Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: jednogodišnji bespelenaši

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    1

    Početno jednogodišnji bespelenaši

    Prijatan pozdrav

    Zanima me kako su uspješni vaši jednogodišnji bespelenaši. Moj mali više absolutno nema vremena za eliminaciju. Kakanje nam nekako ide, jer stvarno znam kada mora, ali piškanje nikako. Bolj mu je išlo prije pola godine . Kako naprijed? Kada odprilike su bespelenaši zaista čisti?

    Izvinjavam se zbog kojih pravopisnih greška, nisam od tu

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    160

    Početno

    Drugo dijete mi je s oko 14 mj. skoro i zaboravilo na kahlicu i wc. Prohodalo je i pomislila sam da je sve bilo uzalud... ali nije kasnije je sve vise trazilo. Jednostavno su im to faze kad nemaju vremena, a onda je opet dobro.

    Moje oboje djece je tek s 2 god. bilo skroz bez cestih nezgoda, ali navodno ima i djece koja to postignu s oko godinu i pol. Vjerojatno ovisi kad prohodaju.

  3. #3
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    David je prohodao sa skoro 10 mj., a eno ga, ima 2 godine i još uvijek ne zna reć/pokazat da treba pišat. Lijen je ko guzica. I dalje je to moja briga. I da, najbolje nam je išlo 4-6 mj.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    ok, znači to je normalno! ja sam se već zabrinula moj malac ima godinu i pol i uopće mu to više nije fora. ako se ja ne sjetim, on će se popišat i uopće mu neće smetat-a sa 5 mj smo bili bez pelene cijeli dan! i tako ja sad mjenjam gaće po 5-6 puta dnevno i čekam da prođe faza....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •