Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Krvarenje u ranoj trudnoći

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Drage cure... Sa prvom trudnoćom sam imala smeđi iscedak, na početku trudnoće, i posle par dana je stao i više se nikada nije pojavio. No, u 7 mesecu sam bila otvorena 2 prsta, pila utrogestan.
    Sada sam u ranoj trudnoći, bilo mi je prošle nedelje sveže krvi, jako malo... Sada je opet krenulo, rađen mi je UTZ kažu trudnoća uredna, prepisan mi utrogestan, ujutru 1 oralno, 1 vaginalno i strogo mirovanje. Sada mi ide braonkasti sekret, kao pomešan sa belim pranjem, ponekad, a ponekad samo braonkasto. Ne mogu baš puno ni odmarati jer imam malu curu od godinu i 3 meseca, veliki zvrk, i želi pažnje i igre, a muž mi je preko... Nezgodna situacija... Idem na kontrolu tek za 2 i po nedelje, pa ćemo videti šta će biti. Svima želim sreću.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Hej hej nova sam..imala sam m.dva dana..inace bude 5-6 dana..mucnine,i neka hrana mi smeta,ili smrdi ili me samo tjera na povracanje..radila sam test i bio je negativan...imam stresa u zadnje vrijeme mnogo puno..dal' bi moglo bit od stresa ili je trudnoca u pitanju...dal' je netko imao slivnu situaciju..

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam na ovim stranicama jer sam tek nedavno doznala da sam trudna. 4+2, dakle jako rano, medjutim prije dva dana je krenuo smedji iscjedak, prvo samo pri brisanju onako slabasno da bi se postepeno pojacavao i tamnio. odmah sam na forumu vidjela da se nekim curama u istoj situaciji sugerirao odlazak na hitnu, s obzirom da je vikend. napravili su mi ultrazvuk, u maternici se jos nista nije vidjelo jer je prerano, na jednom jajniku se vidjelo zuto tijelo, stijenka maternice zadebljana 12 mm, beta 28...medjutim jutros sam prokrvarila, bas kao prava mentruacija. vec sam se pomirila da je doslo do biokemijske, otisla kod ginekologice koja je trazila jos jednu betu da vidimo da li pada u odnosu na dva dana. par sati nakon sam dobila rezultate i beta se poduplala!! da li je itko mozda imao slicna iskustva ili imate kakav savjet ? ginekologica mi je prepisala strogo mirovanje i terapiju utrogestanom i za dva dana ponovno vadenje bete, ali osjecam se uzasno jer mi nije jasno zasto beta raste uz ovoliko krvarenje i bol karakteristicnu za mjesecnice ☹️☹️

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •