Pozdrav, za svoju bebu koja dolazi za mjesec dana od prijateljice sam posudila kolica te sam tek kod pranja skužila da nedostaju sigurnosni remenčići koji idu preko bebinih ramena do kopče a također da nedostaje i kopča. Na kolicima su samo oni remenčići koji idu bočno preko trbuha i onaj dolje koji sprječava da beba sklizne iz kolica (koji ide između nogu). Pitala sam prijateljicu može li naći te remenčiće i kaže da ih je negdje zagubila. E sad, budući se radi o Graco kolicima čiji je zastupnik za uvoz u RH bio Turbo limač, bila sam u njihovoj trgovini gdje su mi rekli da oni više (kako se promijenila uprava) ne uvoze kolica te marke i da mi ne mogu pomoći, također sam bila u Bebi, oni nemaju kolica te marke i sada sam u problemu tj. ne znam kako da dođem do tih remenčića. Palo mi je na pamet da ih sama sašijem ali ne znam gdje da nabavim takve remenčiće i kopču, a s druge strane, nigdje na internetu nisam našla kako ti remenčići trebaju stajati (vjerojatno je na svim Gracovim modelima isto tako da ću prije ili kasnije naletjeti na neka pa da vidim) pa da napravim tako kako treba biti. Ako netko ima neku ideju kako da riješim problemčić, bila bih vam zahvalna!