Pokazuje rezultate 1 do 35 od 35

Tema: Sjemenke za kruh

  1. #1
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno Sjemenke za kruh

    što sve stavljati u i na domaći kruh?

    molim lokacije gdje to kupujete? al ne ofrlje nego ako ste skoro kupovali. ne mogu si vremenski priuštiti odlazak u metro, a tamo šipak-nema

    i još nešto imam sjemenke iz bundeve? Što s njima da budu jestive? Ispeći? kako?

    Hvala

  2. #2
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Sve na jednom mjestu naći ćeš u Mercatoru. Brašno, dodaci, razne sjemenke u rinfuzi ili pakirane.
    Očišćene sjemenke bundeve (golice) su sasvim OK za poklopati sirove, a upravo takve su dobre protiv crijevnih parazita.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    sjemenki imas i u dm-u, a cini mi se i u konzumu, apotekama i zapravo skoro svim ducanima ima nesto od "primavite".
    u kruh i na kruh mozes stavljati doslovno sve: suncokretove, bundevine, sezam, lanene sjemenke (posebno bitne za trudnoce i dojilje zbog omega-3).
    ne znam kako se pripremaju sjemenke iz bundeve (ali mislim da ih je dovoljno isprziti na ciganskoj tavi i eventualno malo posoliti), ja kupujem gotove i trpam ih u sve zivo - od salata, do kolaca...

  4. #4
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    lanene nisam nikad probala
    ove jesam
    dobrooo

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    ako imaš očišćene bundevine sjemenke možeš ih samljeti i napraviti "gibanicu", mljac...

  6. #6
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    a?

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    jel' ovo "a" za mene?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    525

    Početno Re: Sjemenke za kruh

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    što sve stavljati u i na domaći kruh?
    bolje U nego NA, jer se na visokoj temperaturi unište ulja
    navodno da u kruhu temperatura nije tolika

  9. #9
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Nije i ne može ni biti. Vodu je pod atmosferskim tlakom dosta teško natjerati da se zagrije na temperaturu višu od 100°C.

  10. #10
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj lukica prvotno napisa
    jel' ovo "a" za mene?
    e

  11. #11
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ja kupim integralni sezam, suncokretove i lanene sjemenke u bio&bio.
    Na suhoj tavi ih popržim (ja pržim i lanene). Jedem ih takve i same i u kruhu, ubacim u zobene pahuljice, u musli.

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    e, dobro
    daklem, ako imaš oguljene bučine sjemenke, odnosno postoji vrsta buče koja ima gole sjemenke, lijepo ih možeš samljeti i dalje sa njima postupaš kao sa mljevenim orasima tj. možeš ih uporijebiti za bilo koji kolač - navodno
    ja sam probala samo gibanicu tj. orehnjaču, tj. dizano tijesto koje nafilaš sa orasima ili makom ili jabukama ili sirom ili rogačem ili ...jel' sad štogod jasnije??

  13. #13
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    otkud mi toliko sjemenki
    znaš li ti koliko ja oraha smlatnem u orahnjaču
    hmmm jedna njiva bundeva?

  14. #14
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    u moj domaci kruh, koji svakodnevno pravim , idu sve moguce pahuljice namocene u jogurtu noc prije(5 vrsta zitarica),a sa sjemenkama variram, nekad bundevine,nekad lanene,a vrlo cesto i suncokretove.
    danas sam kontala stavit namocene psenicne klice, pa cemo vidjet sta ce biti

  15. #15
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    white_musk, probaj jogurt zamijeniti kefirom. MRAK! U potrazi za savršenim sastojcima za savršeni kruh došao sam do kefira kao idealne tekućine, miješa se pola/pola s vodom. SAVRŠENO.
    (za razliku od jogurta, kefir je u prijateljskim odnosima s kvascem pa ti treba manje kvasca za dobiti super kruh)

  16. #16
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    tnx,Davore
    moram to prenijeti MM ,jer je on na ratnoj nozi sa kvascem i nekad sam ubjedjena hoce da rzvije patent za potpuno bezkvasni kruh(ali jos uvijek ukusan)
    sad nam je napravio domaci ajovedski jogurt, ma dobaaaaaar, isa cak inzistira da ga nosi jogurt za uzinu pa je MM obecao da ce napravit jedna dan za cijelu grupu.

    vec dugo pravi i maslac koji zahtjeva vremena i vremena, ali je isto fantastican.

    A vidis, mi kefir pravimo svoj, al se nisam sjetila da ga upotrijebim za hljeb.

    mi pravimo kefir i od domaceg kravljeg ,a li i od kozijeg mlijeka (a sto ej taj tek dobar)

    Sljedeci jesec smo na ovcijim mlijecnim proizvodima i mlijeku(sve domace) pa se vec radujemo :D

  17. #17
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    U moj kruh s kefirom ide 1/20 vrećice digo kvasca 8) Ne znam jesi li već probala moje recepte. "Nabrijani" su za pekač, ali nije nikakav problem napraviti kruh ručno. Imaj samo u vidu da sam ljubitelj kruha od prilično mokrog tijesta, što u pekaču nije problem, ali te može izluditi kad mijesiš ručno. Slobodno malo smanji količinu vode.

  18. #18
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    po tvojim receptima smo radili modifikacije naseg recpta

    mi radimo rucno i dosta je dobro.

  19. #19
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Fora 8)
    Baš sam znatiželjan kako izgleda vaš recept, mislim nakon modifikacije. (možda se i ja odlučim prste ugurati u tijesto)

  20. #20
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Ja danas eksperimentiram sa dodavanjem namočenog cijelog zrna pšenice u kruh , pored ostalih sjemenki.
    Potpuno sam izbacila kvasac , jer ostavljam dio tijesta za naredni kruh . Podrazumjeva se da radim ručno :D

  21. #21
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    mi imamo posebnu "tehniku zavrsavanja" kruha, naime

    kad je kruh pecen mi ga poprskamo vodom s obje strane, zamotamo u krpu i ubacimo u kesu(najlonsku, deblju)i ostavimo nekih 10-15 minuta.

    Taj proces nadonkadi svaki nedostatak kvasca i svidja se cak i svim kvascoljupcima,a eventualne sjemenke na taj nacin(u optimalnoj vlazi jer je rijec o parenju, a ne o pecenju) puste svoja ulja koja kruh ucine socnijim,probaljivijim ,ali i dugotrajnijim.

  22. #22
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    kad je kruh pecen mi ga poprskamo vodom s obje strane, zamotamo u krpu i ubacimo u kesu(najlonsku, deblju)i ostavimo nekih 10-15 minuta.

    i ja isto. :D
    bude mekan i mljack

  23. #23
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    upravo tako :D

  24. #24
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    jesi li probala staviti kukuruz u kruh?

    ja sam par puta kupovala i bio mi je dobar, ali sama nisam probala? ne znam kakav bi uopće stavila? kuhani?

  25. #25
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    jesi li probala staviti kukuruz u kruh?

    ja sam par puta kupovala i bio mi je dobar, ali sama nisam probala? ne znam kakav bi uopće stavila? kuhani?
    vazno je samo da stavis kukuruzno brasno ,a ne griz i u taj kruh ide i malo jogurta ili kefira(polovina od ukupne tekucine koju dodajes)

    taj kruh je super u kombinaciji sa sjemenkama bundeve (i da ih stavis u kruh, ali i da pospes po kruhu prije pecenja)

  26. #26
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ne brašno nego sam mislila na kukuruz baš jeli u zrnu

  27. #27
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    pravila :D

    eto mogu se i s tim pohvalit s tim sto je bio onaj iz teglice(bonduel, mislim da se tako zove firma)

    imala sam ga uz ribu sa rostilja i guakamolu

  28. #28
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    kuhani znači

  29. #29
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    jap

  30. #30
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    ... i guakamolu
    Joj, ne podsjećaj Bio sam nekidan u Mercatoru, kad tamo avokado 12 kn ... komad. Dvostruki šok: prvo sam se razveselio k'o beba na nisku cijenu, potom psovao na visoku. A SVI dobri. Zakonita poslije pita da što nisam uzeo kojeg - ja velim IZ PRINCIPA. GRRRR!

  31. #31
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ja bih te vratila po avokado

    ali TZ je fina, pa je ispostovala tvoj princip.Cool od nje 8)

  32. #32
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Imala sam jedan fijasko zimus sa kukuruznim kruhom.
    Da li je netko radio domaći kruh od čisto kukuruznog brašna, ali koji ne izađe iz pećnice tvrd kao lim od protve?
    Kakav je, uopće, postupak s beskvasnim kruhom?
    Stavljate li u kruh masnoću upravo zbog toga što ne stavljate kvasac (da bude rahliji ili što), ili isključivo zbog poboljšanja okusa?
    Što na krajnjoj kvaliteti "osjeti" kruh koji ja radim tako, da prvo izmrvim kvas, šećer i brašno s mlakom vodom (digne se za jako kratko vrijeme), a zatim se dodaje ostatak brašna i mlake vode, glatko umijesi i ostavi počivati sat?
    Dalje se peče u pećnici oko sata. Ne motam u vlažnu krpu jer mi onda nema hrskavu koru.
    Nekako mi se čini previše instant u odnosu na Davorov i white_musk. Mislim zbog višesatnog prvog čina s kvascem, pa njegovog djelovanja u hladnoj vodi... Zanima me taj temeljni dio. Kefir i masnoća samo su poboljšivači okusa, jel tako?

  33. #33
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Otprilike. Masnoće ponešto skraćuju glutenske lance pa dobiješ nešto sitnije mjehuriće u kruhu, ali prvenstveno djeluju na okus.
    Dugotrajno držanje kvasa je povoljno iz više razloga: koristiš drastično manje kvasca (koji nije previše zdrav, osobito za mame dojilje i njihovu djecu), boljeg je okusa i mirisa i puno bolje teksture (elastičniji je).
    Općenito se kvaliteta kruha ocjenjuje kroz kvalitetu korice i kvalitetu sredine. Uglavnom vrijedi da uz optimalan postupak dobiješ obje kvalitete, a jedina metoda poboljšanja svih kvaliteta u odnosu na "konfekcijski" pristup je upravo s kvasom. Probaj.

  34. #34
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ovdje negdje sam odustala od namjere da sutra za dan kruha ivaru za skolu nesto ispecem (kaze on: one mame koje znaju, ne trebaju sve)

  35. #35
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ja danas pekla slance
    e da sam znala da vam treba...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •