Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 74

Tema: Domovi za starije osobe - vaša iskustva

  1. #1
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno Domovi za starije osobe - vaša iskustva

    Drage moje,

    tražila sam ovakvu temu preko pretražnika, no nisam je našla.

    Jedna me bliska osoba zamolila da se raspitam o vašim pozitivnim i negativnim iskustvima s pojedinim domovima za njegu starijih osoba. Posebno nas zanimaju "Dom za starije i nemoćne osobe Jurakić" na Žitnjaku i "Villa Nonica" na Volovčici.

    Hvala svima!

  2. #2
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ja imam iskustva sa Domom za starije i nemoćne osobe "Park" na Peščenici ako vas to bude zanimalo.

  3. #3
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    ja imam iskustva sa domom za starije Čorluka...

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Iskustvo (pozitivno) s domom umirovljenika Ksaver.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Inače, bila je slična tema, evo linka: http://forum.roda.hr/threads/57298-B...ighlight=Briga

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    moja teta je u brezovici

    http://www.youtube.com/watch?v=wWa1VjfKj94

    usluzni su, ljubazni, hrana je ok i stvarno se dobro brinu.

    lose je kaj u sobama nema klime ali mozes montirati svoju

  7. #7
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Mm baka je u domu u Odri. Prekrasno, prostrano, ogroman park, svi izuzetnjo ljubazni i susretljivi.

  8. #8
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Hvala svima na javljanju!

    MBee i inana, jesu li vaša iskustva pozitivna?

    Peterlin, drago mi je što ste zadovoljni. Hvala i na linku!

    Zanima nas kako se u navedene domove može uklopiti osoba koja se povremeno "gubi", dakle sa simptomima demencije, a koja je pokretna, te je iz tog razloga potreban pojačani nadzor. Isto tako, zbog nesigurnog hoda postoji opasnost od pada, a ne bismo htjeli da sada bude vezana uz krevet.

    Stray, super link, ostala sam bez riječi... jedino što financijska konstrukcija pomalo nadilazi mogućnosti ove obitelji, navodi se od 7 500-15 000 kuna. Inače, vidim da tamo postoje različite mogućnosti skrbi, od samog stanovanja do palijativne skrbi.

    ani4, drago mi je što imate tako dobro iskustvo. Je li to kod franjevaca? Ako jest, čula sam da je tamo jako dobro, ali malo skuplje, zanimalo bi me koliko treba izdvojiti.

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    mislimda je brezovica malo preluksuznastvar za malu hrvatsku.

    Čitala sam puno i o Zvonimirovom domu na sljemenu,imašjoš i u Bistri dom ( taj smo imi kontaktirali)

  10. #10
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ovako...cijena je bila prije godinu dana 5-6000kn (ovisno da li je 2, 1-krevetna ili stacionar). Bili smo zadovoljni dok je tata bio u svojoj sobi ali tada se i mogao sam brinuti o sebi. Čim su se pojavili problemi sa zdravljem i trebao je u stacionar a nije bilo mjesta pa je trebao kako ti kažeš "pojačani nadzor" bili smo jako nezadovoljni. Do te mjere da smo išli kod ravnateljice. Dakle, za tvoje potrebe ne znam koliko bi bio dobar.

  11. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Dom Nonica na Volovčici udomljuje takve osobe kojima treba pojačani nadzor. To mi je u širem okruženju kvarta, ali ne znam detalje osim nepouzdanih, iz druge-treće ruke. Izvana izgleda ok, ali nema baš prostora jer to je preuređena veća privatna kuća s malim unutarnjim dvorištem.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    tu imas izlistano dosta domova i moras zivkati i pregledati

    http://www.domovi-za-starije.com/

    mi smo tako nasli brezovicu

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    8

    Početno

    Ima tko podijeliti iskustva o domu Ćorluka iznad Gajnica?

  14. #14
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Dom Nonica na Volovčici udomljuje takve osobe kojima treba pojačani nadzor. To mi je u širem okruženju kvarta, ali ne znam detalje osim nepouzdanih, iz druge-treće ruke. Izvana izgleda ok, ali nema baš prostora jer to je preuređena veća privatna kuća s malim unutarnjim dvorištem.
    Dižem temu.
    Ima li tko iskustva s ovim Domom u zadnje vrijeme? Ili nekim drugim na relaciji Peščenica-Maksimir? Može i u inbox.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    moja teta je u brezovici

    http://www.youtube.com/watch?v=wWa1VjfKj94

    usluzni su, ljubazni, hrana je ok i stvarno se dobro brinu.

    lose je kaj u sobama nema klime ali mozes montirati svoju
    nastavak price nakon 2 i nesto godine

    teta im je pala i nisu skuzili pa je 10 dana hopsala okolo sa slomljenim kukom. kad su napokon skuzili poslali su je takvu staru samu sanitetskim vozilom ubolnicu. tamo se nasmrzavala, nacekala i nagladovala i kad se vratila nisu joj ni dali jesti jer je rucak vec bio prosao

    onda su je htjeli baciti u stacionar (boravi u apartmanu) i kad se moji nisu slozili povisili su cijenu boravka za 2000 i nesto kuna (na osnovnih 8000 i nesto). uopce ne postoji standardni javno objavljeni cjenik nego cijenu daju na upit (valjda procijene koliko je nekome podnosljivo platiti jer smo culi da drugi ljudi placaju manje a bratic zivi vani pa ga deru)

    u pocetku dok moji nisu skuzili da ona sama ne jede ovi bi joj donijeli obrok i odnijeli bez kontrole da li jede pa je smrsavila toliko da joj je znalo padati tlak pa je zavrsavala na infuzijama. sad svaki dan ide netko od mojih i hrani je ili kontroliraju da li je hrane. osoblje je preljubazno osim glavne sestre ali imaju premalo osoblja i ta djeca uz svu dobru volju ne stignu sve. cesto zateknemo tetu popisanu i zasranu do grla

    bratic (tetin sin) je morao sam kupiti dekubitalni madrac jer teta vec godinu i pol lezi. i to lezi na presirokom krevetu tako da godinu i pol nije napustila sobu. ne jednom se dogodilo da joj iskopcaju motor koji upuhuje zrak u antidekubitalni madrac

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    znači taj je samo za bogate i zdrave

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ako ikako možete, ostavite starce doma .

    moj je deda sada doma, sticajem okolnosti zbog loma kuka/ prilagodba stana, mamin odlazak u pneziju itd itd / je bio 2 i pol mjeseca u domu i to najskupljem u ovom području pa smo bili izuzetno nezadovoljni,

    ima svaki dan ili tereputa ili patronažnu i oporavak je fantastičan, lani je u dobi od 90 godina slomio kuk a sada je na svojim nogama uz pomoć hodalice

  18. #18
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Girica prvotno napisa Vidi poruku
    Dižem temu.
    Ima li tko iskustva s ovim Domom u zadnje vrijeme? Ili nekim drugim na relaciji Peščenica-Maksimir? Može i u inbox.
    Bila sam tamo pred nekih 7-8 godina kad smo mojoj baki tražili smještaj. Nije me se dojmio. Dapače, ne bi nikad tamo nikog ostavila. Smrdilo je, bilo je soba i sa 7 korisnika.

    Pred 5 godina smo mamu MD-a smjestili u dom, ja sam bila strašno protiv toga, ali njen muž i ona su imali dogovor... obišli smo puno domova, baš na tom području, jedino Židovski na početku Bukovačke me se dojmio, ali nema mjesta i 30% je skuplji od ostalih.
    Drugo je sve tako-tako... manje ili više strašno... na kraju smo ju smjestili u dom Fidelitas na Bukovačkoj dvjesto i nešto... da je bilo sjajno nije, ali smo bili zadovoljni. Ovo što maria kaže je istina, da je moja sveki ostala doma i da je imala nekog tko je 24 sta brinuo o njoj (što je bila moja ideja) ona bi i vježbala i hodala... u domu su obećali da će vježbati s njom... nisu, brzo je završila u pelenama... zatim urinoinfekcije...

    Moju baku smo na kraju smjestili u novi dom http://www.domstarejsihidila.si/Ampl...t_locale=sl_SI bila je prvi korisnik te sobe, dom je bio nov i čist, ekipa pun aelana, bilo joj je tamo lijepo. Iako, uz njenu demeciju, slabo joj je to išta značilo.

    Druga baka, koja je još jako pokretna, sama izabrala ići u dom, to je njen izbor unazad 15 godina i kad se otvorio http://www.jozef.si/index.php?option...118&Itemid=161 odlučila je smjestiti se tu jer ima niz događanja, koncerte, predavanja, vrt, cvjetnjak... ne mora kuhati, ići na plac. živjeti u centru grada, zadovoljna je jako.
    Znam da ti nisam pomogla s ova dva linka, ali sam ih navela kao primjer kako bi dom mogao/trebao izgledati.

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    sad ne znam kak je s čekanjem u domu u Krapini, ali često viđam da su često vani, imaju koncerte i slično, dobar je i dom Sv. Josip Na Dunjevcu ( Sveti duh) ali se čeka dugo, isto hvaljeni dom je Sv. Maksimilijan ( kojeg drže fratri)

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    ja imam pozitivna iskustvas Domom za starije Park na Volovčici. akokoga zanima na pp

  21. #21
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I moja ex kolegica isto. Ali, ne mogu pitati, žena više ne radi tu.

  22. #22
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Svi državni domovi su super, ali u njih je teško upasti.
    Prosjećno čekanje je minimalno 6 godina.
    Moja sveki je u domu Trešnjevka i jako smo zadovoljni.
    Kod privatnih domova je najveći problem manjak osoblja i zato su korisnici nezadovoljni.
    Slažem se da je ipak kod kuće najbolje, ali...
    Teško je to. Treba imati prostora, živaca, pa i želudac za neke stvari, a to ne može svatko.
    I moja je sveki u dobi od 90 g slomila kuk, operirana i odmah dopremljena k meni doma.
    Uz pomoć terapeuta, terenske sestre i naš angažman, izvukli smo ju iz pelena i nepokretnosti i sada, 8 mjeseci kasnije ona hoda bez štaka i potpuno je samostalna kao da nikad nije bila ozlijeđena.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    s mojim dedom je lako s jedne strane jer je skroz razuman i prisutan u ovom trenutku. prati dnevne događaje, čita novine gleda tv .

    s druge strane tu su određene stvari za koje trebaš imati želudac, moja mama i ja imamo i ja sam u stanju prevrnuti nebo i zemlju za njega da ima dostojanstven život.

    on je svjesno žrtvovao svoju karijeru da bi mene čuvao kad se moja mama napokon zaposlila. jer ja nisam podnosila ni jaslice ni vrtić.
    ne želim ispasti patetična, tko zna što donosi sutra ali danas smo mi tu za njega.

    i svi i moj sin sudjelujemo u brizi. ne smatram da je to teret ni neka žrtva, to je život. nije on kriv što je dugovječan a preživio je srčani, moždani udar, lom kuka, upalu pluća i nekrozu tkiva na nožnim prstima
    i potpisujem ovo za državne domove, nebo i zemlja prema privatnim

  24. #24
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    maria71, kužim te u potpunosti.
    I ja bih i dušu i srce i bubreg dala onome koga volim bez obzira tko to bio i koliko godina imao.
    Lijepo je to što ti imaš i osjećaš za djeda.
    S mojom sveki priča nije ni približna tvojoj (znaš uostalom sve kako je bilo)
    Mi smo se spasili kad je otišla u dom i sada i dalje radi probleme i pljuje po nama, ali sada je ona u domeni domskih socijalnih radnica i liječnice pa one rješavaju probleme s njom.
    Ja sam raskrstila s njom prije dva mjeseca kad je rekla da sam joj pokrala njene prekrasne, plastične bluze iz 50 tih godina prošlog stoljeća i kad joj je muž rekao da kako može tako o meni govoriti,a ja sam je njegovala i guzicu joj prala, odgovorila je: pa šta? Pa šta ako mi je guzicu prala?
    Ok, možda sam ja osjetljiva, a ona dementna i jako sločesta, ali ne može to tako.
    Došla je k meni u ranama, zapuštena, nepokretna.
    Usred noći sam se dizala i prala ju i mijenjala pelene, a znala je biti zasrana do vrata.
    I sad kad je dobro i kad me više ne treba, onda bu po meni pljuvala? E ne bu.
    Nikad više, a ja bum si jako dobro promislila kome ću i da li ću uopće više ikada, ikome prati rit.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    uvijek postoji granica.

    bitno da je baka živa zdrava i na sigurnom.ona to ne cijeni, ali se to zna, da je niste ni napustili ni zapustili.

    ti si za mene žena heroj.

  26. #26
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sad ne znam kak je s čekanjem u domu u Krapini, ali često viđam da su često vani, imaju koncerte i slično, dobar je i dom Sv. Josip Na Dunjevcu ( Sveti duh) ali se čeka dugo, isto hvaljeni dom je Sv. Maksimilijan ( kojeg drže fratri)
    Dom na Sv. Duhu je dobar, ali nekako mi je više za starije osobe koje su još pokretne!
    Imaju na izbor nekoliko aktivnosti, zanimacija...
    Što se tiće nepokretnih ljudi, nekako stjećem utisak da se zaposlenici ne trude dovoljno nahraniti starije i držati ih čistima! Nadam se da se varam!
    Na Sv. Duhu se čeka po 5 - 6 godina!

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    sad za nepokretne baš i ne znam ja sam više manje bila u kontaktu s pokretnim ( recimo mamin bratić je tam bil, i jedna teta iz susjedstva).

  28. #28
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Odjeli za pokretne i nepokretne se razlikuju i u državnim domovima su odvojeni.
    Opet kažem, mi smo sa domom Trešnjevka prezadovoljni.
    Naša baka je u dijelu za pokretne, ali plaćamo dodatno njegu. Što u praksi znači da joj njegovateljica pomaže prilikom obavljanja higijene, jednom na tjedan ju kompletno okupa i opere kosu...a medicinska sestra svaki dan vodi brigu o lijekovima, tlaku i šećeru.
    Čistoću u sobi koju dijeli s još jednom gospođom održavaju same, a čistačica opere pod i ako još kaj treba.
    Posteljinu i odjeću joj operu u praoni i sve dobije čisto i speglano natrag.
    Klopa je super. Provjeravala sam jelovnike i jako su dobro sastavljeni i raznovrsni. Ima i voća, ma svega.
    Dom ima svoju liječnicu koja vodi brigu o korisnicima i baka može otići k njoj kad god želi.
    Jednom se desilo da je baka povraćala pa su ju odmah prebacili u stacionar i tamo pratili. Kad se oporavila vratili su je natrag.
    Socijalne radnice koje vode brigu o korisnicima i s kojima mi komuniciramo i surađujemo su super. Jako sam zadovoljna s njima.
    Ono što ne valja je prosjek čekanja, a to je 6 godina pa mnogi daju molbu dok su još u snazi. Tako je i naša baka dala molbu prije ohoho godina i sada kad je zatrebalo je dobila relativno brzo mjesto.
    Cijena u državnom domu je isto super; dvije tisuće i nešto kuna jer ostatak namiruje država što kod privatnih domova nije slučaj.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    Ima svakakvih privatnih domova, mi smo se nagledali svega i svačega.
    Branovečina, kak je rekao MM, ma da je sa svojom punicom na pas mater ne bi je tamo smjestio.

  30. #30
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    čula sam da postoji i dnevni boravak za stare. nešto slićno kao vrtić za dede i bake ...
    dopeljaš starca ujutro, pokupiš ga popodne. tamo dobije ručak, imaju mjesta za odmoriti i prileći, ponuđene su im kojekakve aktivnosti.
    super ideja za one starce koji imaju averziju prema domu, a nemaš kuda s njima!

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    tak nekaj je u centru Vrapća ( bivši restoran Margareta ili nekaj slično kod placa) spada pod dom sv. Josipa ( onog s Svetog duha)

  32. #32
    BlueAngel avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Ova tema davno je zrekinuta, ali evo ja je ponovo otvaram...
    MOOOLIM VAS, da li netko ima iskustva sa domom Remete? Isto tako sa nekim drugim domom u Zagrebu,a li privatnim jer na državne se predugo čeka.
    Unaprijed zahvalna!!!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Hop hop pa hitno

    Pojelo mi ostatak posta
    Posljednje uređivanje od MikiMama : 16.09.2019. at 18:41

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Pokušaj broj 2

    Imate li novija iskustva s privatnim domovima, Zagreb?
    Ste čuli za Dom Omea, Srednjaci?

    Trebam hitno smještaj...
    Židovski na Bukovačkoj nema mjesta sigurno do NoveGodine...

    Preferiram zapadni dio grada, ali dobro će biti i bilo gdje na području grada...

  35. #35
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Pokušaj broj 2

    Imate li novija iskustva s privatnim domovima, Zagreb?
    Ste čuli za Dom Omea, Srednjaci?

    Trebam hitno smještaj...
    Židovski na Bukovačkoj nema mjesta sigurno do NoveGodine...

    Preferiram zapadni dio grada, ali dobro će biti i bilo gdje na području grada...
    Nemam iskustvo sa Zagrebom pa ti ne mogu pomoći ali mogu toplo preporučiti dom u Donjoj Stubici u kojem je moja mama već 5g i to kao teški bolesnik. Jasko smo zadovoljni.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Nije Zagreb, već Bjelovar, ali ja ga mogu preporučiti od srca

    https://vitanova.hr/

  37. #37
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Dom Tiha dob, Bukovacka. Jednokrevetne i dvokrevetne sobe, ima lift (u slucaju da je osoba nepokretna), uredjeno dvoriste gdje se druze, secu, imaju vjezbe, zajednicki dnevni boravak. Skrb i usluga je u redu. Cijena u dvokrevetnoj sobi je 6500kn.

  38. #38
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ćorluka, Gajnice.
    Tamo nam je bila baka, jako dobra usluga.
    Čitam baš danas da vlasnik ne može naći radnu snagu i da je otvoren i za zapošljavanje azilanata.

  39. #39
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Ćorluka, Gajnice.
    Tamo nam je bila baka, jako dobra usluga.
    Čitam baš danas da vlasnik ne može naći radnu snagu i da je otvoren i za zapošljavanje azilanata.
    Za Ćorluku sam i ja čula da je dobar, ali je i skup.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #40
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    prije će se nešto naći van zg.
    vidjela sam na fb-u da je jedna gospođa smještena u pribić. cijena je 4.500kn.

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Bok, molim vas ako bi mi mogao netko preporučiti neki dom za starije i nemoćne u Zagrebu. Za teško bolesnu i nepokretnu osobu, da imaju liječnika koji ih često obilazi, dovoljno sestara i njegovatelja, da stavljaju korisnike u invalidska kolica i na princezu. Unaprijed hvala.

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Trenutno ni jedan dom ne prima bar su tak više puta rekli u hr,osim u slučaju kad urgira socijalna skrb

  43. #43
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Dom u Brezovici, imma pozitivno iskustvo i mogu ga svakakvo preporuciti. Ima domova koji primaju ljude.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    provjerite prije

  45. #45
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Dom Perić, Zaprešić.
    Vrhunski dom. Sve novo. Super opremljenjo.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Bok, da li netko ima iskustva s Domom Bistra ili Ježdovec?

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    2

    Početno Dom Ježdovec

    Citiraj matovilka prvotno napisa Vidi poruku
    Bok, da li netko ima iskustva s Domom Bistra ili Ježdovec?
    Ja nemam dobro iskustvo s tim domom, ako je osoba pokretna je ok, a ako nije i ako je teže bolesna, nije dobar. Ako Vas nešto konkretnije zanima, pitajte. Za Bistru sam prije par godina čula da je dobar.

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Pitam za susjedu
    Radi se o teti (70+)i tetinoj kćerki oko 55 s posebnim potrebama, teta se pogubila i ne može na noge,trenutno je kod nećakinje ,ali obje trebaju 24 sata brigu,koji je postupak i kog pitati. Područje stanovanja tete i sestrične je Trešnjevka jug,nećakinje kod koje su trenutno Črnomerec,ako je to važno

  49. #49
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Nemam iskustva, ali takvu situaciju obično rješava liječnik obiteljske medicine u dogovoru sa czss.

  50. #50
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Czss treba kontaktirati.
    Ako su obje poslovno nesposobne i imaju imovinu, Centar će ih smjestiti gdje treba, a imovinu preuzeti.
    Ukoliko imaju zainteresiranih nasljednika, oni su dužni zbrinuti ih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •