Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Ipak sam tu, i dalje mamasch

  1. #1
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno Ipak sam tu, i dalje mamasch

    Ljubim vas, javite kako su dječica!!!

  2. #2
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Tko je još tu od stare ekipa od prije par godina...?
    nije me bilo 2 godine na forumu... ajme meni...
    vidim neka poznata imena, valda bumo se pospominjale...

  3. #3
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ej mamasch, dobro nam se vratila

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    tu sam!! i meni bi bilo drago da se javi tkogod os stare ekipe.
    da vidimo kako su klinci i podijelimo sadašnje probleme.
    niste, valjda, sve na blizanci forumu??

  5. #5
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Dobrodosla natrag!

  6. #6
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Hej drage, kako ste, kako dječica, već sam pozaboravljala koliko tko ima djece, koje dobi...?
    Moji su skoro 7 godina, još u vrtiću, prvoklasni banditi. Baš je gušt kad narastu pa možeš s njima gledat rukometnu utakmicu, igrat šaha ili u dm-u birat koji ćeš im gel za kosu kupiti...
    Javlja li se dupla duplica, Gemini, uh već sam zaboravila tko je sve bio u ekipi

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno 'stare'' mame blizanaca

    baš malo gledam nakon dugog vremena i vidim da se javljaju neke mame odavno...

    moje blizanke su skoro 5 i sad je stvarno milina pogotovo kad su svi 3 u zdravoj fazi

  8. #8
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Cure, vidim da fali dosta mama iz stare postave...
    Netko od muških članova je na nekom topicu spomenuo kako na Forumu fali entuzijazma kakav je bio u generaciji forumaša 2005-2009. Kratko sam opet tu, ali čini mi se da je u pravu...
    na žalost
    baš je bilo dobro davnih godina...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    pa da, fali nas. mislim da twins mama još piše, i clumsyca. možda da ih malo potaknemo.

    da napišem koju...
    moji blizići su 5,5 godina, a L. će 4 za par dana.
    nije nam zima baš laka, stalno je netko u banani. sven je, nedavno, bio u bolnici zbog urtikarije-stalno neko "veselje" s njim.
    inače, ne moramo više na kontrole na goljak, doslovce su nas potjerali
    idu na sport, motorički su presavršeni. a i inače su super, pišu, zbrajaju, bruna prakrasno crta.
    dosta su dobri i iako su jako živi nema svađa i tučnjave što mene jako veseli.
    Lara ih dobro prati, ali je karatkterno drugačija. jako je vezana uz mene i teško se odvaja, vrlo je ovisna o ritualima, pa ako
    što iskoči onda je to tolika deračina-iako je ona "single" ispada zahtjevnija od blizića.

    u nekom zakutku mozga, ponekad, razmišljam o još jednoj bebi, ali mislim da će ostat samo na razmišljanju, što zbog godina (mojih), ali i klinaca-ne želim preveliku razliku.

    ajte, sad, vi!!

  10. #10
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Moji krajem ožujka slave 7.ročkas.
    Genijalni su.
    Pametni, sposobni, prefrigani, nisu od nekog sporta, više vole šah i filozofiranje o Nikoli Tesli, životinjama i nastanku piramida.
    Vole odlaske na Sljeme, buncek sa zeljem i ledeni čaj od brusnice.
    Jako vole odlaske na obiteljske ručnkove u Pivnicu Medvedgrad, tamo su kao doma, harače po kuhinji i zezaju sve konobare, no tamo im je najdraže jelo zvončić sa polama, uz neizostavni ledeni čaj od brusnice.
    Prošle godine smo slušali japanske bubnjare na Trgu, žele i ove godine...
    Haramo po Muzejima, to im je sada đir, pa se već veselimo Noći muzeja.
    Sven je prošle zime skijao na Sljemenu, ide mu super, jedva čeka da opet ode bez staraca uživati na snijeg.
    Stela pjeva i pleše genijalno, ali ne uspijevam je nikako nagovoriti da odemo pogledati što to rade Klinci s Ribnjaka pa da je upišem, mislim da bi uživala. Veli da se srami...
    Zaljubili su se u kampiranje, prošlo ljeto smo 20 dana uživali na Murteru, i bile je savršeno!!! Uvalili smo se i frendu na klet, tamo razvučemo prikolicu i kampiramo čovjeku na livadi.

    Prije ljeta ćemo možda na 5.operaciju, još nismo sve dogovorili, da se oporavi do polaska u školu. Skupljamo hrabrost.

    I ja sam razmišljala o još jednom djetetu, no to razmišljanje me prilično kratko držalo. Iskreno, da mi je stambena situacija riješena, vjerojatno bih išla na treće, ovako u podstanarstvu i sa nesigurnim MM-ovim primanjima mislim da bi bilo nepošteno prema djetetu. A i prema svima nama ostalima.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    joooj, zavidim vam na skijanju-mi se nikako, zbog boleština, organizirat. isto je i s klizanjem jer bi bruna voljela ići s obzirom
    da rolanje obožava. sve se nadam nekoj mirnijoj zimi...

    Bruna ide na DZ Kikići i teta je super, pa preporučam. I mi smo često na sljemenu i na stazi bliznec, možda se i sretnemo.

  12. #12
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Samo da mahnem. Javim se kad budem imala više vremena

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    239

    Početno

    Evo pomalo čitam ove stranice. Moje trojke su u listoopadu napunili 4 godine, živi, zdravi, veseli, idu u vrtić.... Mene ni jednog trenutka u zadnjih 5 godina nije držala misao o još jednoj bebi, jednostavno ne želim... i ovako mi je dobro.

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Drage moje dobrodošle,
    ugodno sam se iznenadila vidješi stara dobro poznata imena. Ne mogu reći da mi niste nedostajale, s vama sam učila prve korake kako biti majka blizanaca i često sam znala virnuti ali nikad nikog osim ponekih nedoumica novih mama, ništa za mene.
    Evo mi napunili 5,4mj, zdravi, veseli zafrkanti.
    Ove zime proklizali i proskijali, meni ko majci je to bilo nevjerovatno da te male čačkalice izdrže nositi tijelo na skijama al izgleda da je to normalno.
    I sama sam imala duugo želju za još jednim djetetom pa smo zbrajali i oduzimali pa je stalno bilo malo, a sad više nije ni moguće, zbog nekih zdravstvenih problema.
    Kod nas su se desile i neke životne promjene pa smo sada stanovnici Splita i guštamo u suncu, trenutno u snijegu,ha,ha
    Ajme stvarno vas je goood opet čuti..

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Jel zna neko što je s Gemini,. Mici... ajde javite se da vidimo kako je par godina poslje.

  16. #16
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    sa mici sam se jedno vrijeme dopisivala papirnatim pismima, i baš je bilo lijepo, ali evo već neko vrijeme nismo u kontaktu. morat ću pronaći njenu adresu i javiti joj se. draga mi je jako, i njeni đurđa i branislav su sad već veliki, mislim da su otprilike ko moji. mici je imala profil na fb, al kak ja ga ja već dugo više nemam ni taj kontakt nismo održale...
    gemini... bilo bi lijepo znati kako su
    dupla duplica! jel netko zna jel još tu?

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mamasch šta je stvojom knjigom o blizancima, imala si veliku želju, a i dobro ti je krenulo, jel to još u planu ili čeka neka bolja vremena?
    Ja mislim da još uvijek nema adekvatne literatura za mame blizanaca u nas.

  18. #18
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    tko je još tu od stare ekipa od prije par godina...?
    Nije me bilo 2 godine na forumu... Ajme meni...
    Vidim neka poznata imena, valda bumo se pospominjale...
    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    ljubim vas, javite kako su dječica!!!
    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    hej drage, kako ste, kako dječica, već sam pozaboravljala koliko tko ima djece, koje dobi...?
    Moji su skoro 7 godina, još u vrtiću, prvoklasni banditi. Baš je gušt kad narastu pa možeš s njima gledat rukometnu utakmicu, igrat šaha ili u dm-u birat koji ćeš im gel za kosu kupiti...
    Javlja li se dupla duplica, gemini, uh već sam zaboravila tko je sve bio u ekipi

    evo i mene....dugo me nije bilo i baš sam se svih vas zaželila

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Hi Ana, dobro je znati da si i ti među živima. Kako vrijeme leti, uh

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Vrijeme je za godišnji, vrijeme je za dugo toplo uživanje, pozdrav svima do povratka

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •