ja vec godinama sa tim muku mucim, pa evo izgleda da cu morat na operaciju. Imam jos hrpu nalaza uradit, ali operacija bi mogla biti pocetkom iduceg mjeseca.
Kod mene se gusa strasno primjeti, tako da mi je doktorica rekla da je vise manje sigurno da cu to operisati. A mozda je i bolje da se toga rijesim.

E sad, nemojte me prepadat. Taman sam se izlijecila od hipohondrije, pa sam hladnokrvno prihvatila cinjenicu da to moram operisat.
Cula sam da je to jedna jednostavna operacija (znam sve moze imati posljedice, ali razmisljam pozitivno).

Znam da su Zrinka, Ivarica, Poslid i jos mnoge cure sa Foruma operisale stitnjacu sa raznim dijagnozama, pa ih molim ako mi mogu reci koliko traje operacija, koliko se ostaje u bolnici, kako su se osjecale nakon hirurskog zahvata i sl. :?

Molim vas bez ruznih stvari, jer me je uzasno strah, pa pokusavam taj strah negdje da potisne i ne razmisljam mnogo o tome.
Znam da je rizik operacije da ti mogu prerezat glasne zice ili povrijedit, ali se nadam da necu biti toliki peh, jer se to rijetkooo desava. :/

hajte malo potitivnih vibri i informacija u vezi operacije :D
Mislim, cula sam za razne komlikcije na stitnoj zlijezdi, ali isto nikad nisam cula da je neko od toga odapeo.