Pokazuje rezultate 1 do 50 od 160

Tema: VBA2C - ima li nas uopće koje smo uspjele u ostvarenju sna?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Anemona, sve to što si nabrojala je realno, odmjereno, pristojno i jasno. Ljudska psiha i osjećaji nisu izmišljotina i nebuloza. Ako je naša realnost da te dr. gledaju blago telećim pogledom, to znači da realnost treba popravljati.
    I naravno, iznad svega, liječnički savjet mora biti stručan. Ako liječnik zbog taštine ne može razgovarati s trudnicom o mogućnostima i rizicima, onda njegove odluke nisu vođene stručnošću, nego egom.

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Da napišem mali dodatak o svojem vrlo emocionalnom iskustvu.
    U trudnoći sam završila prilično nenadano u bolnici. Kad mi je dr. u trudničkoj ambulanti hladno sasula dođite sutra u jutro s stvarima u bolnicu, skoro sam se srušila.
    Doslovno sam zinula i pokušavala još nešto pitati, dr.več gleda u kompjuter, a sestra komentira, no i druge žene čekaju, nije smak svijeta.
    E pa meni je. Ostala sam zbunjena, tužna, zabrinuta,... nabroji dalje, a prije svega izuzetno uznemirena.
    Tih 24 sata do hospitalizacije ja sam bila ni na nebu ni na zemlji.

    Došla sam drugo jutro na hospitalizaciju kao tigar u kavez, doslovno luda, luda, uznemirena. Nisam na to bila spremna, ni malo.
    Plakala sam ko kišna godina, jedva objasnila što me muči i tu skidam kapu do poda jednom mladom dr. koji me saslušao, a mogao mi je samo spičiti Normabel.
    Saslušao, dao si truda, posvetio mi svo vrijeme svijeta, pozvao mi 2 druga dr. na drugo mišljenje, pozvao mi glavnu sestru i još jednu,...
    Razgovarala sam s njim sigurno sat vremena, pola dežurne ekipe u rodilištu je odvojilo vrijeme da me sasluša, da savjet,...
    Napravili su iznimku i sve pretrage odmah obavljali, umjesto tek drugo jutro, kako su radili ostalim trudnicama., tako da sam ostala samo 24 sata u bolnici, a ne minimalno 2 ili 3 dana kako je planirano.
    Napravili su čudo - čudo od pristupa.

    Sve je prošlo super.

    A do ničeg od toga ne bi došlo da je dr. prvi dan ipak odlučila diči glavu od ekrana i rekla gospođo, vidim da ste uznemireni, hajde sjednite da porazgovaramo.

    Tako da, itekako mi je jasno kako se dr. mora ponašati, ali mi je i jasno da sam imala sreće što sam naletjela na takvog dr. drugi dan.
    Svima želim više takvih.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •