Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 105

Tema: Proslava rođendana desetogodišnjega djeteta

  1. #51
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    podižem

    molila bih preporuke za proslavu rodjendana 11-godišnjaka
    planirali smo slaviti u kinu no potrefilo se da bas i nema nekih filmova trenutno koje nisu gledali ili bi im bili zanimljivi
    crtici za malce im vise nisu napeti...

    uglavnom, trebaju mi ideje i to prilicno hitno za proslavu...
    zvala sam Arenu za kuglanje, al pojma nisam imala da je kuglana zatvorena...

    GLedam ovaj Mofit nesto tipa sportskog rockasa, ali na njihovoj stranici ne vidim da organiziraju proslave...
    I tako hrpa nekih prostora koji su postojali do pred 1-2 godine, zatvoreni...
    Za sport ne znam, ali palo mi je na pamet nešto drugo - možda muzej automobila Ferdinand Budicki: http://www.otk-ferdinandbudicki.hr/index.php/radionice
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 19.01.2016. at 14:22

  2. #52
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    podižem

    molila bih preporuke za proslavu rodjendana 11-godišnjaka
    planirali smo slaviti u kinu no potrefilo se da bas i nema nekih filmova trenutno koje nisu gledali ili bi im bili zanimljivi
    crtici za malce im vise nisu napeti...

    uglavnom, trebaju mi ideje i to prilicno hitno za proslavu...
    zvala sam Arenu za kuglanje, al pojma nisam imala da je kuglana zatvorena...

    GLedam ovaj Mofit nesto tipa sportskog rockasa, ali na njihovoj stranici ne vidim da organiziraju proslave...
    I tako hrpa nekih prostora koji su postojali do pred 1-2 godine, zatvoreni...
    Ovo super prolazi kod naših, jedino se pripremi da cijena nije mala:
    http://www.avenueball.com/
    I ovo:
    http://www.idemvan.hr/mjesto/bowling...-kuglana/2755/
    Mi smo slavili u kuglani i svi su bili oduševljeni. Ovo prvo smo samo bili gosti na nekoliko rođendana.

  3. #53
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Imaš kuglanje tamo kod City Centar West, ako vam to odgovara lokacijom.

  4. #54
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš kuglanje tamo kod City Centar West, ako vam to odgovara lokacijom.
    To sam joj ja linkala.

  5. #55
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, i što onda? Kad sam pisala post tvog još nije bilo.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Moj sin je ove godine bio na jednoj proslavi rođendana u Arheološkom muzeju. Svidjelo se svima, pogotovo što im je to bilo aktualno, budući da je krenula povijest u školi...

  7. #57
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam bila sa Leom u Arheološkom u razgledavanju za vrijeme rođendana. Meni se to isto čini prilično fora. Ovo su bila manja djeca, za veću je to sigurno bolje, jer baš to uče u školi.
    Djeca traže skriveno blago, i kod svake točke im pokažu neke stvarno zanimljive stvari koje su izložene u muzeju, tj. ispričaju im nešto zanimljivo.
    Mojoj međutim bilo što što miriši na školu ne dolazi u obzir.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mojoj međutim bilo što što miriši na školu ne dolazi u obzir.
    Ovo u Arheološkom mi zvuči zanimljivo ali to sam ja Kad sam, medjutim, to spomenula sinku rekao mi je da bi mu u tom slucaju na rodjendan došle dvije curice... Uzas, uspjeli su zamrzit povijest nakon jednog polugodišta...

    Kuglanje kod City Centra nam je nažalost skroz van ruke...


    Trazimo dalje...

  9. #59
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ako treba biti sportski i aktivno moji se zabave uvijek u sokolu.
    prvi put vidim cijene i ne cine mi se bas jeftini, ali moji nisu nikad svoj rodjendan slavili van kuce pa ja nemam ni osjecaj sto je puno a sto ne.

  10. #60
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Moj ovih dana puni 11.

    Ali ti nisam od pomoći jer on želi kino. Da ne želi, uopće nemam pojma što bismo.

  11. #61
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Moj ovih dana puni 11.

    Ali ti nisam od pomoći jer on želi kino. Da ne želi, uopće nemam pojma što bismo.
    I moji su uglavnom htjeli u kino, naročito stariji. Mlađi je htio jednom u muzej automobila, a bilo je još i proslava "na ledini" u kvartovskoj pizzeriji iza koje je prostor na kojem su raspalili nogomet.

    Inače, kina imaju mogućnost proslave rođendana prije ili poslije predstave - cc1 East ima stolove, samo treba rezervirati termin. Isto tako ima i kazalište Žar ptica, a mislim da i Trešnja ima nešto slično, ali oni su mi daleko pa nismo bili već godinama.

  12. #62
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    A šta'š moja Peterlin, mi smo u ovoj pripi*dini sretni da imamo kino jer osim njega imamo samo ledine, a ovih dana je gadna buretina i temperatura u minusu i ne mogu tuđu djecu poslati na to van
    Posljednje uređivanje od Jurana : 19.01.2016. at 15:42

  13. #63
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    A šta'š moja Peterlin, mi smo u ovoj pripi*dini sretni da imamo kino jer osim njega imamo samo ledine, a ovih dana je gadna buretina i temperatura u minusu i ne mogu tuđu djecu poslati na to van
    Tvoja lokacija ima veliku prednost, a zove se mooooreeeeee.... Ja bih svoju lokaciju rado mijenjala za tvoju pripi*dinu. Ali ne mogu to izvesti jer ne mogu preseliti cijelu logistiku.

    Sorry na offt.

    Kino za rođendan je sasvim ok. Prema mom iskustvu, bolje je dječurliju nahraniti prije (jer se ne razvlače predugo) nego nakon filma. Naruči se pizza na kriške ili donese torta i game over.

  14. #64
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    A šta'š moja Peterlin, mi smo u ovoj pripi*dini sretni da imamo kino jer osim njega imamo samo ledine, a ovih dana je gadna buretina i temperatura u minusu i ne mogu tuđu djecu poslati na to van
    Moja bi vrlo veselo proslavila rođendan u kinu ovaj mjesec s obzirom na "Šumu užasa".
    Ne znam kaj bu na repertoaru za dva mjeseca tako da je kino samo opcija.
    Prošle godine nije bilo ništa posebno pa su doma posudili film u videoteci i naručili smo pizzu.

  15. #65
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Mi smo prosle godine uzeli projektor, pobacali jastuke po podu, posluzili grcikalice, sokove, kokice i stavili film po izboru slavljenika. Nismo stedili zvuk. Slika je bila velika.
    No dio ekipe to nije zanimalo, naprosto im je bilo dosadno. Ne jer su gledali film vec jednostavno ih to ne zanima. oni su se igrali u sobi s legicima.

  16. #66
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Moja je bila prošli vikend na roćkasu u igraonici tkd kluba Tigar u Dugavama, sportski program i jako joj se svidjelo. Ne znam odgovara li vam ta lokacija...

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Nda, moj uopće nije htio slaviti 11. rođendan s društvom iz razreda. Toliko o unutarrazrednim odnosima Proslavili smo zajedno s obiteljskim društvom u planinarskom domu podno Triglava, to je bilo originalnije i opuštenije.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    I mojem je kino prva opcija ali kad smo zajedno pregledali repertoar koji se nudi ovih dana, nije nam sjelo... Vecinu toga smo pogledali tijekom zimskih praznika kao i ostali iz razreda, a crtici koji su preostali su stvarno za mladju dob.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Moj ovih dana puni 11.

    Ali ti nisam od pomoći jer on želi kino. Da ne želi, uopće nemam pojma što bismo.
    sto cete gledati?

  20. #70
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Vjerojatno Medu sa sjevera.

    Možda će poželjeti ponoviti Ratove zvijezda.

  21. #71
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A zašto ne doma, ako nije preveliko društvo? Mi smo više manje uvijek doma, ali ovaj 11. rođendan je bio baš idealan. Dovoljno veliki da nisu pretjerano ludasti, samostalni, dugo se pozaju pa se znaju dobro zabaviti (kod nas je tako, naravno da ne mora biti svakome). Ok, mi imamo i dvorište, što je lakše, ali zato su zadnji gosti otišli u 19 sati, a došli su u 11 :D
    Od čisto kućnih zabava su sigurno jedan sat pjevali čoporativno (spojili smo im you tube na tv pa su birali što će), zavezivali se za stolice pa se igrali bijega (moraš se nekako odvezati) i na kraju duga, duga partija monopolyja (po dvoje skupa, ako ih je prviše). I naravno, jeli tople sendviče, tortu i tako to...

  22. #72
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ne bih imala ništa protiv iako je stan, osobito dnevni dio stana malen, i tako smo proslavili njegov 10., ali njemu se nešto u tom rođendanu nije svidjelo i sad hoće kino.

  23. #73
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma nisam zapravo mislila na tvog dečka, nego generalno, kad se ne zna što i gdje. Ako je želja kino - onda kino, zašto ne.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    ima i ovo http://muzejiluzija.com/rodendani/
    ali ne kužim što nude

    Kaže hrana i piće nisu dozvoljeni, animator na zahtjev.
    Pa što onda nude?
    Ima li tko iskustva?

  25. #75
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I mene to zanima, a koliko sam promislila rekla bih da nude obiliazak muzeja u grupi uz vodiča i da je to to.

  26. #76
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Balerina je bila uzvanica na jednom rodjendanu. Vrijeme trajanja je bilo 1.5 sat.
    Obisli su muzej, neki gospodin im je pokazao trikove. i to je to.
    Kako nije bilo torte dobili su svaki jednu onu kartonsku "snitu" u kojoj su bili slatkisi.

  27. #77
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a ročkas u arheološkom?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Moj nije bio slavljenik nego gost ali bilo imje ludo - paintball negdje kod servudske sume.
    Znam da je sada za to prehladno, ali nekom drugom za ideju. Slavljenik se spustao po sajli, trajalo je skoro 3 sata i bilo !udo a vjerujem i skupo.

  29. #79
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Moja vodi cure u kino i na sladoled. Svaki rođendan im je glavna fora taj sladoled usred zime. Presmješne su. Kao nitko ih ne vodi na sladoled zimi i onda one umjesto torte jedu hrpu kuglica i biraju okuse u dvije runde. Mislim da im je kino samo usput.
    Prošle godine sam im ja napravila potragu za blagom po centru Zagreba. Nije bilo ovako hladno. Malo smo po znamenitostima vani trčkarale pa se fotkale, riješavale zadatke, a malo pizza, sladoled i tako... Bilo im je super, ali po ovoj smrzotini, nema šanse.
    Posljednje uređivanje od pikula : 21.01.2016. at 02:04

  30. #80
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moja skoro ima ročkas a kak nasvečinom nekaj zadesi onda slavi u neki toplije doba, osim s obteljskim frendovima koji večinom potrefezimsko doba

  31. #81
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    Moj nije bio slavljenik nego gost ali bilo imje ludo - paintball negdje kod servudske sume.
    Znam da je sada za to prehladno, ali nekom drugom za ideju. Slavljenik se spustao po sajli, trajalo je skoro 3 sata i bilo !udo a vjerujem i skupo.
    Je i mi bili kao gosti i dijete oduševljeno.
    Ima paintball i ovdje, ali taj nije sa bojom:http://www.avenueball.com/kako-do-nas/g12
    Ali niti to nije jeftino.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Avenue Ball sam zvala (cim nema cijene na stranici, vec mi je sumnjivo : cijena paintballa im je 2000-2500kn po rodjendanu! Meni je to puno previše...

  33. #83
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Avenue Ball sam zvala (cim nema cijene na stranici, vec mi je sumnjivo : cijena paintballa im je 2000-2500kn po rodjendanu! Meni je to puno previše...
    Hvala, uštedila si mi poziv.
    I meni je puno previše.

  34. #84
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, uštedila si mi poziv.
    I meni je puno previše.
    Nas je bowling u Avenueballu došao oko 1500 kuna sa pizzom i tortom.(ono kod CC1)

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

  36. #86
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    moj je slavio 10. i 11. rođendana na paintballu koji je gore netko spomenuo , šervudska šuma. rođen je u 11. mjesecu i nije im prehladno. dobiju odijela i uživaju ko prasci. mojima je čak jedne godine kišica sipila. ne moram ni reć da je blato bilo dodatni bonus

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    naša dilema je fala Bogu završila dolaskom novih filmova u kino, tako da je na kraju ipak sve vraćeno na prvu varijantu )
    i još sam mu lijepo rekla neka se sa svojom ekipom sam dogovori što bi voljeli pogledati... sve je bilo riješeno u jedno popodne

  38. #88
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    I moj je bio zadovoljan svojim rođendanom u kinu.

  39. #89
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Cijena sportskog rođendana u avenue ball-u (negdje na slavonskoj, blizu križanja sa heinzelovom valjda?), znači ne paintball nego samo sportski rockas?
    Zna li netko, Cathy možda?

  40. #90
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Cijena sportskog rođendana u avenue ball-u (negdje na slavonskoj, blizu križanja sa heinzelovom valjda?), znači ne paintball nego samo sportski rockas?
    Zna li netko, Cathy možda?
    Znam da je skupo.

    Ne znam cijenu.

  41. #91
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Ima li još gdje tih sportskih rođendana, po mogucnosti u istočnom dijelu grada?

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Nije istočni dio grada, ali je sportski rođendan
    s ovim nemam osobnog iskustva http://www.malisportasi.hr/programi/sportski-rodendani
    ovdje smo godinama slavili gimnastički rođendan http://www.sokolzagreb.hr/gimnastickirodjendani.html
    znam i da postoji ekipa animatora koja dolazi s hrpom sportskih rekvizita u kvartovski parkić ili na vaše igralište, možda se sutra uspijem dokopati njihovog kontakta ...

  43. #93
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li još gdje tih sportskih rođendana, po mogucnosti u istočnom dijelu grada?
    Imaš ovdje: http://www.sporti.hr/sadrzaj.php?g=4
    To ti je u ulici prekoputa novog ulaza u zoo vrt http://www.sporti.hr/sadrzaj.php?dy=kontakt&g=148
    Mi smo bili gosti na par i bilo je ok.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 30.03.2016. at 22:59

  44. #94
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Imaš i ovdje
    http://san-spin.hr/
    To je iza nove bolnice u Dubravi

  45. #95

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li još gdje tih sportskih rođendana, po mogucnosti u istočnom dijelu grada?

    Isto pitanje samo za zapadni dio grada ...

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    znam i da postoji ekipa animatora koja dolazi s hrpom sportskih rekvizita u kvartovski parkić ili na vaše igralište, možda se sutra uspijem dokopati njihovog kontakta ...
    evo link
    http://malisvijetradosti.wix.com/mal...i#!ponuda/cjn9

  47. #97

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Mi smo bili na sportskom rodjendanu u igraonici na Borcecu, slavio se 10. rodjendan.
    To je za zapadni dio...

  48. #98

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili na sportskom rodjendanu u igraonici na Borcecu, slavio se 10. rodjendan.
    To je za zapadni dio...
    A je fala, zaboravila sam reći da znam za to, bili smo tamo...

    Ako ima još prijedloga...

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    otkrila sam novu zabavu
    http://www.bubblefootball.com.hr/
    fenomenalno je, ročkas je bio pun pogodak, slavljenica mi je nakon 10 min ročkasa došla zahvaliti što sam pronašla tako cool ročkas
    klinci se uvuku u te lopte, i bauljaju po terenu, sudaraju se, kotrljaju, ... odlično je. Nema ozljeda jer su cijeli u lopti, samo im nogice vire van i trčkaraju terenom

    Na stranici ne piše za rođendane ali nazovite pa se dogovorite, u principu iznajmite teren, a sve ostalo možete sami donijeti u kafić u sklopu paviljona (ja sam tako)
    Imaju i animatore za organizirati ako ih želite dodatno

  50. #100
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    otkrila sam novu zabavu
    http://www.bubblefootball.com.hr/
    fenomenalno je, ročkas je bio pun pogodak, slavljenica mi je nakon 10 min ročkasa došla zahvaliti što sam pronašla tako cool ročkas
    klinci se uvuku u te lopte, i bauljaju po terenu, sudaraju se, kotrljaju, ... odlično je. Nema ozljeda jer su cijeli u lopti, samo im nogice vire van i trčkaraju terenom

    Na stranici ne piše za rođendane ali nazovite pa se dogovorite, u principu iznajmite teren, a sve ostalo možete sami donijeti u kafić u sklopu paviljona (ja sam tako)
    Imaju i animatore za organizirati ako ih želite dodatno
    Koliko ih može odjednom biti na terenu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •