Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Odabir ginekologa/ice ....

  1. #1
    Mare13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno Odabir ginekologa/ice ....

    Pozdrav, RODA - ma

    Čitam Vas neko vrijeme pa sam se odlučila i pridružiti se !!!

    Živim u Španskom, do sada nisam imala nigdje otvoren karton već sam bila u privatnice
    što mi mogućnosti više ne dozvoljavaju!

    Ima li tko kakovih iskustvava iz ovog dijela grada tko bi mi mogao preporučiti
    dobrog ginekologa, ginekologicu, obzirom da sam strašna paničarka i ne želim
    otiči nekamo gdje ću izići sva u suzama, kako mi je bilo u bolnici, prije i nakon poroda.

    Imam curku od 12 skoro pa će kročiti i u 13 -u godinu. Pubertet nam kuca na vrata samo tako ...


    Moram hitno negdje otvoriti karton, voljela bih da bude što bliže mi kvartu ...
    stoga ako imate kakve preporuke, iskustva ... molim Vas od srca za pomoć ...

    Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći ..

    Lijep pozdrav svima još jednom

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    27

    Početno

    Pozdrav!
    Ja sam tek sad vidjela vašu poruku. Vjerujem da ste već pronašli svoga ginekologa, no samo sam Vam htjela priopčiti da sam ja skoro 3 godine kod doktorice Tanjice Pavlek u Ivanićgradskoj i prezadovoljna sam s njome. A prije nje sam imala dosta neugodnih iskustava. Prvo sa doktoricom Vesnom Stepanić, ona je bila radila u Domu zdravlja na trgu Žrtava Fašizma, pa se onda poslije preselila u Dom zdravlja na Mirogojsku cestu, a imala sam neugodnih i traumatičnih iskustava i sa doktoricom Turudić, ona radi u Bolnici Sveti Duh, u klinici za humanu reprodukciju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •