Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 161

Tema: sa djecom u avion-savjeti

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Imam doma neku no name vrećicu, može li ta ili mora biti neka s nekim posebnostima

  2. #52
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Imam doma neku no name vrećicu, može li ta ili mora biti neka s nekim posebnostima
    Zip-lock zapremnine do 1 l.

    Moze biti i ona za zamrzivac - samo da je prozirna i da se moze zatvoriti (ne zavezati).

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sad vidim da baš nije no name, nek palmolive, i ima na sebi ono kao za potegnuti patent
    Inače Elly super su mi tvoji odgovori
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 05.08.2017. at 14:36

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Vlažne maramice jel treba posebno to paziti? Ako ide u ručnu prtljagu

  5. #55
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Zašto bi trebalo paziti na vlažne maramice? Pa nije to tekućina

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    A smijem li pitat, ok onda to parkiram kak hoću, kaj ne
    A u svezi propolisa?

  7. #57
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Može li se proliti? Onda je tekućina.

    Sve što sadrži vodenu ili uljnu fazu i može se razliti, proliti, razmazati ili namazati na aerodoromima se smatra tekućinom.

  8. #58
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A u svezi propolisa?
    Propolis u vrecicu s tekucinama. Ako ti je bocica do 100 ml, ostavi originalnu.

    Vrecicu nadji drugu, skroz prozirnu sa "patentom". Eh da, mogu se kupiti i na aerodromu (ali ne znam za tvoj aerodrom, provjeri).

    E da, moja je isla sad sa Ryanairom samo sa rucnom prtljagom, i morala je paziti na velicinu i tezinu; zato je u prtljagu stavila prazan klasicni neseser, u kojeg si je u hotelu premjestila njene stvari iz te prozirne vrecice. Bilo joj je tako lakse, kaze. U sobi ih je bilo 3, pa onda nisu brkali tako sto je cije, i bilo joj je jednostavnije uzeti neseser i otici u kupaonu.
    I zadnje vecer/jutro je sve tekuce iz nesesera premjestila ponovo u prozirnu vrecicu za kontrolu na aerodromu.
    Sama se sjetila, nisam ju morala podsjecati.
    Ja sam joj stavila jos jednu rezervnu tu vrecicu, za slucaj da se prva potrga, ali nije.

    Vlazne maramice mozes staviti u rucnu prtljagu, npr. u vanjski dzep, da su mu pri ruci. I rucna prljaga prolazi skeniranje, pa lijepo vide.
    Ako mu das onaj tekuci dezinfekcijski sapun za pranje ruku vani (Sebamed i slicno), onda imas i to u malim bocicama, i onda ide u vrecicu.
    Lidl ti isto ima travel-size kozmetiku, ukljucujuci i to.
    Moja je (isli na duzi period i nije nosila puno robe jer je htjela tamo kupiti, pa da ju Ryanair ne oglobi za tezinu) nosila u toj vrecici i onu Formil olovku za ciscenje mrlja iz Lidla (spada u tekuce jer je unutra tekucina; koristila ju je jednom za skidanje neke fleke sa jeans-hlaca, i rekla da je s tim dobro oprala fleka joj nije ostala). Pa da znas, ako zatreba. Mislim da joj je zapremnina 25 ml, sitnica.
    U tekuce spada i maskara, eyeliner.... Al' ti si barem od toga postedjena.

    Nema frke, samo ti pitaj.

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ajde možda je glupo pitanje, kaj nije ona direktno išla doma, zakaj je odvajala tekućinu?

  10. #60
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde možda je glupo pitanje, kaj nije ona direktno išla doma, zakaj je odvajala tekućinu?
    Ne kuzim pitanje.

    Ako sam te razumjela, isla je sama i tamo i natrag.

    I za polazak i za odlazak se mora sloziti vrecica sa tekucinom, izvaditi i pokazati na kontroli.

    Neke stvari je potrosila, neke nije pa je nosila natrag (rekli smo joj da moze i baciti u hotelu zadnji dan, to su male doze), nesto si je i kupila i eto, ujutro prije povratnog leta je izvadila tekuce iz nesesera i stavila u tu vrecicu.

  11. #61
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Može li se proliti? Onda je tekućina.

    Sve što sadrži vodenu ili uljnu fazu i može se razliti, proliti, razmazati ili namazati na aerodoromima se smatra tekućinom.
    Ili naspricati (dezic, parfemi, lakovi, pjene, itd.).

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Da ali isto tak je mogla stavit i u kofer, osim za kaj smatra da bi joj trebalo na putu

  13. #63
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Ili naspricati (dezic, parfemi, lakovi, pjene, itd.).
    Znala sam da sam nešto zaboravila

  14. #64
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Da ali isto tak je mogla stavit i u kofer, osim za kaj smatra da bi joj trebalo na putu
    Ne. :D
    Kazem ti da je isla samo sa rucnom prtljagom.
    Rucna prtljaga podrazumijeva onaj manji kofer (do 50 cm visine) i rucnu torbicu.

    Ako ides samo sa rucnom prtljagom, MORAS staviti tekucine u vrecicu i dati na kontrolu.

    Ako ides sa i sa koferom kojeg predajes na check-in, onda te tekuce stvari mozes staviti u kofer, pa sa sobom nosis vrecicu samo ako smatras bas da ti treba.



    Sori ak' pojasnjavam previse, ali cini mi se da se bas oko ovoga nismo razumjele:

    - check-in: predajes im (veci) kofer, i dalje do slijetanja sa njim nemas nista.
    - rucna prtljaga znaci manji kofer i rucna torbica: idu zajedno sa tobom na kontrolu i dalje ih imas cijelo vrijeme sa sobom i u avionu.
    Moja je imala samo rucnu prtljagu.

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ok nisam pročitala da je išla samo s ručnom, hvala ti. Eto danas su se počeli dogovarati oko puta, jedna cura je bila prošle godine u grčkoj.

  16. #66
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Zip lock vrecice imas kupiti u DM od 1 L. Cak imas pakiranje za avion od 3 kom. Ali je skuplje po komadu od veceg pakiranja.

  17. #67
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ma ne treba imati te zip vrecice moze i neseswr samo da je max zapremina pakiranja 100ml. Ja sam u zadnjih godinu dana letjela bar 10-ak puta i niti jednom nisam imala stvari u zip vrecici nego u obicnom neseseru.
    Paziti da nisu skarice za nokte u rucnoj prtljazi (grickalica moze).

    I nek trazi da mu cekiraju tu u zagrebu prtljagu za oba leta inace ce je nakon prvog morati podizati i ponovno cekirati sto je gnjavaza. Ak je 3 sata izmedju letova obicno to hoce napraviti makar nije isti alliance.

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kam ide kišobran, u kofer?

  19. #69
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    je li se u Lufthansi dodatno plača kofer, sjećam se da je u jednom ugovoru pisalo da oni plačaju do 20kg

  20. #70
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Za putovanja po Europi i tu u SAD-u, moze sve i svasta.

    Za Croatia Airlines, ne moze nista sto je normalno drugdje u svijetu. Iskustvo je iz sijecnja ove godine; jos uvijek na starom aerodromu. Ponasali su se prema nama kao prema zadnjem dreku. Plus, pravilo duzeg leta koje vrijedi svugdje u svijetu se na Croatia Airlines primijenilo nije. Bljuv.

  21. #71
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Kakvih problema? S CA ili osobljem aerodroma?

    Sto je pravilo duzeg leta?

    Ja sam puno putovala i sa CA i sa mnogim drugim kompanijama i nisam imala nikakvih problema. Niti sam primijetila drugacije standarde ponasanja.

  22. #72
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    je li se u Lufthansi dodatno plača kofer, sjećam se da je u jednom ugovoru pisalo da oni plačaju do 20kg
    Uvjete tezine (i velicine) prtljage moras provjeriti na njihovoj stranici jer ju oni uvijek azuriraju.

    Daj ti meni reci, koliko on kofera nosi?
    Jedan checkira, a jedan manji mu kofer ide sa njim u avion?

    Kisobran moze sa njim u rucnu prtljagu.

    To o vrecicama i kontrolama ovisi od aerodroma do aerodroma (a ne od aviokompanije), npr. po mom iskustvu u zadnje vrijeme su poostrili kontrolu u UK, u Spanjolskoj, u Njemackoj, dok je npr. po Italiji stroza kontrola na sjeveru, manje stroza na jugu (OK, to nije nista novo...)
    Mene ne smeta i preferiram da je tako, zna se zbog cega su uveli pravilo.

    Najbolje je napraviti onako kako je u pravilima, pa onda znas da ce biti sve OK. Pogotovo zato sto prvi puta (jel' tako?) putuje sam.
    Posljednje uređivanje od Elly : 06.08.2017. at 10:41

  23. #73
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ima veći kofer 18kg,manji ruksak 6kg.pitala sam jel se posebno kaj plaća, jer je jedna cura pisala o tome da svi plaćaju donju prtljagu. Inače ide prvi put s avionom, usput ni ja se nisam vozila s avionom, muž je s maturalca

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kaj je dobro kod uzleta i slijetanja

  25. #75
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima veći kofer 18kg,manji ruksak 6kg.pitala sam jel se posebno kaj plaća, jer je jedna cura pisala o tome da svi plaćaju donju prtljagu. Inače ide prvi put s avionom, usput ni ja se nisam vozila s avionom, muž je s maturalca
    Kufer (do 20 kg) se dodatno placa uglavnom samo u niskobudgetnim prijevoznicima. S Lufthansom nisam nikad nista placala Jel ima elektronsku kartu? Negdje na njoj pise koliko prtljage i koje tezine moze ponijeti.

  26. #76
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je uzletanje najbolji dio putovanja avionom

  27. #77
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Potpis na Jadranku.

  28. #78
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj je dobro kod uzleta i slijetanja
    Radi pritiska u usima?
    Zvaka, pa da proguta slinu, to mu uravnotezuje pritisak.
    Ili piti vode.
    Uglavnom pokret gutanja.

    @NiB, i meni.

  29. #79
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je uzletanje najbolji dio putovanja avionom
    da, pogotovo kad se izravna pa imaš osjećaj kao da si na djelić sekunde u bestežinskom stanju. ili kad su turbulencije

  30. #80
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je uzletanje najbolji dio putovanja avionom
    Ono kad daje gas, pa juriš sve brže i brže i brže, pa te zalijepi u sjedalu...i- odjednom si u zraku! Divota.
    Slijetanje nije tako uzbudljivo, jedino meni malo strašljivo , pa adrenalin lijepo kola po tijelu...vjerujem bolje nego zipp line, hihihi

    jelena O, okreni ti to sinovo putovanje na avanturu, a ne na brigu, bit će vam bolje oboma. Sigurno ide i netko odrasli s njima tko brine putem.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 06.08.2017. at 17:35

  31. #81
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    da, pogotovo kad se izravna pa imaš osjećaj kao da si na djelić sekunde u bestežinskom stanju.
    Meni trenutak kad se odlijepi od zemlje

  32. #82
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Eto oni kreću na drugi let kroz koju minutu, nije nitko stariji od njih, svi su cca istih godina petnaest do sedamnaest

  33. #83
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Eto oni kreću na drugi let kroz koju minutu
    Sad ti lijepo na Internet, pa pratis rutu aviona
    Sad kad je moja bila jedan tata se tako zabavljao, pa na WhatsApp grupi zabavljao ostale roditelje "sad su ovdje, sad su ondje"... :D

  34. #84
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Meni trenutak kad se odlijepi od zemlje
    I meni.

  35. #85
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Meni je najdrazi kad kupim kartu. Tad sam najnajnajsretnija i uzbudjenija.
    Poletanje je na drugom mjestu.

  36. #86
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ni ta ti nije loša

  37. #87
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Kakvih problema? S CA ili osobljem aerodroma?

    Sto je pravilo duzeg leta?

    Ja sam puno putovala i sa CA i sa mnogim drugim kompanijama i nisam imala nikakvih problema. Niti sam primijetila drugacije standarde ponasanja.
    S osobljem aerodroma, na check-inu, a zatim i na kontroli prije ukrcaja u avion za Amsterdam. Na check-inu sam morala traziti managera da dodje i da mi objasni sto ce, kako ce i kamo ce s jogger kolicima koja sam imala sa sobom jer su tvrdili da ona moraju letjeti u cargu (nebuloza). Tjedan dana prije toga su uzeli invalidsko pomagalo mojeg muza i doslovno nisu imali pojma gdje je i kad ce ga ponovno vidjeti (i nije ga vidio na layoveru u Amsterdamu, vec tek na konacnoj destinaciji, sto je apsolutno nedopustivo i protiv pravila svih avioprijevoznika). Ja sam, iz Zagreba, zivkala CA, aerodrom i slicno, a sve sto sam dobila je spominjanje matere mi i dernjava raznih oktava. Na srecu, nisu ostetili to sto su privremeno zagubili, a uz to je jos i muz imao srece da nije putovao sam jer bi inace ostao u avionu, s obzirom da je bez tog sto su oteli i izgubili - nepokretan.

    Mi smo kolica, koja nam je CA ipak uzeo i ugurao tko zna gdje (protiv pravila letova, s obzirom da je rijec o bebi, koja ima pravo na opremu) ipak vidjeli u Amsterdamu, gdje su mi i trebala, ali ostetili su ih za sva vremena, poderavsi debelu vrecu u koju sam ih bila spakirala.

    Na security checku su ispreturali sve sto se ispreturati dalo, sto nigdje drugdje (kamo idemo) nitko ne radi i opcenito razgovarali s nama kao da smo drek, sto sam gore i napisala.

    Uglavnom, nakon ovakvog tretmana, ne leti mi se uopce u tom smjeru.

    Sto se ovog s letovima tice, kad se putovanje sastoji od vise etapa i prijevoznika, pravilo najduzeg leta se prenosi na ostale. Dakle, ako dolazim s Deltom/KLM iz SAD-a i dozvoljavaju mi autosjedalicu, kolica, invalidsko pomagalo i omanjeg slona u kabini (uz urednu kartu, takse ili sto vec trebam ili ne trebam za to platiti), drugi let mora dozvoliti da to leti dalje sa mnom. CA... jok. Nemere.

    No priznajem da me razmazio zivot u SAD-u, sto se tice odnosenja prema kupcima, klijentima, i slicno.

  38. #88
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Mene je jučer smetalo da na ček in je teta bila skroz ne informirana, nije znala dal smije ići sam, jel smije kod sebe imat baterije rezervne iz aparata, za svaku sitnicu je pitala kolegu do i stalno se čudila njegovim odgovorima,ali za prvi put sam zadovoljna brzinom kojom rade i drugim orgsnizacijama

  39. #89
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ma CA je prava balkanska kompanija, za sve imaju proforma pravila a provedes se onako kak ti grah padne plus koliko se znas s balkancima izborit ak ti grah lose padne.
    Npr poznanici nisu dali letiti u 20-i-nekom tj trudnoce, ja sam s drugom kompanijom letila u 36. i 37. tj. bez da me itko rijec pitao (2h let)

  40. #90
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Kaae, cini se da si naletjela na nekog tko nema pojma sto radi. Steta. Ja bi to ipak i sluzbeno prijavila a za ostecena kolica bi trazila naknadu stete.

    Osobno sam n puta letjela s CA s kolicima (i autosjedalicom koja se moze prikacit na njih), i svaki put sam ih predavala ispred aviona, a dobivala na izlazu iz aviona. Ovo se odnosi i na letove s presjedanjem. Uostalom, isto kao i na drugim destinacijama. Cak sam znala na check inu zamolit, ako avion nije pun, da nikome ne daju mjesto do moga, pa da ja mogu namontirat autosjedalicu bas u avion. Ni s tim nisam imala problema.

    Torbu su mi ispreturali samo jednom u zivotu i to na aerodromu u Njemackoj. Neugodnu situaciju s osobljem sam isto imala samo na njemackom aerodromu. Al sto je, tu je.

  41. #91
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Imala sam i ja okršaj s osobljem na aerodromu u Zagrebu još dok je bio stari aerodrom. Putovala sam sa štenetom koje je bilo preveliko da ide sa mnom u kabinu pa je morala ići u prtljagu u boksu. Izabrala sam zagrebački aerodrom za presjedanje umjesto Frankfurta jer mi se činilo da će biti manje stresno. Greška!
    Avion za moju destinaciju je (gle čuda) kasnio. Odjednom čujem stjuardesu da viče: "Koji idiot je ostavio psa na suncu?" Prošećem i vidim kolica za prtljagu usred piste i na njima boks s mojim psom, a ostala prtljaga u hladu. Bio je lipanj. Da ne duljim, inzistirala sam da ju maknu u hlad. Neka mlada stujardesa je bila vrlo bezobrazna i samo me slala da sjednem i ponavljala da je sve u redu. Tip koji vozi kolica nije htio pomaknuti psa. Uglavnom, taj kaos je trajao jedno pola sata dok se pas kuhao na suncu.
    Žalila sam se CA jer sam od njih kupila kartu i očekivala da ću za tu cijenu dobiti i odgovarajuću uslugu. Vratili su mi pola iznosa.
    Da sam zadovoljna, nisam jer nije stvar u parama nego u cjelokupnom odnosu osoblja na aerodromu.

  42. #92
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ok da se vratim na temu, preživjeli su i došli su do kampa. Danas u devet je počela škola, on je u sobi s rusom i egipcaninom.

  43. #93
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Jel nosio kacigu?

    Ima li policijska kontrola (kontrola putovnica) pravo traziti boarding pass na uvid?

  44. #94
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    nije nosio kacigu, jer mi je frendica rekla da ako se budu tamo vozili klinci da će dobiti kompletnu opremu, jer na vožju smiju ići samo kad se jave određenoj osobi

    ovo drugo pitanje ne kužim,
    ali je imao sve papire sa sobom kad je prolazio policiju, sve u svezi puta, plana puta, telefonskih brojeva u kampu, njegove potvrde za kamp, osiguranja i slično u jednom fasciklu, gdi je bio i boarding pass i potvrda za prtljagu

  45. #95
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku

    Ima li policijska kontrola (kontrola putovnica) pravo traziti boarding pass na uvid?
    Ima.

  46. #96
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Problem je sto ja imam uvijek elektronski boarding pass, a njima to nekad nije dovoljno nego me traze papir. Valjda nisu educirani.
    To mi se dogadje samo kod nas. Nigdje drugdje me ne traze boarding pass, samo pitaju gdje idem, ako i to...

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    oni su imali skupnu kartu napisanu na papiru, on ima kopiju toga, njih 5 je tam upisano, pa nam je tetka na ček in dala boarding pass za prvi i drugi let, kad se vrati pitam ga jel ga je naš policajac to tražio, ak se tog bude uopće sjetio

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moj putnik se vratia
    Danas u dva leta dobili su samo jednu čokoladicu na jutarnjem letu

  49. #99
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    I moja putnica se danas vratila

  50. #100
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moja prekosutra

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •