Stranica 2 od 18 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 890

Tema: Što čitaju?

  1. #51
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, sad, 2 mjeseca nakon tog poklona, stigao je do pola 4. knjige (HP i plameni pehar).
    Je, Harry je zarazan.

    Usput da dodam, za curicaste curice , E. paralelno sa svime time cita i seriju "Scarpette rosa" od Beatrice Masini, nisam sigurna je li na HR prvedena no jest na engleski kao "Ballet Academy". Ima XYZ nastavaka i cita se unedogled. . E. ju je pocela citati ranije, no rekla bih da je za dob bas od 9+ godina.

  2. #52
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Harry je bas zarazan, slazem se. I ja sam se navukla, a ignorirala sam ga dugo

    Elly, ova baletna serija, nazalost, nije prevedena na HR, a engleska verzija je mojoj 9-ogodisnjakinji jos teska za citati. Ceka na polici

  3. #53
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ja bih voljela da moj otkrije Harry Pottera jer onda znam da bi čitao sve dok ih sve ne završi - na mene je, voli nastavke i cikluse
    Ali našao je Julesa Vernea u kući, a nije mi ni to loše jer na polici ima još 3 pa će imati materijala za dalje.

    Inače je počeo i s Alan Fordovima. Nema još 9, je li to prerano?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Znači, i Jules Verne ide u toj dobi? Ja sam ga čitala nešto starija (12-13 godina), pa ga svojem još nisam ni nudila (a i nemamo ga kod kuće).

  5. #55
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Znači, i Jules Verne ide u toj dobi? Ja sam ga čitala nešto starija (12-13 godina), pa ga svojem još nisam ni nudila (a i nemamo ga kod kuće).
    M. ga ima ove godine u 5 razredu kao lektiru.

  6. #56
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    I NIkica je lektira za 5. razred pa su naši to već davno čitali.
    Ova forumska djeca su posebna kategorija za naš školski sustav

    Imali smo na polici i posegnuo je za J. Verneom. Da mu nešto nije išlo, valjda bi je ostavio.

    A Alan Ford? Njega sad guta. I Simpsone voli gledati.

  7. #57
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    što fali Alan Fordu?
    i moja ga čita, istina s 10 godina
    a ja sam ga počela gutati s 8-9 godina

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    I moj mlađi je na Alanu Fordu. I na Garfieldu, već gooodinama. Strip ili obožavaš ili ne voliš. Moj stariji to ne voli i nema ni jednog stripa koji mu se sviđa, a mlađi još voli Asterixa (ima na engleskom i hrvatskom, a čini mi se da je od uje dobio i jedan na njemačkom). Odlčan način za učenje stranog jezika.

  9. #59
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    što fali Alan Fordu?
    i moja ga čita, istina s 10 godina
    a ja sam ga počela gutati s 8-9 godina
    Ne mislim da je on loš, nego da možda moj sin nije još zreo za njega - da razumije humor i to.
    Voli i on Garfielda, već duže, a volio bi i Asterixa, ali njega teže nalazimo.

  10. #60
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Harry je bas zarazan, slazem se. I ja sam se navukla, a ignorirala sam ga dugo
    I ja.

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Elly, ova baletna serija, nazalost, nije prevedena na HR, a engleska verzija je mojoj 9-ogodisnjakinji jos teska za citati. Ceka na polici
    Jest, da, napisana je za taj uzrast ali treba veci engleski fond rijeci od onoga kojeg u toj dobi dobiju u skoli. E. ovu koju cita na engleskom cita uz pomoc rjecnika.
    Posljednje uređivanje od Elly : 04.11.2013. at 12:11 Razlog: dodala u tekst

  11. #61
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    cita gregov dnevnik, mašu sanje pilić, tom&jerry stripove, billine rekorde- to ju sad jako uveseljava.
    s druge strane, narucila je od mene neke knjige o kemijskim pokusima za djecu jer smo bili na pmf-ovoj radionici. sad je cijela u tom filmu.

  12. #62
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Moram se i ja malo ishvaliti sa svojom curkom.
    Moja V. čita baš sve što joj dođe pod ruku! Trenutno lektiru Družbu Pere Kvržice i Harry Pottera, kojeg naprosto obožava!
    Voli i knjige od Sanje Polak i Sanje Pilić, a i Silvije Šesto. Dosad su joj najdraže knjige bile: Prdoprah Doktora Proktora, autor: Jo Nesbo (počeo je pisati i knjige za djecu jupiiii), knjiga joj je bila super, Witch, Salamanderovo srce, autor: Lene Kaaberbol, pa Oksa Pollock, autorice: Anne Plichota i Cendrine Wolf, zatim Dnevnici Pauline P., znači svi: prvi, drugi, uzbuna - svi Autor: Sanja Polak. Ima ih još bezbroj. Drago mi je da mi dijete voli čitati.

  13. #63
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    D. je u zadnja dva mjeseca pročitao 33 knjige. Doduše, radi se o tri nastavka Gregovog dnevika...pa jedanaest puta zaredom.

  14. #64
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    bravo!
    malo je reći da mu se sviđa

  15. #65
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno


  16. #66
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ne znam je li to bravo ili nebravo, ali je tako :D. Čudak mamin mali

  17. #67
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    naravno da je bravo, važno je da čita (moja ne čita - samo kad mora)
    i sama se ponovo vraćam na već pročitane knjige, ok, možda ne odmah :D

  18. #68
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    D. je u zadnja dva mjeseca pročitao 33 knjige. Doduše, radi se o tri nastavka Gregovog dnevika...pa jedanaest puta zaredom.
    Vrijeme je da djetetu nabavite i četvrti dio.

  19. #69
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeme je da djetetu nabavite i četvrti dio.

    Da, izgleda da ima i četvrti, "žuti", kako me uzbuđeno nekidan obavijestio!

  20. #70
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Je, i ja slučajno naletila na "žutoga"...

  21. #71
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam je li to bravo ili nebravo, ali je tako :D. Čudak mamin mali



    onda i ja imam čudakinju, Harry Pottera je pročitala valjda 10 puta
    onda sam joj sve Pottere sakrila da čita i nešto drugo

  22. #72

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku

    Da, izgleda da ima i četvrti, "žuti", kako me uzbuđeno nekidan obavijestio!
    Ima, "Ljetna žega" se zove. A. ga je dobio za rođendan, ali, interesantno, nije ga nikad dočitao do kraja (ostalo mu je možda par stranica). Harry Potter ga je odvukao na drugu stranu

  23. #73
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Moj se navukao na neki strip o Ronaldinhu. Ajde, bar je počeo čitati na vlastitu inicijativu

  24. #74
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    D. je u zadnja dva mjeseca pročitao 33 knjige. Doduše, radi se o tri nastavka Gregovog dnevika...pa jedanaest puta zaredom.
    Zarazan je taj Greg. I ja čitala, skoro malome otimala iz ruke.
    I čitali smo i na engleskom jer nismo znali da je prevedena četvrta.

  25. #75
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku

    Da, izgleda da ima i četvrti, "žuti", kako me uzbuđeno nekidan obavijestio!

    je izašla je
    ja sam je jučer posudila
    nisam je mogla danas "oteti" Vanji iz ruku

    inače ona je mene uzela na red zašto tako malo čitam

  26. #76
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Morat ću se onda i ja Grega uhvatit, D. će bit presretan da čitam isto što i on.
    Imamo li ovakvu temu na 13 do 18? Htjela sam prijedloge za A, koji čita sve, i čita literaturu za odrasle i stalno me pita šta bi sljedeće.

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Morat ću se onda i ja Grega uhvatit, D. će bit presretan da čitam isto što i on.
    Imamo li ovakvu temu na 13 do 18? Htjela sam prijedloge za A, koji čita sve, i čita literaturu za odrasle i stalno me pita šta bi sljedeće.
    Ne bih rekla, a dobro bi došlo. Ovi moji imaju vrlo skučen odabir knjiga (beletristike) jer potroše i previše vremena na BUG i stručne knjige o računalima i softverima (stariji), odnosno leksikone i raznu stručnu literaturu iz područja biologije i kemije (mlađi). Taj dovlači knjige tipa "Flora i fauna Velebita", ali čitati nešto što ima sadržaj je ipak malo teže.

    Ne bih ovdje - fakat bi trebalo otvoriti namjensku temu za starije klince.

  28. #78
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    E. (10g) trenutno cita (opet!) Roalda Dahla, "Charlie i tvornica cokolade" (pocastila je samu sebe knjigom na sajmu ). Nakon toga ju vec ceka spemna "Charlie i veliki stakleni lift" (ili kako je vec prevedena na hrvatski - ona cita na talijanskom).
    Posljednje uređivanje od Elly : 15.11.2013. at 16:17

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Pa nemam se baš čime pohvaliti...

    Mlađi čita Kishona (Kita boli more, Kod kkuće je najgore) i valja se od smijeha. To mi je ok.

    Stariji - već dugo nisam vidjela da je pročitao nešto što nije lektira, ali dobro, barem s tim nema problema. Povremeno prolistaju popularno znanstvene knjige koje imamo doma (Mjesec je osvojen, Kibernetika). Mlađi je moje dijete pa mu se u rukama zna naći Brownov Radni priručnik za feng shui (gledam oko sebe koje knjige su razvučene po sobi) i to je to.

    Što bih voljela da čitaju? Ono što je meni bilo omiljeno u toj dobi -Jules Verne, Richard Bach i slično. Rado bih vidjela i da se prime Harryja Pottera, ali figa - uopće ih ne zanima. Da ne griješim dušu, Tolkien je pročitan i sada se ponovno prolistava nasumce. Od novijih autora dobro je prošao Zvonko Todorovski, čak mislim da ću nabaviti nešto njegovo jer se više puta posuđuju iste stvari iz knjižnice. Zapravo, relativno slabo poznam noviju literaturu za taj uzrast, a knjige tipa Pišiva škola (dobili od nekoga) uopće ne smatram literaturom, pa to i ovdje teška srca spominjem.

    Kupila im je moja mama neku knjigu o vitezovima hrvatskog autora (knjiga se zove Povratak vitezova). Ja sam probala to čitati - nisam dospjela dalje od dvadesete stranice, dosada živa.... Ne znam da li sam se ja s godinama promijenila ili što, ali fakat me se nije dojmilo. Pa onda bolje nek čitaju što žele (stariji dovuče priručnik za Autocad iz knjižnice). Povremeno zavire u knjige koje ja dovučem (npr. Odrasti digitalno) ali ne čitaju nego samo naprave frrrt i čitaju samo odabrane odlomke. Povremeno zavire u putopise i turističke vodiče koje dovuče mm i to je isto ok. Baš da su neki fanovi čitanja - ne mogu reći. Tipični pripadnici svoje generacije kojima je računalo i internet na prvom mjestu, tv i filmovi na drugom, novine i časopisi na trećem, pa tek onda knjige.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Harry Potter - Princ miješane krvi

  31. #81
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    E. sad cita Dahla (za promjenu ) Dahla, "Charlie i veliki stakleni lift".
    (njena uciteljica talijanskog kaze da, osim vlastite (sada vec skoro punoljetne) kceri, ne poznaje nikoga tko doslove guta Dahla kao E. ).

    Nego da pitam.... naisla je u biblioteci na seriju knjiga od R.L. Stine (), Horrorland.... Pise da je za dob 11-15 godina, ona me zica da ih pocne citati... Jesu li prestrasne za jednu prekaljenu dahloljupku (on je isto prilicno "horroristican") koja ima nesto sitno preko 10 god.?

  32. #82
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Sve što im se nađe pod rukom.
    V. trenutno Harry Pottera, to je jedino što znam

  33. #83
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Izvjestaj iz 2013.

    E. je prosle godine procitala 71 knjigu (sto slobodne lektire, sto po vlastitom izboru);
    od procitanog najvise joj se svidja Harry Potter (prosle godine je procitala 4. i 5. dio, i onda uzela pauzu; ostaju joj jos 6. i 7. dio), pa Tolkienov "Hobbit", Roald Dahl: "Charlie i tvornica cokolade" i "Magicni prst", te Pat Moone: "Do Not Read This Book!" (sad cita nastavak), serija Hotel Olimpo od Sabine Colloredo (puno knjizica o grckim mitovima, cca 100+ str. svaka, citaju se u sat-dva a vrlo su zabavne), i naravno serija "Scarpette rosa" od Beatrice Masini (koje se mogu nabaviti na engleskom pod nazivom "Ballet Academy"). Ovu baletnu seriju je privela kraju, ostaje jos 6 tih knjiga, i njih cita iskljucivo za opustanje. Ova koju trenutno cita pise o Zoe koja ce plesati u "Orasaru", a kako se i E. upravo priprema za "Orasara", uziva do maksimuma.

    Od knjiga s povijesnom tematikom, osim serije "Hotel Olimpo", jako joj se dopala i Terry Deary: "The Groovy Greeks: Hits 'n' Myths".

    U skoli sad obradjuju dnevnik kao oblik literature, pa je uzela ovaj od Pat Moone i jos jednu knjigu na citanje, Chiara Rapaccini, "M'ama" - ova zadnja ne znam da li postoji u hrvatskom prijevodu, ali i ja sam je citala i odlicna je i meni: opisuje odnose djece koji pisu dnevnike i njihovih roditelja (pogotovo majki), period prvih zaljubljivanja, i vrlo je topla, vedra i pametno napisana. Tople preporuke.

    Od ostalih te tematike ali malo tezih (holokaust i ratovi opcenito) obradjivali su i "Zlatin dnevnik" (rat, Sarajevo) i "Dnevnik Anne Frank", a dobili su preporuku i za "Djecaka u prugastoj pidzami", to cu procitati i ja (jos nisam pa mozemo paralelno).
    Posljednje uređivanje od Elly : 23.01.2014. at 13:25 Razlog: dodala u tekst

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Nakon pročitanih svih Harry Pottera i lektire za ovaj mjesec, moj čitalac se našao u vakuumu.
    Ima doma knjiga na policama, nije da ih nema, ali na sve frkće nosom, jer nisu HP Ja se baš ne razumijem u taj tip literature, što bi bilo najsličnije, da mu preporučim za dalje?
    Julesa Vernea je probao, ali je zaključio da će to ipak čitati malo kasnije. Sad ima 9 i pol godina.

  35. #85
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Beskrajna priča.

  36. #86
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086
    Posljednje uređivanje od Jurana : 17.02.2014. at 13:19

  37. #87
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Nije baš slično, ali sam se sad sjetila edukativnih dječjih krimića koji je moj pročitao prošlo ljeto. Izgledalo je zarazno.
    Posljednje uređivanje od Jurana : 17.02.2014. at 13:26

  38. #88
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Super mi se čine ti edukativni dječji krimići, isprintala sam si popis, probat ću mu ih nabaviti. Jel preteško za 8-godišnjaka?

  39. #89
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Moj je prošlo ljeto imao 8 i pol, kad ih je čitao. To su tanke knjižice, ne vjerujem da su teške (ja nisam baš detaljno zagledala).

  40. #90
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ha ha - naravno i Kronike iz Narnije, sjetila sam se svog avatara.

  41. #91
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Super mi se čine ti edukativni dječji krimići, isprintala sam si popis, probat ću mu ih nabaviti. Jel preteško za 8-godišnjaka?
    Evo još i ovo:
    Povijesne činjenice utkane u napeti krimić prikazane su na zabavan način i primjerene su djeci od 8-12 godina
    Posljednje uređivanje od Jurana : 17.02.2014. at 14:10

  42. #92
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Jurana, koji su to krimici? Cudno mi otvara link?

    Tanja, jel bi citao Oksu?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku

    Tanja, jel bi citao Oksu?
    Prvo mi otkrij tko je Oksa

    Inače, hvala Mimi što me podsjetila na Beskrajnu priču - danas smo bili skupa u knjižnici i predložila sam mu to, knjiga je prošla prvi filter prolistavanja (neke knjige, nakon što ih prelista, ne želi čitati, ne znam iz kojeg razloga, ali znam da i sama radim isto ), i posudio ju je. Sad me baš zanima dojam, kad krene čitanje...

  44. #94
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Oksa:
    http://www.lumenizdavastvo.hr/knjiga...jivi-svijet/17

    Moja i dalje cita Pet prijatelja.

  45. #95
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Jurana, koji su to krimici? Cudno mi otvara link?

    Tanja, jel bi citao Oksu?
    Evo ovdje jedan od njih, a ima link i na druge: http://www.foma.hr/bajke-i-price-za-...tvo-astronoma/

  46. #96
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ovdje jedan od njih, a ima link i na druge: http://www.foma.hr/bajke-i-price-za-...tvo-astronoma/
    Oooo, ovo svakako moram potražiti. Imam doma jednoga koji iznosi teleskop na balkon svaki put kad je odgovarajuće vrijeme... moglo bi mu se dopasti.

  47. #97
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Izgleda da je moj devetogodišnjak krenuo čitati (i drugo osim Garfielda i Gregovog dnevnika).
    Knjižničarka mu je predložila Planinu tri pećine (Enquist) i jako mu se svidjela. Onda je pročitao i Pipi Dugu čarapu. Potonju je, kao i većinu dječjih knjiga, ranije bio odbacio kao prebebastu, ali smo je čitali M. pred spavanje pa bi on slušao i onda samo nastavio čitati. I na kraju je bila, naravno, "predobra".
    Sad je uzeo nastavak Enquista, mislim da se zove Tajna treće pećine.
    Pet prijatelj, ovi krimići...moglo bi mu se svidjeti.
    Posljednje uređivanje od vertex : 19.02.2014. at 11:29

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ovdje jedan od njih, a ima link i na druge: http://www.foma.hr/bajke-i-price-za-...tvo-astronoma/
    Ovo mi se čini jako dobro, pokušati ćemo posuditi!
    Posljednje uređivanje od alanovamama : 20.02.2014. at 12:14

  49. #99
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon pročitanih svih Harry Pottera i lektire za ovaj mjesec, moj čitalac se našao u vakuumu.
    Ima doma knjiga na policama, nije da ih nema, ali na sve frkće nosom, jer nisu HP Ja se baš ne razumijem u taj tip literature, što bi bilo najsličnije, da mu preporučim za dalje?
    Julesa Vernea je probao, ali je zaključio da će to ipak čitati malo kasnije. Sad ima 9 i pol godina.
    Zlatni kompas?

  50. #100
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    N. je jucer dovrsila lektiru Junaci Pavlove ulice
    nakon sto ju je drvarila tjednima, jer joj je bila tako doooosadnaaaa
    da bi jucer rekla da je zadnji dio bas zanimljiv i napet
    i bezveze da nije otpocetka takva

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •