Pokazuje rezultate 1 do 35 od 35

Tema: Preporuka: logoped, psiholog u Splitu

  1. #1
    .kala. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    čudoland
    Postovi
    447

    Početno Preporuka: logoped, psiholog u Splitu

    Dragi roditelji, molim vas možete li mi preporučiti logopeda i dječjeg psihologa u Splitu.

    Dječak (4 ipo) je nekoć bio uključen u program na Goljaku zbog povišenog tonusa mišića.

    Danas više ne živimo u ZG, a i pojavljuju se neke stvari koje su možda povezane s tom njegovom dijagnozom, pa bih željela čuti mišljenje ovo dvoje specijalista.

    Unaprijed vam mnogo hvala na svakoj preporuci

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Zaboravila sam ime ali mi je receno da je odlicna psihologica za djecu na Mejama u poliklinici za rehabilitaciju

  3. #3
    .kala. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    čudoland
    Postovi
    447

    Početno

    Hvala leptirko!


    Inače, to je privatna poliklinka?

  4. #4
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Logopedica Mara Borzić u Starom rodilištu. Išla sam s najstarijim po preporuci, i ostavila je na mene odličan dojam, ali bili smo samo na jednom pregledu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Vranjic
    Postovi
    47

    Početno

    Imaš krasnu psihologicu na Mejama, to ti je Poliklinika za djecu s poteškoćama u razvoju i normalno ideš preko uputnice. Psihologica ti se zove maja Kandijaš Plejić. Samo na žalost tu na Mejama sve ti se dugo čeka a pogotovo logoped. Ako ti je baš hitno učlani se u udrugu "Anđeli" i oni ti imaju tamo super psihologe Katu i Andreu i upravo sada su dobili i logopedicu Kseniju Erceg.
    Pozdrav

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    4

    Početno

    Super logopedica koja je radila u Zagrebu, otvorila privatni kabinet u Splitu
    pa se javite ako trebate kontakt da ne reklamiramo ovdje...

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Podižem, možete mi poslati kontakt na pp

    Možete mi preporučiti i državne i privatne, kako to uopće ide, gdje je državni, ide s s uputnicom, jel da

  8. #8
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    makita, šta ti točno treba?
    I logoped i psiholog?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Vranjic
    Postovi
    47

    Početno

    Makita ako ti triba psiholog imaš jednu super psihologicu Katarinu preko udruge Anđeli. Ništa se ne plaća, normalno triba ti za upis samo med. dokumentacija. Ja osobno tamo vodim malu i super san zadovoljna. Što se tiče logopedice i degektologice tu idem na Meje.

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    logoped samo

    sve gledam da mi je bliže od meja...al očito puno tražim :/

  11. #11
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Na Mejama prof. Morana Martinić - logoped...ne znam ti reći koliko je žena super, izgledom lijepa i plaha, djeca je jako vole i lako ostvari kontakt s njima!
    Psiholog...ja bi nazvala prof. Longa (radi kao psiholog u DV Cvit Mediterana)... VRH je za djecu!

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Pepita prvotno napisa Vidi poruku
    Na Mejama prof. Morana Martinić - logoped...ne znam ti reći koliko je žena super, izgledom lijepa i plaha, djeca je jako vole i lako ostvari kontakt s njima!
    Psiholog...ja bi nazvala prof. Longa (radi kao psiholog u DV Cvit Mediterana)... VRH je za djecu!
    njega sam ddavnih dana upoznala u drugom kontekstu, ne ko mama i isto imam super dojam

  13. #13
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Imaš logopede u Starom rodilištu, i jednu logopedicu na Križinama. Kod njih se ide na uputnicu. D. je zbog pogrešnog izgovora nekih glasova išao u Staro rodilište, i vrlo brzo je ispravio izgovor. Logopedica (nije ona koju spominjem u jednom postu iznad) mi nije bila baš simpatična, ali je on s njom dobro surađivao i pomogla mu je. Ima ih tamo nekoliko i podijeljeni su po "specijalnostima", dakle, ne bave se svi svim problemima u govoru.

  14. #14
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    javi se u Udrugu Anđeli, gđi Dijani Aničić

    u njihovoj udruzi ćeš sigurno dobiti odgovore na sva tvoja pitanja, imaju predivnu psihologicu...a o ostalom osoblju imam samo riječi hvale....

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Split
    Postovi
    4

    Početno

    PRIVATNO KABINET, Logopedica Nina: 091 5135362

  16. #16
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Mi bi trebali na pregled kod logopeda na Meje,malo me sstrah hoće li curica(4 god,3 mj) htjeti surađivati sa logopedicom. Ono,malo se zasrami ispred nepoznatih ljudi.

    kako izgleda taj pregled? Logopedica je ona plava žena,ricaste kose?

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa Vidi poruku
    Mi bi trebali na pregled kod logopeda na Meje,malo me sstrah hoće li curica(4 god,3 mj) htjeti surađivati sa logopedicom. Ono,malo se zasrami ispred nepoznatih ljudi.

    kako izgleda taj pregled? Logopedica je ona plava žena,ricaste kose?
    Ne brini, logopedi znaju s djecom jer to im je posao. Na prvom pregledu obično logoped ne "napada" dijete nego razgovara s tobom i diskretno sa strane promatra dijete (da li se drži za tebe ili gleda po sobi - obično tamo ima igračaka, pribora za crtanje i raznih zanimljivih stvari). Ne inzistira se na uspostavljanju kontakta s djetetom odmah jer puno djece treba vremena da prihvate novu osobu.

    Djetetu reci da će upoznati zanimljivu tetu koja zna razne lijepe igre s igračkama i s riječima. Kod mog mlađeg (u to vrijeme 2,5 godine) je upalilo.

  18. #18
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Dakle,bili smo i ostvarilo se ono čega sam se bojala.
    Curica nije uopće htjela surađivati,dakle odgovarati na pitanja.
    Uglavnom išli smo zbog neizgovaranja Č.Ž,Š i još ostalih glasova. Logopedica je na temelju naših odgovoora rekla da nije ništa zuabrinjavajuće.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Jel mi možete poslati kontakt od te logopedice iz Zagreba?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    bok svima
    mi smo danas bili kod logopeda u Starom rodilištu u Splitu. Neću imenovati doktoricu ali na mene nije ostavila nikakav dojam. Da ne spominjem kako s djetetom uopće nije uspostavila kontakt niti se trudila. To je dijete od 5 god. problem je u izgovoru R,Š,Č,Ž...
    I na kraju te muke od sat vremena ona nam na komadić papira samo napiše adresu u Mejama jer ona ide u mirovinu i ne možemo se kod nje vratiti.
    Sad ćemo probati privatno jer Se u Mejama dugo čeka.
    E da i poslala nas je na psihološku obradu jer je dijete bilo nemirn oi nije htjelo sjediti na mjestu sat vremena.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Logoped najbolji u Splitu je Ksenija Erceg koja radi u Udruzi Anđeli!! Imam puno iskustva sa logopedima i promjenila sam ih puno. Žena zna i voli svoj posao. Profesionalna je maksimalno u svakom pogledu. Logopedicu Ninu nikako ne bih preporučila. Samo gleda novac i da joj sta više puta dolazis u tjednu.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno

    ....

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    161

    Početno

    Državni psiholog u Splitu?

    Bok,
    Imam dječaka od 6 godina koji se ne uspijeva kontrolirati kad je ljut udara ili baca stvari. U vrtiću često udari djecu bez razloga, usput u prolazu, čak i pred njihovim roditeljima. Čita, računa, sudjeluje u vrtićkim aktivnostima no kad mu je dosadno usput povuče djevojčice za kosu, zašara tuđe crteže, sruši tuđe građevine,... Koliko kod govorili o tome (svjestan je da to nije ok), obeća da neće više, no to se iz dana ponavlja.
    Zatražila bi pomoć državnog psihologa u Splitu, koga preporučujete.
    Hvala

  24. #24
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Bok katica

    Prijateljica ima sličan problem. Obratila se psihologu u vrtiću kojeg dijete pohađa.
    Možda da pokušaš tako.

    Inače nemam iskustvo ali sam čula na Mejama da su super psiholozi.

  25. #25
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Podizem. Moze preporuka za privatnog logopeda/logopedicu u Splitu? Ovi u Starom Rodilistu su super, al dok kod njih docekamo red za vjezbe, proc ce i godina dana.

  26. #26
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,452

    Početno

    Jadranka pametno! Bolje na vrijeme poceti jer ce ti to skratit razdoblje vjezbanja. Sretno!!

  27. #27
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Hvala Lili! a valjda postoji koji privatni. Nikako ga izguglat
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 02.05.2017. at 13:07

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Jadranka, ja sam dobila preporuku za ustanovu Siguran Korak na Krizinama. Mi nismo bili, ali znam koliko je tesko u Splitu naci privatnike logopede, defektologe i psihologe pa mozda pokusati s njima. Svakako javi ako budes imala dobrih iskustava s nekim

  29. #29
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,633

    Početno

    ja moram pohvalit privatnu ustanovu ''plavo svjetlo'', imaju defektologa, psihologa i logopeda. bave se prvenstveno djecom sa poteskocama ali mozda rade i sa ostalima, pitaj. logopedica i defektolog su divne zene, bas su me dojmile. psihologa nisam upoznala.

  30. #30
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Hvala na savjetima. Sutra cu svih redom zvat.

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Lili! a valjda postoji koji privatni. Nikako ga izguglat
    Evo malo sa strane, ali nemam nikakvih iskustava - samo informacije (uglavnom su na FB-u):

    https://hr-hr.facebook.com/CentarArsViva/
    https://hr-hr.facebook.com/Logopedsk...5745292582424/
    https://hr-hr.facebook.com/sarenikabinetsplit/

    Evo i ovo:
    http://ordinacija.vecernji.hr/adresa...edski-kabinet/

  32. #32
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Hvala ti Peterlin znala sam da gugl i ja nismo dobri prijatelji

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    1

    Početno Pozz

    Molim vas ime doktorice ili kontakt. Hvala

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    1

    Početno Logopedski kabinet PRIČALICA u Splitu

    Preporuka za logopedski kabinet Pričalica u Splitu, iznimno topla osoba u radu s djecom i veliki profesionalac! Iskrene preporuke!

    https://www.facebook.com/logopedskikabinetpricalica/

    Dinka Šimunovića 17, Split

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Možete podijelit kontakt broj od logopedice u starom rodilištu? Hvala puno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •