Stranica 12 od 17 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 811

Tema: Trudnice 2012 (dvojke, trojke...)

  1. #551
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Kod mene je ipak bilo misterij. Mi nismo uspjeli. One nisu znale sisati i to je trajalo satima, a bile su gladne. S druge strane nisam ni imala puno mlijeka. Jos mi je krivo zbog toga ali bitno mi je da napreduju. Dobile su skoro kilu u mjesec dana.

  2. #552

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene je ipak bilo misterij. Mi nismo uspjeli. One nisu znale sisati i to je trajalo satima, a bile su gladne. S druge strane nisam ni imala puno mlijeka. Jos mi je krivo zbog toga ali bitno mi je da napreduju. Dobile su skoro kilu u mjesec dana.
    Ni mi nismo uspjeli duze od 3 mjeseca . To sam dozivjela kao najveci poraz i dugo mi je trebalo da to prevazidjem. Hvala Bogu, opet, na svemu, jer pored mnogih velikih problema s kojima se neke od naših roda, i općenito ljudi, susrecu to nije vrijedno pomena.

    Zna li iko išta za Tikicu_69

  3. #553

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    Eva curke su ti prekrasne. Nazalost, niti kod nas dojenje nije uspjelo . Bebaci su super, narasli su 1200 grama u mjesec dana, a misica i 4 cm tako da je stigla velikog brata sto se visine tice . Papamo svaka 3 do 4 sata, a sa spavanjem kako koju noci, ponekad im se bas po noci ne spava , a jos su maleni pa vjerujem da ce se i to brzo izregulirati. Sada nam je vrijeme super pa uzivamo u setnjama, automatski i bolje spavamo. Saljemo vam svima puse, trudnicama zelimo mirnu i bezbrizu trudnocu, a mamicama sto vise prespavanih noci i velika pusa bebacima.

  4. #554
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Pozdrav svima, prijavljujem se i ja u buduće mamice s 2 bebice Evo nas na 20+4 (svaki teži cca 350 grama) , za sad smo ponovo dobro ( i brzo da kucnem u drvo).
    Pusa svim trudnicama i mamicama koje nas podržavaju i tješe svojim savjetima
    Ponekad me obuzme onaj ludi osjećaj kako ću je to vidim koliko se frendice muče s jednim, bla bla ali dovoljno je da spustim pogled na trbuh i sve prolazi!! A s obzirom da smo obitelj u kojoj nam blizanci nisu strani (imamo ih dosta) svi me uvjeravaju da ću u početku biti malo zbunjena ali kad se opustimo i posložimo da nema ljepšeg nego imati blizance. E pa ja im vjerujem

  5. #555
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2012.g. (termini poroda)

    Ela28 - 16.12.2012.
    adria13 - 18.1. 2013.
    b.a.b.y - 21.12.2012.
    Tikica_69 - 21.1.2013.
    amyx - 27.01.2013.
    Maybe baby - 30.01.2013.
    Tikica78 - 16.2.2013.
    TamoNeka - 28.02.2013.

    RODILE U 2012.g.

    Angels - 7.02. cura & dečko
    marina - 24.3. 2 dečka
    kordica - 20.04. 2 cure i dečko
    simicv -
    morskavila -14.06. 2 curke
    king - 5.7. curka i 2 dečka

    ivall - 17.07. curka i dečko
    eva133 - 26.07. 2 curke
    karlita - 08.08. cura i dečko

    bili dobro nam došla i ugodno se družila aj molim te samo termin poroda da te mogu upisati u ovu prekrasnu punu listu trudnica

  6. #556
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Ja sam friška, tak friška da sam se sve mislila ima li uopće smisla javiti se ovdje među vas prije, kaj ja znam, 13, 14 tjedna...

    Svejedno, otkad znam da su se obje blastice primile (2 gv su se vidjele s 4 tjedna), odlučila sam uživati u trudnoći bez obzira na sve! Svi znamo koji su rizici trudnoća, pogotovo višeplodnih, ali život u strahu nema apsolutno nikakvog smisla, tako da se veselim, kako god bude da bude, a uz malo sreće još ću donijeti žive i zdrave bebice do termina (koji je 12.4.2013.).

    Nama će naš duet okrenuti život naopčake i sad se bavim lijepim stvarima - tražim kolica i dječje sobe, gledam aute s 7 sjedala (3 klupe - treća mora biti potpuno ravna, a ne ergonomski oblikovana sjedišta), gledamo pomalo kuće i/ili zemljišta (malo maštamo, malo planiramo promjene), tako da la vita e bella...

    Veselim se dugotrajnom druženju ovdje

  7. #557
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    i btw, simicv je rodila curu i dečka (vidim da je "statistika" prazna)

  8. #558
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    joj cure , pa to sam si i mislila da je teško dojiti dvije mrvice osobito ako su sitne pa nemaju snage vući..
    ja ću pokušati daj Bože da uspijem bar mjesec dana..
    BB super da si nam došla.. i ja uživam u tim predivnim stvarima planiram i planiram, jedino kad dođem do kolica tlak mi skoči na 200 jer je izbor jako loš...

  9. #559
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Evo i mene pozdrav svima sad sam u 24 tjednu i danas samo napokon saznali i drugi spol 2 su dečka malo sam se rasplakala ipak su to bile suze radosnice

  10. #560
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    http://lbdf.lilypie.com/Qd6Cp2.png"
    Posljednje uređivanje od Ela28 : 30.08.2012. at 19:27

  11. #561
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    http://lbdf.lilypie.com/Qd6Cp2.png"
    Hoće mi netko napraviti u potpisu to ? Ja ne znam

  12. #562
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    http://lbdf.lilypie.com/Qd6Cp2.png"
    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Hoće mi netko napraviti u potpisu to ? Ja ne znam
    Ovo je baš komplicirano

  13. #563
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Ela28 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je baš komplicirano
    Uspjela valjda

  14. #564
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    dobrodošla Ela28
    vidiš da si uspjela

  15. #565
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2012.g. (termini poroda)

    Ela28 - 16.12.2012.
    adria13 - 18.1. 2013.
    b.a.b.y - 21.12.2012.
    Tikica_69 - 21.1.2013.
    amyx - 27.01.2013.
    Maybe baby - 30.01.2013.
    Tikica78 - 16.2.2013.
    TamoNeka - 28.02.2013.
    BigBlue - 12.04.2013.

    RODILE U 2012.g.

    Angels - 7.02. cura & dečko
    marina - 24.3. 2 dečka
    kordica - 20.04. 2 cure i dečko
    simicv - cura i dečko
    morskavila -14.06. 2 curke
    king - 5.7. curka i 2 dečka

    ivall - 17.07. curka i dečko
    eva133 - 26.07. 2 curke
    karlita - 08.08. cura i dečko

    BigBlue dbro nam došla i uživala s nama do kraja

    Ela28 super za 2fakina

  16. #566
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    hej curke trebam savjet od vas iskusnih mamica.. koliko meni treba bodića za bebe 50 kom a odjelaca? i šta još trebam od robice? moram polako u shoping osjetim da sam sve teža a ne znam gdje da počnem..

  17. #567
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Tikice meni su bodići broj 50 već mali. Moram ih natezati da ih zakopčam. Nemoj puno kupovati tih malih. Brzo će ti prerasti.
    Možeš uzeti svakome par komada. Sve ovisi kolike će ti biti bebe. Moje su bile 48 i 50.

  18. #568
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Samo orjentacije radi. Cure su narasle u mjesec dana 4 cm.

  19. #569
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    mi smo imali od vel 50 8 body benkice dvije trenirkice pliš,pamučne ,jednodjelne piđamice samo hlačice
    ostalo su dobivali u babinju ovo smo mi kupili tetra pelene jastuke..........

  20. #570
    TOMISLAVA avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    392

    Početno

    Nama je dosta trebalo vel. 50 jer su rodjeni 46 i 47 a u prvih mjesec dana su narasli dva cm.

  21. #571
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Moja Margita je nakon tri tjedna nosila veličinu 42.....
    sad te gegice imamo za pokazivanje kako je bila mala (1990 gr, 40 cm)
    Tikica 78 ja sam svoje dojila....tj izdajala se ispočetka, isključivo dojila do 5,5 mjeseci a i danas ih jos uvijek dojim....
    Imas pricu na pdf Poteškoće kod dojenja, Kako nagovoriti prijevremeno rođenje blizance da doje.....

  22. #572
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    hvala vam cure, kupila sam dosta stvari već dosad i sve je veličine 50 i 56 mislim da će nam to trebati za prvo vrijeme a onda kasnije već budem ja opet u shoping kad kiflice narastu!
    u subotu imam opet uzv 4d baš se veselim sigurno se sad lijepo vide jer smo već 17 tjedan

  23. #573
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ajme Tikica ti već naveliko u shoping...ja nemam još apsolutno ništa, a u nedjelju ćemo biti 20 tjedana. Ja sam tako nekako jako praznovjerna i paranoična da neću ništa kupovati barem još mjesec-dva. Sada sam na proučavanju kolica i muku mučim s tim, ali našla sam si ženskicu kaj šiva posteljinu za bebe po super cijenama pa možda to kupim...

  24. #574
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    ni ja nemam nešto pretjerano, imam samo par bodija i to je to
    za kolica mi je isto još rano, a i mm se ljutio kad sam i ovih par stvari kupila
    makar ima dosta toga, nadam se da ću stići sve na vrijeme

  25. #575
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Evo da javim terminček 15.01.2013. zimske bebe ni ja još nemam ni jednu stvarčicu za njih, sad lagano radim popis, s obzirom da imam malog nećaka i nećakinju šogorica mi je dosta stvari ostavila koje ne trebam kupovati. kolica su koma, to mi zadaje puuuuno muke, htjela bi ih probati, sklopiti, malo provozati ovako prek neta ima lijepih (naravno ne u >Vž-u) ali da ih osjetim...mislim da ću malo po malo krenuti u kupovinu jer iskreno treba nam dosta love u početku...pogotovo ako nemamo od koga "naslijediti" neke stvari.

  26. #576
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Mi danas obavili pregled. Sad smo 19+4. Sve je u redu i da, definitivno su cura i dečko. Cura ima 290 g, a dečko 310 g ...

  27. #577
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    a super amyx!
    ja idem preksutra vidjeti svoje! ne mogu dočekati..
    malo mi glupo sada jer ni jedna od vas nije ništa kupila, ja nekako ne mogu izdržati već sad mi je dosta teško i voljela bi do 25 tjedna imati sve, jer nakon toga želim ležati i mirovati i mislim da neću ni moći puno se kretati..

  28. #578
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja planiram ovih dana malohodati s mužem pookolo i razgledavati, a onda tamo negdje krajem listopada sve pokupovati. Mislim na ove veće stvari, tipa kolica, krevetići i tako, a sitnice ću usput pomalo...
    Za kolica sam sve nekako sigurnija da će biti Jane Twin Two Matrix http://adax.hr/kolica/cijena/twin_two_matrix

  29. #579
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2012.g. (termini poroda)

    Ela28 - 16.12.2012.
    adria13 - 18.1. 2013.
    b.a.b.y - 21.12.2012.
    bili - 15.01.2013.
    Tikica_69 - 21.1.2013.
    amyx - 27.01.2013.
    Maybe baby - 30.01.2013.
    Tikica78 - 16.2.2013.
    TamoNeka - 28.02.2013.
    BigBlue - 12.04.2013.

    RODILE U 2012.g.

    Angels - 7.02. cura & dečko
    marina - 24.3. 2 dečka
    kordica - 20.04. 2 cure i dečko
    simicv - cura i dečko
    morskavila -14.06. 2 curke
    king - 5.7. curka i 2 dečka

    ivall - 17.07. curka i dečko
    eva133 - 26.07. 2 curke
    karlita - 08.08. cura i dečko

  30. #580
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    amyx super, i mi mislimo da imamo curku i dečka, curka sigurna 100% a dečko 90%, ona se pokazala a on nam je samo okretao guzu i ja mislim da ću uskoro u Zg pogledati za kolica, to stvarno neću da mi drugi odabiru ako budem ja morala strogo mirovati pa mislim da sad kad sam još fit da ću ipak do Zg-a, iskreno nadala sam se da ću sve kupiti kod nas ali....tu je izbor kolica za blizance katastrofalan, u dućanu doslovno 60-tak raznovrsnih kolica ali samo 1 za twinse.....
    Molila bi savjet cure koje su iz Zg-a ili su u Zg.-u kupovale kolica da mi jave gdje je napametnije pogledati da ne moram prošnjofati cijeli Zg. Dali su to shopping centri npr. West Gate ili Arena ili ima koji bolji? Puno hvala unaprijed.

  31. #581
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    bili i ja isto kao i ti..planiram idući tjedan za Zagreb dok još mogu..sutra mi je pregled pa ako bude sve ok.
    naime ja sam se bacila na proučavanje , u onom starom King krossu ima najveći izbor trgovina za novorođenčad za opremu i u Kiki koja je pored king krossa imaš dobar izbor kolica.
    ja ću recimo na ta dva mjesta i vjerujem da ću sve rješiti, a ak mi ostane snage možda odem još i do Arene u shoping robice za bebe

    ja više ne razbijam glavu s kolicima, ja uzimam Bugaboo donkey a taj brand ima samo u Kiki , da imamo mali auto uzela bi Mclaren i to je to. ovo sve drugo meni se ne sviđa ,
    jer kad eliminiram prvi i osnovni uvjet a to je da kolica nisu vlakić ostane jako malo kolica. U king kross idem najviše da vidim uživo TFK kolica ta mi isto dobro izgledaju.

  32. #582
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    bili dječjih dučana imaš u King Crosu, Kiki,Lesnini, Adax u Solidumu...to ti je sve u istoj ulici tamo di je King Cros, a nekoliko dučana imaš i u West Gateu... u areni sam bila neki dan i nema baš nešto. A 27.09.2012. se u City Centru otvara Baby centar, onaj kaj ima u Sloveniji, pa ako vam nije dugo, malo se strpite... Ja ću pričekati to i pogledati tu di sam nabrojala...

  33. #583
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    ja se još uvijek mučim s kolicima jer imamo mali auto, i ono što se meni sviđa (vlakić) ne stane u auto, tj nisam sigurna, možda i bi nekako stalo, ali mi trebala imati kolica fizički da ih probam staviti, a tko će mi to iz dućana dati na lijepe oči :D

    tikica....ja maloprije bila u king crossu baš da vidim TFK i nisu bila u dućanu...jesi provjerila jel ih imaju tamo izložene?
    i nakraju sam zaboravila pitati koliko koštaju, ali vidim da su u SLO preko 600eura...to mi je opet malo previše

  34. #584
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    adria13 JANE vlakić ti stane u mali auto...nije valjda toliko baš mali. Kolegica ima Clio i stanu kolica bez problema, baš sam jučer s njom o tome razglabala, a i kaže da je super zadovoljna s kolicima

  35. #585
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    i ja imam clio ali baš gledam Jane...kad se sklope su 111cm
    a iza ima do 100cm
    jedino ako ona ima neka još manja

  36. #586
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Rekla mi je da stanu bez problema... Mislim da bi ti u dućanu možda čak i dali da izneseš taj kostur kolica van da isprobaš...

    Daj ti to još jednom izmjeri, ma mora bit više mjesta iza u Cliu, njeni klinci imaju sad 2,5 godina i kaže da su kolica još uvijek u funkciji, nije morala ni kupovati posebno kišobran kolica, kad stvai onaj sportski dio kaže da su super

  37. #587
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    adria13, a vidi ova... sklopljena imaju 96 cm http://adax.hr/kolica/cijena/power_twin_strata

  38. #588
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Meni su za sad TFK onako br.1,ako su skuplja a lijepa kao što mi se čine morati ću krenuti u cimanje baka, djeda, prabaka i tako to ne? ipak ću onda pričekati otvorenje Baby centra pa ću sve zajedno pogledati, a u kojem City centru u oba ili? Puno Vam hvala za savjete, baš ste mi skratile put, barem neću lunjati ko muha bez glave i kupiti još 1000 drugih stvari koje su mi nepotrebne . Ja idem sad 13. na kontrolu pa ću baš i pitati ginića dal mogu na jedan cjelodnevni lagani izlet jer bi htjela lagano te veće stvari obaviti kad sam još pokretna.
    Da li Vas boli zubno meso? Jučer navečer me počelo boljeti gore kod 1. i 2-ki, a danas ujutro kad sam prala zube i donji i primjetila sam dosta krvi. Ima li ko takvih iskustava? da odem samo u ljekarnu ili da pričekam ponedjeljak pa pitam zubarku za savjet?

  39. #589
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    adria13, a vidi ova... sklopljena imaju 96 cm http://adax.hr/kolica/cijena/power_twin_strata
    hvala jedino mi se ne sviđa što je naprijed jedan kotač i što se gume mogu probušiti, ali trebalo bi pogledati još uživo
    morat ću opet sve malo proanalizirati..ajme kao da kupujem stan, a ne kolica

    bili, to ti je normalno u trudnoći, mene nije bolilo, ali je krvarilo kad bi prala zube, malo lakše četkaj zube i probaj ispirati usta sa kaduljom, ona je super za to
    baby centar će biti u oba city-a

  40. #590
    bili avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    221

    Početno

    Meni svi govore da kompliciram za kolica ali kad hoću da budu i lijepa i praktična i ne skupa i da imaju sve kaj sam zamislila
    Adria13 puno hvala za savjet

  41. #591
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Meni dosta krvare desni ali kupila sam neku pastu u dm-u pa je sad ok...

  42. #592
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ja sam uspjela dojiti 6 mjeseci. uz nadohranu bocicom. dojila bi jednu 20 minuta, pa je dala muzu da joj da jos malo ad dok sam ja dojila drugu, pa drugoj ad. iako prvi mjesec nisam mogla dojiti jer mi se ugnjojila rana od cr pa sam svaki dan, mjesec dana isla na rezanje. za to vrijeme sam se izdajala svako dva sata i davala im izdojeno mlijeko. tesko je, ali isplati se potruditi jer je stvarno divan osjećaj dojiti bebice. samo par puta sam ih dojila istovremeno, to mi je bilo strasno nezgodno.
    al ako ne ide, ne ide, glavno da napreduju, da su sretne i vesele.

  43. #593
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Pinky svaka cast sto si uspjela.Meni je tako krovo sti nisam i ne zelim uopce misliti o tome. Bebe rastu. Znam da nije tema,ali da na brzinu ptiupitam, jel ima tko iskustv s hemangiomom. Moja Ana ga ima na sljepocnici. Dermatologica kaze da je to ok i da ce se povucu,ali ja se brinem,jer si je mala vec par puta raskrvarila rukicom.

  44. #594

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    mi imamo mc Laren i zakon su
    moji blizanci danas imaju mjesec dana
    papaju spavaju i kakaju -pelene paket 4- 5 dana
    sve za pelene dajte svoj glas za moje klince
    http://www.prettybaby.hr/details?baby=1664

  45. #595

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Kako je tikica69? ima li kakva informacija?
    Cesto razmisljam o njoj....

  46. #596
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    i ja .. ne znam ništa kako je išto se događa..

  47. #597
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Tikica je dobro...još je u bolnici, bebica raste i lupka ko luda

  48. #598

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    hvala na informaciji...dragi Bog je uslišao molitve..
    želim joj mirnu trudnoću sada do kraja

  49. #599

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Baš mi je drago da nam je Tikica OK, i ja joj želim mirnu trudnoću do kraja....

  50. #600

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Baš mi je drago da nam je Tikica OK, i ja joj želim mirnu trudnoću do kraja....
    Hvala Dragom Bogu , svaku večer, nakon što djecu smjestim na spavanje, pregledam Rodu uzduz i poprijeko nebih li saznala nesto o Tikici.
    U mojoj okolini sam upoznala dosta zena koje su isto prezivjele i Hvala Bogu drugi plod se uspio odrzati. Tikice, jednog dana ces ovo citati, zelim ti svu snagu ovog svijeta, svu srecu da, ako Bog da, izneses ovu trudnocu uspjesno do kraja i rodis zdravu bebicu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •