Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kolica Solo Matrix 2010

  1. #1
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno Kolica Solo Matrix 2010








    Pozdrav svima!

    Zanima me zna li itko išta o ovim kolicima? Kakva iskustva i/ili priče? Naime, večeras smo suprug i ja bili u Adaxu i ta su im kolica na akciji...u biti konstrukcijski su ista Jane kolicima iz 2011, a ova su cca 1000 kn jeftinija, jer im je boja bila 'in' 2010...ostalo je isto...Svaki savjet je dobrodošao!
    Hvala

    Ovo je s Adaxove stranice, na kojoj se nalaze i slike istih:

    Kolica Solo Matrix 2010

    U skladu sa vremenom Jane-ovi dizajneri poboljšali su model kolica Solo, krase ih iznimna kvaliteta i funkcionalnost.
    Kolica su lagana za korištenje, te roditeljima daju sigurnost i povjerenje jer su namjenjena za okretnu vožnju u gradskog gužvi. Konstrukcija od aluminija jamči maksimalnu čvrstoću uz minimalnu težinu.
    Kolica su teška samo 8 kilograma, a sklopljena su dimenzije 90*36*39 cm, te rasklopljena 97*55*101 cm.
    Glavna odlika ovih kolica je funkcionalnost i jednostavnost upotrebe.
    Kolica imaju podesiv naslon za leđa u 5 položaja, te se navlaka sa kolica lagano skida radi održavanja i pranja.
    U kompletu sa kolicima dolazi nosiljka auto-sjedalica Matrix Light (grupa 0 - 0+ / 0-13 kilograma).
    Ovaj model nosiljke auto-sjedalice je jedinstven na našem tržištu, jer ima podesiv naslon u 4 položaja, a može se koristiti do 13 kilograma težine bebe.
    Omogućava vožnju bebe na najsigurniji mogući način, bilo u ležečem položaju ili u sjedećem položaju. Oba položaja su homologirana za vožnju u automobilu, auto-sjedalica ima sigurnosne pojaseve za vezanje u 5 točaka.
    Kolica su opremljena jedinstvenim PRO-FIX sistemom spajanja nosiljke na kolica, jednostavnim za postavljanje samo jednom rukom.
    Cijeli komplet sadržava:
    - kolica sa krovićem i košaricom za kupovinu
    - torbu sa podlogom za previjanje
    - nosiljka/auto-sjedalica Matrix Light sa prekrivaćem za noge i krovićem

  2. #2
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    mogu ti reci da ja imam jane kolica i super sam zadovoljna. moja su model solo reverse. isto 3 u 1. autosjedalica koja je košara i kišobran kad naraste. takoder smo kupili proslogodišnju kolekciju kojoj je razlika bila u "novim bojama", sve ostalo je bilo isto a dobili smo ih zbog toga za 1500 kn jeftinije.

  3. #3
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Nama se ova baš sviđaju. Kombinacija su smeđe-ciglena, pa mogu i za curicu i za dečkica.

  4. #4
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    Jeli mi itko moze reci koja su ova Jane Carrera kolica? Pise 2 u 1 ali ne znam jesu li Solo ili Matrix ili Challenger ili koje vec...

    http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica...-oglas-3376636

  5. #5
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja bi rekla Matrix

  6. #6
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    jeli mi moze netko reci kakva su iskustva sa Jane Matrix kosarama/AS? citala sam negdje drugo na forumu da je AS mali??!?!?! (kao da beba moze samo do neki 4-6 mj u njoj.. jeli to istina?)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •