Pokazuje rezultate 1 do 28 od 28

Tema: 4.rockas u igraonici-preporuke!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno 4.rockas u igraonici-preporuke!

    Po prvi puta slavimo u igraonici,zanima me koja je sada aktualna i za koju
    Imate samo dobre preporuke,po mogucnosti zapadni dio grada ali nije uvjet,potegnnut cemo i u centar.moji su uvjeti da je uredno,da djeca imaju animatitore koji se s njima igraju,mozda neki program tipa predtsava ili nesto,da nije tip one2playa di se uz goste i slavljenika igra jos more druge djece niti habylsnda jer mi je to
    Masovnjak i na kraju djeca skacu po cijeloj igraonici i to mi se ni malo ne svidja!imamo u kvartu smart kids npr. Ima li netko iskzlustva s njima?s cigrom u sigetu?svaka info dobro ce mi doci!hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    87

    Početno

    mi smo prije 2 tjedna bili na proslavi 4. ročkasa curice iz vrtića u igraonici, u mercator centru na zagrebačkoj, i bilo je super
    trajalo je od od 6 do pola 9, imaju 2 animatoreice, dosta je velika prosorija, s toboganom, lopticama, disco kuglom, bilo je baš lijepo , cijenu neznam, nisam pitala
    imaju i program, nije da samo skaču okolo, kojekakve igre, plesove i neznam šta sve ne
    mislim da ćemo i mi tako slaviti, možda čak i u istoj igraonici
    Posljednje uređivanje od *Tončica : 18.11.2011. at 09:54

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Hvala ti!a kak se zove igraonica?iako ne volim te igraonive unutar shoping centara..jel u igraonici bilo
    I druge djece ili samo gosti slavljenika?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Tweety, između Stenjevačkog groblja i Lucijanke. Nedavno proslavili rođendan od nećaka, stvarno je bilo super, dovoljno hrane i pića, izvrsne tete, super igračke, dio za disco, stolni nogomet, ma svašta nešto! I da, imaju i program, dvije animatorice, 2-3 sata...
    Posljednje uređivanje od annie84 : 18.11.2011. at 10:40

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj *Tončica prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ćemo i mi tako slaviti, možda čak i u istoj igraonici
    evo ti cijene http://djecje-igraonice.jezikigovor....gle_play2.html

  6. #6
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Nama je Tom Tom club bio idealan za cetvrti rodjendan jer imaju i prostor za roditelje odmah pored, pa djeca koja se jos uvijek tesko odvajaju od roditelja mogu navratiti do mame ili tate.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Tom Tom me prvo nervira zbog cijene koja je prepaprena za pretvaranje dijela kafića u prostor za proslavu rođendana. I sam prostor je premračan za dječje pojmove. Druga stvar koja me možda još više kod njih nervira je škrtarenje koje se očituje i na piću za djecu, a koje je upitne kvalitete. Mi smo iz centra i više gotovo nitko ne slavi kod njih iz ovih razloga. U okolini je otvoreno više igraonica koje su i puno ljepše, veće, tipa jump u ilici (www.klub-jump.hr), bitange i princeze su isto blizu...S druge strane relativo blizu je i igraonica koja isto ima pravi kafić za roditelje(www.tantan-kutak.com) a prostor za proslavu je baš igraonica, imaju i predstave i svašta nešto tako da se roditelji manje djece često odlučuju na tu varijantu. O cijenama u svima u usporedbi s tom tomom ne treba niti govoriti....

  8. #8
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Malo cu ukrasti temu .
    Zna li netko nesto više o igraonicama Zujibruji (Oranice) i Smart kids (Vrbani 3)?
    Treba mi prostor za sedmero djece (2-5 god) i 10 odraslih jer organiziram darivanje djece zaposlenika .
    Ima netko ideju osim te dvije igraonice, Zagreb zapad?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Smart kids je škola stranih jezika koliko je meni poznato! Igraonica o kojoj sam gore pisala ima i predstave s djedom mrazom, ti doneseš poklon, a DM ga nakon predstave uruči djetetu, s obzirom da je karta 30kn a odmah do je kafić mislim da bi mogla proći poprilično jeftino! http://tantan-kutak.com/kazaliste.html

  10. #10
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    A ima li neka igraonica u N.Zgb? nama isto treba za četvrti rođendan.
    U biti, ja bih pristala i na održavanje u našem stanu da postoji firma koja odradi komplentu organizaciju, animira klince i poslije pospremi.

  11. #11
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Cini mi se da imaju igraonicu koliko vidim na njihovim stranicama.
    Prijatelj ce bit djeda mraz, ide sve u nasoj organizaciji samo mi treba prostor iako na kraju mozemo i kod nas doma, ali mislim da bi malima veci dozivljaj bio 2 sata u igraonici sa djedicom i poklonima .
    Poslala sam mail ovima u zujibruji, ali mi ne odgovaraju, a otvoreni su samo kad imaju proslave rodjendana.

  12. #12
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    A ima li neka igraonica u N.Zgb? nama isto treba za četvrti rođendan.
    U biti, ja bih pristala i na održavanje u našem stanu da postoji firma koja odradi komplentu organizaciju, animira klince i poslije pospremi.
    Smart kids ti nudi organizaciju doma
    http://www.smart-kids.info/usluge.html pa klikni na rođendani pa na home party paket

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Davorkica gledala sam stranicu zuji bruji i skroz je fora! Usluge kućne animacije imaju manje više sve igraonice samo ne znam baš i da počiste poslije

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj davorkica prvotno napisa Vidi poruku
    Poslala sam mail ovima u zujibruji, ali mi ne odgovaraju, a otvoreni su samo kad imaju proslave rodjendana.
    hoćeš da ti nabavim broj od njih

  15. #15
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    lili bo daje prostor + nadgledajućeg animatora, pitaj njih http://lilibo.net/cjenik

  16. #16
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Hvala jelena.O ured mi je tocno preko puta igraonice pa imam i broj, ali sam im prvo mail poslala.
    Sad cu ih nazvati.
    Jesi bila tamo?

  17. #17
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nije klinka je bila na jednom ročkasu,pred skoro 2 godine, a ja samo malo pogledala unutra. Gdi ti to delaš u plavoj zgradi?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Evo to je ta u zapadnom dijelu (blizu Lucijanke i Stenjevačkog groblja):

    http://www.igraonica-tweety.com.hr/

    Mi smo bili jako zadovoljni!

  19. #19
    davorkica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    295

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    nije klinka je bila na jednom ročkasu,pred skoro 2 godine, a ja samo malo pogledala unutra. Gdi ti to delaš u plavoj zgradi?
    Da, da plava zgrada, ured je u stanu.

    Bila sam do lilibo igraonice, ali oni nazalost imaju samo vikendom oragnizirane proslave, a meni baš treba petak.

  20. #20
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ak ti nije prerano možda bi se mogla ubacit u termin negdje da završiš do 18.30 mislim da bi pristali.

  21. #21
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Ja govorim o onom na Vrbanima.

    Citiraj jgrizan prvotno napisa Vidi poruku
    Tom Tom me prvo nervira zbog cijene koja je prepaprena za pretvaranje dijela kafića u prostor za proslavu rođendana. I sam prostor je premračan za dječje pojmove. Druga stvar koja me možda još više kod njih nervira je škrtarenje koje se očituje i na piću za djecu, a koje je upitne kvalitete. Mi smo iz centra i više gotovo nitko ne slavi kod njih iz ovih razloga. U okolini je otvoreno više igraonica koje su i puno ljepše, veće, tipa jump u ilici (www.klub-jump.hr), bitange i princeze su isto blizu...S druge strane relativo blizu je i igraonica koja isto ima pravi kafić za roditelje(www.tantan-kutak.com) a prostor za proslavu je baš igraonica, imaju i predstave i svašta nešto tako da se roditelji manje djece često odlučuju na tu varijantu. O cijenama u svima u usporedbi s tom tomom ne treba niti govoriti....

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jgrizan prvotno napisa Vidi poruku
    Tom Tom me prvo nervira zbog cijene koja je prepaprena za pretvaranje dijela kafića u prostor za proslavu rođendana. I sam prostor je premračan za dječje pojmove. Druga stvar koja me možda još više kod njih nervira je škrtarenje koje se očituje i na piću za djecu, a koje je upitne kvalitete. Mi smo iz centra i više gotovo nitko ne slavi kod njih iz ovih razloga. U okolini je otvoreno više igraonica koje su i puno ljepše, veće, tipa jump u ilici (www.klub-jump.hr), bitange i princeze su isto blizu...S druge strane relativo blizu je i igraonica koja isto ima pravi kafić za roditelje(www.tantan-kutak.com) a prostor za proslavu je baš igraonica, imaju i predstave i svašta nešto tako da se roditelji manje djece često odlučuju na tu varijantu. O cijenama u svima u usporedbi s tom tomom ne treba niti govoriti....
    Potpisujem za tan tan, nakon što smo ga otkrili tio je jednostavno to! Ne trebam se misliti koga hoću neću pozvati zbog dobi, svi na kraju slavimo zajedno, nosim za starce klopu, klincima je super, preporučujem ga gdje god stignem jer sam oduševljena sa svim svim!

    Usput, i ja prvi put čujem za tom tom club na vrbanima, to je neka franšiza li su isti vlasnici?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Tan tan mi se za sada najvise svidja stvarno...bilO bi ok da je blize jarunu ali sto je tu jeali sibajte s idejama dalje pls!!

  24. #24
    mfo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    icyoh, u Novom Zagrebu imaš Bakinu igraonicu, u Travnom
    stvarno su povoljni, a klincima je super
    Posljednje uređivanje od mfo : 19.11.2011. at 08:09

  25. #25
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    http://www.carobna-suma.hr/
    nama je ovdje bilo super, a sadržaj igara i aktivnosti se može dogovoriti s tetama

  26. #26
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Evo, čini mi se zgodno, proslava rođendana na Laništu/Remetincu u hostelu Arena.
    Jel netko možda bio?

    http://www.nazor.hr/default.aspx?id=428

  27. #27
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.carobna-suma.hr/
    nama je ovdje bilo super, a sadržaj igara i aktivnosti se može dogovoriti s tetama
    Potpis!

  28. #28
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ne znam ima li pikulica jos uvijek rodendane www.pikulica.com
    to je inace vrtic, atmosfera je vise onako kucna, meni su ostale igraonice dosta hladne

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •