SRETNOM ZVIJEZDOM kak se kaze jer tak kad sam rodila krenuo je vodenjak i porod je bio suuuuuuuuuuuuuuuuuper jos 5 takvih bi porodala imala

  14. #114
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    drago mi je da ste dobro cure drage! navijamo za još dobrih tjedana i rasta beba koje se lijepo namjeste za dobar porod.
    ja sam krivo shvatila doktore jučer sam pričala s jednim, koliko sam uspjela saznati od njega, i kako sweety kaže, takav je postupak. Storma, ne znam, da im kažem da čekamo samoinicijativno... strah me je... i jedne i druge opcije...
    uglavnom djeve, mi smo sljedeći tjedan vjerojatno na programu. U ponedjeljak UZV, procjena težine, i onda možda već sutradan carski ili - ako se kojim čudom okrene - inducirani. nepotrebno reći da me straaaah... Javim se u ponedjeljak, nadam se, i hvala što nam držite fige!

  15. #115
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    zamislite - čuda se događaju! ja sam naime kod kuće! 2u1! jučer pred pregled sam se skoro onesvjestila od straha, kad ono sve bolje i bolje: prvo, doktor stavi "sondu" na trbuh i reče iznenađeno: "Gle! glavica dolje, okrenuo se" a ja "bravo dečko moj mali!" procjena težine 2,600-2,700kg! AFI 11. ma rekoh super, pa onda još ne mora van dijete. kaže dr. ne, ne mora. ajde sjajno, sve ću istrpiti, još ležati u bolnici, kad kaže dr. razmišljam da vas pustim kući. mal nisam zaplakala od sreće! i eto nas doma. tako bih voljela da nam sad sve krene normalno i prirodno, kad on bude spreman, kad tijelo bude spremno.

    ali... (kod mene uvijek ali) sad ja imam strahove. mislim, do jučer sam bila pacijent, sad sam kući, ležim doduše i jednom dnevno CTG, ali mene uhvati strah, što ako sad nešto... koliko dugo ako ne osjetim pokrete da se javim u bolnicu? malo prije odkrnjala popodne, probudim se, gurkam stomak, on ništa - već sam bila na rubu živaca, jer se inače gotovo uvijek javi. ovaj put mu je malo duže trebalo, evo sad se migolji. zašto sam samo tako komplicirana, takav paničar...?

    Nivi, kako kod tebe? Thinkpink, vidiš da je i kod tebe bolje, baš mi je drago. Ako je voda preko granice, možda se i tvoja beba okrene!

  16. #116
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Baš mi je drago manal.
    A panika i strah je normalan nakon što si sva isprepadana. Pokušaj se malo primiriti, znaš da nema šanse da bi te pustili doma, a da nisi za to bila spremna.
    I CTG ulijeva neku sigurnost, zar ne?

  17. #117
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Manal pa to su odlicne vijesti!!!!

    Nisi ti bila pacijent u pravom smislu rijeci,nisi bila bolesna pa si sad ozdravila,trudnoca nije bolest!
    Ako se okrenuo nije da se vise ima toliko mjesta za migoljit,zar ne? A bice i on kunjo kao i ti....

    Sad se smiri i iscekuj prirodne trudove lijepo kod kuce....

  18. #118
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa Vidi poruku
    zamislite - čuda se događaju! ja sam naime kod kuće! 2u1! jučer pred pregled sam se skoro onesvjestila od straha, kad ono sve bolje i bolje: prvo, doktor stavi "sondu" na trbuh i reče iznenađeno: "Gle! glavica dolje, okrenuo se" a ja "bravo dečko moj mali!" procjena težine 2,600-2,700kg! AFI 11. ma rekoh super, pa onda još ne mora van dijete. kaže dr. ne, ne mora. ajde sjajno, sve ću istrpiti, još ležati u bolnici, kad kaže dr. razmišljam da vas pustim kući. mal nisam zaplakala od sreće! i eto nas doma. tako bih voljela da nam sad sve krene normalno i prirodno, kad on bude spreman, kad tijelo bude spremno.

    ali... (kod mene uvijek ali) sad ja imam strahove. mislim, do jučer sam bila pacijent, sad sam kući, ležim doduše i jednom dnevno CTG, ali mene uhvati strah, što ako sad nešto... koliko dugo ako ne osjetim pokrete da se javim u bolnicu? malo prije odkrnjala popodne, probudim se, gurkam stomak, on ništa - već sam bila na rubu živaca, jer se inače gotovo uvijek javi. ovaj put mu je malo duže trebalo, evo sad se migolji. zašto sam samo tako komplicirana, takav paničar...?

    Nivi, kako kod tebe? Thinkpink, vidiš da je i kod tebe bolje, baš mi je drago. Ako je voda preko granice, možda se i tvoja beba okrene!

    manal bas mi je jako drago, i sto si dobro, i sto si doma i sto se malac okrenuo, rekla sam ti da ima još nade
    mi smo srecom još uvijek 2u1, danas imala UZV, AFI=10/11 iako mi voda svakodnevno curi ali se i obnavlja, malac 2000-2100g, ja zadovoljna...
    dokad će me ovako pustit ne znam, strah ih je neke moguce infekcije ali krv mi je zasad isto ok, a svaki izgurani tjedan vise nam puno znaci...
    S druge strane D. je počeo češće doma plakati za mnom i to mi je grozno

    Thinkpink drago mi je da je možeš uživati na moru, malac još ima fore da se okrene, pogotovo jer ima dovoljno vodice
    tako da oko toga ne brini. Sretno!!
    Posljednje uređivanje od Nivi : 03.07.2012. at 23:29

  19. #119
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Manal, pa to su odlične vesti! Nemoj sebe mučiti nepotrebnim strepnjama. Videćeš bebica će se još ugojiti do porođaja, u tim zadnjim nedeljama najviše dobijaju!

  20. #120
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Nivi, super je što nema infekcije, nek potraje tako do termina da malac nabaci još koji gram. Verujem da ti razdvojenost od D teško pada. Može li nekako da te poseti u bolnici?

  21. #121
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Hvala vam cure, to su vaše dobre vibre pomogle da nam se tako posrećilo i na tome VELIKO HVALA!!!
    Da CTG me smiri, odem ujutro. još bi ja dobrovoljno otišla i popodne da mogu nekamo, da mi srce bude na mjestu

    Nivi, tako mi je žao što si razdvojena od tvog starijeg djeteta. Znam kako ti je, ja sam danima, dok sam bila sama u sobi, samo plakala, po cijeli dan... nisam htjela da mi ga dovode u posjetu, jer bi on bio sav zbunjen i razdražen. Najbolje je kad ti ni ne kažu istinu, to da mu/njoj nedostaješ. Neka te malo slažu, da ti bude lakše - ionako ne možeš ništa promijeniti. Držim fige da vam tjedni brzo prolaze i da beba raste, sazrijeva. Jedna je moja poznanica dugo ležala s tim visokim prsnućem - od 25.tj. do 36. mislim da reče... želim ti puno snage i šaljem gomilu pozitivne energije!

  22. #122
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Baš mi je drago zbog tebe, manal! Gledala sam nekidan javljanje s vukovarske ade na TV-u i mislim: jadna manal u bolnici.
    Mislim, jasno mi je da svejedno nećeš na adu, ali vijesti su dobre!

  23. #123
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    manal
    thinkpink, samo polako

  24. #124
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    manal, super vijesti!

  25. #125
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    manal
    sretno!

  26. #126
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    djevojčice drage samo da se javimo nas dvoje

    nije nam baš neka situacija....ali dobro, mislim da sam hrabra, a čini mi se svakim danom sve hrabrija što je valjda dobro

    jučer 33+4, ipak manjak plodne vode afi 8, posteljica je u 2 tjedna od gradus I došla na gradus II. protoci ok, ctg ok, beba na opaki zadak, već mjesec i pol mu nitko nije uspio izmjeriti dužinu nogica jer je tako postavljen u moju zdjelicu .
    težina je cca 1900 g što je definitivno premalo, kaskaju mjere cca 7 dana u ovom trenutku, glavica je dolihocefalična...ali to mi stalno pile da je tipično za bebu koja se ugnjezdila u ovakvom položaju.

    zanima me kad kažete mala/manja beba da li mislite samo na težinu ili i na mjere bebine?

    u srijedu pregled u bolnici kod mog mpo doktora, jučer mi je moj primarni ginekolog /koji se jako zauzeo za nas/ rekao da je vrlo lako moguće da ću uskoro na carski ili inducirani /dobila već uputnicu za rađaonu /...sve mi je jasno, dobro sam se informirala, posložila stvari u glavi i znam što nas čeka. samo molim boga da je mali zdrav i da se rodi bez prevelikih problema.

    nivi i manal držite se...meni je vaša situacija izgledala dosta komplicirana kad smo tek krenule sa dopisivanjem, ali iskreno sada mi zvuči sasvim ok. vidim da ste pod dobrim kontrolama i ustvari je najvažniji kontinuirani nadzor i naravno disciplina u cijeloj ovoj priči.

    svim curama koje nas dolaze bodriti na ovoj temi od srca zahvaljujem...puno nam to znači

  27. #127
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    thinkpink, mala beba u mom slucaju je znacila mala i mjerama i tezinom.

    polako cure, dan po dan. drzite se.

  28. #128
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    thinkpink,
    malo po malo! bit će sve u redu misli pozitivno. teške misli nam ne trebaju.
    kad se osvrnem na svoju trudnoću, osobito sam početak trudnoće, silno žalim što sam imala teške i crne misli.

  29. #129
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa Vidi poruku
    thinkpink, mala beba u mom slucaju je znacila mala i mjerama i tezinom.

    polako cure, dan po dan. drzite se.
    nadam se da je na kraju ipak sve bilo ok

    u kojem tjednu je rođena, kolike porođajne težine?
    se zna uzrok problemima?

    meni su vjerojatno ružne situacije napravili miomi, ipak se oni hrane, a veliki su nažalost. nekako sam ja ustvari od početka bila spremna na sve ovo. tako da nisam iznenađena, a naravno da je strah prisutan....ali opet imam neku veliku vjeru u sebi i nadam se da me neće intuicija prevariti.

    mora sve biti dobro, ništa manje od toga ne priznajem

  30. #130
    thinkpink avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    na sunčanoj strani
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    thinkpink,
    malo po malo! bit će sve u redu misli pozitivno. teške misli nam ne trebaju.
    kad se osvrnem na svoju trudnoću, osobito sam početak trudnoće, silno žalim što sam imala teške i crne misli.
    a što reći, ja vjerujem da bi mi bilo lakše od prvog dana da mi sami doktori nisu paranoični /ali stvarno su dobri i volimo se/. ukupno su me tri vrhunska pratila, od toga je jedan moj mpo liječnik i nevjerojatno koliku količinu empatije unosi u ovu moju trudnoću. stvarno sam im zahvalna. nemam pojma kako bi izgledalo da nemam ljude kojima vjerujem i koji stvarno rade sve da budemo dobro.

  31. #131
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    meni je jedan od najboljih dr za uz praćenje trudnoće iz privatne prakse, u 7 tt rekao:
    ne nadajte se da ćete trudnoću iznijeti do kraja. koliko sam samo suza prolila radi te izjave...
    mada cijenim tog dr i kasnije sam išal kod njega u 18tt, nikad ne mogu shvatiti zašto je to tako rekao.

  32. #132
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    thinkpink bit će sve u redu,ne brini!
    nivi,manal drži te se!

  33. #133
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Jurana, u pravu si, ništa od ade, ali ne žalim, i ja više volim more

    hvala svima što nas bodrite!

    thinkpink, jako si hrabra, to te drži, samo tako dalje, svi smo uz tebe! nadam se da ćete doći do 36.tj recimo, i to je relativno uskoro. drago mi je da imaš potporu doktora, barem nešto. ja nažalost ne osjećam isto, štoviše, mislim da su me svi zbunili, a mene lako zbuniti. samo se sjećam da sam na početku trudnoće imala dobar feeling, ali toga dugo više nema...

    meni je jedan dr. rekao da su ostale mjere ok, ali težina mala, dakle mršava beba. no, nisam više baš uvjerena u te njihove mjere. nadam se da je veći nego ga procjenjuju, čisto da bude jači, da može fino sikiti...

  34. #134
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    Drzite se cure

  35. #135
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    cure, drzite se. bice sve u redu, samo pozitivno razmisljajte.

  36. #136
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    thinkpink, gotovo si 34 tjedna, a sa 35 se beba može roditi bez problema. Zadnji mjesec trudnoće je ionako priroda stavila kao sigurnost da se beba nadeblja i lakše krene u život.
    Tvoju će sve najbolje čekati kad se rodi tako da joj i neće trebati taj osigurač debljine.
    Moja je prijateljica rodila bebu sa 35 tjedana i nakon par mjeseci je ne samo dostigla nego i prestigla vršnjake.

  37. #137
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    thinkpink, želim tebi i bebici sve najbolje, da izgurate još tih nekoliko nedelja, do prvog zagrljaja! Meni zvuči ohrabrujuće to što su ti protoci i ctg ok.

  38. #138
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Najprije hvala svim curama koje se javljaju na podrsci

    manal ti si na sigurnom, još malo da se malac zbucka i to je to...mada sam vidjela ovih dana bebice manje porođajne težine od tvog bebaca i ne izgledaju tooliko manji od prosjeka, to me nekako isto utjesilo kad sam ih vidjela. Hvala ti na riječima ohrabrenja te pozitivnoj energiji

    Thinkpink samo hrabro, još samo malo i drzat ces svoje dragocijeno u narucju, bit će sve ok ... kad se samo sjetim sebe prije 5 tjedana kad sam završila u bolnici kakve su mi sve misli prolazile kroz glavu, a sutra mi je 35 tt i ne mogu vjerovati da smo toliko izdržali biti 2u1.
    Meni moji (mm i D.) dolaze svaki dan i to mi daje isto snagu ali sad su i oni postali nestrpljivi

    E da, i samo za info, u zadnje vrijeme sve procijenjene težine beba su bile manje od stvarne porođajne težine...možda je to slučajnost a možda i ne...
    Posljednje uređivanje od Nivi : 07.07.2012. at 12:47

  39. #139
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Draga Nivi, lijepo da se javiš i da ste još dobro i držite se. Imate li termin za inducirani ili carski, ili će te pustiti dokad ide...?

    Citiraj Nivi prvotno napisa Vidi poruku
    Meni moji (mm i D.) dolaze svaki dan i to mi daje isto snagu ali sad su i oni postali nestrpljivi
    U ponedjeljak sam ono došla kući, a kad sam u utorak rekla Romanu da idem u bolnicu na pregled (CTG), pa ću, rekoh, doći kući, a na to će on: Ne, idi sad u bolnicu i rodi brata

  40. #140
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    eh, drage djevojke, naša se "avantura" opet nastavlja u bolnici nadala sam se da će mi reći da je dobro i da ne moram više mirovati kod kuće, pa kad krene, ali neee... vode manje, on opet nije dobio na težini i ajmo još malo na glukozu... sad idem i to je to. neka je svo "zlo" u tome, samo da krene prirodno, da me ne induciraju...

  41. #141
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    manal, nadam se da cete izdrzati jos malo. Ili da cete sve rijesiti sami, vas dvoje.

  42. #142
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Samo da se javim kratko. Ja rodila u srijedu (35+3 tt), porod je bio dogovoren te induciran samo s gelom i sve je prošlo super brzo. Malac je odlicno . Sad smo jos malo u bolnici, a onda idemo napokon doma svojim dečkima koji nas već duuuugo čekaju.

    manal sretno i tebi, da sve krene prirodno i da brzo dodjete i vi doma!

    Hvala jos jednom i svim ostalim curama na podršci!!

  43. #143
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    I Manal rodila jutros u 9.25h i sve je dobro proslo. Bebac je 50cm dug i 2850g tezak! Pa dok se ona ne javi, da znate!

  44. #144
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Cestitke, manal!

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Nivi, Manal cestitke super da je sve proslo ok sad uzivajte

  46. #146
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Cestitke Nivi i Manal!
    Drago mi je da je sve super proslo i da su djecica i mame dobro!

  47. #147
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Manal,
    čestitam!!!

    Dobro nam doša maleni dječače!

    Čestitke i mami Nivi i dobrodošlica njenoj slatkoj bebici!

  48. #148
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Čestitke cure! Manal, moj je bio točno takvih mjera kad je rođen, u gram.

  49. #149
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Manal, cestitam!
    Ipak nije decko bas tako mali. Drago mi je da je sve ok.

  50. #150
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Čestitam, manal i Nivi. Nije vam bilo lako, ali glavno da je happy end tu.

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •