Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617
Pokazuje rezultate 801 do 811 od 811

Tema: Trudnice 2012 (dvojke, trojke...)

  1. #801
    TamoNeka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Lokacija
    zagreb, stenjevec
    Postovi
    13

    Početno

    curke, neznam jel ima tema negdje, nisam našla.. termin mi je 28.2., jučer smo bili na uzv, i sve je super, imaju svaki po 14oo g,danas smo 31+2.. i okrenuti su na glavice, veli dr da se vjerojatno više ne budu premještali i da ako sve bude super kako za sada je, idemo na prirodni porod.. ja sam se malo zašokirala jer sam do nedavno trudnoću vodila kod drugog dr-a koji mi je cijelo vrijeme kao gotovo sigurnu opciju predlagao carski, jer se 5o% blizanačkih tako završi , bla, bla..


    (mislim, radi se o 2 doktora u istoj bolnici, između ostalog sam tu svašta doživjela- jedan me hospitalizirao u 27 tt ,samo zato što su dečki monokorioni , tj hrane se iz jedne posteljice,i planirao tamo imati do poroda.. nakon 3 tjedna na patologiji, nespavanja, stresa, plakanja i drame jer tamo ležim za bezveze, budući da su oni identične kilaže, u milimetar istih mjera i urednih protoka i plodne vode, potpisala sam da idem van na svoju odgovornost ,i otišla kod dr.Kosa po drugo mišljenje.. čovjek se načuđavao da zašto sam bila uopće hospitalizirana kad imam savršeno urednu trudnoću, i niti s od simptoma za feto-fetalni sindrom.. njegovo mišljenje dijeli i taj drugi dr na SD koji me preuzeo, i naručio me tek za 3 tjedna na kontrolu, i rekao da imam zdravu, normalnu trudnoću i da to što nosim bliziće nije indikacija za hospitalizaciju, da fino idem doma i uživam .. eto!! inače radi se o dva jako cijenjena i hvaljena dr-a (dr.H.T. i dr.H.D.) pa ti budi pametan?!

    zanima me jel na SD moj dragi može biti na porodu ako se radi o blizancima ili to, zbog mogućih komplikacija ne prakticiraju? i ako može, da li nam treba završen trudnički tečaj na SD ili nam vrijedi i ovaj iz doma zdravlja?
    MM bi htio biti na porodu, a meni bi to puno značilo..

    cijelo vrijeme sam strepila dal ćemo dogurat do 32 tt, sad kad je to tu, umirem od straha zbog poroda.. đizs..

    p.s. dex sam dobila sa 28 tt na SD!

  2. #802
    adria13 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Tamo Neka....vidiš ja sam imala jako slično iskustvo u Vinogradskoj
    jedan dr rekao carski sigurno, drugi vidjet ćemo, jer je jedna cura na zadak
    to mi je baš fascinantno da u istoj bolnici nemaju isti stav o nečemu, nego ovisi tko te zapadne

    bila sam u 34tt zbog guk profila hospitalizirana na 24h, da bi poslije iako je nalaz bio ok rekli da neka ja ostanem do kraja
    da su uvjeti bili bolji, možda i bi, ali ovako, na užasnom krevetu na kojem nisam uopće mogla zaspati to bi bilo mučenje, tako da sam odbila i isto potpisala pa su me gledali kao da sam nekoga ubila, kao kako se usuđujem tražiti da idem doma

  3. #803
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    svima vam sretna godina nova od
    puno zdravlja sreće i ljubavi
    a najviše malih zamotuljaka

  4. #804

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    10

    Početno

    svima vam sretna godina nova od srca
    puno zdravlja sreće i ljubavi
    a najviše malih zamotuljaka

    Nekatamo ništa ne brini, dr. Kos je izvrstan i možeš se potpuno pouzdat u njega, a što se tiče bebica samo se opusti i uživaj u blaženom stanju, i ja sam strepila kad sam čula twinsi, pa si mislila joj samo da prođemo 25.tt, pa 30.tt, pa me počela frka primati oko 32-33.tt, a danas sam 36+6 i još uvijek nisam spakirala torbu jer si mislim da mi je rano, živce na hozntregere koliko je moguće i uživajjjjj, danas idem na kontrolu pa ću vidjeti,a i meni su vikali carski-carrski, a saad ipak idem na prirodni, sve će se to složiti dobro do kraja, neka te maze i paze, a ađeli nek uživaju i nek se što dulje kupaju
    Posljednje uređivanje od danci3107 : 02.01.2013. at 14:04

  5. #805
    Ela28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    172

    Početno

    Cure sa Vuka Vrhovec jeste poslale slikice svojih curica i dečki doktoru ? I još uvijek nisam dobila paket za blizance rekli su mi da zbog godišnjeg nisu nikome slali u prosincu pa se nadam da će uskoro pozdrav svima

  6. #806
    mirelaj avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    119

    Početno

    Cure da li je ikoja od vas išla na onu amniocentezu? Ne spavam noćima, ne znam što bi napravila s obzirom da sam u 38 godini i nosim dvojajčane blizance

  7. #807
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    otvorena je nova tema trudnice 2013.g.

  8. #808
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Ja nisam isla na amnio, napravila sam probir test. Rodula sam dvojajcane s 37g. Ako ces raditi moras napraviti dvije amnio, jer je svaka beba za sebe...

  9. #809
    tikica78 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,224

    Početno

    Ana ajd stavi link ja to ne mogu naći.. tu novu temu..

  10. #810
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

  11. #811

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    10

    Početno

    hej djevojke samo da javim da moje bebe danas punile 5 tjedana, došle na svijet 28.1.2013.u Pertovoj, induciranim porodom jer sam prešla termin klincima se nije dalo van 40+1 , Luka rođen glavom vaginalno u 15.22 3700g/51cm, a Nika zadkom u 15.25 2590g/47cm, treći dan otišli doma, dojimo i uživamo svaki dan sve više.čestitam svima na njihovim srećicama, vidim da i komentirate injekcije za pluća, ja nisam sata provela u bolnici, injekcije mi nitko nije nudio i petrova ne hospitalizira preventivno ako je sve u redu tako da sam ja cijelu trudnoću pila kave, hodala okolo, pekla kolače, radila...i na kraju otišla rodit u trapkama sad smo velika peteročlana obitelj, kikići imaju starijeg bracu od 4,5g i svima vam šaljemo pusu

Stranica 17 od 17 PrviPrvi ... 7151617

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •