Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: OŠ Bartol Kašić, Jarun

  1. #1
    mamek1

    Početno OŠ Bartol Kašić, Jarun

    Mi krećemo u prvi razred, u navedenu OŠ. S obzirom da ćemo se tek doseliti na Jarun ne znam ništa o toj školi. Molim mame s iskustvima da se jave, zanima me sve, od preporuke za učiteljicu pa na dalje. Thanks

  2. #2
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    jel to ona skola s desne strane kad ides od mosta po horvacanskoj?
    vizavi crkve ove nove?

    ak je- onda je tu isao mm- i nije tak lose ispao. :D

    nazalost- drugih iskustava zasad nemam al vam zelim srecu u skolici!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Ja stanujem u blizini te škole. Žene s kojima se vidim u parku, a čija djeca tamo idu vele mi da u toj školi ima u stavri dvije škole 1. i 2.
    Kažu da je puno bolja 1.(baš mi je to rekla mama koja sada upisuje curicu u 1. razred).
    Moje osobno mišljenje je da sve ovisi kakav je učitelj.
    Ne znam koliko sam ti pomogla.

  4. #4
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    pa kaj je to sad neka moda da budu 2 skole u jednoj.

    mi smo isto na jarunu, ali nam je blize OS Ivan Mestrovic/ OS Alojzije Stepinac.

    znaci, bit cemo susjede :D

    za skolu ti ne znam pomoci, ali kvart je the best :D

  5. #5
    mamek1

    Početno

    Ines, ovo je škola otraga iz ove nove crkve. Ege, slažem se za kvart.
    I meni je najvažnije da je učiteljica dobra, zato sam i u nedoumici jer ne znam baš ništa o tim školama.

  6. #6

    Početno Re: OŠ Bartol Kašić, Jarun

    Citiraj mamek1 prvotno napisa
    Mi krećemo u prvi razred, u navedenu OŠ. S obzirom da ćemo se tek doseliti na Jarun ne znam ništa o toj školi. Molim mame s iskustvima da se jave, zanima me sve, od preporuke za učiteljicu pa na dalje. Thanks
    Imamo 9 godišnje iskustvo u OŠ B.Kašić, koja je od ove godine jedna škola- nema više Bartol 1 i 2. Što se tiče prvaša, ja imam prvašicu i ove godine, tako da smo u tijeku svih događaja. Za sada se planira jedan klasičan razred i tri razreda s cjelodnevnim boravkom, a od nastavnika mogu preporučiti Tinku Novosel.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Inči, s obzirom na dugogodišnji staž daj malo napiši kakva je škola u globalu, kakva su iskustva sa ravnateljom, pedagogom ...da li imaju neke dodatne aktivnosti, da li se po nečemu ističu ... pozitivno ili negativno

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    I mene zanimaju iskustva sa ovom skolom. Vidim na internet stranici da od 2004 g. imaju status Eko skole, pa me zanima sta to znaci u praksi,kako se s djecom provode te aktivnosti?
    Kakva su iskustva sa uciteljicama i nastavnicima, ravnateljem....posebno uciteljice koje sada vode 3. razrede jer te bi onda bile za godinu dana opet za prvasice.

    ima li netko da ide u tu skolu.........

  9. #9
    car avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    14

    Početno

    Do kojeg razreda postoji cijelodnevni boravak i u koje vrijeme dijeca odlaze i kada se vracaju u cijelodnevnom boravku, unaprijed hvala na informacijama.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Ima li kakvih novih iskustava?
    Zanima me i za OS Ivan Mestrovic i OS Alojzije Stepinac?

  11. #11
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Moj sin ide u tu školu. Mi smo zadovoljni. Sve je prilično dobro organizirano.

    U boravku je. Može već od 7 ujutro doći i max vrijeme do kojeg ga se treba podići je 17h. Prehrana je isto organizirana, imaju 4 obroka, od toga doručak čim dođu u školu, užine prije podne i jedna oko 15h. Ručak je kad završe s redovnom nastavom i prije pisanja zadaća.

    Što te još sve zanima?
    Posljednje uređivanje od ivancica : 04.02.2011. at 11:15

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Hvala!
    Da li svi koji žele boravak i dobiju ili tko prvi...
    Do kojeg razreda imaju organizirani boravak?

    Koliko ih je prosječno u razredu?

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    Vidim da netko pita za A.Stepinac, osobno ne bi nikome preporucila tu skolu. Osim sto je vecina profesora izuzetno losa (ima nekoliko casnih iznimaka kao sto je jedna prof. hrvatskog jezika i jedna prof. njemackog jezika) pedagoski odgoj je na razini 0 (sto se pogotovo osjeca u odnosu medju ucenicima) a o higijeni da ne pricam. U 3 tjedna spremacice jedva pometu pod, na wc-ima haraju sve bolestine, strasno. Svakako bi prije preporucila neku drugu skolu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj bibai prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala!
    Da li svi koji žele boravak i dobiju ili tko prvi...
    Do kojeg razreda imaju organizirani boravak?

    Koliko ih je prosječno u razredu?
    Svi dobiju boravak. Boravak je do drugog razreda i samo se jedna generacija izborila za boravak u trećem.
    Broj učenika po razredima ovisi o broju djece u generaciji te naputcima Grada. Ove školske godine su zbog toga formirali 4 razreda prvašića iako su u planu imali 5 pa boravkaški razredi imaju po 30 učenika.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    48

    Početno

    Lore je komentirala OŠ A. Stepinca. Zanima me da li netko drugi ima još kakav komentar. Također me zanimaju komentari za OŠ Ivan Meštrović?

    Hvala unaprijed.

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    mislim da je kadar nesto bolji, koliko sam cula..medjutim s obzirom da se radi o istoj skoli ovo za higijenu stoji i za tu..same 2 profesorice iz te skole su mi rekle da ne znaju sto sve djeca zarade u skoli na wc-ima jer se gotovo ne cisti..jako je prljavo
    ako imas sanse upisati drugdje sto se kadra tice jos uvijek su ti bolji kasic, racic, gubec (malo dalje lokacijom ali s najboljim kadrom od navedenih)

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Staglisce
    Postovi
    182

    Početno

    lore, moje dijete ide u meštrovića i učiteljica je izvrsna. sad je u trećem razredu i nemam na temelju cega puno suditi o kvaliteti nastavnog kadra jer imamo iskustva samo s dvije uciteljice, glavna(razrednica) i učiteljica engleskog. njena učiteljica je zaista izvrsna. jako smo zadovoljni onim koliko pruza djeci i koliko od njih očekuje (puno pruža, puno i očekuje). od kud ti informacije o kadru. ne napadam te nego me zanima da li da pobjegnemo dok je vrijeme. Dakle, da li je rađena neka evaluacija ili kako si procijenila kvalitetu kadra u svim ovim skolama?

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    ovo sto sam ja pisala nije se odnosilo na uciteljice nizih razreda vec na učitelje od 5-8 razreda..te sam vise govorila za skolu Stepinac..s obzirom da dijele istu zgradu ovo za higijenske uvjete ti mogu reci 100% i taj podatak znam poprilicno dobro..ne znam sto bi ti rekla, kadar nazalost nije sjajan niti u jednoj od te dvije skole ali ne znam da li bi ti preporucila da selis dijete ako si zadovoljna s obzirom da situaciju u mestrovicu poznajem manje.
    mozda ne bi bilo lose ako mozes razgovarati s pedagogom skole i pitati o uspjesima djece na natjecanjima (to je jedan od parametara)..mislim da nazalost evaluacija ne postoji jer jos nije uvedena matura za osnovne skole..onda bi procjena mogla biti bolja..takodjer ako imas u redu odnose s uciteljicom mozes nju pitati sto vam preporucuje prijateljski, ona sigurno situaciju jako dobro poznaje..

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Staglisce
    Postovi
    182

    Početno

    hvala na odgovoru! da higijena, blago receno, nije na visini, ali mene vise brine to o kadru. medjutim, ne dobih od tebe odgovor o tome odkud ti informacije. jesi nastavnica/profesorica u zagrebu pa saznas svasta na strucnim aktivima i muvajuci se s kolegicama i kolegama, jesu to vase kuloarske price ili... ma ako su i kuloarskeprice, nisu zanemarive. ako ste insajderi, najbolje znate.

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    nisu kuloarske price medjutim takodjer nisam zaposlena u toj skoli..poslala sam ti pp..najbolje ce ti svakako reci uciteljica i pedagog skole prema rezultatima (ako ce htjeti)..svakako mislim da je bolji izbor mestrovic od stepinca

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Staglisce
    Postovi
    182

    Početno

    lore, hvala na odgovoru! oni su u razredu tako super ekipa da bi mi je bilo bas zao i tesko odvojiti. a super su ekipa i super im je uciteljica i nemaju problem s disciplinom. i mi roditelji smo se skompali u parku. bas bi mi bilo tesko otici, a laruski pogotovo.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Molim za pomoć vezanu uz izbor učiteljice. Dijete mi najesen kreće u školu, u pitanju je OŠ Bartol Kašić. Vidim će prvašićima od jeseni biti učiteljice Suzana Cindrić, Marija Ratinger i Tonka Novosel. Već od ranije stoji preporuka za Tonku Novosel ali nema ništa za druge dvije učiteljice. Voljela bi kada bi tu učiteljicu pravedna i dobar pedagog i učitelj ali to ipak podrazumjeva da baš nije prestroga.
    Molim iskren i realan odgovor. Puno hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •