Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: psorijaza

  1. #1
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno psorijaza

    ako me netko moze uputiti u tajne ove bolesti bila bih zahvalna, neki link je dobrodosao. Izgleda da me bas to snaslo :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    joj,znam da je najčešće teško izlječivo!
    ja sam dobila u trudnoći i prošlomi je.
    MM ima još od djetinjstva i ne prolazi mu,malo se povuće i opet dođe.Njemu je najvjerovatnije psorijazu izazvao streptokok.Puno sam čitala o tome izbija i u dota stresnim situacijama;trudnoća,menopauza,veći šokovi....a i nemora.
    Ima više načina lječenja,neki kažu da pomaže sunce i more (mm baš i ne jako-živimo na moru i skoro smo svaki dan na plaži ljeti),zatim život bez stresa(možeš mislit) zdrava prehrana(....) Ma tko još danas može tako živjeti.

    imam još podataka,pisati ću ti kako se sjetim.
    Da,evo sada mažemo nekom novom kremom-Linolein krema-navodno je pokupila nagrade-ali ne pomaže.
    Postoji i terapija ribicama koja jako puno košta.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

  4. #4

  5. #5
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    lali malo je vjerojatno da ti je to bila psorijaza, prije će biti ekcem.
    Internet baš i nije od velike pomoći jer je potpuno zatrovan komercijalnim mambo-džambo glupostima.
    U svakom slučaju, postoji jedna osobita ribica koja pomaže, probaj guglati s "doctor fish"

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    Davore,to je bila upravo psorijaza.I vratila se opet na desni lakat .Slijedi mazanje beloderm-belobazom pa ako prođe prođe

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    199

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    narednice,ja nažalost nemogu otvoriti

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    199

    Početno

    Ukucaj u trazilicu psorijaza i otvorice ti te stranice.ja sada probala.

  10. #10
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Moja mama ju ima 29 godina,probala je sve i svašta,razne masti,toplice,pa to malo prođe ali kako ste već napisali stres opet potakne razvoj izbijanja crvenila po koži.U zadnjih par godina su istu bolest dobile i sestre moje mame,ne toliko intenzivno, i kćer od te jedne moje tete (curica 8 g).Različiti su tipovi te bolesti i nekim ljudima pomogne neka mast,nekima ne.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj lali prvotno napisa
    ja sam dobila u trudnoći i prošlomi je.
    baš sam neki dan mislila otvoriti topic o ovome jer je izgleda i mene snašlo ...
    u biti prije dva-tri mjeseca sam otvorila jedan s naslovom ekcemi u trudnoći - nije se nitko javio

    u prvoj trudnoći sam imala male tri-četiri točkice, a sada su to dvije velike fleke na leđima veličine limuna - koje rastu, pa nestanu, pa se opet zacrvene itd.
    Imam i na rukama dvije točke - te su isto promjenjive ...

    kreme mi nisu pomagale, a ionako se u trudnoći ne smije predugo mazati kortikosteroidima (tj. uopće)



    jedino pozitivno u ovom topicu je što me ipak tješi da nisam jedina; docu sam tvrdila da je vezano uz trudnoću - on kaže da nije

    mislim da je - stres, težina, prehrana i sve to utječe ...

    malo ću pregledati stranice koje ste naveli

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •