Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 375

Tema: ljetovanje 2012. s dvoje male djece-GDJE!

  1. #51
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874
    Posljednje uređivanje od Trina : 17.02.2012. at 09:06

  2. #52
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    nama je u pakoštanama odlično, mi smo u kampu: kamp je u debeloj hladovini, uredan i čist, blizu nam je plaža, također u hladovini, obližnje trgovine su ok ili odemo do biograda u kupimo sve u plodinama usput (povoljnije), kamp nema astronomske cijene kao npr. zaton, navečer prošećemo do pakoštana, a i Biograd je blizu, more je malo mutno, ali ipak mi je bitnije da ima hladovine

  3. #53
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    zanima me je li netko bio u ovom kampu na Čiovu kod Trogira?
    http://www.camp-rozac.hr/tourist-info/ciovo/
    škicam ga već 2 godine i na kraju ipak odemo u Pakoštane, sad bih možda malo promijenila lokaciju
    nekako mi se čini da nema baš hlada ili se varam?
    Posljednje uređivanje od tina55 : 17.02.2012. at 09:28

  4. #54
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    nama je u pakoštanama odlično, mi smo u kampu: kamp je u debeloj hladovini, uredan i čist, blizu nam je plaža, također u hladovini, obližnje trgovine su ok ili odemo do biograda u kupimo sve u plodinama usput (povoljnije), kamp nema astronomske cijene kao npr. zaton, navečer prošećemo do pakoštana, a i Biograd je blizu, more je malo mutno, ali ipak mi je bitnije da ima hladovine
    to je kamp mog djetinjstva.

    No mi smo prije par godina otišli onako samo malo pogledati Pakoštane - to više nema veze sa ljetovanjem mog djetinjstva.
    Tina tvoj opis je sličan onome što ja pamtim, ali ovo sada sve oko meni izgleda puno, puno drugačije

  5. #55
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    zanima me je li netko bio u ovom kampu na Čiovu kod Trogira?
    http://www.camp-rozac.hr/tourist-info/ciovo/
    škicam ga već 2 godine i na kraju ipak odemo u Pakoštane, sad bih možda malo promijenila lokaciju
    nekako mi se čini da nema baš hlada ili se varam?
    tina55, tamo sam imala super ekipu, uglavnom svi s Čiova.
    Kamp, sam po sebi je ok, ima borovu šumu, plaža je ok, trgovina, pošta i dr. je blizu (btw. sve imaš i u Trogiru koji je preko puta).
    U Rožcu su uglavnom ljetovale obitelji s djecom.
    Nisam dugo bila, možda netko ima novije info (o dodatnim sadržajima, uređenosti, o dojmovima).
    Posljednje uređivanje od Marna : 17.02.2012. at 16:32

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    prošla sam dosta obale,
    najbolje su mi sjeli hotel Zora u Promoštenu, ali
    obavezno van sezone radi gužve i
    kamp Šimuni na Pagu http://www.camping-simuni.hr/mobile-homes.php

  7. #57
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Marna prvotno napisa Vidi poruku
    tina55, tamo sam imala super ekipu, uglavnom svi s Čiova.
    Kamp, sam po sebi je ok, ima borovu šumu, plaža je ok, trgovina, pošta i dr. je blizu (btw. sve imaš i u Trogiru koji je preko puta).
    U Rožcu su uglavnom ljetovale obitelji s djecom.
    Nisam dugo bila, možda netko ima novije info (o dodatnim sadržajima, uređenosti, o dojmovima).
    Meni se Čiovo zamjerilo zbog komaraca. Kada smo mi tamo ljetovali, pred desetak godina to je bilo ubitačno. Nisi mogao navečer nikuda. Objasnili su mi da je to zbog cisterni. Možda je sada drukčije.

  8. #58
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    oka, u tom nabrajanju zaboravi na Pag, jel ima tamo neki gradić u blizini tog kampa Straško? nekako mi je Pag općenito pojam otoka bez drveća pa mi nije nikad nešto posebno sjeo.
    Jesi ti pogledala slike tog kampa? Ne da ima drveća več ima šumu dveća http://www.kampstrasko.com

    Da se razumijemo, ja tamo nisam bila niti navijam za to, to je rezultat mog traganja za sličnom plažom kao i u Makarskoj r., a da je bliže,
    a opet čisto more jer je otok, a opet ima most, itd.... To ti je odmah pored Novalje.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Potvrđujem oku, mi ljetujemo na Pagu,
    otok je gol sa sjeverne strane, južna gdje su kamp Straško
    i Šimuni je šumovit i prekrasan

  10. #60
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    nama je u pakoštanama odlično, mi smo u kampu: kamp je u debeloj hladovini, uredan i čist, blizu nam je plaža, također u hladovini, obližnje trgovine su ok ili odemo do biograda u kupimo sve u plodinama usput (povoljnije), kamp nema astronomske cijene kao npr. zaton, navečer prošećemo do pakoštana, a i Biograd je blizu, more je malo mutno, ali ipak mi je bitnije da ima hladovine
    More je mutno zbog pijeska u moru i milijun ljudi. (a vi ih ovim topikom još privlačite )
    Šalim se.
    Moji imaju čamac i mi se kupamo na otočićima preko. A i na Janicama se kupamo na kamenitom dijelu. Mutno je samo kad je jugo.

  11. #61
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Da se i ja malo ogrebem za koju info!
    Ako ima tko kakvu preporuku za apartman koji uz dvoje odraslih + 1 kom dijeteta prima i 2 kom pasa

    Imamo jednu divnu obitelj i još divniji app koji nam iznajmljuju u Baškoj na Krku ali bi možda sad malo promijenili

    tnx

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    opet ja o Bibinju-mjesto, možda, nije spektakularno, ali nama paše mir i blizina Zadra.
    s druge strane-nema splitsku rivu, ali bome se može prošetat uz more.
    još smo smješteni blizu dućana, blizu ljekarne i uz troje djece ne treba mi veća idila.
    plaže su male (u djelu u kojem smo mi) i nema prevelike gužve.

    za nedajbože potrebu bolnice ( a dogodilo nam se) do Zadra sam za par minuta. iz istog razloga, otoci, nama, ne dolaze u obzir.

  13. #63
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,499

    Početno

    hvala cure, Trina kad uhvatim malo vremena pogledat ću te linkove.

    netko spomenu Tribunj, on je presladak i baš ono što tražim, mirno mjestašce, kamene kućice, uh za istopit se...još da mi je naći povoljan smještaj.

    I Pag mi se svidio, baš je šumovito, samo što su cijene tih mobilnih kućica u Strašku o-ho-ho...izgleda jako lijepo.i Šimuni su lijepi.

    hvala i na kritikama Bibinja, Pakoštana i Pirovca, to svakako ne bih uostalom vidjela sam i uživo, pogotovo sam priomjetila u Pakoštanima spoj tipa stara oronula kamena kućica a pored nje neko novo kičasto zdanje tipa na Viru ja volim baš ono: Dalmacija, kao nekad! obožavam stare kamene kućice, kale,..to mi je baš ono mir i spokoj.

  14. #64
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,499

    Početno

    evo najnovijeg užeg izbora:
    otok Ugljan, seoca između Omiša i Makarske, Tribunj, Pag (straško/šimuni) .

    i možda Murter (ako dobijem neki dobar prijedlog koje mjesto).

    a jel netko bio u Žaboriću kod Šibenika?

  15. #65
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,499

    Početno

    meda, potpuno te razumijem, žao mi je što je tako ispalo,al nažalost nemam mogućnost istraživanja mjesta s malenim od godinu dana i malom od 3 godine morala bi ih vući sa sobom a tako ne baš blizu tako da....zasad ništa od preliminayr activities ali zato se pouzdam u vas.

    iako moram priznati da sam iznenađena prijedlogom nekih mjesta, možda kad ljudi ne znaju da postoji nešto puno,puno ljepše onda misle da je mjesto gdje idu najljepše, ipak nikad nisam čula ni od koga živućega da je rekao npr. za Komižu na Visu ili Vrbosku na Hvaru ili Postire na Braču da su bezveze jer su to prekrasna mjesta u kojima uživa svatko tko dođe. iz tog razloga mi je i teško naći nešto slično i još da dogovara potrebama djeteta, ima toga samo treba istražit.

  16. #66
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ljetujem na Pagu, tamo gdje smo mi plaže su pješčane i bez hlada, a Šimuni - kamp, stvarno jest u borovoj šumi i čini mi se da je umjetna šljunčana plaža. Bili smo to pogledati i taj kamp stvarno ima onako raznoraznih sadržaja za djecu tipa parkić, pa one skakaonice i stvari tog tipa.
    (kod nas nema ništa). U tom kampu postoje te male kućice koje se mogu iznajmiti.

    Od ovih predloženih stvari meni se najviše sviđa Murter, ima prekrasne plaže, no nisam tamo ljetovala nego idemo skoro svake godine u goste.
    Ono što mi se ne sviđa je to što se praktički do svake plaže (čini mi se) mora ići autom.
    Mi idemo u Jezera koja su stvarno krasno mjesto, ali ne bih znala preporučiti smještaj.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Žaborići imaju lijepe plaže, sa mogućnošću smještaja
    na samoj obali, pa skoro da imaš svoju privatnu plažu,
    mjestašce je ok,
    al kad sam ja bila prije dosta godina nije imalo neke
    klasične šetnice, a opet Šibenik ti je dosta blizu

  18. #68
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,499

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi/e moji/e,

    Budući da je ljeto 2012. zadnja prilika da budem malo duže na moru sa svojim mališanima (3 god. i 1. god) i mužićem, voljela bih na vrijeme rezervirati smještaj na moru u nekom mirnom mjestašcu s lijepim plažama po povoljnoj cijeni (ipak je recesija a ja na porodiljnoj naknadi).

    Počela sam malo unaprijed razmišljati pa evo što bi nam odgovaralo: mirno mjesto da nije previše turistički napučeno al ipak blizu većeg turistički razvikanog mjesta, da ima ono najnužnije za obitelj s dvoje male djece (maleni će napunit tek godinu dana 28.7.,znači prohodavanje itd) ambulanta, ljekarna, trgovine, plaže pristupačne s kolicima i da ima hlada (ne tražimo pijesak dapače radije bi ga izbjegli), potez od Zadra do Šibenika (ne nužno al ne bih Kvarner ni Istru), išli bi na 15-20 ak dana (privatni smještaj ili možda bungalovi, hotel ne). Išli bi krajem lipnja/početkom srpnja.

    Ima li netko neku ideju gdje bi nam bilo lijepo jer bi se stvarno htjela odmorit prije povratka na posao (koliko će to bit moguće s 2 male djece) a ne da moram hopsat tipa stepenicama ili uzbrdicama s natovarenim kolicima.
    Jedva čekam da čujem vaše prijedloge, još da mi je naći neki super povoljan smještaj gdje bi nam bio kraj
    s obzirom da sam počela dobivat prijedloge mjesta s nelijepim plažama (to uz oblutke podrazumijeva i čisto more naravno) i kojima su čovjek na čovjeku evo još jednom podvlačim ono što tražimo ja i moja obitelj, znam da se raznim ljudima sviđaju razna mjesta al opet ako tražim čisto more i mirno mjesto nema smila da mi netko predloži prljavo more i gužve po rivi, nadam se da me razumijete

  19. #69
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,499

    Početno

    ajd pogledat ću Jezera i Žaborić na netu, pokušala bih izbjeći odlazak na plažu s autom baš što imamao njih dvoej malih pa svo to pakiranje u auto, iz auta po par puta dneveno , ne bih ako je moguće.

    cure, post gore sam pisala istodobno s vama, nije se odnosilo na vaše prijedloge.

  20. #70
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    mi već 5 godina ljetujemo na Murteru,mjesto Murter i prekrasno nam je..
    ovo ljeto idemo opet,šefica mi ima 2 godine i idealno je mjesto za klince...
    nema gužve,more čisto i toplo,malo mjesto,a svega ima,onako pravo dalmatinsko,sa starim kamenim kućama,apotekom,doktorom,dućanima,kafićima,pizz eriama,restoranima,jedino nema nekog noćnog života,ali to ni ne tražimo..onako penzionerski i mirno...
    ima most..nama je najbitnije da nam je sve blizu,nema čekanja trajekta,blizu,Šibenik,Vodice...

  21. #71
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    Samo čekam da marta štogod napiše o pirovcu
    Mi tamo ljetujemo 20 godina, isključivo jer imamo vikendicu. Za djecu katastrofa, nema jednog drveta na plaži, nema WC-a, pedalinama i skuterima zauzeli plaže ... a onaj parkić, da se rasplačeš, još kad stanu hranit onog dupina šljunkom...
    Pa na glavnoj plazi ima ogromna borova suma i hlada ko u prici. Ali nama je to daleko, Starine su nam ispod kuce, i na toj plazi nema hlada, ne dolazimo prije 17h.

  22. #72
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Lili75, pa najbolje vam je onda posjetiti neki od naših otoka.
    Jer, gdje su lijepe plaže ima i gužve, tako to ide. Niste vi jedini koji volite lijepe plaže
    A onda, najljepše plaže su uglavnom one teže dostupne, tj. za uživanje na osami bi vam trebala barka (čije unajmljivanje znatno diže cijenu ljetovanja).
    Također, savjetujem ljetovanje u 6. ili 9. mjesecu kad nisu prevelike gužve (dakle, kraj lipnja puno bolje nego početak srpnja). A tad su i cijene povoljnije, jer opet - gdje su lijepe plaže tu su i lijepe cijene.

  23. #73
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja preporučam Omišku rivijeru, preeedivne plaže. Mi smo prošle godine bili u Nemiri i bilo nam je jako lijepo

    http://www.google.com/search?q=nemir...w=1366&bih=627

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    Sad sam znatiželjna vidjeti Murter,
    nisam bila,
    a toliko ga hvalite,
    morat ćemo se zaletit jedan dan s Paga

  25. #75
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Mima, please, oslobodi inbox, ne mogu ti poslati pp.

  26. #76
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Što da pišem o Pirovcu? Na glavnoj plazi ima hlada koliko god hoces, ali na plaži su ljudi nagurani ko sardine, plaža je prljava, puna čikova, cepova s boca i limenki, prije 2 godine sam umalo nagazila na narkomansku iglu nasred plaze, more je mutno zbog peloidnog mulja, jednom rječju kaljuža.

  27. #77
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,499

    Početno

    O pa cure, vidim da ste sad postale detaljne glede opisa plaža al neka to se i traži

    moram izučit Murter i Nemiru...sjajne ste.

    ma znam za otoke naravno, pisala sam već o razlozima zašto ove godine ne, al nešto od nabrojanoga će nam sigurno biti super za ovo ljeto.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Lili ja bih ti preporučila mjesto do Žaborića,a mnogo manje razvikano,Grebašticu.Mjesto je dugačko,uz obalu,šetnica je duga,plažice su cijelim putem,vrlo prikladne za malu djecu.Ljudi iznajmljuju apartmane iz kojih doslovce korakneš na plažu.Mirno je i lijepo,9 km do Šibenika,čak je i Primošten na dohvat ruke,tako da imate mogućnost izleta.Cijeli taj potez kad kreneš prema Primoštenu,npr oko Bilog,je pun meni osobno najljepših uvala smještenih uz borove šume.

    Mi se u Grebaštici stalno kupamo,a koliko smo se zaljubili u taj dio najbolje svjedoči to što smo tamo kupili teren

    Što se Murtera tiče,meni je on osbno raj na zemlji..obožavam ga.Moj izbor tamo je nešto manje razvikana uvala Kosirina s najčistijim morem na svijetu.

  29. #79
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    joj da kosirina je preljepa s kristalno čistim morem, istina kamenovito,ali nama odgovara....

  30. #80
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    U Grebaštici je na plaži uvijek, ali uvijek gužva. To sam baš primijetila zadnje 3,4 godine. Izgleda da su svi otkrili da je tamo plaža OK.
    Najgore od svega je da ljudi ujutro donesu ležaljke, luftiće i sl. i zauzmu kompletan hlad na plaži i ne vrate se do cca 18 sati...a vi ostali se fučkajte....lijepa je Grebaštica i mirna, ali zbog gore navedenog ja se više tamo ne vraćam

    Moja preporuka je Preko, ali pitanje je dana, mjeseca, godine kad će i tamo postati nemoguće...
    Posljednje uređivanje od TrudyC : 21.02.2012. at 11:02

  31. #81

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Lili,citam tvoj post i kao da gledam sebe...do nedavno jer smo u svom trazenju i obilasku obale i otoka,od fensi mjesta do tzv obiteljskih ljetovalista toliko puta dosli i otisli razocarani...smjestajewm,ponudom,uslugom,domacinim a,plazama...s djetetom su se kriteriji postrozili a meni je bilo ave teze i teze naci mjesto koje ce nam u potpunosti odgovarati...svuda u 7 i 8 mjesecu su nas docekicsle prepune plaze,premalo hlada...jedino sto mi je ostalo u lijepim sjecanju je rovinj no znam da ti trazis dalmaciju, od svega a prodlo smo ljeto prosli i
    Makarsku rivijeru dopalo mi se malo mjesto bratus, cisto more i ne prevelika guzva,to je par minuta od makraske gdjemozes setati do milevolje...na zalost za hlad ti je potreban suncobran...smjestaji su uz samo more, osim ducana i birca tamo nema nista ali meni se nekako cini bolje ici u setnju autom nego na plazu...anyway,mi smo svoju oazu,mir i spokoj za nase dvoje djecice pronasli na pagu u jednom malom, malom mjestu koje nema ni trgovinu...alu ima more na korak od terase,cistu plazu i more na kojoj i 1.8. Nema visr od 10 - 20 ak dusa...i sretna sam da ne moram vise prolaziti agoniju pronalazenja idealnog ljetovalista vec od zime te godineznam da je malo offtopic ali samo htjedoh podijelit svoju radost)

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    I sorry na brojnim tipfelerima, pisem jednom rukom na iphonu a drugom kuharam)

  33. #83
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ciovo minus:
    guzva. promet. da bi presla mostom treba ti 2h, doslovno. ili se sparkas prije table trogir na ciovu i ides pjeske. ne postoji nogostup, hodas kolicima po cesti. jedan djecji park, strgan, iza crkve.
    i tak.
    da mogu birat, nikad ne bi odabrala ciovo.

  34. #84
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    I brodogradilište na Čiovu. Još jedan minus. Za ljetovanje, ne za Trogir.

  35. #85
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    I brodogradilište na Čiovu. Još jedan minus. Za ljetovanje, ne za Trogir.
    A jel bar više nema hordi komaraca?

  36. #86
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ima. mala se uvijek vrati izgrizena. ful.

  37. #87
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa Vidi poruku
    Što se Murtera tiče,meni je on osbno raj na zemlji..obožavam ga.Moj izbor tamo je nešto manje razvikana uvala Kosirina s najčistijim morem na svijetu.
    Upravo tako, Kosirina je pravi raj!
    http://www.crocamps.com/hr/kamp-kosirina-murter/
    http://www.otok-murter.hr/hr/atrakci...oka_murtera-45

    S ponosom lijepim ove linkove!

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj TrudyC prvotno napisa Vidi poruku
    U Grebaštici je na plaži uvijek, ali uvijek gužva. To sam baš primijetila zadnje 3,4 godine. Izgleda da su svi otkrili da je tamo plaža OK.
    Najgore od svega je da ljudi ujutro donesu ležaljke, luftiće i sl. i zauzmu kompletan hlad na plaži i ne vrate se do cca 18 sati...a vi ostali se fučkajte....lijepa je Grebaštica i mirna, ali zbog gore navedenog ja se više tamo ne vraćam

    .
    Ovisi gdje se u Grebaštici kupaš. Ja nikad ne idem na glavnu plažu,uvijek biram malu uvalicu između dva mola s plitkim ulazom za klince,a dečki mogu skakati i pecati s molova. Bude doslovce par ljudi.Doduše,najveći gušt je poslije 20 8.

    A ima i ona prepredivna plaža kod tzv bedema,prije Grebaštice,u Galešnici,ali tamo je u špici sezone prevelika gužva upravo zbog te divne kombinacije borova,stijena,pijeska i plitkih malih ulazića.

  39. #89
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Jeli netko bio ovdje:
    http://www.camping-simuni.hr/about.php
    Na slikama i webu izgleda prekrasno pa razmišljam se da odemo ove godine. Zanimaju me iskustva...

  40. #90
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    odrasla sam u tom kampu. sad ljetujem na pagu i znam s malom otici tamo preko dana. ona ga obozava.

    imam samo pozitivnog za reci. kamp ima i animatore i igraonice, ima konzum, kioske i dosta hlada.
    plaza je, meni, bila prije puno draza jer je bila kombinacija stijena i malih uvalica, sada je to sve izravnano, u moru pijesak, a vani sitni sljunak, nekoc soder.

    iza rta je uvala, plaza mjesta simuni s velikom borovom sumom.

    do paga imas 6km toliko isto i do novalje.

  41. #91
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni kamp Šimuni isto lijepo izgleda, stvarno ima svakojakih sadržaja, nama koji dođemo iz ruralnog dijela otoka bude kao da smo došli u New York. Kako je stvarno tamo ljetovati, nemam pojma.

  42. #92
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    meni su Šimuni isto predivni

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    iako ljetujemo u gradu pagu,
    provedemo nekoliko dana u šimunima,
    prekrasno je,
    jedina mana je cijena

  44. #94
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    I mi smo nekoliko ljeta proveli raju Kosirine... Najljepše mjesto na svijetu.
    Posljednje uređivanje od Inda_os : 01.03.2012. at 22:00

  45. #95

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    mi idemo u crikvenicu u hotel tam smo svake godine zadnjih 4 godine u tom hotelu i jako smo zadovolji

  46. #96
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Super, tako sam i mislila. Jedina mana kampa Šimuni je cijena
    Posljednje uređivanje od juby : 02.03.2012. at 13:45

  47. #97

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Ima li netko iskustva s južnojadranskim otocima - Brač, Hvar, Korčula, Vis...? Tri godine smo bili na Mljetu, to nam se jako svidjelo, ali sad bismo rado upoznali i ostale otoke. Na Mljetu smo se razmazili sa šumom, zrikavcima i predivnom prirodom, pa nešto slično tražimo i ovaj put.
    Nekako nam je zapela za oko Korčula, već me dulje to privlači, ima li netko konkretnu preporuku (ili ne-preporuku)?
    Dijete nam nije malo, i dosta smo fleksibilni. S druge strane, ja loše podnosim jako sunce, pa veliku prednost imaju mjesta s prirodnim hladom (da se ne moram skrivati ko vampir u kući od 10 do 18 h).

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Imam ja. Mi smo tri godine bili u Lumbardi. Nama je tamo predivno, ali ipak mijenjamo ove godine. Ali ne znači da se nećemo vratiti sljedeće godine.

  49. #99
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno


    Sada vidim da tražiš hlad. Tamo ga nema, ali mi nismo na plaži izmedju 11 i 5,6 popodne pa nam niti ne treba

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    zagreb,virovitica
    Postovi
    74

    Početno

    Zaton kod Zadra i Biograd n/m...hm odlična mjesta za djecu pogotovo Biograd prelijepo uređena šetnica ...za duge šetnjice kroz hlad u šumi. za paklene vrucine.

Stranica 2 od 8 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •