Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617
Pokazuje rezultate 801 do 806 od 806

Tema: Što čitaju?

ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006

Početno

Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Hehehe - čula neki dan razgovor....
    Pita susjeda malog klinca "Što ti najviše voliš čitati?" a mali veli "SMS poruke"
    Blagodati 21. stoljeća...

moja je jedina u razredu koja čita nešto osim lektire (a upitno je koliko i lektiru čitaju), barem je tako bilo prošle školske godine.
    ja sve čekam da će ipak naći nekoga svoje generacije da razgovaraju o knjigama, za sada sam joj ja sugovornik i profesori u školi

llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008

Početno

Moja najstarija isto guta knjige...cita stvarno svasta..od Pauline P. jos uvijek pa do ozbiljnijih knjiga..trenutno cita Johna Greena Greska u nasim zvijezdama..kaze da joj je super, tuzna,ali dobra

ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006

Početno

Upravo je završila "Ljeto na jezeru Čiču", Jasminka Tihi-Stepanić. Preporuke.
    Bogme je bilo prilično suza i "zaaašto mora biti tako tragična radnja" pitanje. Rekla bi da joj se nakupilo, sama kaže da tri knjige za redom su sve tužne
    (Dječak u prugastoj pidžami, Junaci Pavlove ulice i ova) i da bi sada neko laganije štivo. Taman za lektiru ima "Trojica u Trnju"

Ali vratit ćemo se ovoj autorici, ono malo što sam preletila knjigu mi se sviđa. Sviđa mi se o kojim temama autorica progovara;anoreksija, smrt u obitelji, život dječaka u disfunkcionalnoj obitelji (zanemarivanje, alkoholizam) i sl..

Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Ajme ekica koje crnilo od tema! Kako to utječe na nju, ne zbedira je?

susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010

Početno

Preporuka za Dom iza žice, J. Tihi Stepanić. Spojlat ću samo da ima sretan kraj.

ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006

Početno

Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme ekica koje crnilo od tema! Kako to utječe na nju, ne zbedira je?
    Pa, ne zapravo. Mislim, ona zaista "uroni" u knjigu, naravno da se rasplače kod tužnih dijelova. Za ovu knjigu je rekla da je baš taj proces žalovanja podrobno opisan i to joj je bilo teško čitati, ali to su nam onda dobre teme za razgovor. Nakon što prožvače to u sebi nije da je dalje zbedirana ili slično.

Susmiga, thanks. Na popisu je i ta i Moja neprijateljica Ana i Imaš fejs.

Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •