Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 57

Tema: Razmjena sitnisa bez provizije

  1. #1
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno Razmjena sitnisa bez provizije

    Jel to igdje moguce? Bas me ljuti Fina i njihovo uzimanje provizije! To je transakcija novac za novac. Moj novac koji marljivo stedim da djetetu kupim npr. AS i onda dodem tamo njima sa sitnisem...em okrecu ocima iako sam ja sve zbrojila, odvojila sve vrijednosti i sve popisala, i jos mi uzmu 1% provizije! A mi ponekad i po 1800 kn skupimo! Pa to je 18 kuna! Mojih 18 kuna! Neceg sam se odrekla za to! Dakle, mogu li to negdje izbjec? Frendica mi dala savjet da odem u svoju banku i te novce polozim na svoj racun a onda digne to s bankomata. Jel to probao itko? Uopce me strah prodornih pogleda u banci kad im dodem s Konzumovom vrecicom punom sitnisa

  2. #2
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Ja sam dosla u rba sa 7000 kn u kovanicama po 5kn
    I primiili najnormalnije, ubacili u neki stroj i uplatili na moj rn.
    Jedino znaci kovanice moraju biti sortirane. Tada ih primaju.
    Ako si u zabi onda imas bankomat kovanica, ubacis sve udjuture, on zbroji uplati na racun i to je to!
    Jedino kaj taj bankomat redovno nije u funkciji

  3. #3
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Jel? Odlicno! Ma kovanice su sortirane i popisane. U Erste sam, valjda oni nece radit problem oko toga. Ma uostalom, sve da mi i oni okrecu ocima bas me briga, to je njihov posao.

  4. #4
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ma slobodno dođi na šalter sa sortiranim kovanicama, moraju ti primiti ako uplačuješ na rn. Jedino izbjegavaj navratiti 10 u mj jer su tada mirovine i par dana poslije, te kada su gužve u banci, ili pred kraj radnog vremena jer moramo predati ih u trezor sortirane u vrećicama i još ih mora trezorista prebrojiti pa da ti zbog toga ne bi odbili. E da radim rekla bi da dođeš k meni, obožavam brojati kovanice a usput se i odmorim od klijenata dok zbrajam.

  5. #5
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Eh, od svih dana ja bas 10. tj sutra moram ic. Moram jer odmah poslje idemo po AS. Al ici cu odma ujutro cim starijeg u vrtic odbacim. Mozda onda nebude guzve.

  6. #6
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Zibba skupljat cemo mi jos, cim jedno razmjenimo odredujemo za sta skupljamo ponovo, tako da nije problem da te usrecim pa ti dodem, samo ti broji ako te veseli.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Ja kad prikupim, uzmem cca 200 kn i odem u prvi kvartovski dućan, oni nikad sitno nemaju i do neba mi zahvaljuju. Ono, odem lijepo kupit nešto, priupitam trebaju li kovanica i super. Uvijek su trebali.

    Ako mi je too nezgodno, onda dječje kovance razmijenim a sa šakom kovanica pođem na tržnicu i eto, opet su sretni jer imam sitno.

  8. #8
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Bila je neka fora u FINI da ako platiš neki račun kod njih ne plačaš proviziju za kovanice. Ne znam vrijedi li to još

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Ja kad prikupim, uzmem cca 200 kn i odem u prvi kvartovski dućan, oni nikad sitno nemaju i do neba mi zahvaljuju. Ono, odem lijepo kupit nešto, priupitam trebaju li kovanica i super. Uvijek su trebali.

    Ako mi je too nezgodno, onda dječje kovance razmijenim a sa šakom kovanica pođem na tržnicu i eto, opet su sretni jer imam sitno.
    tak i miradimo s lovom od maškara ili u najbližu pekaru, ili svakommalo-pomalo.

  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    MM ode u bankomat za kovanice, sam to pobacai doviđenja.
    Prije smo znali i u lokalnom dućanu mijenjati, a jednom sam sortirala i zamolila u banci, pa su mi promijenili bez provizije.

  11. #11
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ma zakj ti jednostavno ne bi ošla u dučan i kupila as i ostavila vrećicu točno izbrojane love?

  12. #12
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    Nama je i u pošti htjela promijeniti ako su kovanice bile sortirane.

    Ima li i u drugim bankama, osim u Zabi, tih bankomata za kovanice?

  13. #13
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ma zakj ti jednostavno ne bi ošla u dučan i kupila as i ostavila vrećicu točno izbrojane love?
    Zato jer uzimam rabljenu, nasla sam Romericu 9 mj. 2010 za 800 kuna, koristena samo u drugom autu, znaci skoro nista. I mislim da je to prilika koju ne smijem propustit, zato moram danas sve razmjenit jer danas idem po nju. A bas da mi se hoda od ducana do ducana pa razmjenjujem pomalo...ne bas...prehladno je a potrosit cu benzina vise nego da Fini dam postotak.
    Idem sad u banku, ako je guzva idem u Finu i gotovo. Neda mi se komplicirat.

  14. #14
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja bi te u guzicu poljubila da si mi na kasu donijela sitniše a o sortiranim da ne govorim. Ja bi ti uzela parsto kn, neka druga blagajnica još toliko i eto ti razmjene bez provizije

  15. #15
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Aha, sad vidim da si napisala da ti se neda po dućanima. Ništa onda

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    trina jel se kod tebe apartman može plačat sitnišem?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.02.2012. at 09:18

  17. #17
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    trina jel se kod tebe apartman može plačat sitnišem?
    ne znam, nisam nikad imala takav slučaj. Zašto, imaš punu kasicu za ljetovanje?

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ne ali do ljeta možda nekaj skupim

  19. #19
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    U Erste možeš položiti na račun bez provizije. Kovanice ne moraju biti sortirane ali će biti blagajnicima lakše i brže ako jesu. Ne može se odmah podignuti na blagajni ali može na bankomatu. Za zamjenu kovanica plaća se provizija iznad 100 kuna.

  20. #20
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Ivček prvotno napisa Vidi poruku
    Za zamjenu kovanica plaća se provizija iznad 100 kuna.
    Ne kuzim! Znaci ako mjenjam 800 kn u kovanicama ipak placam proviziju? Il sam krivo shvatila?

  21. #21
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi te u guzicu poljubila da si mi na kasu donijela sitniše a o sortiranim da ne govorim. Ja bi ti uzela parsto kn, neka druga blagajnica još toliko i eto ti razmjene bez provizije
    A gle, realno mogla bi otic u Konzum i ic od blagajne do blagajne al mi se neda da mi neko spominje majku dok ceka u redu a blagajnica broji moje sitnise. Lako za ove po 5 kuna al ovi po 50 lp i po kunu...njih ima i po preko 200 komada.

  22. #22
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ja ne kužim tu foru s provizijom u Fini....
    prošle godine sam kod nas mjenjala sitniše, nekih 300kn i uzeli mi proviziju,
    nakon toga buraz u svom gradu i svojoj Fini mjenja skoro 1000 kn sitniša i ne uzmu mu ni lipe....
    imam već 2 kasice pune lipa i ne mjenjam ih jer nemam živaca ni volje ići u Finu a ni ovako se bakćati po 10 dućana da mi razmjene,,,, i taman to kaj sam ušparala, potrošim za razvažanje do dućana....

  23. #23
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Citiraj Ivček prvotno napisa Vidi poruku
    U Erste možeš položiti na račun bez provizije. Kovanice ne moraju biti sortirane ali će biti blagajnicima lakše i brže ako jesu. Ne može se odmah podignuti na blagajni ali može na bankomatu
    Mislim da ti je ovo jedina opcija ako ne želiš mijenjati u dućanu, kafiću, apoteci....bilo gdje gdje trebaju kovanice. Al moraš položit na račun, ne samo zamijeniti kovanice za novčanice.

    Mislim da se u svakoj Fini i u svakoj banci u pravilu plaća provizija osim ako ti baš netko napravi uslugu pa ne naplati.

  24. #24
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Evo rijeseno! Prvo sam otisla u Konzum jer mi je blize, u grad sam isla vec jednom ali zbog Fasnika sam 25 minuta kruzila gradom trazeci parking, nakraju odustala i otisla doma popit kavu. I onda u Konzum, teta na info pultu blago receno nervozna, da moja teta tamo ne radi valjda bi me poslala u rodno mjesto, ovako me samo blago bezobrazno potjerala jer im je guzva i njoj se neda brojat. Ok. Ne mora. Otisla u Erste, teta tamo sva sretna (valjda voli brojat ko i zibba) zbrojila, ja kazem da cu na racun jer ne zelim placat proviziju a ona meni sve fino isplati na ruke i kaze da mi nece naplatit.
    Hvala svima na odgovorima i savjetima!

    E da, i jos nesto, mi godinama skupljamo te sitnise i nosimo na Finu i jos nikad, al bas nikad nije sve stimalo, uvijek je bilo, bar tako oni kazu, manje za par kuna nego smo izracunali. A eto sad u Erste sve tocno u lipu. Zanimljivo....

  25. #25
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    zaba na trgu ima automat za kovanice
    mislim da nema provizije

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I ona kod GK isto (Paromlinska?) ali nisam niti ja sigurna za proviziju.

  27. #27
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Mene su u zabi (paromlinska) skoro zeznuli za 250 kn
    Ja brojala doma, dosla tamo kad ono manje 250 kn
    Nisam htjela uplatit vec sam otisla u drugu poslovnicu gdje su izbrojali koliko i ja.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Evo jedna preporuka za sve koji idu na ljetovanje .Slobodno ponesite sve svoje kovanice i pojavite se tetama na kioscima .Bit će vam do neba zahvalne.

  29. #29
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    mi sitniš skupljamo od božića do božića
    lijepo zbrojimo doma,uzmem račune i idem u finu platiti
    malo kolutaju s očima,ali nitko ništa ne govori i ne uzmu mi proviziju

  30. #30
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa Vidi poruku
    i ne uzmu mi proviziju
    Ne? Kakva im je to onda poliika? U svakoj poslovnici drukcije? Nama su odma prvi put rekli da je provizija 1% i svaki put su se toga drzali. Plus onih par kuna sto je "falilo"...

  31. #31
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    vjerovatno zato što plaća račune sa sitnišima,ne razmjenjuje ih

  32. #32
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    vjerovatno zato što plaća račune sa sitnišima,ne razmjenjuje ih
    tako je
    rč. platim kovanicama

  33. #33
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moja firma ima i neki tip vendomata, dakle, sav utržak je u kovanicama. Zastitarska kuća ih prazni i svaki mjsec sortirane nosi na finu, gdje se polažu na žiro rn. Nikad nismo platili proviziju, a radi se o desecima tisuća kuna.

  34. #34
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ajd da ne otvaram novu temu.....

    gdje se mogu razmjeniti kovanice Eura? onak...ispraznila sam sve torbe, kutijice, čoškiće po kući i nakupilo se dosta eurića i centića u kovanicama,a pošto u dogledno vrijeme nebudemo išli vanka, jel ih se može gdje promjeniti?
    ili nek stoje i dalje i čekaju "bolje" dane?

  35. #35
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Eure sam pred dvije godine nosila u Sloveniju, pa s frendicom koja ima tekući u banci, otišla u banku, novce sasula u brojač (sve u đuture), banka ih je položila na njen račun, a ona ih je odmah podigla. To je bio jedini način. Banka nije htjela mijenjati sitno za krupno ako nisi klijent banke.
    Ne znam da li se u međuvremenu što promijenilo.

  36. #36
    ivez051 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    205

    Početno

    Ja isto kad skupim nekih 300-400 kn u kasici odem u poštu platiti neki račun. Jednom sam pitala da li mogu kod njih razmijeniti kovanice za papirnati novac i rekle su mi da ne, ali mogu slobodno doći i platiti račune s kovanicama, onda ih moraju primiti. Tako i napravim, one obično prevrču očima i pušu jer iako ja kovarnice uredno sortiram one ih moraju ponovno zbrojiti, pa gledam da dođem kad im nije gužva na šalteru.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    ljudi... ja imam 1000kn u lipama... pa me zanima mogu li otic u finu i da oni to prebroje... i daju mi u ruke papire.. jer nemam nikakav racun

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    ajd da ne otvaram novu temu.....

    gdje se mogu razmjeniti kovanice Eura? onak...ispraznila sam sve torbe, kutijice, čoškiće po kući i nakupilo se dosta eurića i centića u kovanicama,a pošto u dogledno vrijeme nebudemo išli vanka, jel ih se može gdje promjeniti?
    ili nek stoje i dalje i čekaju "bolje" dane?
    Jedini način do kojeg sam došla je da imaš račun u eurima u nekoj banci. Onda tamo možeš položiti svoje kovanice od 2, 1 eur ili 0,50 centi. One sitnije sam molila rođaka da ih nosi na put u inozemstvo i da sebi kupi nešto na aerodromu. Jadan se napatija, mora je jest čokoladu


    Mislim da se autoput može platiti u eurima...nisam sigurna

    Jedan P.S. vezano za rn u banci, ako na rn nemaš novca, onda položene kovanice trebaju prenoćiti na tvom rn jednu ili nekoliko noći, ovisno o banci.

    Ali, ako imaš na rn npr 100 eura, položiš 23, onda moš odma dignit te 23 jer se smatra da kovanice polažeš i one banci ostaju, a podižeš dio novca od onih 100 koji su već bili na rn

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj malenabeba prvotno napisa Vidi poruku
    ljudi... ja imam 1000kn u lipama... pa me zanima mogu li otic u finu i da oni to prebroje... i daju mi u ruke papire.. jer nemam nikakav racun
    Da, al će ti uzet proviziju

  40. #40
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,414

    Početno

    u kojim Zabama u Zagrebu ima automat za kovanice?
    znam za onaj na Trgu, ali je često u kvaru tj ne prima
    a ne da mi se cukati kilu ili dvije novčića, da bi mi rekao da ne radi

  41. #41
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mislim još samo Miramarska da ga ima.

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    A vi to ne nosite u ljekarnu ili pekaru?
    Ja tam obavezno utopim sitniš,ok možda ne kilu nek samo do pol kile
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.08.2018. at 21:03

  43. #43
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A vi to ne nosite u ljekarnu ili pekaru?
    Ja tam obavezno utopim sitniš,ok možda ne kilu nek samo do pol kile
    haha, Jelena.
    I ja imam par kila lipa i ne znam što bih i kuda bih s tim.
    Mala je to skupljala kad je bila mala i sad to već godinama stoji u vitrini.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Jel su to lipe od 1 ili 2 lipe,ili od 5 naviše? Ovo od 5 naviše uvijek u pekaru ili ljekarnu mjenjam za novčanice

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Mi sve utopimo u PBZ-u na kovinomatu. Kovinomat je za mene diiiiivno otkriće.

  46. #46
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi sve utopimo u PBZ-u na kovinomatu. Kovinomat je za mene diiiiivno otkriće.
    Gdje to ima?

  47. #47
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Ja gledam i ne vjerujem
    Pa kovanice su trazena roba. Da mi se nadje vrecica s kovanicama izbrojala bih po 100 kn i parkirala u Vrbiku. U vocari, mljekari, mesnici, pekarni stalno kukaju da nemaju, a trgovkinje cirkuliraju jedna do druge i prebacuju iz supljeg u prazno kovanice. Vocarna bi, ako nema guzvu primila i vise od 100 jer oni nemaju POS.

  48. #48
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Meni je prva i osnovna stvar da kad se skupi hrpa kovanica meni se to ne da brojati. Ja se kovanica rješavam tako da ih ponesem u Konzum koji ima samouslužnu blagajnu (znam da ima veliki na okretištu Črnomerec, onaj u Centru Kaptol, bivši Mercator na križanju Zagrebačke i Zagrebačke isto, a mislim i onaj na Vukovarskoj) i lijepo platim račun tako da uspem kovanice u pretinac, automat ih fino izbroji i onda nadoplatim ako/ koliko treba.

  49. #49
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je prva i osnovna stvar da kad se skupi hrpa kovanica meni se to ne da brojati. Ja se kovanica rješavam tako da ih ponesem u Konzum koji ima samouslužnu blagajnu (znam da ima veliki na okretištu Črnomerec, onaj u Centru Kaptol, bivši Mercator na križanju Zagrebačke i Zagrebačke isto, a mislim i onaj na Vukovarskoj) i lijepo platim račun tako da uspem kovanice u pretinac, automat ih fino izbroji i onda nadoplatim ako/ koliko treba.
    To znam i ja napraviti kad mi se nakupi u novčaniku.
    Ali ovo su tri staklenke, one velike pune "željeza" i teško je to, a ja bih to trebala tegliti u torbi u grad. U busu ili tramvaju.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje to ima?

    Uređaji za uplatu kovanog novca nalaze se u poslovnicama:

    • Rački (Zagreb, Račkoga 6), u zoni 0-24 sata
    • Cvjetni trg (Zagreb, Trg Petra Preradovića 4), unutar poslovnice
    • Radnička (Zagreb, Radnička cesta 44), unutar poslovnice
    • Stari grad (Rijeka, Đure Šporera 3), u zoni 0-24 sata
    • Gripe (Split, Ulica slobode 7), unutar poslovnice.
    • Središće (Zagreb, Aleja Ivana Šibla bb) unutar poslovnice
    • Špansko (Zagreb, Trg Ivana Kukuljevića 11) unutar poslovnice
    • Sisak (Sisak, Ulica Antuna i Stjepana Radića 10) unutar poslovnice
    • Kutina (Kutina, Kolodvorska 26) unutar poslovnice
    • Krapina (Krapina, Magistratska 3) unutar poslovnice
    • Čakovec (Čakovec, V. Morandinija 37) u zoni 0-24 sata
    • Donat Zadar (Zadar, Zagrebačka 3) unutar poslovnice
    • Slavonski Brod (Slavonski Brod, Trg pobjede 27) u zoni 0-24 sata
    • Osijek (Osijek, Kapucinska 25) u zoni 0-24 sata
    • Vinkovci (Vinkovci, Duga ulica 20) u zoni 0-24 sata
    • Poreč (Poreč, Prvomajska 4a) unutar poslovnice


    Ali, sa kovinomata ide na naš račun u pbz, nema isplate.
    Jedino to.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •