Stranica 74 od 74 PrviPrvi ... 2464727374
Pokazuje rezultate 3,651 do 3,678 od 3678

Tema: Kuharske nedoumice

  1. #3651
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Evo malo tuđe pameti: https://www.vrtlarica.hr/kiseli-krastavci/

    Sažetak:

    Prije pripreme zimnice potrebno je razlikovati salatni krastavac i krastavac koji se koristi za kiseljenje, tzv. kornišone. Postoji mnogo vrsta krastavaca i iako mnogi misle da se beru salatni krastavci dok su mali, dok druge ostavljaju da narastu i konzumiraju sveže u salatama, za kiseljenje se ipak koristi sorta kornišona koja se kasnije klasificira po veličinama:


    I. klasa: 3 do 6 cm;
    II. klasa: 6 do 9 cm;
    III. klasa: 9 do 12 cm.
    Ako se dogodi da plodovi narastu duži od 12 cm, narežite ih na ploškice i tako ih kiselite jer se zbog gubitka hrskavosti smatraju prevelikima za kiseljenje ako su cijeli.
    Da, kornišoni su oni jako krastavi http://wiki.poljoinfo.com/kornison/

    Probat ću nešto od toga posaditi ove godine, iako nisam baš uvjerena da ću uspjeti nabrati količine za kiseljenje jer ne stignem do vrta svaki dan. Kako god bilo - što naraste, pojest ćemo s veseljem na ovaj ili onaj način.

  2. #3652
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ma ne bum delala krastavce aj da su moji ali nisu

    Nego
    1- zašto teleća rebra i oso buko ne rade pjenu u juhi, a ramstek da, jel to do masti? I jel treba prvu bacit?
    2- jel bi valjalo pobacat sjeme blitve po zemlji pa vidjet što se primi primi?

  3. #3653
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    3 - ima li smisla uzet fritezu na vruć zrak, osim krumpirića za što su još dobre? sad ima nekih maleckih po sparu

  4. #3654
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    3 - ima li smisla uzet fritezu na vruć zrak, osim krumpirića za što su još dobre? sad ima nekih maleckih po sparu
    Malecke se ne isplate. Nista ne stane u njih. Ako hices da bude korisna moras uzeti najvecu na koju naides. Svoju srednje velicine sam poklonila, ne pece krumpira ni za jednu osobu.

  5. #3655
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne bum delala krastavce aj da su moji ali nisu

    Nego
    1- zašto teleća rebra i oso buko ne rade pjenu u juhi, a ramstek da, jel to do masti? I jel treba prvu bacit?
    2- jel bi valjalo pobacat sjeme blitve po zemlji pa vidjet što se primi primi?
    Pjena su proteini. Ramstek je manje mastan pa ispusti vise proteina. Pjena se obicno pokupi, da bi juha bila bistra. Vodu ne bacas jer tako gubis na okusu.

  6. #3656
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne bum delala krastavce aj da su moji ali nisu

    Nego
    1- zašto teleća rebra i oso buko ne rade pjenu u juhi, a ramstek da, jel to do masti? I jel treba prvu bacit?
    2- jel bi valjalo pobacat sjeme blitve po zemlji pa vidjet što se primi primi?
    sirius je odgovorila za pjenu na juhi. Potpisujem njezin odgovor.

    Iz iskustva - uklanjala sam pjenu malom metalnom cjediljkom za čaj dok sam kuhala juhu na klasičan način. Sad već godinama kuham u ekspres loncu. Doooobro ispirem meso prije kuhanja (ostaci krvi znaju stvarati tamnu pjenu) i strogo pazim da lonac nije prepunjen, jer pjena zna šištati kroz tlačni ventil. Koristim 7L lonac i punim do pola, a kad je gotovo, samo procijedim kroz gusto cjedilo. To obavezno radim kad kuham juhu od kostiju koje imaju srž, jer se kod takvih juha stvara najviše pjene, ali ima važniji razlog - juha od kostiju zna imati "šplitere" (mrvice kostiju) pa se to na taj način makne. Juha od telećih kostiju bude lijepo bistra, ali isto ju je dobro procijediti da se ukloni trunje, kao i začini koje čovjek ne bi rado zagrizao (papar u zrnu, komadić lovorovog lista, peteljke peršina i slično). To su razlozi zbog kojih se za juneću i juhu od kostiju mrkva reže na veće uzdužne komade, da ne moraš "pecati" 100 ploški nakon cijeđenja. Ima još trikova kako izbistriti juhu (moja baka je to radila pomoću bjelanka - znam za to, ali prelijena sam da to radim).

    ***

    Blitva - zašto ne, posij slobodno. Najgore što se može dogoditi je - ništa. Sad je još rano. Kolegica iz Zagorja kaže da se može sijati u zemlju tek kad na zemlju možeš sjesti, a da te ne zebe. MM kaže da opasnost od mraza postoji dok ne prođu "tri marčane bure", kako je govorila njegova nona. U ožujku je prerano za sjetvu ako nemaš plastenik. Evo uputa za blitvu: https://vixa.com.hr/blitva-savjeti-za-uzgoj/

    Ako imaš gredice gdje je prije nešto raslo, ne moraš štihati nego samo motičicom iskopaj jarak dubine 2-3 prsta, zasipaj sjeme unutra i zagrni grabljama.

    Nemoj se razočarati ako ne uspije. Blitva traži dosta vlage, pa ti jako ovisi kakva je godina. Mi smo odustali od blitve, jer nemamo sjajno iskustvo na našem terenu (to za druge ne vrijedi). Puževi je napadaju, a i veće životinje. Preblizu je šuma, a iz nje dolaze srne i ne samo da pojedu svu blitvu i salatu koja nikne, nego papcima kopaju i korijenje jer im je to očito jako fino

    Kako god - posij. Nešto će niknuti. Možeš probati i s drugim biljkama koje ne traže puno brige (npr. kopar, tikvice i slično). Sretno i dobru zabavu!

  7. #3657
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ajoj da, tam ima puževa ko u priči. Zadnji put kad je mama radila vrt doslovno invazija. Na sve su išli. Gade mi se ... uh. To bi trebalo stavit patke da sve temeljito počiste. Onda koze da pobrste grmlje. Onda neki vrt pa njega zagradit od patki i koza. Puno je posla, a nisam tamo. Ja ću to gerilski uzet više vrećica sjemena pa pobacat kojekud. Za jednu zdjelu šalate mora bit.

  8. #3658
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne bum delala krastavce aj da su moji ali nisu

    Nego
    1- zašto teleća rebra i oso buko ne rade pjenu u juhi, a ramstek da, jel to do masti? I jel treba prvu bacit?
    2- jel bi valjalo pobacat sjeme blitve po zemlji pa vidjet što se primi primi?
    Ja to ništa ne bacam. Ne bacam ni te proteine s površine, ni vlakna s povrćem koje se kuhalo. Moja juha ne bi završila na naslovnici neke kuharice. Bilo je rasprava gdje je većina pisala da procijedi i grincajg i luk. Nas ne fascinira bistrina juhe. Moje dijete čak voli da svašta pliva po juhi

  9. #3659
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Što se sijanja tiče, nemam pojma, ja imam na balkonu jestivog bilja, jako amaterski. Samo sam htjela podijeliti da kad mi je lani procvao peršin, da sam tek onda pročitala da se ne smije jesti peršin kad procvate, jer ima toksičnih supstanci. Znala sam da su nekad namjerno izazivali pobačaj s peršinom, ali nisam znala što su radili s tim. Tad sam vidjela da je peršin u cvatu krivac. (U centru starih njemačkih gradova ima često Petereilienstrasse, navodno zbog prostitutki koje su primjenjivale juhu od peršina, što može i ženu na kraju ubiti). Uglavnom, budući da nemam pojma, a čitala sam da je teško pokupiti sjeme jer je sitno, povremeno bih protresla to cvijeće i kasnije počupala stari peršin. Stvarno mi je nikao novi, nisam se nadala.

  10. #3660
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ajoj da, tam ima puževa ko u priči. Zadnji put kad je mama radila vrt doslovno invazija. Na sve su išli. Gade mi se ... uh. To bi trebalo stavit patke da sve temeljito počiste. Onda koze da pobrste grmlje. Onda neki vrt pa njega zagradit od patki i koza. Puno je posla, a nisam tamo. Ja ću to gerilski uzet više vrećica sjemena pa pobacat kojekud. Za jednu zdjelu šalate mora bit.
    Takje!

    Posij kuruzu kasnije, bit će klincima zanimljivo. Kod nas je kuruza lani nikla u kvartu od zrnja s kojim su penziJoneri hranili golubove, a kako prošle godine Zrinjevac nije puno kosio, naraslo je to poprilično, hehehe...

  11. #3661
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    A sad navodno kažnjavaju ljude koji hrane golubove po zg

  12. #3662
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Kruh i nije za ptice.

  13. #3663
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A sad navodno kažnjavaju ljude koji hrane golubove po zg
    Eh, da, a ne kažnjavaju ekipu koja baca smeće oko kanti i kontejnera, vlasnike pasa koji ne skupljaju brabonjke i slično. Sorry na offt.

    Btw. da se vratim na kuhanje onog što je uzgojeno - zutaminuta, sad je sezona radiča, pa ako imaš livadu/vrt koja nije izložena spomenutim neodgovornim vlasnicima pasa, naberi mladi radič i napravi na salatu s krumpirom i lukom. Divlji radič (maslačak) je dobar dok ne krene cvatnja. Kasnije je gorak, ali neki to vole. Ako stignem (a gužva mi je pa ne planiram) možda i ja to napravim u nedjelju. Ovako otprilike izgleda: http://moja-kuhinja.com/salate/masla...dim-lukom.html

  14. #3664
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Ako sam kupila pile prije četiri dana u pon cekin zapakirano kolko još može stajat u friđu da se ne pokvari?

  15. #3665
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ako sam kupila pile prije četiri dana u pon cekin zapakirano kolko još može stajat u friđu da se ne pokvari?
    Do datuma navedenog na ambalaži.

  16. #3666
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Pile je bilo dan poslije roka, ja sam ga ipak spekla, samo za mene. Ako se ne javim idući tj znat ćete da sam na gi odjelu. Pošaljite mi lijepe želje i čokolade.

  17. #3667

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    neće ti ništa biti ako si ga dobro spekla

    meni piletina, koja dugo stoji, tj. kojoj je rok pri kraju ili poslije roka, smrdi tako da nekad i bacim prije nego što joj službeno rok istekne
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 03.03.2024. at 00:06

  18. #3668

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    3 - ima li smisla uzet fritezu na vruć zrak, osim krumpirića za što su još dobre? sad ima nekih maleckih po sparu
    Ja sam nedavno kupila fritezu na vrući zrak i u njoj možeš peći sve što i u pećnici. U njoj pečem i kruh. Manje zagrije stan nego pećnica, i ne treba se zagrijavati prije upotrebe. Brže se ispeče u njoj, a rekla bi i da potroši manje struje nego obična pećnica.
    Ali obavezno uzmi najveću koju možeš naći. Čak ni te najveće nisu nešto posebno velike.

  19. #3669
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    neće ti ništa biti ako si ga dobro spekla

    meni piletina, koja dugo stoji, tj. kojoj je rok pri kraju ili poslije roka, smrdi tako da nekad i bacim prije nego što joj službeno rok istekne
    kod mene piletina može stajati max 1 dan. Danas je kupim, ako je sutra ne pripremim, prekosutra već smrdi. Bez obzira što je rok u redu.
    Tako da je meni držanje piletine 4 dana u frižideru, a da je po mirisu ok - čisti SF

  20. #3670
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Meni piletina uvijek smrdi pa i svježe zaklana tako da mi je teško procijeniti, ali evo nisam završila na hitnoj tako da je valjda bila ok.

  21. #3671
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    kod mene piletina može stajati max 1 dan. Danas je kupim, ako je sutra ne pripremim, prekosutra već smrdi. Bez obzira što je rok u redu.
    Tako da je meni držanje piletine 4 dana u frižideru, a da je po mirisu ok - čisti SF
    Isto. Nema sanse da mi piletina duze stoji u hladnjaku. Isto tako ne kupujem piletinu po trgovinama ( pakiranu). Ako kupujem biram iskljucivo onu koja ima najduzi rok (par dana barem).

  22. #3672

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Kako napraviti preljev od čokolade za sladoled, onakav kakav je nekad bio u slastičarnicama, da se stvrdne kad se prelije po sladoledu?

    Kako perete salate tipa matovilac i rukola, list po list ili namočite u vodi?

  23. #3673
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Preljev za sladoled nisam radila doma, ali mislim da mora imati u sebi više vode, a manje masnoće da bi postao hrskav u dodiru sa sladoledom.

    Matovilac i rukolu perem na cjedilu. Očistim na suho, potopim u hladnu vodu, pa ocijedim dva ili više puta, ovisno o tome koliko ima zemlje na lišću. Može se i pod tekućom vodom. Gotovo je kad je voda skroz čista.

  24. #3674
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    10dkg čokolade i 2 žlica ulja rastopiti na pari. Super je i kao glazura za torte, onda stavim 3 žlice ulja i ne bude tvrdo full.

    Matovilac perem u 3 vode, namočim

  25. #3675
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Napunim centrifugu za salatu vodom, potopim matovilac, dignem cjedilo, promijenim vodu, potopim još dvaput, iscentrifugiram

  26. #3676

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Super, hvala. Zanimljivo koliko različitih metoda za matovilac. Sve ću ih isprobati jer mi se ne da više moj, preprecizan način.

    Probat ću i ovaj preljev, hvala Mašnice, imam neki fini sladoled od lješnjaka, koji će sigurno biti još finiji s tom čokoladom

  27. #3677
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja samo potopim u vodu, ostavim da malo odstoji i procijedim Nekad ponovim postupak 2x.
    Simple as that.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.03.2024. at 17:41

  28. #3678
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Vitamin C je topiv u vodi pa je bolje ne ostavljati ga topiti

Stranica 74 od 74 PrviPrvi ... 2464727374

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •