Stranica 60 od 74 PrviPrvi ... 1050585960616270 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,951 do 3,000 od 3685

Tema: Kuharske nedoumice

  1. #2951
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    S hohaido nisam probala, ali kora od muškatne je jestiva i ukusna.

  2. #2952
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Super cure, hvala!
    Ak sasa ne guli, ne moram ni ja

  3. #2953
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Samo je opereš ,Saša?

  4. #2954
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ma da, prebrisem mokrom cistom spuzvom ili krpom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #2955
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Kako pečete hokaido tikvu?
    Ja ju ogulim, nasiječem na veće kocke, lagano posolim i poparim, zalijem s malo maslinova ulja, to sve izmiješam u tanjuru, posložim na protvan i stavim na 200-210 °C. I to je nama fino. Jedino što je meni užasna tlaka oguliti tu tikvu. Je l pečete možda neoguljenu pa da si svatko sam skine koru? Ili imate neku preporuku kako da ju lakše ogulim?
    Ja gulim tikvu samo kad je kuham. Koristim drapalicu za krumpir, nazubljenu - ovako nešto: https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...RAN%C4%90ASTA/ (samo moja ima zupčastu oštricu i to je savršeno za guljenje tvrdih tikvi, ali i patlidžana, krastavaca, jabuka i dunja, koje se kao i tikva teško guli, a nije ju ni nužno guliti ako se peče.

    Kad tikvu pečem, samo ju prepolovim ili izrežem na četvrtine i uklonim koštice.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.11.2020. at 13:31

  6. #2956
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    A već se ponašala da se tak i kuha

  7. #2957
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    OK ali onda kad je pečena koristite samo meso pretpostavljam .. ne i koru?

    Kora od bundeve je inače dobra za temeljac od povrća (za one koji ne koriste kocku )

  8. #2958
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Pa sad kolko kužim sasa jede sve
    Mima otkrio tajnu!
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.11.2020. at 13:40

  9. #2959
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja kad gulim bundevu, na kraju radije to radim tako da prerežem napola tako da mi stabilno stoji na dasci, a onda oštrim tankim nožem filetiram koru. To me Rudolph van Veen jednom naučio za korijen celera (taj kojeg je čistio je bio neki ogromni).

  10. #2960
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    OK ali onda kad je pečena koristite samo meso pretpostavljam .. ne i koru?

    Kora od bundeve je inače dobra za temeljac od povrća (za one koji ne koriste kocku )
    Ja radim upravo tako - iskopam meso bundeve žlicom (za pire, od kojeg napravim muffine i sos i juhu), a kora se može iskoristiti za temeljac, sirova i pečena, isto kao što se i kosti od pečenog mesa mogu iskoristiti za mesni temeljac, ali to je sad offt.

    Klasika za povrtni temeljac mi je grincajg i komad bundeve skupa s korom. Evo, da ne pišem iz glave - ovdje je primjer: https://www.sensa.hr/clanci/recepti-...vrtni-temeljac

  11. #2961
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Pojedem ja i koru. Kad se dobro ispeče, omekša

  12. #2962
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Je li netko pustio da mu se tijesto za krafne podiže u pećnici na cca 50C? Hoću li tako zeznut nešto?

  13. #2963
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Zasto u pecnicu? Koliko ti je tijesto stajalo nakon sto si ga umjesila? Ja za prvu pomoc poklopim s toplom krpom. Moze se dogoditi da ce ti se tijesto osusiti s gornje strane. Napravi se korica.

  14. #2964

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ja tako radim
    samo ne držim stalno na 50, ugrijem i onda izgasim
    i to radim u poklopljenoj posudi

  15. #2965
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko pustio da mu se tijesto za krafne podiže u pećnici na cca 50C? Hoću li tako zeznut nešto?
    Tako se diže tijesto za pincu, ali malo je previsoka temperatura. To se radi zato da se tijesto sačuva od propuha. Probaj... Ako imaš pećnicu s ventilatorom, nemoj ga uključiti dok se tijesto diže.

  16. #2966
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Jedna moja poznanica, inače vrsna kuharica, sva je dizana tijesta tako dizala

  17. #2967
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna moja poznanica, inače vrsna kuharica, sva je dizana tijesta tako dizala
    Ma da, u stara vremena obično se u kući po zimi teško postigla optimalna temperatura za dizanje tijesta, pa su se žene dosjetile i frknule tijesto u pećnicu.

    Ima to u nekoj od mojih starih kuharica, eh sad - je li to bila knjiga Kolači-vaš ponos ili Domaći kolači (izdanje Gospodarskog lista) ili neka druga, stvarno ne znam.

  18. #2968
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Na ovoj temi sam pitala za zanimljive načine spremanja cvjetače pa ne mogu odoliti da sad ne zalijepim ovaj link sa 17 recepata (a još ga je sastavio moj omiljeni Tim Dowling): https://www.theguardian.com/lifeands...th-cauliflower

  19. #2969
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Pržite li uvijek i pod obvezno zapršku za grah ili češće samo pomiješate u čaši brašno s vodom? Koristite li češće gustin ili brašno?

  20. #2970
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pržite li uvijek i pod obvezno zapršku za grah ili češće samo pomiješate u čaši brašno s vodom? Koristite li češće gustin ili brašno?
    ne radim zaprsku i ne koristim ni brasno ni gustin. ako mi je rijetko, zgnjecim malo graha da zgusne.

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk

  21. #2971
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Radim po starinski finije mi je kad malo malo prepržim brašna. Gustin ne koristim ni u kolačima.

  22. #2972
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pržite li uvijek i pod obvezno zapršku za grah ili češće samo pomiješate u čaši brašno s vodom? Koristite li češće gustin ili brašno?
    Za grah, leću i mahune koristim zobene pahuljice za zgušnjavanje variva. Kad kuham u ekspres loncu, dodam ih odmah na ulje, kao zapršku, ali ne zapalim ih. Grah se može zgusnuti i sam - uzmeš kuhanih zrna graha koliko stane u cjedilo za čaj i protisneš.

    Inače, klasičnu zapršku koristim za prežganu (ajnpren) juhu, juhu od gljiva, eventualno kelj varivo... Ovaj bućkuriš s vodom nisam nikad radila.

    Posipanje brašnom (apštaubanje) dolazi mi u obzir kod kuhanja gulaša ili paprikaša u ekspres loncu - prepržim luk da bude staklast, frknem gore meso da izgubi crvenu boju, pa dodam malo crvene paprike i brašna (po 1 čajnu žlicu jednog i drugog) i ne čekam da se jako zapali, nego zalijem vodom. Ne smije se pretjerati s brašnom, da umak ne postane ljepljiv.

    Gustin ne koristim u slanim jelima.

  23. #2973
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne radim zaprsku i ne koristim ni brasno ni gustin. ako mi je rijetko, zgnjecim malo graha da zgusne.

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk
    ja radim zapršku samo za bešamel
    u variva obično stavljam krumpir da se dobro raskuha i on onda zgusne, ali da, i sam grah može zgusnut

  24. #2974
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Zmiksam dio bažulja i povrće na gusto i ti umješam u juhu od bažulja

  25. #2975
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Za ono za što radim zapršku, pržim brašno. Za grah uglavnom ne radim, ali u nekim jelima mi je nezamjenjiva.
    Ovo miješanje s vodom - prvi glas.
    Posljednje uređivanje od Argente : 08.12.2020. at 21:56

  26. #2976
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Ja nikad ne radim zaprsku, ne rabim ni brasno, ni gustin (to nisam nikad u zivotu ni probala, mozda jednom za kolač i nikad više).

    U varivo od graha uvijek stavim i krumpire koji varivo zgusnu.

    Zaista ti ne treba zaprška.

  27. #2977
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    gustin i krompir ti dodje isto sto se tice sastava.
    ja ne stavljam brasno jer ne smem gluten, ali nekad dodam neki skrob, najcesce imam tapioca skrob.

  28. #2978
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    gustin i krompir ti dodje isto sto se tice sastava.
    ja ne stavljam brasno jer ne smem gluten, ali nekad dodam neki skrob, najcesce imam tapioca skrob.
    Ma jednostavno mi ne pada na pamet kad vec unutra imam krumpir dodavat jos extra gustin iz vrećice. Mama ga nije nikad koristila, pa ga tako ne koristim ni ja u svojoj kuhinji.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.12.2020. at 22:32

  29. #2979
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja bas rijetko radim zaprsku. Ne znam ni zasto radim. Tipa dvaput godisnje. Zlicicu-dvije ostrog brasna znam izmijesati u hladnoj vodi, pa ukuhati pred kraj kuhanja.
    Ja ne stavljam krumpir u grah. Ali ako radim kelj ili mahune, onda stavim koji krumpir vise i zgnjecim ga.

    MM je poceo kuhati, on sva variva radi sa zaprskom. Moram priznat da mi njegovo vise slici na bakino pa me podsjeti na djetinjstvo. Ali meni je to pretesko, ne podnosim bas dobro.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 08.12.2020. at 23:23

  30. #2980
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ne radim zaprsku i ne koristim ni brasno ni gustin. ako mi je rijetko, zgnjecim malo graha da zgusne.

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk
    Ja zgnjecim mozda jedan mali krumpir, manji od mandarine (koji se kuha u tom), a ako je grah is konzerve, onda stavim mrvu one tekucine u kojoj grah pliva. Krumpir stavim i u mahune ili kelj (s tim da sam kelj kakav znam iz HR nasla ovdje samo dva-tri puta). Ponekad stavim tapiocu u neka jela.

  31. #2981
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Meni prvi glas da se s bažuljem kuha krumpir,pa će tako i ostati bez njega .
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.12.2020. at 06:18

  32. #2982
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    I meni
    I sad zamišljam tu kombinaciju i ne ide mi. Grah i krumpir??

    Ja sve čušpajze kuham bez ajnprena. Iako dga je moja mama u sve stavljala.

    E nije istina, stavim ga u špinat na mlijeku. Probala sam bez, ali ne ide

  33. #2983
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Kod mene je pokoji krumpir na kockice u svim varivima:grah, mahune, grasak...

  34. #2984
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    I meni
    I sad zamišljam tu kombinaciju i ne ide mi. Grah i krumpir??

    Ja sve čušpajze kuham bez ajnprena. Iako dga je moja mama u sve stavljala.

    E nije istina, stavim ga u špinat na mlijeku. Probala sam bez, ali ne ide
    Ni ja ne stavljam krumpir u grah, ali znam ga eventualno staviti u leću, zajedno s kockicama mrkve, peršina i celera. Daklem, leću zgusnem ili zobenim pahuljicama ili krumpirom.

    ***
    Da, za špinat na mlijeku mora ići zaprška, kao i za bešamel (svijetla - na maslacu). Isto vrijedi i za kopar sos, hren sos, sos od krastavaca i paradajz sos. U sos od butternut tikve ne stavljam, ne treba.

    Zapravo, teško mi je ovako iz glave... Moja mama stavlja zapršku u sarmu, a ja ocijenim treba li ili ne... uglavnom ne. Ako se u meso stavlja riža, ona ispusti škrob pa ne treba. Ako je bez riže, dobro dođe.

    I tako dalje... Kuhanje nije baš egzaktna znanost.

  35. #2985
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pržite li uvijek i pod obvezno zapršku za grah ili češće samo pomiješate u čaši brašno s vodom? Koristite li češće gustin ili brašno?
    Za gustocu graha, leće, probaj izdinstati luk i sitno naribanu mrkvu, podljevati vodom, a onda dodati grah, leću. Bude super gusto bez trunke brašna.

  36. #2986
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja grah skuham i onda ubacim u njega izdinstano povrće, znači luk, mrkvu, celer, peršin, crvenu papriku, i onda jednosavno pustim da sve zajedno još kuha i to se sve i previše zgusne samo po sebi, tako da ne vidim potrebe za zgušnjavanjem graha.

  37. #2987
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Za gustocu graha, leće, probaj izdinstati luk i sitno naribanu mrkvu, podljevati vodom, a onda dodati grah, leću. Bude super gusto bez trunke brašna.
    A sad ja s marsa, zašto je ta usitnjena mrkva puno bolja od pšenice? Naravno za nas koji normalno jedemo klasični kruh, peciva i kolače.

  38. #2988
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    A sad ja s marsa, zašto je ta usitnjena mrkva puno bolja od pšenice? Naravno za nas koji normalno jedemo klasični kruh, peciva i kolače.
    Misliš u odnosu na przeno brašno, pa zato pšenica, ili zašto mrkva, mrkva?
    Ja mrkvu u većinu variva stavljam, jer sam tako naučena, a i nisam neka kuharica da bih željela išta mijenjati.

  39. #2989
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Meni i sad i puni prije krumpir je bio jeli,nikad doma se nije stavljao u jela i slično,a jelo se krumpira na tone. Znam da se stavi u jelo ako ste presolili,ali onda se takav ni ne jede jer pokupi svu slanost

    U roditeljskom domu se stavljala zaprška ,prženo brašno
    Kasnije sam stavljala jedno vrijeme paradajz,ali nakon nekog vremena nisam smjela,sad samo zmiksam dio povrća i bsžulja ili kog već treba,ak je vatrogascima to ok ,onda meni mora biti prvoklasno

  40. #2990
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš u odnosu na przeno brašno, pa zato pšenica, ili zašto mrkva, mrkva?
    Ja mrkvu u većinu variva stavljam, jer sam tako naučena, a i nisam neka kuharica da bih željela išta mijenjati.
    Pa da - usitnjena mrkva ili usitnjena pšenica. Ja isto stavljam mrkvu u variva, i u grah naravno. Volim kombinaciju mrkva/paradajz, slatko/kiselo.
    Mislila sam - jedno i drugo su ugljikohidrati s vlaknima i vitaminima. Ali vidim da nisi zamijenila iz nekih nutricionističkih uvjerenja

    Krumpir bih stavila u grah kad ne bih imala ništa drugo, a ne bi bilo dovoljno jela. Nije mi prvi izbor, ali ne bih to dramatično doživjela.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 09.12.2020. at 15:20

  41. #2991
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    A vidiš nisam znala da piiir kak bi rekla moja klinka pokupi sol. Zgodno za znati.

  42. #2992
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    A vidiš nisam znala da piiir kak bi rekla moja klinka pokupi sol. Zgodno za znati.
    To ti vrijedi za svaki škrob.

  43. #2993
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja grah skuham i onda ubacim u njega izdinstano povrće, znači luk, mrkvu, celer, peršin, crvenu papriku, i onda jednosavno pustim da sve zajedno još kuha i to se sve i previše zgusne samo po sebi, tako da ne vidim potrebe za zgušnjavanjem graha.
    ja isto ovako, pogotovo se kuhanjem zgusne zelenček, to mi je najfiniji grah, uopće nema kožicu

  44. #2994
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Može li mi netko potvrditi sjecka li ovo luk?
    https://www.xxxlesnina.hr/p/gefu-sje...lna-0054300319

  45. #2995
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    U grah varivo, kelj- i poriluk-varivo uvijek stavim klasicni zafrig iliti zapršku: zbog okusa, zbog zgusnjavanja zbog tradicije...dosuse, malu kolicinu, ali stavim.
    Blijedi mi je grah kod svekrve koja ne radi zaprsku iz zdravstvenih razloga, to nije isto jelo.

  46. #2996
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Pržite li uvijek i pod obvezno zapršku za grah ili češće samo pomiješate u čaši brašno s vodom? Koristite li češće gustin ili brašno?
    Većinom stavljam zafrig ili zapršku u variva, jer moji ukućani tako vole, to je mala količina brašna popržena na ulju dok ne požuti, dodam malo i crvene paprike i sve zalijem tekućinom iz variva.
    Meni je fino i bez toga

    Žličicu gustina pomiješanu s malo vode znam dodati npr u saft, ako je jako rijedak. Brašno ne, jer se naprave grudice.

  47. #2997
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Većinom stavljam zafrig ili zapršku u variva, jer moji ukućani tako vole, to je mala količina brašna popržena na ulju dok ne požuti, dodam malo i crvene paprike i sve zalijem tekućinom iz variva.
    Meni je fino i bez toga

    Žličicu gustina pomiješanu s malo vode znam dodati npr u saft, ako je jako rijedak. Brašno ne, jer se naprave grudice.
    Vrlo slicno i kod mene...
    Jedino, ako mi se ne da za varivo petljati sa zaprskom, znam ubaciti crvene lece u varivo od mahuna ili suhog graska u grasak varivo. Oni se raskuhaju i taman uguste varivo.
    U sarmu volim staviti zaprsku.
    U saftove znam gustin pomijesati sa malo mlijeka. To mi smanji zestinu umaka...
    Posljednje uređivanje od zhang : 13.12.2020. at 14:56

  48. #2998
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Od oštrog brašna meni ne nastaju grudice.

  49. #2999
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Od oštrog brašna meni ne nastaju grudice.
    X

  50. #3000
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Od oštrog brašna meni ne nastaju grudice.
    X

    Ali rijetko to koristim, ovako ili onako...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •