Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 359 od 359

Tema: -15 c

  1. #351
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene ispred zgrade krasna livada pokrivena snijegom... i nema djece. Tu i tamo netko. U moje doba bi taj snijeg već bio cijeli raskopan.
    a u kojem kvartu si?

  2. #352
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    mene muči jedna stvar oko vrtića.
    baš je sada vani i ima na sebi čarapice, trenirku, potkošulju, majicu i dvodjelni skafander.
    i to mi je ok, nije mu ni jučer bilo hladno bez hulahopki.
    ali... ja ga dobro potrpam, prevučem onu usku gumu od skafandera preko buca,
    a on to sam ne zna, tetu neću vidjeti ujutro da joj kažem, a ne vjerujem niti da teta ima baš vremena oko svih njih.
    rekli su nam da im hulahopke u vrtiću ne trebaju.
    i sad se ja lomim, ako ga pošaljem u čarapicama, on ne prevuče tu gumu upast će mu snijeg u buce i smrznut će se,
    evo kak ja to rješavam , obućem tanke hlače, i stavim čarape obične prek hlača, na to obučem još jedne hlače, ak treba skafander onda obućem još skafander prek tih drugih hlača, u vrtiću ili školi skinu se do donjih hlača, a za van obuku još sve kaj je u rukavu, tvoj je veliki pa mu samo reci kaj treba obuć, i da čarape su cijelo vrijeme prek tih tanjih hlača. Moji inače ne nose štrampe, je velikom kad je bio mali mu smetalo, a klinci su dovoljno alergični da nisam ni pokušala ni jednom obuč štrample.

  3. #353
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    mene muči jedna stvar oko vrtića.
    baš je sada vani i ima na sebi čarapice, trenirku, potkošulju, majicu i dvodjelni skafander.
    i to mi je ok, nije mu ni jučer bilo hladno bez hulahopki.
    ali... ja ga dobro potrpam, prevučem onu usku gumu od skafandera preko buca,
    a on to sam ne zna, tetu neću vidjeti ujutro da joj kažem, a ne vjerujem niti da teta ima baš vremena oko svih njih.
    rekli su nam da im hulahopke u vrtiću ne trebaju.
    i sad se ja lomim, ako ga pošaljem u čarapicama, on ne prevuče tu gumu upast će mu snijeg u buce i smrznut će se,
    ako ga pošaljem u hulahopkama skuhat će se u vrtiću, ako ih stavim u ruksak trebat će mu sto godina da ih obuče
    kako vi svoje oblačite na ovom vremenu?
    hulahopke da ili ne?
    'srećom' nemamo tih problema. U našem vrtiću nema izlaska od jeseni do proljeća, tj. izlaze samo dok se i unutra i vani može biti u jednakoj odjeći. Čim zahladi zatvore se unutra i doviđenja
    ta djeca sunca ne vidi osim vikendima. Baš jadno

  4. #354
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    puntica ne bi bila u koži toj deci

  5. #355
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    evo kak ja to rješavam , obućem tanke hlače, i stavim čarape obične prek hlača, na to obučem još jedne hlače, ak treba skafander onda obućem još skafander prek tih drugih hlača, u vrtiću ili školi skinu se do donjih hlača, a za van obuku još sve kaj je u rukavu, tvoj je veliki pa mu samo reci kaj treba obuć, i da čarape su cijelo vrijeme prek tih tanjih hlača. Moji inače ne nose štrampe, je velikom kad je bio mali mu smetalo, a klinci su dovoljno alergični da nisam ni pokušala ni jednom obuč štrample.
    nije problem da se on ne zna obući,
    nego je problem guma od skafandera koju treba prevući preko čizmica.
    nazvat ću sutra tetu i reći da mu pomogne, nema mi druge.

  6. #356
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    puntice ne mogu vjerovat da uopće ne idu van.
    naši su vani uvijek, osim po kiši.

  7. #357
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    tash moj je znao da kad idu vanmora obuci duge gace, a on je djete pravila, ako je to mama rekla mora se, pa da vani sjekire padaju, da je pozar on ce ih obuci
    tako da ne znam kako ti pomoci,
    a nju cu obuci u strmaple, imat ce skijaske hlace a u vrticu haljinu. fakat je lakse cure srediti.
    jucer su bili jako puno vani, usli smo svi u 19.30 da se stignemo otusirati prije pirata. ja sam uzivala ko prasica.
    danas su cijelo jutro bili vani na ulici, a poslijepodne smo isli obiteljski svi van. bilo nam je super.

  8. #358
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    puntica ne bi bila u koži toj deci
    ne bih ni ja
    nažalost, takav je to vrtić, dok su bili u jaslicama nisu uopće išli vani, niti kada je bilo prekrasno vrijeme, jer: ko će ih sve spremiti. Ma jadno, i bolje da ne razmišljam o tome jer mi se samo plače od muke

  9. #359
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    puntice, pa kakav je to vrtic?
    ja se uvijek sjetim kako je jedna teta rekla da nema loseg vremena, samo lose obucene djece.
    ja se ne brinem za svoje, ak se smoce, obuci ce rezervnu robicu i bok.
    brinem se za sebe jer sam sutra cijeli dan u autu

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •