Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Žalba na rješenje u vezi produljene njege??

  1. #1
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno Žalba na rješenje u vezi produljene njege??

    Ovo nisam mogla naći pa molim pomoć ako netko zna ili ima iskustva:
    Zvala sam i pravna služba mi je rekla da je rješenje negativno i da se mogu žaliti, ali još mi nisu poslali rješenje tako da imam nekoliko dana da vidim kako dalje.
    1. Zanima me što se događa za vrijeme dok podnesem žalbu (mislim da je rok 15 dana) i dok čekam rješenje žalbe. Da li sam i dalje na produženoj njezi?? idem raditi??? idem na bolovanje???

    2. Da li ima netko tko je podnio žalbu i poništili su prvobitno negativno rješenje? Pitam zato što nemam što novog skupljati od nalaza jer su nalaz fizijatra, neuropedijatra i pedijatra iz 10.mj,2011. i svi traže produljenje, čak nas je fizijatrica ponovo slala na radnu terapiju , te prvi put psihologu i logopedu.
    Da li uopće ima slmisla žaliti se kad su već vidjeli nalaze prema kojima specijalisti traže produljenje???

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    485

    Početno

    Stvarno nemam iskustva da ti kažem iz prve ruke, ali da sam na tvom mjestu bi, žalila bi se s obzirom na to da imaš na pismeno od fizijatra, neuropedijatra i pedijatra da trebaš produljenje njege. Probaj, ništa te ne košta.

  3. #3
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    ma frka je što sam ako nikako ne dobijem produžanje mislila uzeti još nekoliko mjeseci neplaćenog (tj. mirovanja radnog odnnosa do 3. g djeteta) i sad što ako se moram vratiti raditi dok oni ne riješe žalbu, a ja sam mislila na neplaćeno ako ne promjene mišljenje

  4. #4
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    Na rješenju ti pri dnu veli da li žalba ima utjecaja na pravovaljanost rješenja.
    Ja sam se žalila, čekala 30 dana na njihov odgovor, zvala, pitala ... ništa. I onda poludila, poslala dopis na ravnatelja HZZO-a i u roku od nekoliko dana došlo mi je pozitivno rješenje žalbe.

  5. #5
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Hvala na info. Imaš pp.

  6. #6
    nadica_b avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    504

    Početno

    imaš i ti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •