Stranica 40 od 74 PrviPrvi ... 30383940414250 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,951 do 2,000 od 3679

Tema: Kuharske nedoumice

  1. #1951
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ne bi smio,već bi promjenio stanje

  2. #1952
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ja ga uvijek držim na sobnoj, samo pazi da ga ne onečistiš (tak su meni rekle tete u TZH)

  3. #1953

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Mogu li danas ubrane jagode izdržati do nedjelje?
    I kako?

    Razmišljam da ih zamrznem. Dio trebam za kolače, pa bi ih za taj dio možda i narezane zamrznula, ostale bi cijele... .
    Ne bi ih htjela kuhati jer se slažu ovako svježe u tortu...

  4. #1954
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu li danas ubrane jagode izdržati do nedjelje?
    I kako?

    Razmišljam da ih zamrznem. Dio trebam za kolače, pa bi ih za taj dio možda i narezane zamrznula, ostale bi cijele... .
    Ne bi ih htjela kuhati jer se slažu ovako svježe u tortu...
    nema sanse
    ove stvarno domace, tek ubrane, nakon 2 dana su vec za podhitno pojesti

    nisam ih nikad smrzavala, pa ne znam kako ce se ponasati nakon odmrzavanja, one su pune vode

  5. #1955
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nakon zamrzavanja će izgledati kao oparene.

  6. #1956
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu li danas ubrane jagode izdržati do nedjelje?
    I kako?

    Razmišljam da ih zamrznem. Dio trebam za kolače, pa bi ih za taj dio možda i narezane zamrznula, ostale bi cijele... .
    Ne bi ih htjela kuhati jer se slažu ovako svježe u tortu...
    Postoji cijela jedna epizoda Dražesnih pupoljaka svibanjskih koja se bavi ovom tematikom - kako smrznuti jagode, a da budu "kao ubrane" kad se odmrznu. Kaže Larkin da će onaj tko to uspije postati bogataš...

    Kaj da velim osim da nisu uspjeli ni oni, ni bilo tko drugi. Odmrznute jagode dobre su eventualno za džem i neke kolače.

  7. #1957
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu li danas ubrane jagode izdržati do nedjelje?
    I kako?

    Razmišljam da ih zamrznem. Dio trebam za kolače, pa bi ih za taj dio možda i narezane zamrznula, ostale bi cijele... .
    Ne bi ih htjela kuhati jer se slažu ovako svježe u tortu...
    kupi u nedjelju nove. Pa barem su ove godine rodile i ima ih posvuda

  8. #1958

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kupi u nedjelju nove. Pa barem su ove godine rodile i ima ih posvuda
    Tak sam i napravila, ali nisu ni pola kao one od utorka....
    I jedva sam ih našla...

  9. #1959
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Tak sam i napravila, ali nisu ni pola kao one od utorka....
    I jedva sam ih našla...

    pa kako si ih jedva našla , dobro veli Nano, ima ih na svakom kantunu...

  10. #1960

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Kaj ja znam, razbežali se svi?
    Štandova baš i nije bilo, bar ne na potezu gdje sam se kretala...
    Čak mi ni u firmu nisu dolazili opg-ovci, zadnji bili u utorak...

  11. #1961

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Nego, da promjenim temu, koji sir koristite za Cheesecake?
    Ja sam koristila zbregov polumasni sir (zelena kutija) ali ga već neko vrijeme ne mogu naći u dućanima (sad kad je i on rodio ove godine i ima ga na svakom čošku ) pa isprobavam nove varijante... Probala sam Philadelfiu, nije loša, ali je skupa...
    Pa neki sličan spar sir, slan je, imali smo slano šumsko voće
    Zadnje sam uzela konzumov polumasni svježi sir, nema okus što mi je odlično za ovo ali je mrvičast/zrnat, i ostao je takav a ne kremast...
    Koji je vama najbolji?

  12. #1962
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Možda Veronika
    Davno sam radila ali mislim da sam stavila mješavinu mascarpone i veronike

  13. #1963
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Meni je za cheesecake najbolji ovaj http://www.vindija.hr/Images/orginal...assic-200g.jpg

  14. #1964
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Koristim bilo koji svježi sir, samo ga dobro ocijedim i dobro izradim, da bude gladak.

  15. #1965
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Krema za cheesecake je 200g krem sira, 200 ml slatkog vrhnja i 100 g bijele čokolade. Mislite li da će se to stisnuti do jutra tako da se može rezati? Ako ne, kako bih to mogla stisnuti?

  16. #1966
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Nego, da promjenim temu, koji sir koristite za Cheesecake?
    Ja sam koristila zbregov polumasni sir (zelena kutija) ali ga već neko vrijeme ne mogu naći u dućanima (sad kad je i on rodio ove godine i ima ga na svakom čošku ) pa isprobavam nove varijante... Probala sam Philadelfiu, nije loša, ali je skupa...
    Pa neki sličan spar sir, slan je, imali smo slano šumsko voće
    Zadnje sam uzela konzumov polumasni svježi sir, nema okus što mi je odlično za ovo ali je mrvičast/zrnat, i ostao je takav a ne kremast...
    Koji je vama najbolji?
    Ja čak radim s domaćim kravljim odlično ispadne, sa štapnim mikserom ga izradim i malo jogurta i nema grudica. Dobila sam pohvale jednog direktora koji se po restoranima hrani da bolji cheese nije jeo

  17. #1967
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Žuta i jel se stislo?
    Sretan ročkas curi
    To mašnice

  18. #1968
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja cheese cake radim s domaćim sirom. I dodam vrhnju a ne jogurt. I ne radim po onom "najpopularnijem" receptu neg po jednom američkom

  19. #1969
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Krema za cheesecake je 200g krem sira, 200 ml slatkog vrhnja i 100 g bijele čokolade. Mislite li da će se to stisnuti do jutra tako da se može rezati? Ako ne, kako bih to mogla stisnuti?
    Ne, to nije krema za cheesecake, nego za tortu. Tučeno slatko vrhnje, tj šlag lagano umiješan u abc sir trebao bi biti dovoljno čvrst. Kao svaka krema za tortu, tu se nema što stisnuti. Takva je, kakvu ju napraviš.

    Cheesecake krema se peče. Ide 600g abc sira sa tri žutanjka i tri tučena bjelanjka te 100g šećera. Izlije se na napol pečenu podlogu od McVities keksa. Na pečeni sir se stavi 300ml kiselog vrhnja pomiješanog sa 100g šećera i stavi natrag u isključenu, još toplu pećnicu na 10 min
    Svježi sir je pregrudast i prekisel za cheesecake, iako se tome može doskočiti miksanjem i dodavanjem šećera.
    A i ukusi su razni.

    Ana M je stavila davno ovaj recept na forum, ona je majstorica za cheesecake. I inače za recepte
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 03.06.2018. at 08:33

  20. #1970

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    I ja radim Cheesecake po tom receptu, sir+b.čokolada+slatko vrhnje, bude odličan
    Probala sam s običnim kravljim sirom, kplus polumasni, ostao mi je grudast (ali običnim mikserom sam ga miksala)
    Još ću probati štapnim...

  21. #1971
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Američki cheesecake je drugačija receptura. Na podlogu od keksa ide smjesa koja se peče preko sat vremena. Gore ide nešto kao džem a može i bez.
    Smjesa je sir, vrhnje, slatko vrhnje, cijela jaja, šećer, limunov sok i žlica brašna.

    Meni cheese cake po onom drugom receptu nije fin.

  22. #1972
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    I ja radim Cheesecake po tom receptu, sir+b.čokolada+slatko vrhnje, bude odličan
    Probala sam s običnim kravljim sirom, kplus polumasni, ostao mi je grudast (ali običnim mikserom sam ga miksala)
    Još ću probati štapnim...
    Dok sam radio cheesecake i kojekakve namaze koristio sam blender. Momentalno mi je oštećen pa ga koristim samo kad moram. Najveći je cirkus pokrenuti ga s tolikim sirom i mora se obavezno staviti vrhnje na dno, slatko ili kiselo - svejedno. Jednom kad se pokrene vir, sir se pretvori u tekućinu i može mu se makarsvašta krutoga dodavati, ostane tekući. Kad se umiksaju svi sastojci, blender se gasi i smjesa se brzo izlije na svoje mjesto, jer se brzo krene stiskati. Bude sasvim glatka.

  23. #1973
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Blender doista nije za ništa osim za smudije. Za sve ostalo se napatim. Ne mogu raditi ni falafele. Treba procesor hrane.

    MikiMama, ostane li ti takva krema dovoljno kompaktna da se kriška kolača uredno prenese na tanjur, ili se razlijeva? Meni ovo od sinoć leluja. Stavila sam u frizer pa ću vidjeti što će biti.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 03.06.2018. at 11:40

  24. #1974

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Bude lijepo čvrsto, u frizideru mu treba cca 1 sat da se lijepo ohladi
    Po mom receptu vrhnje posebno stučem u šlag, pa dodam umučenom siru+šećer u prahu+bijela čokolada

  25. #1975
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Koje vrhnje za šlag koristite? Da li je bolje Dukat ili zbregov? Konkretno mi treba za umiješati u ganache kremu za tortu.

    Hvala

  26. #1976
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Veronikino. Nema karagenan. Inače svejedno Zbregov ili Dukat.

  27. #1977
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    žuta kak je torta ispala?

  28. #1978
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Bezveze. Ostala je u kalupu, inače bi se rastočila.

  29. #1979
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ali klincima je bilo fino? daš lijepo svima žlice i postarinski sve iz jedne zdele

  30. #1980
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Da. Tak nekak je bilo.

  31. #1981
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Kupila sam komorac na Dolcu jucer. Kad sam u ducanu kupovala, nikad nije bilo toliko stabljiki s lisce. Izgledaju mi svjeze i zdravo. Korijen sam iskoristila za rizoto. Što da radim sa stabljikom i listicima? Po mogucnosti da se ne mora odmah konzumirati.

  32. #1982
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila sam komorac na Dolcu jucer. Kad sam u ducanu kupovala, nikad nije bilo toliko stabljiki s lisce. Izgledaju mi svjeze i zdravo. Korijen sam iskoristila za rizoto. Što da radim sa stabljikom i listicima? Po mogucnosti da se ne mora odmah konzumirati.
    Iskoši na daski za meso i smrzni u plastičnoj posudici s poklopcem (npr od sira ili od sladoleda, ako toga ima više). Meni komorač paše u rižoto, ali i u jela s mahunarkama (grašak, mahune, bob). Tamo gdje bi stavila kopar, može i komorač. Jedino mi ne paše u pileću juhu u koju obavezno stavljam grančicu kopra, ali komorač mi daje presladak miris/okus.

    Možeš grančice i osušiti za čaj.

  33. #1983
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    U razne salate i umake na bazi jogurta.

  34. #1984
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Hvala!

  35. #1985
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Možeš napraviti i varijaciju dalmatinskog pešta.
    Zblendati lišće koromača, češnjak, masniju pancetu i po potrebi malo maslinovog ulja.
    Super je dodatak varivima , a meni nezaobilazno uz artičoke (bob, grašak i janjetinu )!

  36. #1986
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Kad pravite punjene paprike, da li dinstate meso prije punjenja ili punite sirovom smjesom?
    I koliko dugo kuhate otprilike, gledam recepte po internetu i vrijeme kuhanja dosta varira

  37. #1987
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    punim sirovim i kuham cca sat-sat i pol

  38. #1988
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    punim sirovom smjesom u koju obavezno stavljam izdinstan luk. malena, ali osjetna razlika u okusu i probavljanju.
    rižu držim nakiseljenu u vodi neko vrijeme, bar pola sata. tako mi mama rekla. da ne pije tekućinu iz mesa onda bude suho
    a kuham na lagano... sat i pol do 2.

  39. #1989

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kad pravite punjene paprike, da li dinstate meso prije punjenja ili punite sirovom smjesom?
    I koliko dugo kuhate otprilike, gledam recepte po internetu i vrijeme kuhanja dosta varira
    Ja izdinstam meso kratko (10-15 min), dodam začine i rižu i time punim paprike. Kuham pola sata, ocjenjujem da je to dovoljno da se riža skuha.

  40. #1990
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kad pravite punjene paprike, da li dinstate meso prije punjenja ili punite sirovom smjesom?
    I koliko dugo kuhate otprilike, gledam recepte po internetu i vrijeme kuhanja dosta varira
    ne dinstam meso
    napravim smjesu kao i za sarmu, ustvari sve isto, samo punim paprike a ne listove zelja

    kuham cca sat vremena

  41. #1991
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    znači nitko ne dinsta meso 2 sata ko moja baka? fala bogu!

    kad smo kod toga, šta još kuhate za 2-3 dana sad ljeti?

  42. #1992
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    punim sirovom smjesom u koju obavezno stavljam izdinstan luk. malena, ali osjetna razlika u okusu i probavljanju.
    rižu držim nakiseljenu u vodi neko vrijeme, bar pola sata. tako mi mama rekla. da ne pije tekućinu iz mesa onda bude suho
    a kuham na lagano... sat i pol do 2.
    Isto sirova smjesa i izdinstan luk

    Ovo za rižu u vodi prvi puta čujem. Ocat staviš ili kako?

  43. #1993
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ocat? ne ocat.. zar se i on zbog nečega stavlja? - ajmo sad sve trikove na sunce

    riža je suha i pije tekućinu. pa da ne popije svu tekućinu iz mesa (posuši smjesu), držiš ju nakiseljenu u vodi pola sata, koliko imaš vremena.. da popije koliko joj treba za prvu ruku
    jer bi inače cuclala iz smjese/mesa. tako kažu, ja tako radim i ne pitam, bilo mi je logično. nakon pola sata ju ocijediš, staviš u smjesu i začiniš dalje.


    a u sarmu obavezno narežem fino osušene pancete skroz nasitno da se ni ne kuži. to daje posebno fini, putrasti okus. nisam tako oduvijek, moja mama to ne radi, ali to sam vidjela od jedne stare bosanke i jako mi se svidjelo - sarma je ukusnija.

  44. #1994
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ocat? ne ocat.. zar se i on zbog nečega stavlja? - ajmo sad sve trikove na sunce
    zbunila ju je vrijedno riječ "nakiseljenu"
    vrci, to samo znači da držiš u vodi

  45. #1995
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    vrijedno = vjerojatno :D

  46. #1996
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    fakat!
    mi tako kažemo natopljenu u vodi

  47. #1997
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kad pravite punjene paprike, da li dinstate meso prije punjenja ili punite sirovom smjesom?
    I koliko dugo kuhate otprilike, gledam recepte po internetu i vrijeme kuhanja dosta varira
    Ako mi se žuri, radim sa sirovom smjesom, ali u nju uvaljam basmati rižu:

    3/4 kg mljevenog mesa, 1 manja glavica luka sjeckana (sirova, ništ ne dinstam), malo granuliranog češnjaka, malo papra, žličica soli, prstohvat peršinovog lišća, 1 jaje, a ako radim paprike i ćufte, dodam još u smjesu 1 žlicu krušnih mrvica, da mi se ne raspada.

    U 5-litrenom ekspres loncu napravim blagu zapršku (2 žlice ulja + 1 žlica brašna), zalijem sa mješavinom paradajza i vode 1:1 (znači 0,5 l paradajza i otprilike isto toliko vode), prstohvat soli, a kad zakipi uvalim unutra paprike i ćufte. Ako su jako "na suhom" dodam još malo vode. Zatvorim poklopac, pojačam plin na maksimum, a kad zapišti, smanjim vatru na minimum, navinem timer na 20 minuta i prst u uho. Kad odzvoni, isključim ali ne otvaram dok se ne ohladi. Na taj način se osigurava kuhanje do kraja bez utroška energije, dok ne padne tlak u loncu.

    Drugi način (bez zaprške)
    Ako imam vremena, radim ovu varijantu, koja nije pogodna za ćufte, a za nju treba 12-14 paprika (obožavam one okrugle, paradajzerice, jer imaju finije meso):
    - prodinstam luk da postane staklast, dodam meso i miješam dok ne izgubi boju i dok se ne "posuši", a kad je gotovo, dodam kosani češnjak (1 režanj) u vruće, samo da uvene, pa onda rižu, sol, papar i kosani peršin.
    S tom smjesom (koja je rahla i raspada se, nije pogodna za oblikovanje okruglica) treba napuniti paprike, poredati ih u pleh, keramički protvan ili najbolje veliku staklenu vatrostalnu zdjelu. To se zalije mješavinom vode i rajčice (bez zaprške) i frkne u zagrijanu pećnicu na nekih 3/4 sata. Umak će se zgusnuti i bez zaprške i ovo će biti prilično "suho". To je bezglutenska varijanta.

  48. #1998
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ne stavljam luk niti u sarmu niti u papriku. i riže stavim tek reda radi. imam traume od riže u sarmama/paprikama. ali stavim obavezno jaje i začine. češnjak nikad.
    u sarmama još mogu podnijeti pancetu, ali mi u paprikama nikako ne paše

  49. #1999
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Meso ne dinstam niti za sarmu niti papriku. Luk malo prodinstam i dodam isto tako rižu koja se malo močila 15tak min, dodam na luk na kratko da višak vode ispari. Od začina stavim sol, papar, curry, kurkumu, majčine dušice, ljuti feferon na sitno nasjeckan.... Zalijevam pola s vodom pola sa sokom rajčice, ako imam iz vrta radi okusa ubacim koji paradajz sastrane najčešće cherry.

    Kuham isto u express loncu 20-30 min ovisi o količini.

  50. #2000
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Trebalo bi organizirati neku degustaciju da vidimo koji nam stil najfiniji ispadne, a ne da moramo sve kombinacije same isprobati.

    Ja stavim rižu kuhati, slično kao što AdioMare kiseli
    I to onoliko dugo koliko mi treba da ostalo pripremim. Ništa ne dinstam, iako vjerujem da može biti finije, a čak ni ne začinim svaki put isto. Meni se čini najvažnije imati dobar paradajz za filanu papriku. Ali i suboptimalna paprika ili sarma mi je fina .

    Kuham 50 minuta do 1 sat.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 15.06.2018. at 15:35

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •