Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Rastavljanje i sastavljanje namjestaja

  1. #1
    Teta Eta avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    471

    Početno Rastavljanje i sastavljanje namjestaja

    Preselila bih namjestaj u drugi stan, no pri tom ga treba rastavljati jer mislim da bi bilo pretesko nositi ga u komadu (u lift ne stane). Ako nadjem stolara koji bi to ¨strucno¨ napravio, koliko da ocekujem da ce namjestaj biti ostecen?

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ne treba ti pravi stolar za to, meni je dućanski monter namještaja selio spavaću sobu iz jedne prostorije u drugu (mogu ga preporučiti jer je stvarno bio brz i efikasan, a i bavi se time privatno - prijateljica mi ga je bila preporučila ) , i nije bilo nikakvih oštećenja - predpostavljam da misliš na labavost okova i eventualno oštećenje iverala pri šarafljenju. kad smo se selili iz jednog u drugi stan, firma za selidbe imala je čovjeka za montažu, i također nije bilo nikakvih oštećenja - kako je rastavljeno tako i sastavljeno.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 26.01.2012. at 13:31

  3. #3
    Teta Eta avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    471

    Početno

    Odlicno. Puno ti hvala. Mozes mi poslati info o monteru i firmi za selidbe, moglo bi mi zatrebati uskoro.

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    poslala pp

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Podizem
    Trebala bih preporuku za montazu namjestaja

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mislim da svaka selidbena firma ima nekog s kim se može privatno dogovoriti samo montaža. Isto je i s dućanima namještaja, nazovi i pitaj broj montera.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Već smo montirali namještaj sa monterima iz dućana namještaja ali to je bilo davno, sad čitam po forumima da se dugo čeka i da često fušaju (konkretno Ikenina montaža).
    Htjela bih nekog pouzdanog ako netko ima za preporučiti (montera, stolara, štagod, tko će to brzo i uredno napraviti + što imamo nekih sitnih bušenja, montiranje polica, lampi i sl. - htjela bih da to sve jedna osoba obavi).
    Pa ako znate nekog majstora za sastavljanje većeg namještaja i montažu ovih sitnih stvari, bila bih jako zahvalna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •