Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 51

Tema: Kupaći kostim u trudnoći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno Kupaći kostim u trudnoći

    Dakle sparno je i ljeto nam namiče i neizbježno more....ja trudnica s blizancima i dvoje djece bi rado umočila svoje prevrele tabane u plićak ( ako ne otplutam kao bova Vladimira Nazora do Padove... ). No kako je majka trudnica već sada izvan konteksta sexy komada na plaži molim cijenjeno žensko istomišljeničko pučanstvo da mi udijeli savjete kakav badić odabrati??? Gdje ih dobrih ima?? I da ne izgledam baš poput švabice na odmoru u Rvackoj....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

  3. #3
    katajina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    463

    Početno

    Ja sam si u prvoj trudnoći kupila dvodijelni, broj veći nego inače, kostim od Lisce.
    Prošvrljaj malo po Neckermannu, ima jednodijelnih za trudnice, ima i dvodijelnih tankinija, bikini gaćice i top/ majica.
    Anita ima liniju kupaćih za trudnice, ali su im i cijene :shock:

  4. #4
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja sam imala svoj stari, malo labaviji oko trbuha. Dvodijelni.
    Inače baš ne preferiram jednodijelne, hladno mi je. Bilo mi je suoer osunčati trbuh

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    čula sam na topicu o grudnjacima da na Jarunu ima neki dućan koji drži Anitine proizvode ali da su sniženi dosta...ne znam samo gdje bi taj dućan bio pa da odem pogledati.....da evo vidjela sam te na neckermannu ali malo me zbunjuje to sada s kataloškom narudžbom...ipak prije sam nosila druge brojeve a koji sada naručiti.....za dolje mi paše jedan broj a za gore drugi??

  6. #6
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ja sam u prvoj trudnoći imala kupaći kostim od anite, za trudnice.
    veliki donji dio koji prekriva skoro cijeli trbuh i gornji dio kojem je ispod prsiju našiven kao pareo, a ustvari izgleda kao majica.
    - nepraktično.
    donji dio bi uvik micala s trbuha dok se ne osuši jer mi nije davalo osjećaj ugode ta mokrina na trbuhu. gornji dio (tu kao kajicu/haljinicu) bi isto razgrčala priko prbuha dok se ne osuši.

    kako je krenilo osuđena sam ovo lito se ne okupat, makar u trudničkoj fazi iako bi opet morala njega koristit da se idem kupat. nakon poroda kad se počnem kupat kupit ću neki dvodjelni (mrzim jednodjelne kosrtime) i to je to. s obzirom na sadašnje gabarite nekakav pristojan i lip sigurno neću naći. ali ima mi baba jedan iz svoje mladosti

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ma ni ja baš ne volim jednodjelne....
    najsmiješnije mi je što moram misliti i na onaj lijepi ženski dio uređivanja a jedva si stopala vidim.....
    najbolje da se kupam u dugim gaćama i majici

  8. #8
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Evo ja sam sad u 29. tj i sutra gibam na moa, kupila sam si obični dvodjelni badić u Lisci s malo nižim gačicama, platila 300kn, a ima me tako da nije baš neki prizor, ali baš me briga idem na godišnji

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    ja sam danas 31tj....i mene baš isto briga kako će moj trbuh izbijati
    dakle u Lisci si gledala....

  10. #10
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    ja sam baš nedavno - prije 2 tjedna - tražila badić za trudnice i otkrila ovo
    1) Anita dućan (Gundulićeva) - imaju dosta trudničkih modela što jednodijelnih, što dvodjelnih,. cijena oko 380 kuna, ali meni se nije svidio niti jedan - dezeni su mi bili katastrofa i neki modeli (ovaj što le lory opisala)
    2) Prenatal - imaju nekoliko modela dvodijelnih i jednodijelnih - meni jako lijepih i tamo sam kupila jedan dvodijelni, ali je gornji dio skroz kao majica - cijene 500-600 kuna
    3)Benetton - kad sam bila još nisu imali trudničkih badića - možda su u međuvremenu dobili nešto
    4) Nama - ništa
    5) Skinny - ništa
    6) Lisca (u centru - nisam išla drugdje) - ništa
    7) Triumph - ništa
    8 ) od Tekstilprometa dućani -ništa
    9) Mama nova u Malešnici - 2 modela dvodijelna (jedan kao sa pareom na gornjem dijelu, drugi običan), možda koji jednodijelni - cijenu sam zaboravila ali vjerojatno oko 400-500 kuna

    Ja sam htjela neki koji ide preko trbuha i to sam našla ovaj u Prenatalu a odlučila sam da ću za kupanje koristiti jedan svoj stari i onda se presvući u ovoga. Barem idući tjedan, pa ću vidjeti kako to funkcionira. I vidjet ću kakva ću biti za mjesec dana kad idemo baš na pravi GO i da li ću stati u taj svoj stari (i sad mi je malo knap, pogotovo gornji dio).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    darci ovo se zovu potpune informacije!! :D

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    kupi dvodjelni ,broj veći.ja sam prošlo ljeto bila trudna,i to izgleda skroz pristojno.imala sam dva pa sam se presvlačila da nisam u mokrom.inače se ne presvlačim.
    čuvaj se sunca po licu jer su meni izašle trudničke flekice i u kombinaciju sa suncem potamnu.još ih se ne mogu riješiti ,morat ću ići kod dermatologa.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    koristila sam normalni kupaci kostim, sam veci naravno i iskombinirala sam uz jedan grudnjak nekoliko gacica, pa bi nakon svakog kupanja presvukla gace

  14. #14
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    da ovaj moj iz lisce je klasicni dvodjelni ima svih velicina i dezena mislim da je pocelo snizenje kod njih ovaj tjedan..

  15. #15
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    darci ovo se zovu potpune informacije!! :D
    ooo dala sam si oduška taj dan (uzela slobodni dan) i prehodala cijeli centar i pokupovala svega i svačega, ali osnovno mi je bilo pronaći badić kakav hoću i baš sam se razočarala kad sam vidjela kako je u stvari mali izbor.

    a ipak volim probati stvari prije nego što kupim, pogotovo badić, pa nisam htjela iz kataloga naručivati. a i da naručim pa čekam, pa da moram vraćati ako mi nešto ne paše i opet nisam ništa napravila.

  16. #16
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ja kupila predobar kupaći jednodijelni veličine XXXL (!) cca 46 naš kod Kineza na Črnomercu. nemojte se smijati cijeni, 30 kn (na placu isti takav 80 kn), model je stvarno OK, smeđe bijeli (ima u puno boja i puno modela). I oduševili me Kinezi s konačno velikim brojevima. Što je najbolje, ovo je jedan od rijetkih kupaćih koji mi pristaje u trudnoći.

  17. #17
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    e da ima dva kineska na črnomercu, jedan kod autoškole prije ulaska auta u super konzum (ja kupila u tome) i drugi u onom centru na samom okretištu, 1. kat. Izbor je isti.

  18. #18
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Kupovala sam u lisci jer mi je trebao velik gornji dio a guzica mi je ostala ista pa su mi najbolje pasali...
    kupovala sam ih ili u preckom ili na krizanju horvacanska/selska, i jedan na moru u sibeniku...

    kupovala sam 40 D ili E ne sjecam se vise, ali bili su mi super... i da samo napomenem to su bili obicni badici a ne neki ekstra trudnicki...

  19. #19
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    E bila sam sva ponosna što mi je u trudnoći gornji dio kupaćeg kostima bio mali :D
    Inače nosila sam svoj kupaći kostim, bila sam u drugom tromjesečju pa sam još mogla.

  20. #20
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Kupiš si normalan kupaći samo odgovarajuće veličine za trenutačno stanje

  21. #21
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj kinder prvotno napisa
    Kupiš si normalan kupaći samo odgovarajuće veličine za trenutačno stanje
    Ovako sam ja - trideseti tjedan. Ponajvise zbog povecanog poprsja. Imam jedan od proslog dojenja (beba rodjena u svibnju, pune prsi), ali sam zeljela jos jedan da mogu mijenjati. Nancy, blizu 500-tinjak kn. Kad mi ga je prodavacica nasuho pokazala, rekla sam da moze takav, al ne taj ogromnih kosarica, nego da mi da moj broj. A ona kaze, gospodjo, pa to i je vas broj

    Prizor sam takav da samo cekam greenpeace da me odsuce s plaze, ali briga me.

  22. #22
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    hihi ja nisam uopce kupovala kupaci nego uzela mamine njeni jednodjelni su meni sad tako fiiiino komotni

  23. #23
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Citiraj stellita prvotno napisa
    Meni su ovi baš lijepi i povoljni

  24. #24
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa
    hihi ja nisam uopce kupovala kupaci nego uzela mamine njeni jednodjelni su meni sad tako fiiiino komotni
    Nije ti ni ovo loše

  25. #25
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    i know

  26. #26
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj BebaBeba prvotno napisa
    i know
    I da znaš da si mi dala dobru ideju kad opet budem trudna

  27. #27
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    I ja muku mučim s badićem. Probala neki dan svoje stare, netrudničke i situacija je otprilike takva da su mi gaće ok, a grudnjaci :/ - onako - uz dosta namještanja mooožda bi u krajnjoj nuždi i poslužili, ali nekako imam feeling da bih se već nakon par minuta počela osjećati nelagodno i paziti da mi cice ne ispadnu umjesto da uživam u kupanju. To znači da ću ipak morati posegnuti za nečim prikladnijim, što se uopće ne čini tako jednostavno. Vidjela sam neke modele koji kombiniraju gaće većeg broja s grudnjakom manjeg broja i nevjerojatno mi je da se nitko nije sjetio ponuditi i suprotnu opciju (vidim da nisam jedina s takvom potrebom). Ovako, ne znam što mi preostaje. Budem li imala sreće, možda naletim na neki model koji će mi odgovarati (npr. gaće podesive vrpcama ili nešto slično), a ako ne, stvarno ne znam . Kad čitam darcinu statistiku, čini mi se da je izbor prilično jadan.

  28. #28
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ja bi još nešto i skombinirala za gornji dio jer mogu bez problema stavit poprsje u kostim koji i inače nosim. nigdi ne kipi vani.
    ali bome donji dio nema šanse
    da uzmem ne znam kakav donjio dio ne može pokrit trbuh, a ispod trbuha ne može stajat - spuzne jer mi je trbuh pre nisko.

  29. #29
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    ha ha, lory, ja sam to rjesavala tako da bi kupila liscin model koji ima minijaturne gacice, a gore sator i molila bi sestru da mi depilira s gornje strane prepone, ak me kuzis, da mi ne viri iz gacica... isto sam prvu bebu nosila super nisko...

  30. #30
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa
    I ja muku mučim s badićem. Probala neki dan svoje stare, netrudničke i situacija je otprilike takva da su mi gaće ok, a grudnjaci :/ - onako - uz dosta namještanja mooožda bi u krajnjoj nuždi i poslužili, ali nekako imam feeling da bih se već nakon par minuta počela osjećati nelagodno i paziti da mi cice ne ispadnu umjesto da uživam u kupanju. To znači da ću ipak morati posegnuti za nečim prikladnijim, što se uopće ne čini tako jednostavno. Vidjela sam neke modele koji kombiniraju gaće većeg broja s grudnjakom manjeg broja i nevjerojatno mi je da se nitko nije sjetio ponuditi i suprotnu opciju (vidim da nisam jedina s takvom potrebom). Ovako, ne znam što mi preostaje. Budem li imala sreće, možda naletim na neki model koji će mi odgovarati (npr. gaće podesive vrpcama ili nešto slično), a ako ne, stvarno ne znam . Kad čitam darcinu statistiku, čini mi se da je izbor prilično jadan.
    pa ako si zbilja super mrsava.. imas u lisci i 36 D i 38 D ili E (ja sam u trudnoci pocela nositi 40 i skroz mi je super)
    Donji dio je kao 38 A ali je gornji dio super dubok da stane sve sto treba...

  31. #31
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    od tih 36 E ima da svako muško na plaži padne u nesvjest

  32. #32
    BebaBeba avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Mali Lošinj
    Postovi
    1,859

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    ja bi još nešto i skombinirala za gornji dio jer mogu bez problema stavit poprsje u kostim koji i inače nosim. nigdi ne kipi vani.
    ali bome donji dio nema šanse
    da uzmem ne znam kakav donjio dio ne može pokrit trbuh, a ispod trbuha ne može stajat - spuzne jer mi je trbuh pre nisko.
    eto zato ja imam jednodjelne, meni je isto trbuh nisko pa mi je ista stvar ko kod tebe.
    Jest da su mi jednodjelni dosta neugodni i da ih ne preferiram, ali eto, poklonjenom konju se zubi ne gledaju

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    sva sreća da se može odvojeno kupovati donji i gornji dio....

  34. #34
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa
    pa ako si zbilja super mrsava.. imas u lisci i 36 D i 38 D ili E (ja sam u trudnoci pocela nositi 40 i skroz mi je super)
    Donji dio je kao 38 A ali je gornji dio super dubok da stane sve sto treba...
    Ma nisam ja neka ekstra mršavica, rekla bih da sam normalnih gabarita. U ovim trudničkim okolnostima idealno bi mi odgovarao 36 C, ali to nisam našla. Isprobala pola Liscinog dućana, raznih brojeva i krojeva i na kraju ipak uzela 36 B (to je broj koji sam nosila i prije - valjda još nisam dovoljno trudna ). Stvar je u tome da je model vrlo jednostavan - trokut dolje, trokut gore, veže se, a ne kopča pa ga mogu podešavati (to me spasilo). Probala sam i veće badiće, ali, naravno, rezultat je bio očekivan: donji dio bih morala pridržavati rukom da ne spuzne, a gornji me stezao, žica nije dobro obuhvaćala grudi i/ili je imao kopču na leđima i žuljao me, a svi su bili tri puta skuplji.
    Ukratko, da sam našla mrvicu veći badić - ne bi smetalo, no bit će dobro i ovako. :D U međuvremenu su mi stigli nalazi briseva (čisti) i rezervacija apartmana, tako da sam sad u svakom pogledu spremna za more! :D

  35. #35
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj smedja prvotno napisa
    ha ha, lory, ja sam to rjesavala tako da bi kupila liscin model koji ima minijaturne gacice, a gore sator i molila bi sestru da mi depilira s gornje strane prepone, ak me kuzis, da mi ne viri iz gacica... isto sam prvu bebu nosila super nisko...
    da mi nije pozadine mogla bi se kupat i gola, bez donjeg dijela. jer mi trbuh sve pokriva. ne bi se tribala niti depilirat
    a ako bi se i išla depilirat to bi već bila malo veća depilacija jer bi donji dio pokrio nekih par centimetara. ostalo bi pogurao trbuh.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    da depilacija......nek sada netko pokuša brazilsku....

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    kupila najeftiniji moguci iz dva dela i koristila uz njega donji deo proslogodsinjeg. gledala da bude iste boje kao i taj donji da se slazu.
    kupala se ipak sa jednom jako rastegljivom uzanom majicom na bretele jer mi je lakse bilo da se ona kapilarno prva pokvasi preko stomaka.
    neki trip valjda, ne vidim sto bi kvasenje golog stomaka bilo teze, ali meni je ovako bilo ugodnije a i manje su me gledali.
    inace imam skroz normalan trudnicki stomak, ali iz nekog razloga toliko su svi buljili u mene na plazi, doduse i van plaze, kao da sam bila neka retka vrsta neke zivotinjke
    cak sam jednom i cula komentar jer su mislili da sam strankinja pa naglas rekli.. - "vidi i trudnica dosla na more"! :?

    uglavnom bilo je divno kupati se i uvek sam sve jedno sto je iz dva dela kupaci presvlacila sve mokro sa mene i oblacila suvo.
    sad tek vidim koliko je to fino i to treba praktikovati i inace.

    lepo se brckajte vi koje tek uzivancija ceka !!!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    joj ja se jedva čekam baciti u more..nadam se da se neće pola zaljeva dignuti kad skočim
    kako prognoza ide sljedeći tjedan neće biti osobito lijep pa ćemo valjda krajem tjedna krenuti na more...
    badiće sam nekaj malo gledala....onaj u Prenatlu je ok ali ipak malo preskup (600kn) samo za ovu godinu...

  39. #39
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Podižem temu!

    Mi ćemo na more krajem 8.mj., tada ću biti u 30.TT, da li ima uopće smisla kupovati kupaći za trudnice ili ipak klasični samo broj veći? Vjerujem da mi je još rano kupovati jer će trbuh rasti a opet se bojim da do 8.mj. više ni ne bude nekog izbora.

  40. #40
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ja sam sad bila na moru, u 37.tjednu- nosila sam svoj najobičniji dvodijelni kupaći od prošle godine.

  41. #41
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam sad bila na moru, u 37.tjednu- nosila sam svoj najobičniji dvodijelni kupaći od prošle godine.
    i ja sam nosila svoj stari badić

  42. #42
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Valjda zavisi kakva si trudnica. Ja nisam kupovala nikakav poseban trudnički, nego obični dvodijelni koji je bio dosta mekan i rastezljiv. Služio mi je zadnja 3 mjeseca trudnoće, a nosim ga i sad kad sam, manje više, ravna trbuha.

    Vidim da se gore spominje i depilacija, pa sam se sjetila kako sam komentirala za sebe "oh, kako ti hormoni djeluju, dlake na preponama mi puno sporije rastu nego ranije, ni ne sjećam se kad sam se depilirala". Nakon par dana sam se uhvatila u ogledalu iz pravog kuta i bilo je

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ja sam kupila obican badic netrudnicki dvodijelni, stari mi ne odgovaaju jer su na trokutice pa mi se ne svidja ideja da sva iskipim van. Kupila sam odvojeno gornji i donji dio (vece kosarice) i birala model u stilu 50tih, znaci malo vece gacice. Trebam roditi pocetkom 8-og, a racunam da ce mi isti badic dobro doci i iduce godine...

  44. #44
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Dakle dvodjelni sigurno, ali stari mi ne budu odgovarali jer su mi se (.)(.) povećale valjda za 2 broja. Pričekat' ću pa ću kupiti 2 tjedna ranije

  45. #45
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Ja sam kupila obični dvodijelni ali malo veći samo što mi ove godine neće trebati

  46. #46
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja imam od lani, možda uzmem samo veći grudnjak, moram jedino nać neki pasent s gaćama kakve imam
    mene više pati depilacija, u 27.tt mi je apsolutno neizvediva.

  47. #47
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    i ja sam cijelo proslo ljeto nosila svoje bikinije,do dana pred termin sam ih koristila...oba dijela su na vezivanje i skroz prilagodljiva pa zato....
    tada sam prvi put u zivotu izvadila jastucice iz gornjeg dijela...evo ih ove godine natrag.....

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    17

    Početno

    Ja sam si uzela najobičniji dvodjelni, na trokutiće kakav inače nosim, samo dva broja veći....ima rastezljive trokutiće pa je praktičan kako cice rastu. Što jednostavnije to bolje!

  49. #49
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    ja u trudnoći nosim obične kostime

  50. #50
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    kupala sam se u svom starom razvučenom i posuđenom maminom kupaćem. spustila bi gaćice malo niže i to je bilo to.
    inače kupala sam se na korani a ne u moru ali ne vidim neku razliku i prestala sam ići na plažu tjedan prije poroda (bila sam stvarno ogromna).

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •