Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 111 od 111

Tema: Gle čuda,prof. Šimunić u novom povjerenstvu za medicinsku oplodnju................

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    35

    Početno

    nisam ni očekivala drugačiju reakciju...a nitko se nije zapitao da li bi taj čuveni Milinovićev zakon prošao i bez glasa omraženog vam prof.Šimunića jer drage moje svi vaši tako hvaljeni "doktori na glasu" šutili su ko da ne kažem šta i svojom šutnjom na neki način klimnuli glavom i podržali taj isti zakon. Niti jedan od njih nije glasno stao na stranu pacijenata i odlučno se suprotstavio protiv zakona tako da svaka daljna rasprava je suvišna. Svi su na neki način krivi, pa kad već pljucate pljucajte po svima. Ne branim taj čuveni zakon i mene je osobno dotakao ali svaki put kad netko ima drugačije mišljenje odmah izokrenete priču i napravite pravi kokošinjac od neke teme.

  2. #102
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    pa gdje si onda pobogu bila kad je grmilo ako se i tebe zakon osobno dotakao, što te sada post festum brinu naše teme, moram priznati da mi nije jasno...

    a da smo se bili dotakli svih liječnika trebalo je malo bolje čitati, a ne dolaziti kao general poslije bitke, puno se o svemu pisalo u to nemilo doba, pa da ti osvježim sjećanje ili vrlo vjerojatno po prvi puta ukažem da su svi involvirani bili prozvani:

    http://forum.roda.hr/threads/56122-P...=1#post1629813

    uživaj u otkrivanju nama starih, a tebi novih spoznaja, ima ih još...

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    35

    Početno

    ljube ne udaraj filozofiju. Jedino na šta sam ja ovdje ukazala je svojevrsno pljucanje po dotičnom liječniku(što je i pravilima ovog foruma zabranjeno) ,a ja nemam šta biti general poslije bitke niti sam ja započela ovu raspravu. Ti si ta koja nemože uvažiti moju opasku drugom članu ovog foruma.

  4. #104
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    antalya, ma kakva filozofija, sve sami povijesni fakti, evo još malo, uživaj, :

    http://forum.roda.hr/threads/49639-Manifesto-prognanika

    http://forum.roda.hr/threads/57624-g...ni%C4%87+zakon

  5. #105
    Ljufi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    690

    Početno

    veleuvaženi i štovani profesor se obratio pismom udruzi "Roda" 2009. godine. Onda, a pogotovo sada, pet godina kasnije, suzdržavam se od komentara...

    http://forum.roda.hr/threads/48324-J...voje-pacijente

  6. #106
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj antalya prvotno napisa Vidi poruku
    Kadauna ... da vam je toliko zadovoljstvo što je profesor otišao iz petrove ja to nemogu vjerovat. On je za Vas profesor i to će ostati,a kada Vi budete tolikim parovima pomogli koliko je on za svog radog vijeka onda ćete imati pravo na ovakav bezobrazan način komentirati. Može Vas biti sram jer sigurna sam da profesora ni ne poznajete,a to znači da nemate pravo pljuvati po nekome s kim niste nikada porazgovarali. Sram Vas može biti. Na puno sam tema ovdje naišla na cinizam i bezobrazluk od komentara Vas i Vama sličnima jer ako imate 7000 komentara i cijele dane visite ovdje to ne znači da ste pobrali pamet cijelog svijeta. Ovaj forum bi trebao biti nešto sasvim drugo od onoga što nekolicina Vas od njega radi. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i stav ali iznositi tvrdnje tipa "vele mi da je" i "pričaju da je " stvarno ne stoji.
    antalya dušo, nemoj se ljutiti ovako - nema potrebe. Kad ja napišem "vele mi" ili "pričaju" onda to nisam izmislila ali stvarno je previše za očekivati da na forumu navodim izvore )
    No da se vratim na ovo što si napisala, prvo bih potpisala tvoju zadnju rečenicu, da svatko ima pravo na svoje mišljenje - kako ja - tako i ti s toga se i neću truditi tvoje promijeniti. O profesoru Šimuniću forumska populacija koja je pratila period od 2009. zna uglavnom sve, znaju i oni koji su profesora Šimunića pratili u medicinskim krugovima i oko njih i ranije kad je tek otvarao svoju privatnu IVF polikliniku, povijest se u njegovom slučaju samo ponavljala.

    A o tome poznajem li ja prof. Š. ili ne, imam li pravo govoriti o njemu ovo što sam ranije pisala, trebam li imati iza sebe x broj parova kojima sam pomogla (što i ne mogu jer nismo u istoj poziciji) kako bih uopće bila dostojna komentirati, ja iskreno mislim da imam pravo pisati unatoč tituli profesora ) i unatoč njegovim (ne)zaslugama ili baš zbog njih. No, kao što si rekla, svatko ovdje ima pravo na svoje mišljenje, pa tako antalya i ti.

  7. #107
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Ljufi prvotno napisa Vidi poruku
    veleuvaženi i štovani profesor se obratio pismom udruzi "Roda" 2009. godine. Onda, a pogotovo sada, pet godina kasnije, suzdržavam se od komentara...

    http://forum.roda.hr/threads/48324-J...voje-pacijente

    ajme Ljufu gdje ga iskopa....

  8. #108
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Well, well, well..... eto nam opet profesora Šimunića u Nacionalnom povjerenstvu za medicinski pomognutu oplodnju. Kojim dobrom, pitam se ili ću pjesmicom "dobro nam došel prijatelj"?

    Uistinu se nadam i to u ime svih neplodnih osoba u HR i onih koji će to nažalost tek saznati, da je povratak profesora Šimunića njegov osobni pokušaj da popravi povijest.

    Ne želim opet loš i restriktivan zakon o medicinski potpomognutoj oplodnji, ne želim opet suboptimalno liječenje neplodnih osoba u HR, ne želim opet ograničenje oplodnje na 2 - 3 jajne stanice, ne želim opet zabranu zamrzavanja zametaka, ne želim opet obavezno pravno i psihološko savjetovanje za sve pacijente prije postupka MPO, .......

    Pristajem na isključivo ovakav zakon kakav sad imamo s tendencijom poboljšanja a želim se nadati da će profesor Šimunić ovaj put u tome pomoći!

  9. #109
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ima negdje njegova prezentacija o mpo danas u suvremenom svijetu.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 21.04.2016. at 08:23

  10. #110
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Hmmmm...s obzirom na trenutnu politicku situaciju i njihove svjetonazore, bojim se da njegovo pojavljivanje ne znaci nista dobro

  11. #111
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Ima negdje njegova prezentacija o mpo danas u suvremenom svijetu.
    evo, ovo je nedavno prof objavio. nigdje vidim da tvrdi kako optimalno liječenje uključuje oplodnju do 3 js, zabranu zamrzavanja zametaka i zamrzavanje jajnih stanica, kao što je govorio prije nekoliko godina:

    http://www.ivf.hr/files/Optimalan_IVFICSI_danas.pdf

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •