Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: mokrenje u gačice

  1. #1
    kety4you avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    1

    Početno mokrenje u gačice

    Imam curicu staru 3god.i 8mj.Naučena je ići na wc i noću i danju,ne koristi pelene,no sada se javio problem da čim ode na wc piškiti,umjesto da sjedne na školjku ona obavi mokrenje u gaće i zatim ne želi reći šta je napravila.Nikada nitko nije vikao na nju niti joj šta napravio da bi se tako okrenulo sve.ima li itko slično iskustvo nek mi javi.

  2. #2
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    možda kao moj petogodišnjak čeka zadnji čas pa joj pobjegne i ne može se više zaustavit? kod nas je trajalo par mjeseci, treba strpljenja, kod nas se u zadnje vrijeme više ne dešava.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    49

    Početno

    Desi se nekada i mom malcu 3,5 god. da se zaigra pa skuži kad već krene piškiti. Tada samo vikne ja pišam!

  4. #4
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ili privlaci paznju sto je uobicajeno za tu dob...

    I dalje nemojte vikati, samo kazite da se to tako ne radi, da to ne radis ni ti, ni tata... I da je ona velika cura a sve velike cure piske u wc a ne u gace.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Mi imamo sličan problem. On nezna otići na wc na vrijeme.
    Doduše ne popiški se u gaće, ali svako malo ih smoči jer nema vremena otići na wc.
    Što je najgore, to izgleda radi i u vrtiću, pa onda bude mokar, a da teta to niti ne primjeti jer je on samo pustio par kapi koje mu onda nadražuju piška, a to se i usmrdi. Nikakva uvjeravanja i priče ne pale. Jednostavno rijetko sam ode na vrijeme na wc.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Moj sin (za 2 mjeseca puni 5 godina) ostavio se pelene sa 2 i pol godine starosti. Nakon mjesec i pol pa do sada znači pune 2 i pol godine zapiški i zakaka malo gaćice. Noću sve ok, u vrtiću sve ok. Kod kuće skoro svaki dan. Jedinac je i poprilično razmažen.

    Bilo kakav pametan savjet je dobrodošao jer smo već izluđeni. Sve smo probali, ignorirati, pohvaliti, kazniti. Ostao nam je samo psiholog.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •