Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Poliklinika Nola

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno Poliklinika Nola

    Cure, evo baš sam pisala na temi o fibroadenomima kako ih imam 6 (valjda) ali još nije rađena punkcija

    sada sam se mislila naručiti u polikliniku nola u zg-u
    jel netko bio kod njih, kakvi su stručnjaci?

    može par informacija ako netko zna bila bih zahvalna

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    Sam dr. Nola je fantastičan stručnjak (ipak su godine i godine rada u Klinici za tumore isprofilirale vrhunskog stručnjaka), a za ostale ne znam ali sigurna sam da su i oni stručni jer sumnjam da bi dr. Nola zapošljavao kod sebe u klinici doktore koji ne zadovoljavaju njegove visoke kriterije. Mislim da si odabrala pravu adresu!

  3. #3
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    amel, jel misliš na starijeg ili na mlađeg nolu, ja sam naručena kod ovog starijeg, dr.petar nola

  4. #4
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Ja sam tamo skidala madeže, svi su fantastični, ljubazni, susretljivi, samo što su skupi.
    Konkretno, meni je madeže skidao mlađi Nola, ali tijekom pregleda i kontrola bila sam u kontaktu s drugim doktorima iz poliklinike i nemam ni najmanje zamjerke.

  5. #5
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    ima li još netko???

  6. #6
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Ja sam tamo uklanjala madez kod doktorice Nola i potpisujem sve gorenavedeno: izuzetno strucni, ljubazni, susretljivi ...i skupi.

  7. #7
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    a vidim da vas je dosta na uklanjanje madeža išlo, mogla bi i ja usput svoje pregledati, ja ih imam puno tijelo

    a koliko je to skupo, kakva je cijena tog uklanjanja, ili jednog pregleda?

  8. #8
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    E da, pregled (i još nešto) je bio 500tinjak KN, a sam zahvat oko 1000kn za madež....uzmi s rezervom jer nisam bila neko vrijeme i često pobrkam cifre.

  9. #9
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    E da, pregled (i još nešto) je bio 500tinjak KN, a sam zahvat oko 1000kn za madež....uzmi s rezervom jer nisam bila neko vrijeme i često pobrkam cifre.
    Da, to je otprilike cijena koju sam i ja platila.

    laura_001, ako ti cijena nije problem, oko njihove stručnosti se ne moraš ni najmanje zabrinjavati.

  10. #10
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Ja sam bila kod doktorice Nola na skidanju više madeža i mogu potpisati sve gore navedeno.
    A na jednom od pregleda je bio i dr. Nola (stariji) i on je također odličan.

    što se cijene tiče - nakon što sam par madeža skinula kod dr Nole i bila zadovoljna, dobila sam preporuku za jednu drugu kliniku koja je kao povoljnija. Neću pisati o kome se radi da ne radim negativnu reklamu. Koštalo me nešto povoljnije, a danas imam ogroman ožiljak, bili su neljubazni i prvo su mi napravili paniku da bi nalaz mogao biti loš, a onda su mi ga zaboravili poslati pa sam bila van sebe preko tjedan dana.
    Tako da se zaista ne isplati uštediti par stotina Kn na taj način.

  11. #11
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    pa dobro ajde, mislila sam da je pregled još više, to je ok....ima ih i skupljih od toga, a naravno ima i jeftinijih
    meni toliko nije ni bitno, bitno mi je zdravlje, to mi je na prvom mjestu, a čula sam da je dr nola najbolji u tome....sad nemam pojma jesam li falila ili ne

    ako je netko bio još kod njega, molila bi da se javi

    icyoh hvala ti na informacijama

  12. #12
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    ma nije mi sad cijena toliki problem

    samo me zanimala njihova stručnost i dal su dobri, da li je netko bio kod njih što se tiče dojki??

    evo sad kako mi se približava ponedjeljak sve me više strah,samo se nadam da će sve biti ok

  13. #13
    analavanda avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj laura_001 prvotno napisa Vidi poruku
    ma nije mi sad cijena toliki problem

    samo me zanimala njihova stručnost i dal su dobri, da li je netko bio kod njih što se tiče dojki??

    evo sad kako mi se približava ponedjeljak sve me više strah,samo se nadam da će sve biti ok
    Moju kćer je operirao dr Nenad Nola još dok je radio u Klinici za tumore. Klinička slika je bila jako loša, nalaz punkcije nejasan i sve je ukazivalo na rak. Njoj je tada bilo svega 20 g. Rak, na sreću , nije bio, bio je vrlo čudan fibroadenom koji je odstranjen. Kasnije joj je izraslo još nekoliko, na obje dojke. O dr Noli mogu reći samo SVE NAJBOLJE. Izvrstan stručnjak, liječnik, osoba...Kamo sreće da je više takvih. Moja kćer se i dalje kod njega kontrolira u privatnoj poliklinici i zaista ga mogu preporučiti svima.

  14. #14
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    je li povoljnije ako se madez ne salje na analizu i koliko tad kosta?

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    pregled od 500 kn je bez obzira kolko madeža ima ili ne?

  16. #16
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    pregled od 500 kn je bez obzira kolko madeža ima ili ne?
    Ja ih imam po cijelom tijelu, pogledala ih je sve.

    Za dojke sam dogovarala pregled kod njih prije par godina, dok su još bili na Šalati, no na kraju sam otišla u Vili.


    Ivarice, kako ne bi slala madež na analizu? Pa zar nije najbitnije vidjeti (nakon što se skine) jel OK? Ne znam, no od toga bih zadnjeg odustala.

  17. #17
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    Ivarice, kako ne bi slala madež na analizu? Pa zar nije najbitnije vidjeti (nakon što se skine) jel OK? Ne znam, no od toga bih zadnjeg odustala.
    naravno
    ne znam da bi itko i pristao staviti svoj potpis da je sve u redu, a da nije napravljena PHD analiza ostranjenog mladeža

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Bila sam davno kod njih radi problema s aknama. Sa prvih par pregleda bila sam prezadovoljna, jaaako su ljubazni, stručni, sve pet. Zadnja dva kontrolna pregleda sam se gadno opekla. To je izgledalo otprilike tako da je liječnica uletila 2 minute prije čišćenja lica, pogledala mi lice, utvrdila da sve ide kako treba i naplatili su mu punu cijenu za pregled i čišćenje lica. Mislim, to sam i ja znala, svako jutro se gledam u ogledalo (duže od te dvije minute ) i vidim i sama da se lice čisti. Onda sam prestala s dolascima, nisam ni trebala doći na te kontrolne preglede.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Moja sestra je bila na pregledu dojki, UZV i klinički pregled kod mlađeg Nole. Radili su i citološku analizu iscjetka. Nalaz je bio za dva dana. Poslali su ga na e-mail, a prije toga je osobno Nola nazvao i rekao da je sve u redu. Što se tiče cijena, ne znam kakve su drugdje, ali kad ideš privatno i očekuješ da ćeš platiti pa se valjda na to i pripremiš.

  20. #20
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    bila sam tamo na pregledu madeža, kod doktorice Nola. imam jako dobro iskustvo i opet ću tamo ići (usprkos cijenama), dr. je, osim što je jako stručna, stvarno ljubazna i detaljna.

  21. #21
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    pa nisam mislila da mi netko potpise da je madez ok, samo da ga ukloni, jer je na mjestu gdje smeta i u buduce samo ce rasti (ne kod mene, kod sinami, ispod pazuha, rodio se s njim, a kazu da se djeca radjaju bez madeza)
    lijecnici koji su ga vidjeli i preporucili skidanje slazu se da je to samo madez koji smeta jer je po svim tim nekim obiljezjima koja oni prate - bezopasan

  22. #22
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    moram pohvaliti doktoricu nola zbog njenog prodojećeg stava (lijepo je sresti liječnicu koja podržava dojenje curice od godinu i pol).

  23. #23
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Potpisujem i ovo. Meni je jednom dala alternativnu terapiju, umjesto nekih zestokih tableta, zbog dojenja (kad je mali vec bio preko 2 god). Sumnjam da bi bili fleksibilni u bilo kojoj zg bolnici oko ovoga.

  24. #24
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    evo ja se vratila sa pregleda, sve je ok, fibroadenomi su sve....nisu mi radili punkciju jer su sto posto sigurni i jedan i drugi dr nola da je to to
    samo moram za 6 mj na kontrolu

    osoblje preljubazno, sve odlično, stvarno sam zadovoljna, opet ću tamo sigurno
    cijene jesu visoke al eto, isplati se

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Doktorica Nola je MM-u prije nekolilko godina, još u Vinogradskoj, uklanjala madež na leđima, i to je napravljeno jako loše. Srećom da je muško i da su leđa, jer je ožiljak jako velik i ružan, puno veći nego što je bio madež, zapravo se nakon skidanja konaca sve rascvjetalo.

  26. #26
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Doktorica Nola je MM-u prije nekolilko godina, još u Vinogradskoj, uklanjala madež na leđima, i to je napravljeno jako loše. Srećom da je muško i da su leđa, jer je ožiljak jako velik i ružan, puno veći nego što je bio madež, zapravo se nakon skidanja konaca sve rascvjetalo.
    Vezano za madeže na leđima, navodno su na leđima najgori rezultati, dok su najbolji na trbuhu i licu. Mene je operirao isti čovjek - na trbuhu jedva vidljivo, na leđima takve rascvjetale strukture koje kad su mi med. sestre neke gledale su pitale šta vam je ovo???? Dr. mi je objasnio o čemu se radi. Te rascvjetale strukture malo izgube boju nakon godinu-dvije, a da nisam skidala zbog med. razloga, ne bih se nikad, gledajući samo svoja leđa, odlučila imat takve "frankenštajnske vezove" na licu. Trbuh - isti čovjek, isti konac - sasvim druga priča.

  27. #27
    Teta Eta avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    471

    Početno

    Bila na pregledu i kod doktora Nole (grudi) i kod doktorice Nola (madezi). Cine mi se jako strucni i ok. No, madeze sam operirala u poliklinici Dzepina (i jako sam zadovoljna) zbog toga sto je kod Nole to bilo puno skuplje.

  28. #28
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Mene je prvi puta operirao dr. Nola 2008. tada je još radio na Kinici za tumore ... ja sm mu bila među zadnjim pacijentima prije skijanja i odlaska u privatnike.
    Sve pohvale u komunikaciji, pristojnosti, pristupačnosti - u bilo koje doba se može nazvati na priv. mob .... međutim otišao je sa klinike, moja patohistološki nalaz nije ni vidio ... nije se potrudio odraditi posao do kraja i što je najgore na UZV privatno kod njega u 8 mj. 2009 nije vidio karcinom koji je u 3 mj. bio već velik 2,8 cm ... uvjeravao me da sam zdrava osoba i da ništa ne brinem ... ali mene je ipak kopkalo i otišla sam ponovo na kliniku
    nazvala sam ga odmah nakon saznanja da je novi karcinom tu ... bio je izbezumljen, ispričavao se - rekao je "pa na stotine dojki sam operirao ali ovo nemogu vjerovati da mi se desilo" - prvi puta je patohitološki nalaz pokazao da je karcinom in citu ali ipak gradus lll tako da su me trebali odmah vratiti u bolnicu i odstraniti cijelu dojku ... sada se nebi patila iznova ... međutim on je otišao, nitko od liječnika nije preuzeo mene, nalaz nisam dobila i tako je sve otišlo u vjetar
    ali eto postoje iznimni slučajevi - ljudski je griješiti

    i danas ipak mogu o njemu reći da je ok i da su svi na njegovoj poliklinici iznimno pristojni i susterljivi ( što je i uredu za toliki novac )

  29. #29
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Trebala bi odvesti dijete na pregled i odstranjenje jednog madeža... vidim da su dvije klinike na netu, u Štriginoj (Dermatologija Ivana Nola) i Folnegovićevom naselju (Poliklinika Nola). O kojoj vi pišete, odnosno jesu li to iste ili različite poliklinike? Iskustva?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •