Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: zanimljivosti,ima li u ovome istine

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    14

    Početno zanimljivosti,ima li u ovome istine

    http://matrixworld-hr.com/2012/05/23...-majcin-zivot/
    procitajte clanak,jako me zanima vase misljenje jesmo li zbilja sve mladje i zdravije sa svakom bebom

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    Uf bolje da ni ne kažem mišljenje o tom članku Promjenjen DNK organa... halooo?
    Inače ne volim čitati neprovjerene informacije... sama ta web stranica mi ne uljeva povjerenje, nikako!

    A inače, da... trudnoća bi nam trebala dodati koju godinicu više. Štoviše, kažu ako dojiš imaš manje šanse za rak na dojki. Ja nisam primjer svega toga. Od tri trudnoće ostale su mi vene na nogama koje bole , usput nakon nekih 4 godine dojenja čekam MR lijeve dojke da mi potvrde da nije tumor... tak da, ne znam....

  3. #3
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    mlukacin, ajme, držim fige da nije!

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Bit će i o placentofagiji!! U idućem članku...
    Apropo teme, kad se pogledam u ogledalo pomislim da sam živi dokaz ove teorije.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    9

    Početno

    Definitivno mislim da ima istine u tome koliko god ste skeptične,a reći ću vam i primjer.
    Moja majka imala velikih zdravstvenih problema u 42.-oj godini ostala trudna,zdravstveno stanje se još više pogoršalo, na kraju rodila u 41 tjednu normalno i zdravo dijete. Od tada do danas svi problemi nestali,čak ni lijekove više ne uzima. Koliko se god činilo nestvarno neke su stvari ipak moguće.

  6. #6
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    time se donekle bavi i epigenetika, mislim. upravo čitam u National Geographic nešto što se toga dotiče. bit će da ima nečega...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •