Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Noć muzeja 2012.

  1. #1
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja nisam namjeravala ići (ne volim gužvu), ali mlađi sin navaljuje pa možda ipak odemo. Ne mogu krenuti prije 7 navečer (dok oni odrade sve svoje obveze) pa mi je sve to nategnuto. Zanimao bi nas Državni arhiv. Vidjet ćemo.

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Mi imamo obaveze do 20h, a onda se meni više neda.
    Bili smo pretprošle godine i bilo je super, ali ove godine sam mislila ići u Klovićeve dvore i odustala. Piše da će puštati manje grupe zbog mikroklime u muzeju.
    Mislim da to ne vrijedi besplatnog upada.
    Rađe ću platiti i ne smrzavati se.

  4. #4
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    upravo se vratili iz MSU. nije bila prevelika gužva. moram priznati da nam nije bilo previše napeto, curki se naviše sviđala neka instalacija sa WCima, lavaboima i nekim svjetlećim trakama kao i tobogan na koji još ne može.
    žao mi je što ipak nismo išli do prirodoslovnog muzeja jer je baš tamo bio program prilagođen djeci.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Evo, mi smo se na kraju otputili i uvalili u Državni arhiv. Vrlo smo zadovoljni jer nikad prije nisam vidjela krasnu veliku čitaonicu stare sveučilišne biblioteke potpuno osvijetljenu. To je secesijska zgrada koju vrijedi vidjeti samu po sebi. Imali su projekciju starih filmova o Zagrebu, prigodnu prodaju istog tog materijala na dvd-u + stari film Oktavijana Miletića o Lisinskom (kupili, ali još stoji zapakiran, nismo stigli pogledati).

    Da ljudima ne bude dosadno, dosjetili su se angažirati klapu koja je pjevala tri puta po pola sata (od 8 do 11 navečer). Odslušali smo prvih pola sata, bili smo vrlo zadovoljni, a onda smo se pobrali doma jer smo bili umorni nakon cijelog tjedna. Nismo se maknuli ni korak dalje, ostale muzeje ćemo pogledati za noFce, drugim vikendima.

    Sve u svemu, pun pogodak!

  6. #6
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Filip i ja smo bili u Prirodoslovnom muzeju (išli smo vidjeti prepariranog tigra). Najviše mu se dopalo što je seka ostala doma, vožnja starim tramvajem i malim autobusom od Mimare, to što sam mu kupila čips i što smo otišli od kuće u 21.30 i vratili se tik prije ponoći.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    meni je ovo kao ideja zgodno
    no kao jednu od ciljanih publika vidim primjerice mlade koji baš i nisu fanovi odlazaka u muzeje pa da ih malo privuku

    za one koje odista zanima umjetnost, tehnika, priroda ili koju već temu odabrali, mislim da je ljepše obići muzeje u normalno radno vrijeme bez gužve, pa makar i platili 20kn

    dakle, ja zaobilazim ovo događanje
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 30.01.2012. at 01:37

  8. #8
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Mi smo se premišljali, odn. ja bih išla, malac bi išao ako bi netko išao s nama pa smo se nekako uspjeli dogovoriti s frendicom i njezinom klinkom. No, dobro - došli smo u grad i planirali posjetiti Školski i Tiflološki muzej. Kako sam se parkirala točno ispred Etnografskog muzeja navratili smo i tamo i pogledali samo trenutnu izložbu jer smo više puta bili tamo pa nam se nije išlo razgledavati stalni postav.
    Odšetali smo do Školskog, razgledali ga (nije bilo još gužve) i čak htjeli sudjelovati u radionici, ali klinci su u zadnji čas odustali. Onda smo odšetali do Tiflološkog i usput svratili kratko u HAZU čisto da vidimo Baščansku ploču, a također i u neku malu galerijicu usput.
    U Tiflološkom im se jako dopala mračna soba (a bome i nama) i tamo smo se najduže zadržali razgledavajući eksponate, a mislim da ćemo ići jednom kad ne bude Noć muzeja tako da još jednom u miru prođemo kroz tu mračnu sobu (naime, neki klinci nisu izišli kad je trebalo pa su se blesirali s mobitelima).
    Ostale muzeje namjerno zaobilazim u NOći muzeja jer je u njima prevelika gužva, a manje galerijice klincima nisu nešto prenapete.

  9. #9
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Idete li i ove godine. Mi nismo bili nikada a MM ima zelju. Jel velika guzva i u kojem bi muzeju bilo zanimljivo troipolgodisnjakinji?

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Idete li i ove godine. Mi nismo bili nikada a MM ima zelju. Jel velika guzva i u kojem bi muzeju bilo zanimljivo troipolgodisnjakinji?
    Mi smo djecu odveli prvi put kad su krenuli u školu (možda mlađega zadnju godinu prije škole). Zašto?
    - kasno je (mi smo kokoši kad je u pitanju spavanje)
    - gužva je
    - hladno je
    - ne volimo trčanje s jedne strane na drugu...

    Vodili smo mi njih, ali u redovno radno vrijeme ili one dane kad su besplatne karte. Ne treba nam noć muzeja - to je za srednjoškolce.

    Dok su bili mali, za njih je postojao samo jedan muzej - Tehnički. Tako smo i svake godine išli - u JEDAN muzej, djeci je to dosta. Strka i kasno navečer je previše informacija i stimulacija za malo dijete - bili bi budni do jutra. Nema teorije...

    Ako se ipak odlučite, preporuka za troipolgodišnjakinju - možda etnografski. To nije prevelik prostor, a lani su imali izložbu igračaka ako se dobro sjećam. Nemam pojma što je sad. Dobar je i školski - i blizu je. Zanimljiv je tiflološki i njihova crna soba, ali mislim da ti je dijete premalo za to.

    Prirodoslovni? Paaaa, ima tamo zastrašujućih stvari za tak malo dijete. Za školarce odličan je Državni arhiv.

    Mi ćemo (ako se odlučimo) ići u Muzej automobila Ferdinanda Budickog: http://www.otk-ferdinandbudicki.hr/index.php/muzej
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 29.01.2014. at 21:31

  11. #11
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Idete li i ove godine. Mi nismo bili nikada a MM ima zelju. Jel velika guzva i u kojem bi muzeju bilo zanimljivo troipolgodisnjakinji?
    Niti u jednom.

  12. #12
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ćemo (ako se odlučimo) ići u Muzej automobila Ferdinanda Budickog: http://www.otk-ferdinandbudicki.hr/index.php/muzej
    E ovo je dobar prijedlog, a i blizu nam je.

  13. #13
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Idete li i ove godine. Mi nismo bili nikada a MM ima zelju. Jel velika guzva i u kojem bi muzeju bilo zanimljivo troipolgodisnjakinji?
    Prirodoslovni, ako voli zivotinje, moj je sa 3g uzivao nekih 45 min, onda mu je bilo dosta. Veliki morski pas je bio glavna zanimacija 15 min. No nikako tako malo dijete nije za guzvu i Noc muzeja, osim ako hoces da zamrzi muzeje. Neka tvoj muz ide sam, bolje za sve. Mi smo bili jednu nedjelju, poslije pizza i super izlazak za sve, ukljucujuci i curu od 9g.

  14. #14
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    i mi ćemo valjda u ferdinanda, idemo u njegovu blizinu na terapije, pa taman posle to obiđemo ak bu vreme kak spada.

    inače željno čekamo dan muzeja, samo kaj to ove godine pada na nedjelju, pa nisam ziher kolo ćemo uspjeti običi.

  15. #15
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    i mi ćemo valjda u ferdinanda, idemo u njegovu blizinu na terapije, pa taman posle to obiđemo ak bu vreme kak spada.

    inače željno čekamo dan muzeja, samo kaj to ove godine pada na nedjelju, pa nisam ziher kolo ćemo uspjeti običi.
    Kako u nedjelju, pa 31.1. u petak je.

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    ma ne Dan muzeja je uvijek 18.5, a Noć muzeja je kod nas zadnji petak u 1. mjesecu


    inače francuzi imaju noć muzeja subotu oko 18.5.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.01.2014. at 11:27

  17. #17
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Lovački muzej na Tuškancu...isto imaju masu prepariranih životinja.

    Jedne godine smo bili u prirodoslovnom i bila je prestrašna gužva.
    Meni je Noć muzeja fora, nije to zato što je besplatno, jednostavno mi je fora kao manifestacija.

  18. #18
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Francuzi su pametni
    znam da sam staro čangrizalo
    i da se poklonjenom konju u zube ne gleda
    ali meni je, nakon 4 godine smrzavanja, dosta noći muzeja

  19. #19
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ja sam samo jedne godine isla i smrzla se. vise ne idem, jer mi je zbilja hladno,. tako da aleks nisi sama.

  20. #20
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    nama je nakon jedne godine smrzavanja bilo dosta. sada sam ipak mislila voditi sineka, ali se ne usudim da ga neko ne trkne. Ak smislim neki muzej bez gužve - najbbolje je možda, da odem na pivu

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    Francuzi su pametni
    ja nis skužila po ćemu su oni pametni, jer sam mišljenja da smo mi pametniji, mi imamo i Noć i Dan muzeja

  22. #22
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ove godine (kao i prosle) posjetit cu samo nas mali lokalni muzejic

    u zagrebu mi je prevelika guzva
    ne smeta mi zima uopce

    iako, to je posebna car Noci muzeja, toliko puno ljudi, odraslih, djece
    posebni postavi, i posebni programi, radionice,
    muzeji krcati, ulice pune ljudi oko muzeja
    ima neku dobru vibru

    isli smo ranijih godina, kad su djeca bila manja (ali su vec bili skolarci)

    ali valjda sam prestara, meni se ne da vise guzvati

    djeca bi rado (barem mladja), ali mi se ni to ne da: ici po njih doma - 25 km u jednom smjeru, pa vozi nazad u ZG, pa se guzvaj, pa natrag doma
    tlaka mi je postalo
    Posljednje uređivanje od emily : 30.01.2014. at 12:31

  23. #23
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ja nis skužila po ćemu su oni pametni, jer sam mišljenja da smo mi pametniji, mi imamo i Noć i Dan muzeja
    zato jer se guzvaju 18.5., kad nije zima

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    191

    Početno

    Ja evo isto proučavam program i gledam što bi bilo zanimljivo za jednu 4-godišnjakinju. Jeli bi možda arheološki mogao biti zanimljiv za jednu 4-godišnjakinju? Ako netko ima iskustava, molim podijelite. Hvala!

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne bi. A ima i mumija koje se mnoga djeca boje.

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    inače arheološki ima besplatne razglede svaku prvu nedelju u mjesecu, etnografski četvrtkom, tak ak nekaj treba onda se bazirajte na nekaj kaj u skorije vrijeme nije badava.


    inače mi smo bili u arheološkom kad je moj najmanji bio nešto stariji od 3 godine, bilo mu je zanimljivo
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.01.2014. at 11:18

  27. #27
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj PikiViki prvotno napisa Vidi poruku
    Ja evo isto proučavam program i gledam što bi bilo zanimljivo za jednu 4-godišnjakinju. Jeli bi možda arheološki mogao biti zanimljiv za jednu 4-godišnjakinju? Ako netko ima iskustava, molim podijelite. Hvala!
    Mi smo išli tek kad smo bili sigurni da djeca neće divljati (od straha ili bilo kojeg drugog razloga). Arheološki je došao na red tek kad su krenuli u školu. Sve ovisi što djecu zanima - ja sam procijenila da to za moje klince nije. Kasnije im je bilo zanimljivo. Isto i Muzej grada Zagreba - oni znaju imati one dane s povijesnim ličnostima (kad se kostimiraju) i to im je bilo super, to je vjerojatno dobro za malu djecu. Moj mlađi i danas voli Mimaru (a ja recimo ne, tj. ne toliko) ali kad god idemo, odaberemo jedan kat i njega temeljito pogledamo, a ostale samo preletimo ili ni ne odemo.

    Ono što me meni u Noći muzeja neprihvatljivo za male klince je vrijeme održavanja, pa radije kao Jelena.O biram njihove dane besplatnog ulaza u neko normalnije vrijeme, a ne po mraku i hladnoći.

  28. #28
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj PikiViki prvotno napisa Vidi poruku
    Ja evo isto proučavam program i gledam što bi bilo zanimljivo za jednu 4-godišnjakinju. Jeli bi možda arheološki mogao biti zanimljiv za jednu 4-godišnjakinju? Ako netko ima iskustava, molim podijelite. Hvala!
    Ma kakvi. Osim ako nema interes za zemljeno posuđe...Mumija - pa moja je nije nešto doživjela. Uglavnom, odvela sam je u arheološki jer je nakon jednog crtića (mislim nešto kao arheolog nađe malog dinosaura, tako nešto) umislila da će bi arheologica. Pa sam je odvela u Arheološki muzej - ekspresno je odustala od te karijere, zaključila je da ima tu previše lonaca za iskopavati.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ono što me meni u Noći muzeja neprihvatljivo za male klince je vrijeme održavanja, pa radije kao Jelena.O biram njihove dane besplatnog ulaza u neko normalnije vrijeme, a ne po mraku i hladnoći.
    Nama isto ovako. Prošle godine smo prvi put išli na "nešto" u Noći muzeja (sin je tad imao 8 godina), a to je bio muzej-radionica gudačkih instrumenata u dvorištu Škole za primijenjenu umjetnost. Ondje nije bilo gotovo nikog, pa smo imali cijeli (mali) prostor za sebe i razgledavanje do mile volje. Nakon toga smo usput svratili u MUO, kad smo već tamo, i prisjela nam je gužva. Više volim ići na izložbe i u muzeje u normalno vrijeme, pa makar i platili kartu

    Peterlin je spomenula Žive slike u Muzeju grada Zagreba - to je zgodno i preporučljivo i za manju djecu, odvija se uvijek sredinom veljače (u doba fašnika), usred dana, i dijele se krafne (doduše, oko tih krafni obično nastane poprilična gužva). Mi smo išli nekoliko godina zaredom, i odličan je uvod u zagrebačku povijest, iako, mislim da nam je sad već i toga dosta, svake godine isto (a imam i neke konstruktivne primjedbe na cijelu organizaciju, ali neću ovdje cjepidlačiti).

  30. #30
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Je li tko vodio djecu u Muzej suvremene umjetnosti? To nam je blizu, do grada mi se baš ne da noću s klincima...

  31. #31
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj PikiViki prvotno napisa Vidi poruku
    Ja evo isto proučavam program i gledam što bi bilo zanimljivo za jednu 4-godišnjakinju. Jeli bi možda arheološki mogao biti zanimljiv za jednu 4-godišnjakinju? Ako netko ima iskustava, molim podijelite. Hvala!
    isto kao i cure prije mene, mislim da joj (jos) ne bi bilo interesantno
    plus sto je u Noci muzeja u arheoloskom valjda najveca guzva (uz tehnicki muzej)

  32. #32
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko vodio djecu u Muzej suvremene umjetnosti? To nam je blizu, do grada mi se baš ne da noću s klincima...
    ja
    ali ne u Noci muzeja

    postav ih se nije dojmio (ni mene, nisam bas neka ljubiteljica suvremene umjetnosti pa nisam ni ocekivala da bude), ali tobogan je!

  33. #33
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko vodio djecu u Muzej suvremene umjetnosti? To nam je blizu, do grada mi se baš ne da noću s klincima...
    I ja isto.
    Nama je bilo odlično. Ne što smo ljubitelji ili poznavatelji, ali nam je bilo zanimljivo i onako...kao da smo upijali atmosferu koja nam je pasala od prostora do eksponata. Djeci se baš svidilo, ne samo tobogani (koji su bili hit) nego zapravo i izlošci, na kraju su obišli više manje sve. Nešto im je bilo fora, nečemu su se smijali, i tako...

  34. #34
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    MSU je jako zanimljiv, i za djecu, kod nas se nitko ne usudi na tobogan pa nam je svejedno odlično.
    Oni inače imaju i dosta edukativnih radionica za djecu, pa možda i večeras imaju neki dječji program.
    Jedino ne znam kakva je gužva.

  35. #35
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko vodio djecu u Muzej suvremene umjetnosti? To nam je blizu, do grada mi se baš ne da noću s klincima...
    Pitaš li baš za Noć muzeja ili općenito?
    Evo, tatek je bio.

  36. #36
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Nevjerojatno Jurana kako sve uspiješ iskopati :respect:

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko vodio djecu u Muzej suvremene umjetnosti? To nam je blizu, do grada mi se baš ne da noću s klincima...
    Mi smo bili par puta, što u noći muzeja što mimo što na nekim drugim događanjima. Mojoj je bilo jako interesantno. Neke od instalacija su joj bile jako fora, a nekih se prvi put i malo uplašila pa smo se u drugom navratu malo pripremili na ono što nas iza ćoška čeka.
    A bilo je i provala , na jednoj fotografiji je bio prikazan goli stariji muškarac na što je ona samo rekla da su ga slikali jer ima velikog ... i prošla dalje.
    A što se tiče tobogana kad su takva neka događanja onda zna biti gužvovito pa se čeka u redu.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    još je najmanja gužva u MSU jer je velik :D
    u ovim manjim muzejima je katastrofalna gužva

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    I nisam napisala da mi svake godine idemo. Prošle godine smo bili u Tifološkom. Nije bila gužva, muzej je mali tako da se stigne na vrijeme u krevet za one koji nisu noćne ptice

    Mi jesmo pa smo otišli još i u Richter
    Posljednje uređivanje od larmama : 31.01.2014. at 16:54

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Bez veze http://gallery.mailchimp.com/d87aa6f..._small.pdf.zip od 18.4-18.5.

    18.5.Međunarodni dan muzeja ulaz u večinu muzeja badava.

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    imate li prilike otiđite danas i sutra vidite program gdi je kaj http://www.mdc.hr/UserFiles/Image/MD...5.%202014..pdf

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Danas je Mimara badava.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    šteta što sam to tek sada vidjela jer smo slobodni jedino sutra popodne pa mi je sužen izbor.

    A imam i jednu preporuku, nedavno smo na povratku s mora stali u Memorijalnom centru Nikola Tesla u Smiljanu i za svaku preporuku je .

  44. #44
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Evo nas i ove godine. Je li netko naišao na cijeli program u pdf-u ili slično? Tramak mi je otvarati jedan po jedan muzej pa skrolati i pregledavati programe pa gledati i uspoređivati

  45. #45
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    sluzbene stranice
    noc muzeja
    klikom na muzej ima popis sto koji nudi, ali nisam naletila na jedan letak sa svim popisanim programima...

  46. #46
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    knjižica s programom objavljena je kao prilog uz Jutarnji list prošli tjedan i mislim da se može dobiti u svim muzejima koji sudjeluju u Noći muzeja

  47. #47
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja samo čekam idući tjedan navalu gripoznih nakon boravka toliko ljudi na hrpi u zatvorenim prostorima :dežurni namćor:

  48. #48
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

  49. #49
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    joj, hvala ti. divno

  50. #50
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    evo preporuke koje muzeje posjetiti s djecom:
    http://merdelja.mojweb.com.hr/prepor.../vodi-u-muzej/

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •