Ja nisam majka, imam 21 godinu i jos uvijek ne planiram to postati, ali sam dijete 11ero člane obitelji, imam 5 sestara i 3 brata, i samo sam htjela napisati da me jako ljute vijesti o najvecim bebama u Hrvatskoj i šire jer nisu istinite !! zbog toga sam se registrirala na ovaj forum, upravo sam procitala na naslovnoj stranici teleteksta da je u Njemačkoj rođena najveća beba sa 6 kilograma, prirodnim putem..,a čitala sam da je u Hrvatskoj navodno najveća beba sa 6280g i to rodjena carskim rezom !!ne znam kome to reci i ne znam dali je to vise bitno, ali moj se brat rodio sa 6560 g PRIRODNIM PUTEM, u Petrovoj bolnici, ali je to iz meni nepoznatih razloga zataškana priča. znam samo da je bilo dosta problema oko poroda jer je mama bila u rađaonici sama sa babicama koje je nisu mogli poroditi, a DOKTOR JE SPAVAO.. netko je otisao po njega, i on je nekako obavio porod ,ali se mama jako mucila i brat nije disao jednu minutu, nakon cega su ga ozivljavali, bio je u inkubatoru neko vrijeme, rekli su da nema nikakve budućnosti, ali mi smo vjerovali,vodili ga na razne vjeđžbice, i evo on je danas potpuno zdravo i veselo dijete!! Nismo htjeli tužiti doktora zbog tog neugodnog iskustva, niti planiramo! ali to je sramotno!! Svih ostalo osmero djece smo rođeni sa najmanje 5 kilograma! Nemam nikakve koristi od toga, ali samo sam željela napisati pravu istinu. Toliko. hvala