Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: sport za četverogodišnjaka?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    58

    Početno sport za četverogodišnjaka?

    Da li neko zna neki dobar sportski klub, recimo teakwondo gdje bi mogla upisati vrlo živahnog četverogodišnjaka? Naime treba mi trener koji ima živaca a ne da dijete sjedi u kazni jer to sam već probala pa mu se zgadio sport.

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Nemate u vrticu nista organizirano? Kod nas je sportic, to je presjek vise sportova, fino se klinci izdivljaju ali i puno toga nauce. Treneri su fenomenalni i jako strpljivi i placamo svega 160 kn mjesecno za 2xtjedno po 45 minuta.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Petar Pan
    Trener iznimno strpljiv i drag, radi već dugo s tako malom (i malo većom) djecom ...

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj again prvotno napisa Vidi poruku
    Da li neko zna neki dobar sportski klub, recimo teakwondo gdje bi mogla upisati vrlo živahnog četverogodišnjaka? Naime treba mi trener koji ima živaca a ne da dijete sjedi u kazni jer to sam već probala pa mu se zgadio sport.
    A koji dio Zagreba? Ja znam za Maksimir, nije teakwondo nego karate.

  5. #5
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Judo - nećeš pogriješiti!
    Ako želiš da je neki sport borilački, ali onako soft gdje nema agresije, a gdje se može nagurat i ispucat energiju, vjeruj mi nećeš pogriješiti.

  6. #6
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mi idemo u pipi duga carapa u stagliscu, 2xtjedno po sat vremena, rade sve sportove i super se zabavljaju, kosta 180 kn mjesecno, trener je super

  7. #7
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    jel zna netko nešto dobro u samoboru, sveta nedelja ili eventualno zapadni dio ZG?

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Moji idu u Educarenu od svojih 10 mj., a sad su 5 god. Svake preporuke za kompletan tim.

  10. #10
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    jel zna netko nešto dobro u samoboru, sveta nedelja ili eventualno zapadni dio ZG?
    Ja ti samo mogu reci da ne vodis dijete u Bogumil Toni na njihove sportove jer su jako neprofesionalni.

  11. #11
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Ako nekom paše ima na Laništu karate klub i grupa s malom djecom, ima ih oko 4 god. trenera svi obožavaju! Idu 2 puta tjedno, uživaju.
    http://www.karateklub-arena.com/

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Taekwondo-Bleiweisova ulica kod Zapadnog kolodvora. Trener Branimir-naj, naj, naj

  13. #13
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    mi idemo u pipi duga carapa u stagliscu, 2xtjedno po sat vremena, rade sve sportove i super se zabavljaju, kosta 180 kn mjesecno, trener je super
    mikka, koji su termini? To nam je blizu a moram, moram jana na nešto upisati jer više nemaju sport u vrtiću...
    probala sam zguglati nešto više o tome, ali nisam ništa našla osim službenih stranica na kojima se čini kao da moraš ići u taj vrtić da bi bi prisustvovao programu...

  14. #14
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    pon i cet od 17 15-18 15. mozes doc pa vidjet kako ce mu biti.

  15. #15
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    da znaš da hoću )
    možda se i skužimo...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    ma ima i kod nas u vrtiću ali je ih je 20 a moj mali je preživ i stalno ga je stavljao u kaznu. onda sam ga upisala na teakwondo u sklopu Lilibo igraonice-tamo ih je bilo troje + trener i on nije mogao s njima pa je moje dijete bilo "za kaznu" u igraonici. zato pitam za profesionalnog trenera

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Petar Pan
    Trener iznimno strpljiv i drag, radi već dugo s tako malom (i malo većom) djecom ...
    Veeeeliki potpis!! Taj čovjek je genijalan!! Moji uživaju.

  18. #18
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Citiraj again prvotno napisa Vidi poruku
    ma ima i kod nas u vrtiću ali je ih je 20 a moj mali je preživ i stalno ga je stavljao u kaznu. onda sam ga upisala na teakwondo u sklopu Lilibo igraonice-tamo ih je bilo troje + trener i on nije mogao s njima pa je moje dijete bilo "za kaznu" u igraonici. zato pitam za profesionalnog trenera
    Čuj u kazni ili gdje već??? Svašta, pa mogao je zamoliti da ga ne dovodite, s obzirom da na ne stručnost.
    Ovaj naš baš zna s djecom ima strpljenja.
    Moj je krenuo na karate prije četvrte godine, oči su mu na vrh glave, stalno skakuće ako ne skakuće onda vrišti i sl. mene izluđuje. Trener ga zaposli da trčkara ili mu da zadatak.

  19. #19
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Zapadni dio grada: u vrtićima Popaj (sport općenito). Taekwondo klub Jastreb u Rudešu ima izvrsne trenere i rade puno s malcima (rade i u vrtiću Malešnica; trener Muki - ne znam dijete koje ga ne obožava).

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Mislim da je takvo dijete još premalo za bilo koji sport, a što se tiče trenera, on ne odgaja već trenira djecu!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj jase0807 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je takvo dijete još premalo za bilo koji sport, a što se tiče trenera, on ne odgaja već trenira djecu!
    Baš tako, on ne odgaja djecu, sve si rekla.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    mi idemo na gimnastiku vec 8 mjeseci ( sin mi je sada napunio 5 ) i ful smo zadovoljni!

    to je bazicni sport za sve ostalo, a nakon toga atletika. Kada savlada ovo dvoje po mom misljenu, tek tada bi trebalo preci na druge sportove

  23. #23
    snjeguljica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    split
    Postovi
    7

    Početno

    da ne otvaram novu temu
    ima li nešto slično u ponudi i u Splitu?

  24. #24
    ljubavna1pogled avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    211

    Početno

    mene interesira što uopće odabrati..

    prema mojim saznanjima, za mog petogodišnjaka, u Rijeci na raspolaganju imamo:
    - plivanje
    - judo
    - gimnastika
    - atletika

    nemam pojma kako da odaberem, mislim si da ga odvedem na prvi sat od svega, pa da sam odabere..

    ili ima tko kakvu sugestiju s čime je bolje početi

  25. #25
    Isabella avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    13

    Početno

    Gdje idete na gimnastiku?

    Citiraj samamama prvotno napisa Vidi poruku
    mi idemo na gimnastiku vec 8 mjeseci ( sin mi je sada napunio 5 ) i ful smo zadovoljni!

    to je bazicni sport za sve ostalo, a nakon toga atletika. Kada savlada ovo dvoje po mom misljenu, tek tada bi trebalo preci na druge sportove

  26. #26
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj Isabella prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje idete na gimnastiku?
    Evo info za gimnastiku........
    Znam da u Zagrebu postoje dva gimnastička kluba, Sokol (donjem gradu, kod HNK) i INOVA GIM (na Velesjmu, pav. 19). Možda ih ima još, ali, nisam dalje istraživala.
    Mi idemo na Velesajam (bliže nam je); moju su princezu primili kad je imala 2,5 godine i nismo ni trenutka zažalili. Treninzi su dva puta tjedno, po sat vremena, prilagođeni dobi djece (formirane su različite grupe), njihovim sposobnostima.... Grupe su dosta velike (početkom sezone, kasnije se ospu....), ali, troje je trenera i nakon obveznog zagrijavanja, dijele ih u tri manje skupine za vježbe po spravama.
    Osim što treniraju i odgajaju! na način da klince uče čekati svoj red, ne gurati se, uraditi ono što trener traži, biti dio grupe.... Svaka aktivnost djecu odgaja, na ovaj ili onaj način. I ovdje djeca idu u "kaznu" kad opetovano i nekontrolirano ometaju drugu djecu... Neki su klinci (roditelji) odustali ali, vidim neke koji se u drugoj sezoni ponašaju sasvim drugačije, lijepo surađuju, zapravo iznenađujuće dobro. Možda zato što su stariji ali, iskreno vjerujem da je zasluga trenera velika.
    Gimnastika je bazični sport i nakon nje je lako prijeći u bilo koji drugi sport za koji postoji interes. Iz vlastitog iskustva zadovoljnog roditelja, preporučam!
    Posljednje uređivanje od iva_luca : 21.10.2012. at 09:18

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •