Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: moja mama je rodila najveću bebu u Hrvatskoj!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    2

    Početno moja mama je rodila najveću bebu u Hrvatskoj!

    Ja nisam majka, imam 21 godinu i jos uvijek ne planiram to postati, ali sam dijete 11ero člane obitelji, imam 5 sestara i 3 brata, i samo sam htjela napisati da me jako ljute vijesti o najvecim bebama u Hrvatskoj i šire jer nisu istinite !! zbog toga sam se registrirala na ovaj forum, upravo sam procitala na naslovnoj stranici teleteksta da je u Njemačkoj rođena najveća beba sa 6 kilograma, prirodnim putem..,a čitala sam da je u Hrvatskoj navodno najveća beba sa 6280g i to rodjena carskim rezom !!ne znam kome to reci i ne znam dali je to vise bitno, ali moj se brat rodio sa 6560 g PRIRODNIM PUTEM, u Petrovoj bolnici, ali je to iz meni nepoznatih razloga zataškana priča. znam samo da je bilo dosta problema oko poroda jer je mama bila u rađaonici sama sa babicama koje je nisu mogli poroditi, a DOKTOR JE SPAVAO.. netko je otisao po njega, i on je nekako obavio porod ,ali se mama jako mucila i brat nije disao jednu minutu, nakon cega su ga ozivljavali, bio je u inkubatoru neko vrijeme, rekli su da nema nikakve budućnosti, ali mi smo vjerovali,vodili ga na razne vjeđžbice, i evo on je danas potpuno zdravo i veselo dijete!! Nismo htjeli tužiti doktora zbog tog neugodnog iskustva, niti planiramo! ali to je sramotno!! Svih ostalo osmero djece smo rođeni sa najmanje 5 kilograma! Nemam nikakve koristi od toga, ali samo sam željela napisati pravu istinu. Toliko. hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Bravo
    onda je i moja mama rodila najvece blizance barem koliko sam ja cula jer su i braco i seka imali po 4,200 ajme kolika je bila

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    koje bucmaste priče!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    2

    Početno

    )

  5. #5
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Moj sinčić je imao 5200g,56 dug,imala sam prekrasan porod u Petrovoj bolnici,vaginalno bez epiziotomije zahvaljujući primalji i lječniku,nadam se da će i ovaj porod biti takav!

  6. #6
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    baš bucmaste priče
    moj momak s 4370 je mala mrva na ovoj temi

  7. #7
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    6590 g !! To je duplo od neke "željene" kilaže beba pri porodu! Ajme drage moje trebalo je tu bebicu roditi!
    ana11 dali ti je brat i dalje bucmast

  8. #8
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Skidam kapu i prestajem se žaliti.

  9. #9
    andjeli avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    622

    Početno

    I ja sam rodila sina u Petrovoj sa 4750 g i 55 cm,sve ok osim slomljena ključna kost,sve ok,Ali mami devetoro djece moj duboki naklon.A tek toliki sin,a ja se šepurila mislila da je moj najveći!!!

  10. #10
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Moj se rodio malo manji od tvog, sa 4590 i 55 cm i bilo je teško rodit ga.. ne znam kako bih rodila bebu od 6 kg.

    Svaka čast aninoj mami!

  11. #11
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Aaaaajmeeee u soku sam! Ja rodila dijete od 4 i pol kg a ovo sto citam je aaa impresionian sam. Moj duboki naklon gospodji majci na tolikom broju i toliko velikih beba ko zna koliko se dugo oporavljala

  12. #12
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ja se ne mogu načuditi ovim blizancima. pošto sam nosila all in all 6,5kg djece odjednom u stomaku ova mi je single beba malo manje impresivna nego ovi blizanci od 8,4 kg. isuse koliki je to stomak bio!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •