Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 133

Tema: Na sto paziti kod iznajmljivanja stana?

  1. #51
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Ima li koga tu da se bavi dnevnim najmom, tj. daje u dnevni najam neku od svojih nekretnina?
    Kako ide promet, ima li potražnje ili je slaba?
    Preko kojih kanala iznajmljujete - booking, airbnb?
    Kako ste organizirali dolaza/odlazak, čišćenje?

    Svaki savjet/komentar je dobrodošao!

    Hvala cure i dečki

  2. #52
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Jainina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam baš suprotno iskustvo, u “starom” stanu sa starim namještajem i infrastrukturom iz 70-ih iznajmljenim za nevelike novce, normalni ljudi bez ikakvih problema, nikada u stan nisam dolazila osim na pokazivanje i primopredaju.

    U dobro uređenom stanu, kako bi i sebi uredila, uvijek nešto oštećeno, razvaljeno, zamrljano da ne možeš niti oprati i slično.

    Po meni se uopće ne isplati previše ulagati u stanove za dugoročni najam, treba ih održavati i da uvijek sve bude normalno i funkcionalno ali nikako uređivati kao da sebi radiš, jer te održavanje takvog stana košta vise nego što možeš i naplatiti u slučaju eventualnih oštećenja.
    Ma nema pravila! Imam budget stan. Ništa fensi, ali nije niti rupa. U dugoročnom je najmu. Imala sam i groznih podstanara, onih iz pakla koji odu i ostave govna po stanu. Doslovno! I dugove! A imala sam i divnih! Imam divne i sada. Dečko i cure. Jednostavni, vrijedni, iz Slavonije. Rade i studiraju. Ali kod mene je prednost što dopuštam ljubimce, koliko god. I uvijek mogu birati jer je potražnja jako velika. I nije mi problem spustiti cijenu za stanare koji mi "sjednu". Ali to sam naučila tek nakon ovih prvih nekoliko iz pakla. Ti iz pakla u principu pristanu na bilo koju cijenu (to me i pomamilo), ne cjenkaju se. Može sve, sve ok. A na kraju kaos. Ovi dragi koji zaista i planiraju plaćati sve redovito, vrlo često realno odvagnu svoje mogućnosti i zamole korekciju cijene ako vide da im je iznad mogućnosti. Spustila sam ovim zadnjim stanarima 500kn i nije mi žao niti kune! A mogla sam iznajmiti drugima po punoj cijeni. Ajmee, kakva sve ekipa dolazi gledati stanove. Za snimiti film...
    Posljednje uređivanje od kudri : 17.02.2022. at 09:17

  3. #53
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Kudri ne mora biti.
    Ja nisam nikad imala problema s podstanarima (imam trajni najam, ne dnevni).
    Svaki put stan iznajmim u roku dan-dva maksimalno.

    Zadnji put sam tražila određenu cijenu, no doslovce su mi zainteresirani nudili veću cijenu, ali samo da odaberem njih.

    Na kraju sam vođena intuicijom pitala tog jednog dečka od svih njih (bilo ih je u taj dan zvanja cca 25 ) jel njemu ok ta ponuđena veća cijena. Odmah je prihvatio i kod nas je već 3 god.
    Divan mlad perspektivan dečko.

    A ta djevojka koja mi se isto jako svidjela i jako joj je odgovarala naša lokacija je radila u turističkom sektoru, vjerujem da je tom sektoru u vrijeme pandemije bilo čupavo.
    Neki glas me vodio k tom dečku.

    I tako ja slijedim te svoje unutarnje glasove hahaha

  4. #54
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj vjerujem u bolje sutra prvotno napisa Vidi poruku
    stanovi ne da nestaju, nego ih se ne moze naci...imam osjecaj da je potraznja puno veca od ponude
    E x a c t l y !!!

    Ja nisam mogla vjerovat kad smo objavili stan prije 3 god kolika je to pomama bila. Neizdrživo s pozivima.
    Ok stančić je bonbon, a očito na tržištu ima svega, pa kad uleti nešto fora, ljudi zovu ko ludi.

  5. #55
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Mi smo oba puta stan iznajmili a da nismo stigli ni oglasiti. Poznati su me unaprijed pitali da li ćemo iznajmljivati i poslali mi ljude kad sam im javila da smo spremni za najam.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #56

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Mi selimo u veći stan i ovaj ćemo iznajmljivati. Budući da nikad nismo bili u najmu niti iznajmljivali nekome stan, ne znam što ostaviti u stanu. Npr mi nemamo TV, trebamo li ga kupiti za buduće stanare? Što se očekuje od manjeg namještaja, tko kupuje posteljinu, kuhinjske krpe, ručnike itd? Što trebam ostaviti od posuđa?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ako je za dugoročni najam, ne trebaš ništa, ali i možeš
    u oglasu napišeš što ima (i napomenu što nema, npr. nema tv-a)

    ako je za jednodnevni, isto tako napišeš što ima u stanu. samo za jednodnevni najam ipak treba imati posteljinu, pribor za jelo, tanjure, lonce, ručnike i sl.


    što bolje opremljenost, izgled itd., viša cijena najamnine

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zgodno je ostaviti šeflju
    Stan može biti nenamješten, napol ili potpuno namješten

    Ako imaš viška suđa možeš nešto ostaviti ili dogovoriti sa potencijalnim podstanarom eventualno što treba
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 24.05.2022. at 17:00

  9. #59
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Summers prvotno napisa Vidi poruku
    Mi selimo u veći stan i ovaj ćemo iznajmljivati. Budući da nikad nismo bili u najmu niti iznajmljivali nekome stan, ne znam što ostaviti u stanu. Npr mi nemamo TV, trebamo li ga kupiti za buduće stanare? Što se očekuje od manjeg namještaja, tko kupuje posteljinu, kuhinjske krpe, ručnike itd? Što trebam ostaviti od posuđa?
    Vidi prvo koji profil stanara želiš, pa kreni od toga.
    Nama kao obitelji sa vlastitim stvarima je uvijek sve bilo višak osim kuhinje, kupaone i ugradbenih ormara.
    Da sam student bio bi plus namješten stan sa svim sitnicama uz namještaj.

  10. #60
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Koja vrsta najma Summers?

  11. #61
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zgodno je ostaviti šeflju
    E ovo mi je misterija. Zasto bas šeflju?
    Meni bi prije neke druge stvari bile zgodnije al ne kazem da šeflja nije.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Za dnevni najam je pravilnikom propisano što apartman mora imati, ovisno o kategoriji.
    Za duži najam najbolje sve što fali kupiti po dogovoru s najmoprimcem.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    58

    Početno

    Za dugorocni najam. Sto se tice profila stanara radi se o malom stanu s 1 spavacom sobom tako da pretpostavljam da bi zainteresirani bili samci ili par, ne obitelj s djecom. Studentima uglavnom ne odgovara lokacijski, daleko smo od centra i vecine fakulteta.

  14. #64
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zašto misliš da ne bi moglo dijete uz mlađi par? Ili ne želiš li?
    Životinje jesi to razmišljala, ja bi iskreno radije malo dijete koje je pod nadzorom nego životinju koja ostaje sama u stanu.

  15. #65
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja sam imala različite kombinacije kod unajmljivanja stanova, a promijenila sam 5 podstanarskih. Od toga da je u jednom bio samo sudoper i štednjak, do kompletno uređenog. Ali mislim da nikad nisam imala ni posuđe ni posteljinu u stanu. Ni šeflju

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Sjećam se mojih studentskih dana i kolege iz susjedne države,bio prvi u domu, pa onda s nekim unajmio stan bez veš mašine, kupi on nju, drugi put bez špageta, kupi on njega .... I tako do kraja faksa imao sve svoje, onda su mu kupili stan od njegove rodice i utroba on sve svoje u stan

    Šalu na stranu, kod nas se može iznajmiti sve kaj se želi s različitim opremljenosti, oni kaj donese , nosi kad se seli drugdje.
    Posteljina se nikad ne ostavlja!

  17. #67
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja sam za vrijeme studiranja a i malo nakon promijenila dosta podstanarskih stanova i svi su imali sve osim posteljine - sav kuhinjski pribor i sve kućanske aparate. Ali naravno, sve je stvar dogovora između najmodavca i najmoprimca.

  18. #68
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Cure, a što vam je bitno od kuhinjskih pomahala i dr. kad dođete negdje kratkoročno u unajmljeni stan - tipa na par dana. Fen, glačalo, toster, miskser, štapni??

  19. #69
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, a što vam je bitno od kuhinjskih pomahala i dr. kad dođete negdje kratkoročno u unajmljeni stan - tipa na par dana. Fen, glačalo, toster, miskser, štapni??
    Kuhalo

  20. #70
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kuhalo za vodu i mikrovalna

  21. #71
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Kuhalo za vodu i fen.
    Veseli me i kad ima par vrećica čaja i instant kave, eventualno ona mala mlijeka za kavu.
    Čista kuhinjska krpa ili rola papira ili one maramice što se izvlače iz kutije.
    Za nas s djecom - čaše za vino i otvarač za boce.

  22. #72
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, a što vam je bitno od kuhinjskih pomahala i dr. kad dođete negdje kratkoročno u unajmljeni stan - tipa na par dana. Fen, glačalo, toster, miskser, štapni??
    aparat za kavu - ili barem džezva.

    ne jednom sam kuhala kavu u povećem loncu.
    Bez svega drugog mogu

  23. #73
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    E da, otvarač za boce i škare. Često fali oboje ili barem jedno od toga.

  24. #74
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ostar noz.

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Slažem se za nož. Ono što meni fali kad odem na more je već spomenuto: otvarač za boce, škare, osim toga šuplji nožić za guljenje povrća, daska za rezanje... Mikser štapni bi falio mom mlađem sinu koji je obožavatelj frapea i shakeova, ali ne bih to davala stanarima - velik je rizik od ozljede i posljedično naknade štete. Isto vrijedi i za fen, toster, peglu i slično. Iz cipela najmodavca - bolje ne.

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, a što vam je bitno od kuhinjskih pomahala i dr. kad dođete negdje kratkoročno u unajmljeni stan - tipa na par dana. Fen, glačalo, toster, miskser, štapni??
    Pomogućnosti što bi i ti očekivala
    Ali u zadnje doba min je bila mikrovalna, kuhalo za vodu, dežva, toster, fen, zgodno je veš mašina, ali nije obavezno , ko i suđenica. Prošle godine smo uspjeli zadnju dan oprati zadnje suđe u suđeruci, ali u tom stanu je na balkonu bio i plinski roštilj zgodno ali ne pod nus
    U Bosni pred koju godinu je bila i djevojačka soba peglom, ali smo to odmah prekrižili (to ni doma skoro ne koristimo)
    Šparhet , sudoper, neka količina posuđa, recimo u zadnje pred koji dan su mi falile zdjelice, ali smo se snašli.
    Prošle godine sam tražila tu famoznu šetlju

    Cjedilo za rižu obavezno već više od desetljeća uzmem svoje od doma
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 09.06.2022. at 12:51

  27. #77

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Za kratkoročam najam mi je bitno da stan ima dobru ventilaciju - da nije vlažan, plus je kuhalo i fen. Nažalost sam preko Airbnb-ja nabasala na jedan vlažan u podrumu zgrade i jedan poluvlažan stan sa čudnim mirisom - to mi je zaista koma.

    Jednom smo iznajmili stan u kojem je krevet bio dignut možda 50 cm i bila je ogromna stepenica - jako nepraktično kada se ide noću na wc, dosta opasno može biti.

    Kada sam bila u mjesečnom najmu mi je u jednom stanu falila veš mašina, pa sam ju kupila i naravno poslije kada sam se selila ju nikad više nisam koristila - bačen novac praktički jer sam u tom stanu bila 1 godinu radi promjene posla i selidbe u drugi grad. Nijedan stan koji sam rentala na mjesečnoj bazi nije imao kuhinjski pribor, donela sam si svoj i ne bi koristila tudji.

  28. #78
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Kuhalo za vodu i mikrovalna
    I nama je to dvoje presudno.
    I ubrusi,kuhinjska krpa,deterđent za suđe, malo soli i šećera,ulja i octa.
    I dovoljno cistih ručnika.

    Prije dva tjedna smo bili u najgorem airbnb-u ikad.
    Na slikama nesto sasvim drugo...u real life..telka ima,al ne radi, klima ima,al ne radi, bojler za prati suđe isto tako.. al je radilo kuhalo za vodu pa sam tu zakuhala vrucu vodu i tak prala suđe..mikrovalna je super za naše jutarnje kaše i čaj...
    Posljednje uređivanje od rosa : 09.06.2022. at 14:50

  29. #79
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, a što vam je bitno od kuhinjskih pomahala i dr. kad dođete negdje kratkoročno u unajmljeni stan - tipa na par dana. Fen, glačalo, toster, miskser, štapni??
    Fen, glačalo, kuhalo. Mikrovalna, mikser i toster mi nisu bitni ako postoji štednjak.
    Ako se iznajmljuje za obitelji, USISAVAČ. Bilo kakav, onaj mali ručni isto može. Danas smo se vratili iz jednog smještaja gdje ga nije bilo pa su nam donijeli kad smo tražili jer ova moja djeca mrve ko da planiraju cijelu koloniju mravinjaka organizirati. Vlasnici su nam govorili da ne moramo to čistiti, ali meni je neugodno izaći iz bilo kakvog smještaja da ga ne ostavim kako sam ga našla, tako da sam tražila da mi donesu bilo šta.

  30. #80
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Hvala! Kuhalo mi nije palo na pamet jer doma zakuhamo vodu u džezvi na indukciji. Puno je brže nego u kuhalu. Usisavač isto nisam predvidjela, ali mali ručni je zapravo ok.
    Peglu sam mislila uzeti onu okomitu jer me strah da mi ne zapale stan :/ Ostavljena pegla mi je noćna mora.
    Stan je maleni, zapravo je studio od 22m2 za dnevni najam i ne stane mi puno toga. Klasični usisavač i sl.
    Suđericu imam. Klimu imam...
    Hvala, jako korisni savjeti!
    Posljednje uređivanje od kudri : 09.06.2022. at 16:10

  31. #81
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nisam popratila ranije ništa od teme, nisam vidjela da je za dnevni najam i da je maleni stan. Mi isto iznajmljujemo maleni stan/apartman, za turiste. Od tih manjih aparata imamo:
    - glačalo (isto okomito, ali zbog prostora)
    - štapni usisavač - mali, jer taman ima mali uski praktični prostor za njega u jednom dijelu
    - blender
    - multifunkcionalno kuhalo (to mi je umjesto mikrovalne zapravo)
    - kuhalo za vodu
    - pročiščivač zraka - super ti je ako dozvoljavate pušenje unutra
    - fen

    Od ovih većih aparata hladnjak i štednjak naravno, veš mašina i sušilica, suđerica, klima, tv. I wifi je dobro imati.
    Što se tiče kuhinjskih stvari i posuđa, ja sam ti doslovno par dana kad kuham ručak pisala što koristim, to ti je najbolje gledati po sebi, lonci, tave, daska, noževi i ostali pribor, posuđe...
    Kao i za ove ostale stvari, tipa posteljina, ručnici itd., meni se pokazalo da mi je najbolje da zapišem što sam ja koristila tijekom dana kako se sjetim, pa sam po tome išla.
    Sad je već nekih pola godine kako smo u tome, pa ako ti mogu još kako pomoći, tu sam.

  32. #82
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja se pak uvijek čudim zasto ima kuhalo za vodu ako ima mikrovalna

  33. #83
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ja se cudim cemu kuhalo za vodu ako postoji stednjak. Zauzima mjesto i jos jedna stvar koju treba cistiti jer lako postane vrlo gadna...

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    hladnjak sa zamrzivačem - dovoljna je mala polica koja zamrzava da se može staviti dvije boce za hitno hlađenje ili pak kutija sladoleda ili smrznuto povrće ili kuhani obrok

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se cudim cemu kuhalo za vodu ako postoji stednjak. Zauzima mjesto i jos jedna stvar koju treba cistiti jer lako postane vrlo gadna...
    da, to ne koristim u najmu... obično ima kamenca u njima ...

  36. #86
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Meni je nocna mora ako me doceka indukcijska ploca u apartmanu, onda cu uvijek radije prokuhat vodu za caj u kuhalu.

    Nikad nismo dobili prljavo kuhalo s kamencem, nikad. Uvijek se sjaji tip top.

    A obicno samo brzinski doruckujemo, popijemo caj, kavu i nema nas do mraka. Ljudima ne prljam lonce jer nema potrebe.

    Ako bi morala birat samo dvoje koje trebam to bi bilo kuhalo i fen.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.06.2022. at 17:48

  37. #87
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Mikrovalnu ne koristim ni doma, vjera mi brani. MM koristi za podgrijavanje nekih jela.

  38. #88
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je nocna mora ako me doceka indukcijska ploca u apartmanu, onda cu uvijek radije prokuhat vodu za caj u kuhalu.

    Nikad nismo dobili prljavo kuhalo s kamencem, nikad. Uvijek se sjaji tip top.

    A obicno samo brzinski doruckujemo, popijemo caj, kavu i nema nas do mraka. Ljudima ne prljam lonce jer nema potrebe.

    Ako bi morala birat samo dvoje koje trebam to bi bilo kuhalo i fen.
    Kaj imaš protiv indukcije?

  39. #89
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Generalno očekujm bar 2 kola štednjak, preferiram indukciju. Ako to ima mogu preživjeti bez mikrovalne iako mi je draže kad ima i ona. Toster mi je isto ok ali ne onaj engleski nego ala električni roštilj. Sudjerica po mogućnosti ali preživim i bez nje. Frizider sa bar mini zamrzavacen. Veliki plus mi je vesmasina sa susilicom, ako sam par dana ili na nekom duljem putu da mogu oprati i osusiti ves. Fen. Usisivac mi ne treba ako nema tepisona nego su tvrdi podovi, onda mi je dovoljna metla i mop. Ako su tapisoni onda bi rado stapni usisivac.
    Peglu inace ne koristim ali da opremam apartman bi je kupila.

  40. #90
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    A mislim i da je danas visemanje standard i neki dolcegusto aparat i par punjenja kave, par vrećica čaja. Tek toliko da gost umoran od puta si bar ujutro može napraviti prvu kavu prije nego krene dalje.

  41. #91
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj imaš protiv indukcije?
    Ne volim je, nisam na nju naviknuta.
    Ne volim ćupit uz stednjak dok npr pečem jaja,a uz indukciju moram stajat uz stednjak, inace mi zagori.

    Zapravo kad malo bolje razmislim ocekujem u apartmanu sve ovo sto je sillyme navela.

    Danas su standardi puno visi nego prije 15 godina.

  42. #92
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja otkad imam indukciju gubim živce na drugim načinima kuhanja. Eventualno plinski štednjak ali i to mi je poslao sporo i slabo

  43. #93
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja je ne mogu smislit jer uvijek radim par stvari odjednom i morala bih je jako dobro poznavat da si mogu dozvolit svoju slobodu odsetavanja od stednjaka a da jelo ispadne jestivo hahaha

    Ni struju ne ljubim, najdrazi mi je plin, pa tako doma najcesce na plin kuham, a strujna kola rijetko koristim.

  44. #94
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    He he, meni je fen zadnja stvar. Odnosno, uopće ga ne koristim. Ni doma

  45. #95
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ni ja, ali kcerka ima dugu gustu kosu, pa ako nije ljeto tesko bi se moglo van nakon pranja kose, a svaki trenutak na putovanju je dragocjen.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mi fen uvijek nosimo sa sobom...

    Isto, ako ima šparhet ili mikrovalna, ne treba mi kuhalo...

    Sto ljudi, sto ćudi .

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    promotivni turistički materijal mjesta u kojem se nalazi appt

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    E da to je super što kaže vrijeska

    Moj muž nisi štapni mikser

  49. #99
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja niš ne nosim. MM nosi oštar nož i otvarač za boce.

  50. #100
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Što i na avion nosite mikser, nož,...?
    Dio gostiju sigurno dolazi avionom, teško da nose sve to.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •