Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: proxeed

  1. #1

    Početno proxeed

    Bok drustvo.
    M.M i ja, naravno ko i mnogi od vas, imamo problema sa začećem dijeteta. Naime, prema ocijeni eminentnih hrvatskih liječnika, dolazi u obzir jedino IVF. Budući da smo mi u agoniji sad skoro godinu dana i isprobali svašta na što smo naišli ovdje na forumu, na žalost pokazalo se bezuspješno, nekako smo odlučili još prije IVF isprobati PROXEED. I tu sad kreću problemi jer ne znamo ga gdje u Hrvatskoj nabaviti. Stoga bi svesrdno molila vašu pomoć u nalaženju dotičnog lijeka. Ukoliko znate za koje mjesto izvan Hrvatske tipa Slovenija, Austrija, Njemačka i sl. također bi mi bilo od dragocijene pomoći.
    I na kraju, što i sami znate, vaša iskustva su definitivno od velike pomoći i to što radite je predivno i dao Bog da vam se stostruko vratilo. Pozdrav!

  2. #2
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Evo link : http://www.proxeed.com/consumer/clinical/index.asp 8)

    Mislim da se može naručiti preko njihovog e-maila proxeed@st-hs.com ajde javi ako uspiješ, sretno !!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    cao,
    ja mogu jedino jos da ti kazem gdje se u beogradu moze kupiti proxeed. mm ga je koristio prosle godine 3 mjeseca, i istina je da se spermogram znatno popravio. posto su u medjuvremenu AIH pokusaji bili bez uspjeha, sada dok cekamo na novi pokusaj, dr mu je rekla da ga ponovo pije.

    - ovdje kosta ~55 EURO, a kupujemo ga u jednoj privatnoj apoteci. (ako te zanima, mogu ti reci kojoj, ili ev ako budem sljedeci vikend dolazila u Zgb da ti donesem (ne znam u kom gradu ti zivis?)

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    109

    Početno proxeed

    cure, ma bolje da kupite l carnitin i acetyl l carnitin..U svom sastavu Proxeed ima upravo ove dvije aminokiseline..Ima ih u apoteci

  5. #5
    Deja2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    792

    Početno

    Koliko sam čitala, tog L-karnitina trebalo bi uzimati u dozi 3-4 grama da bi imalo nekog utjecaja, to za dva dana popiješ cijelu kutiju. Ako imate drugačijih saznanja bila bi korisna... Pusa.

  6. #6
    Deja2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    792

    Početno

    Mislim, naši mužići popiju

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    deja, moze se uzimati i manje ali onda sporije ide napredak. mm uzima manju dozu i napredka ima.

    strpljen spasen

  8. #8
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Moj jedva popije cink i to mu ubacim kao šumeću tabletu ...
    a o ostalim preparatima ni ne pomišljam, mada znam da su super... (ah, ti muški ... )

  9. #9

    Početno Re: proxeed

    Citiraj martamaric prvotno napisa
    cure, ma bolje da kupite l carnitin i acetyl l carnitin..U svom sastavu Proxeed ima upravo ove dvije aminokiseline..Ima ih u apoteci
    Bok potrazili smo taj l carnitin i navodno je tekuci najbolji. A kaj nije to za topljenje masti ?

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    da, jeste za topljenje masti izmedju ostalog.
    Dok se od l-agrinina napuhava. MM je ljetos pio samo l-agrinin, po preporuci dr, ali je dobio jos veci stomak (a nije ni bio mali).
    - Umjesto da meni poraste, porastao njemu

    - Kad se izracuna koliko kostaju pojedinacna pakovanja sastojaka proxeed-a dodje se na isto, nema neke znacajne razlike u cijeni, a on je komforniji za upotrebu.

    Proxeed u sastavu ima " The active Ingredients in ProXeed™ include: L-carnitine fumarate, fructose, acetyl-L-carnitine HCl, and citric acid.

    L-carnitine fumarate—is a carrier molecule for medium- and long-chain fatty acids and is essential in the transportation of these fatty acids into the mitochondria where they can be utilized for ß-oxidation. L-carnitine fumarate is a component of both seminal plasma and sperm cells, and it plays a critical role in sperm maturation and potential sperm motility

    Fructose—is one of the major energy-yielding substances present in seminal fluid

    Acetyl-L-carnitine HCl—is the acetyl ester of L-carnitine and occurs naturally in the body. This short-chain fatty acid is sufficiently water soluble to pass freely across the mitochondrial membrane without a further energy expenditure, and when transesterified to CoA, it can directly enter the Krebs cycle to liberate energy, thereby serving as a readily available energy source for sperm

    Additionally, acetyl-L-carnitine HCl is important for membrane stabilization, is the most prominent form of carnitine in sperm, plays an important role in sperm maturation and metabolism and provides the primary fuel for sperm motility.

    Citric acid—is a key intermediate in the Krebs cycle

    (http://www.proxeed.com/consumer/proxeed/ingred.asp)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •