Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: graco mirage plus-problem

  1. #1
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno graco mirage plus-problem

    Kupila sam ih u proljeće u TL za 599 kn, imaju ležeći položaj pa sam mislila za tu cijenu više nego odlično.
    Međutim sada imam problem s kotačima, uopće se neće pravilno okretati, neće puni krug..namučim se skretajući, pogotovo ako starijeg držim za ruku.
    I šta sad? ne mogu ih tako voziti...
    da kupujem nova kolica (opet) ili nekako ova popravim.
    Ima li tko sličan problem??

  2. #2
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    ja imam graco mirage i nisam imala takav problem. dosta sam ih vozala i baš sam bila prezadovoljna s njima. sad ih moram prodat jer mi ne stanu više u auto ( ugradili smo plin), pa sam kupila manja
    jesi pokušala malo podmazat? možda ti se nešto zapetljalo unutra

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    vidi da ti prednji kotači nisu zaključani,imaš jednu haklicu koja ide gore-dole, možda ti ona klizi kak se sjeti

  4. #4
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Nisu zaključani, mrdala sam ih...nemam pojma stvarno što bi moglo biti. Postoji li neki servis za Graco kolica?
    Nije se ni ništa zapetljalo...jedino ih mogu još probati podmazati...ali ne čini mi se da će to pomoći. Baš kao da je nešto "sfušano" na kolicima!

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Dovoljno je da ti uđe kamenčić ili neko smeće u ležaj i eto vraga... Nisam imala takva kolica pa ne znam, ali u pravilu probaš skinuti kotač, istresti ako što ima unutra pa vratiti natrag. Nije uvijek jednostavno jer su kolica napravljena tako da se to ne može baš lako razmontirati, ali ide.

    Uostalom, možeš pitati tamo gdje si kupila kolica, možda je stvarno nešto puklo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •