Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Pp gt3 - dodatno mjesto?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno Pp gt3 - dodatno mjesto?

    Negdje sam nesto nacula...jel netko zna mozda? Navodno da se moze dodati sjedalo za bebu na ova kolica...mislim da sam procitala u nekom starom broju casopisa bebe...a sad bi mi dobro doslo..

  2. #2
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    pojma nemam
    znam da na skoro svaka kolica možeš montirat buggy board (sa ili bez sjedala) i buggy pod
    možda si mislila na nešto od toga?
    http://www.google.hr/imgres?q=buggy+...dgdnhDQ&zoom=1
    http://www.google.hr/imgres?q=buggy+...dgdnhDQ&zoom=1
    http://www.bubsngrubs.com.au/buggy-pod.jpg

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ne, buggy imam. Ovaj veći će bit još ful mali kad se beba rodi, pa razmišljam o kombiniranim kolicima... da ne mora stajat, nego da se može vozit... Baš sam pročitala da se može montirat dodatno sjedalo...sad se ne sjećam više da li je pisalo za manje ili veće dijete... idem probat malo surfat...Inače, imam ta kolica tri godine i nisam nikad čula za tu mogućnost, dok nisam prije par mjeseci to pročitala u časopisu.... Možda je i bullshit..

  4. #4
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    jesi pogledala zadnju sliku koju sam stavila?
    http://www.bubsngrubs.com.au/buggy-pod.jpg

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    nisam...hahahahahahahah baš je smiješno..to mi malo prenezgrapno izgleda...


    inače...nema ništa o ovome na službenim stranicama...to se netko u bebama dobro nadrogirao i napisao gluposti sve mi se čini....

    Puntica, hvala ti... Bude mali stajao... Inače, je bez problema furam troje djece na tim kolicima, ali starijih...ali sam mislila da bude komotnije..ah..bumo nekak

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    našla sam ti video http://www.youtube.com/watch?v=4irOKEX5UJM
    ja ne bih to kupovala, baš mi izgleda bezveze
    u biti, pogledaj video pa ćeš skužit o čemu pričam

    inače, imaš i na službenim stranicama, ali pod pp gt3 for two (ne znam dal se sjedalo može kupit posebno ili samo u toj pp gt3 for two kombinaciji)
    http://us.pegperego.com/babyproducts...3+ForTwo++2010

  7. #7
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mislim da je problem u tome da bilo da koristis spusteni naslon ili kosaru (sto moras za novorodjence) - u oba slucaja je nemoguce da je dijete u toj dodatnoj stolici. Cak nisam sigurna ni da li ima mjesta za stajati ako imas onu dasku iza uz spusteni naslon odnosno uz koristenje kosare.

    Sto se tice dodatnog sjedala ne vjerujem da se moze kupiti dodatno jer je ta varijanta kolica ogranicena koliko se moze spustiti naslon.

    Inace, pise u komentarima videa da je neko dijete koje se vozilo odozada uspjelo pritisnuti ona dva gumba za sklapanje kolica i sklopiti kolica dok je sjedilo u toj dodatnoj stolici . Pa to mozda moze i ako se vozi na onoj daski iza... Sad znam na sto cu morati paziti ako cu moju ikada voziti odozada...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ma neeeee...ovo je totalno njesra... Ja sam mislila da misle stavit dodatnu stolicu ispred ove tamo na naslon za noge... Tamo mi se sad stariji vozi... sjedne na ono naprijed i drži se - nekad okrenut naprijed, nekad iza i to je ok za njega...ali ovaj manji neće moć sam... ne mogu vjerovat da su oni gurnuli dijete u košaru za shopping! Koja glupost..... Bude se onda vozio na buggyju kad ću bit sama s njih 3 i to je to....čovječe..kao da sam znala da ću imat 3 klinca...kupila kolica di stane troje djece

    sillyme - mojem to sklapanje nije nikad palo na pamet...A vozio se i na buggyju kad sam imala košaru i na onom stajaćem dijelu iza kad mi je mali bio u sportskoj sjedalici.... mislim da ne trebaš imati strah od toga...

  9. #9
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Znaci ide buggy i iza kosare? Super, budem onda potrazila negdje rabljeni. Danas sam malu vodila u vrtic tako da sam je nosila na ramenima i gurala kolica :visi:
    Srecom, imamo 100m do vrtica inace bih crkla.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 17.11.2011. at 11:38

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Meni je buggy bio promašena investicija. Koristila sam ga fakat malo....samo dok mi je beba bila u košari...a to je bilo preko zime, tak da se nismo baš navozili. Čim ti manji ide u sportski dio, veći ti se može normalno vozit iza...a velim i na onom dijelu gdje manji drži noge naprijed...samo je onda teško manevrirat s kolicima...

  11. #11
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    jesi pogledala zadnju sliku koju sam stavila?
    http://www.bubsngrubs.com.au/buggy-pod.jpg
    Ovo me podsjeća na filmove iz WW2 - motorist i suvozač Predobro!!!

  12. #12
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Ti dodatni stolci šta se kače sa strane obično idu do 15 kg!

  13. #13

  14. #14
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    to je buggy board sa sjedalom
    stavila sam gore slike (u svom prvom postu)
    meni se to čini skroz ok
    ali andiko kaže da neće to

  15. #15
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    to je buggy board sa sjedalom
    stavila sam gore slike (u svom prvom postu)
    meni se to čini skroz ok
    ali andiko kaže da neće to
    Haha, taj link nisam otvorila, ostale jesam

  16. #16
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Ja koristim kolica + baggy + mt/sling ili kolica za blizance + baggy kad moram sve troje nositi/gurati.

    Moja kolica za blizance mogu nositi dijete do 15 kg pa ne mogu najstarijeg u njih staviti, ali da ide, bilo bi i kolica za blizance + mt/sling

  17. #17
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Samo da javim da sam na kraju ja stariju vozila tako da sjedi na kosari od malog (tamo kod rucke, gdje su mu noge) i bas smo se super snasli tako
    Sad je mali presao u sportski dio i starija sjedi naprijed njemu medju nogama i isto super funkcionira. A mislila sam s njom da su ta kolica pomalo promasena investicija jer se od 6 mjeseci prakticno uopce nije vozila nego bila u slingu. Sad je nadoknadila

  18. #18
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    krivo...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 12.03.2012. at 07:44

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •